Pełny luksus oraz komfort zarezerwowany wyłącznie dla dorosłych Gości, szukających miejsca w którym panuje spokój i harmonia. Wszystkie pokoje są wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Centralnym miejscem hotelu jest basen dizajnersko zaprojektowany z fontanną w środku. Przy basenie profesjonalny zespół animatorów codziennie prowadzi zajęcia sportowe, zapraszając wszystkich do udziału. Z drinkiem w dłoni i przy dźwiękach muzyki w barze nad jeziorem albo na tarasie spoglądając na otaczające góry Sierra de Tramuntana będzie się można całkowicie zrelaksować.
Nowa Itaka sp. z o.o.Projekt serwisu i wykonanie Axabee.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2026. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.
Wybór klientów 2025
2 799 zł
+30 zł (TFG i TFP)
Najniższa cena z 30 dni:2 999 zł /os.-6%
Wybór klientów 2025
Last Minute
LATO 26
W cenie wakacji
przelot
transfer z i na lotnisko
pobyt w hotelu
bagaż rejestrowany
opieka rezydenta
ubezpieczenie
Ocena hotelu
5.4/6
Wszystkie opinie pochodzą wyłącznie od naszych klientów. Ocena hotelu to średnia arytmetyