Zlokalizowany w spokojnej okolicy, w przyjemnej, rozwijającej się nadmorskiej miejscowości Chakvi, nad samym morzem – to świetna opcja na udane wakacje! Na miejscu, do dyspozycji Gości są wszystkie wygody: baseny, aquapark ze zjeżdżalniami, miniklub i inne atrakcje dla najmłodszych turystów. Do wyboru aż 18 restauracji z różnorodnym menu sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie! Koszykówka, siatkówka i animacje to wspaniała okazja do wspólnej zabawy, a wygodne pokoje dadzą chwilę oddechu przed kolejnym dniem pełnym atrakcji.
Nowa Itaka sp. z o.o.Projekt serwisu i wykonanie Axabee.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2026. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.
Ocena hotelu
5.4/6
Wszystkie opinie pochodzą wyłącznie od naszych klientów. Ocena hotelu to średnia arytmetyczna ocen klientów z pytania w ankiecie „Jak oceniasz hotel”.
Nieopublikowano: 2 Wycofano: 0
5Pokój
4.7Wyżywienie
4.7Obsługa hotelowa
2.6Animacje
4.5Położenie
4.3Plaża
3.1Atrakcje w okolicy
4.5Jakość do ceny
4/6
Radoslaw, 26-30 lat
wrz 2014
Hotel-wnetrza ladne aczkolwiek widac duzo niedociagniec, m.in. obdrapane meble, sciany- w naszym pokoju bylo duza plama po zalaniu (!) ponad 1 metrowej dlugosci, sprzatanie ok, niedogodnoscia jest halas z imprez hotelowych do 2giej w nocy-nie ma mozliwosci spania mimo zamknietych okien. Basen ok, poza tym, ze podczas deszczu dach hali przeciekal, zreszta wiele miejsc w hotelu podczas deszczu bylo zamoczonych z powodu przeciekania stropow, nie wspominajac o saunie-toporna, z niedzialajacymi piecami i kablami na zewnatrz w stylu McGyvera poskrecanymi niedbale-stad zakaz lania wody na kamienie aby kogos nie zabil prad :-), masakrea. Silownia tragiczna gorzej niz silownie w piwnicach blokowych na dodatek zalana przez wode, zaduch niesamowity. Wyzywienie 1szy dzien ok, reszta to miks co zostalo-zatrulem sie 3ciego dnia podobnie jak i inni goscie hotelowi-podali syfne jedzenie na dodatek zimne, nie polecam. Polozenie poza miastem koniecznosc taksowek, okolica wyglada jak slumsy. Animacje zadne. Obsluga mowi po angielsku dobrze i jest pomocna. Plaza srednia, zasyfiona odpadkami, butelkami, a co mnie do konca zdegustowalo to duzo igiel i strzykawek-ogolnie nie zadbana. Atrakcji w poblizu hotelu nie ma, konieczosc wyjazdu do miasta. Komfort podrozy, przelotu ok.
6/6
Beata, 31-40 lat
sie 2014
Witam!Hotel o wysokim standardzie.....nie odbiega od Hoteli w Europie...a nawet ten standard jest wyższy. Hotel ładnie, przyjemnie urządzony, pokoje czyste, łóżka wygodne, w pokoju czajnik, kawa, herbata, łazienka czysta, suszarka, prysznic +deszczownica, ręczniki każdego dnia wymieniane, Panie sprzątają dokładnie, pokój z tarasem z widokiem na Morze Czarne. Koło Hotelu przestrzeń do spacerowania, wypoczynku.....jest gdzie usiąść, położyć się, zrelaksować wieczorem, bary, atrakcje dla dzieci, basen kryty a raczej dla dzieci ten na zewnątrz....oczywiście dla dorosłych ciepłe piękne Morze Czarne:) Obsługa miła, pomocna, znajomość języka rosyjskiego bardzo się przydaje.....nie tylko język angielski istnieje:) Poznaliśmy kilka wartościowych osób z Gruzji, Armenii, Rosji.....i Polski:) Hotel położony na uboczu,cisza, spokój.....od czasu do czasu słychać przejeżdżający pociąg ale to nieistotne:) Położenie około 14 km od pięknego Batumi. Nie ma problemu z dojazdem....taxi pod hotelem 15 lari, a jeśli ktoś chce pobyć z tubylcami i wymienić kilka zdań to transport lokalny.....500 m od Hotelu główna trasa do Batumi:)...tam wsiadamy w żółty autobusik i płacimy 0,40 lari lub maszrutka-bus ale drożej i ciasno. Polecam osobiście autobus....Ja z Żoną i dzieckiem 16 m-cy nie mieliśmy z tym problemu.....powrót również szybki. Przebywając w takich okolicznościach zaraz na nas spływa uprzejmość, uczynność, dobre serce ludzi.....zaraz przepuszczają, udostępniają miejsce, pomagają itd. W Batumi pełno ciekawych miejsc i atrakcji....opis Itaki + poczytać w internecie.....każdy coś znajdzie dla siebie. Trzeba skosztować gruzińskiej kuchni.......polecamy małe restauracyjki a w Batumi ,,Mimino' - Piazza. Pani Magda rezydent miła, pomocna, źródło informacji. W 2010 roku zwiedzałem całą Gruzję a teraz powróciłem z rodziną, która zakochała się w tym kraju i tworzącym go ludzi:) Powrócimy żeby zobaczyć więcej. Polecamy gorąco i prosimy nie zrażać się drobnostkami......cieszmy się chwilą i wchłaniajmy to co najlepsze od Gruzinów:) MADLOBA:) .......pogoda wspaniała, temp. 28-36 stopni........
5/6
Aniela, 31-40 lat
sie 2014
Hotel na poziomie europejskim, niestety obsługa na poziomie azjatyckim. Jedna osoba w recepcji rozmawiała po angielski, inni nie znali nawet podstawowych zwrotów. Pokoje ładne,czyste,choć widok na sąsiedni budynek do przyjemnych nie należał. Jedzenie zadowalające (choć mięso zawsze zimne). Niektóre pomysły szokujące, np. jedna wspólna wielka misa z cukrem jak w barze najniższej kategorii. Zapachy z kuchni wszechobecne w całym budynku B. Obsługa w restauracji, barze i hotelu ciągle sprawiała wrażenie obrażonej na zagranicznych gości, tzn nie mówiących po gruzińsku lub rosyjsku, a widok barmanów lub obsługi technicznej wypoczywającej na wykładzinie/ leżaku i grającej w gry w telefonach to chyba koloryt lokalny, ale dość zaskakujący. Dość dziwne pomysły np. spuszczenie wody w basenie zewnętrznym i jaccuzi ot tak bez powodu. Przy dość wysokiej cenie wyjazdu te wszystkie mankamenty sprawiają że ogólne wrażenie o hotelu mam złe. Duży plus za doskonałą klimatyzację w pokojach.
6/6
Anna, powyżej 50 lat
sie 2014
Hotel nowoczesny, elegancki i komfortowy. Pokój standardowy, komfortowy, nowocześnie umeblowany z indywidualnie sterowaną klimatyzacją. W pokoju nieodpłatny zestaw do kawy i herbaty, sejf. Codzienna dostawa wody mineralnej. Bezpłatny internet bezprzewodowy. Wyżywienie w formie bufetu, kuchnia europejska. Obsługa hotelu mówi w języku rosyjskim i angielskim.
6/6
Pawel, powyżej 50 lat
lip 2014
Bardzo dobry , zadbany hotel.Polecam
6/6
Marek, 31-40 lat
cze 2014
Hotel oddalony od Batumi, ale dzięki temu panowała w nim błoga cisza (koniec czerwca). Otoczenie ogrodu bardzo ładnie zaaranżowane (piekny ogród, różnego rodzaju siedziska, kanapy huśtawki, leżanki). Jedzenie smaczne, pokoje sprzątane codziennie. Hotel położnony tuż przy torach kolejki ale w niczym to nie przeszkadzało. Plaża kamienista, nie jest zbyt dobrze przygotowana, myślę ze kąpiel w tym miejscu z dziećmi odpada ze względu za zbyt duży i szybki spadek brzegu.
5/6
Dorota, 31-40 lat
cze 2014
Hotel czysty, przestronny i cichy. Basen na zewnatrz mniejszy niz w katalogu, okolo 40m kw. Nie bylo zadnych animacji mimo informacji w katalogu i informacji na stolikach w restauracji. Obsluga niedoswiadczona (nieznajomosc cen, naliczanie roznych cen za te same artykuly nabywane w innych dniach, brak umiejetnosci obslugi otwieracza do butelek). Lodowka zamknieta na klucz, trzeba prosic o udostepnienie. W szafach w pokoju nie ma polek. Na 2 osoby byly tylko 2 wieszaki.
6/6
Izabela, 41-50 lat
cze 2014
Hotel piękny,wspaniała obsługa,dojazd do hotelu beznadziejny
4/6
Slawomir, 41-50 lat
cze 2014
Hotel niezły, spory ogród, pokoje ładne, basen kryty duży, ale głęboki, nie tak jak podano w katalogu, ma z każdej strony ponad 1.8 głębokości. Plaża kamienista, nie da się za bardzo pospacerować. Połowy rzeczy wymienionych w opisie nie było, np. stołu do ping ponga ( bo połamany), nic dla dzieci, dmuchanych zabawek,trampoliny ( dopiero to myli, uruchamiali itp.) Okolica beznadziejna, nie ma dokąd wyjść w żadną stronę, tuż przy hotelu tory, pociągi jeżdżą bardzo często i trąbią głośno. Dwie pierwsze noce po przylocie nie przespane, imprezka Credo do 2.30 z bardzo głośną dyskoteką, pomimo zapewnień pani rezydentki i menadżerki drugiej nocy było identycznie, do 2.30, a obiecali do 24ej. Jedzenie bardzo słabe, mały wybór, do kolacji picie to woda, kawa i herbata, do obiadu i śniadania soki.
6/6
Malgorzata, 31-40 lat
cze 2014
Hotel o wysokim standardzie, piękni położony - wystarczy obrócić głowę - w lewo - widzimy morze, w prawo - góry. Oprócz dość monotematycznego jedzenia nie mam żadnych zastrzeżeń. Pokoje o wysokim standardzie, bardzo czysto. Hotel położony jest w dość odludnym miejscu, co czyi z niego azyl. Każdy, kto chce zasypiać przy otwartych oknach i słyszeć szum morza, znajdzie to w Oasis.
O Hotelu
Ogólnie
•czterogwiazdkowy•regularnie odnawiany•277 pokoi, 5 budynków, do 9 pięter, windy•lobby•całodobowa recepcja
•5 sal konferencyjnych dla maks. 400 osób•taras z widokiem na morze•ogród•przechowalnia bagażu•akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express
Basen
•4 baseny (otwarte w sezonie letnim), słodka woda•aquapark ze zjeżdżalniami (otwarty w sezonie letnim)
•przy basenach bezpłatne parasole i leżaki
Sport i rozrywka
•piłka nożna•siatkówka•koszykówka•szachy
•pokój gier•plac zabaw dla dzieci•animacje dla dzieci i dorosłych•za opłatą: kręgle, bilard, kino, joga, kort tenisowy
Spa
•za opłatą (tymczasowo nieczynne, planowane otwarcie w październiku 2026 r.): basen kryty, masaże i zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało
Usługi
•room-service•opieka pielęgniarska•pralnia
•sklep•-parking
Powyższe usługi są dodatkowo płatne.
Kontakt
•00995/322472233
•dreamland.ge
Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
dowód osobisty lub paszport (także dla dziecka) ważny minimum 3 miesiące, wizy nie są wymagane
ważna polisa ubezpieczenia zdrowotnego oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na minimalną sumę ubezpieczenia co najmniej 30 000 GEL.
Ubezpieczenie musi obejmować cały okres pobytu w Gruzji oraz być sporządzone w formie papierowej lub elektronicznej, w języku gruzińskim lub angielskim.
Brak obowiązkowego ubezpieczenia może skutkować konsekwencjami, w tym nałożeniem kary finansowej. Itaka zapewnia w cenie rezerwacji ubezpieczenie na kwotę 20 000 EUR, które spełnia wymagania władz gruzińskich. Certyfikat ubezpieczeniowy jest dołączony do dokumentów podróży (umowy).
Przedstawione warunki wjazdowe dotyczą obywateli Polski.
Obywatelom innych państw zaleca się kontakt z właściwym konsulatem w celu sprawdzenia obowiązujących ich przepisów wjazdowych
Czas przelotu
Polska-Batumi ok. 3 godz. (lot z przesiadką ok. 7 godz.) Polska-Kutaisi ok. 3 godz.
Opieka podczas wakacji
zdalna opieka polskojęzycznego zespołu ITAKA TRAVEL EXPERT poprzez czat, e-mail lub telefonicznie. Na miejscu nie ma rezydenta.
na lotnisku po wylądowaniu przedstawiciel kontrahenta ITAKA SMART wskaże transfer do hotelu. Czas oczekiwania na transfer może wynieść ok. 1h. Kierowca informuje o nazwie hotelu i pomaga z bagażem. Informacja o transferze powrotnym dostępna będzie na dzień przed wylotem w aplikacji mobilnej ITAKA lub wiadomości e-mail.
podczas wycieczek objazdowych opieka pilota
Waluta
lari (GEL) 1 GEL (lari) = ok. 1,53 PLN, 1 USD = ok. 2,44 GEL, 1 EUR = ok. 2,84 GEL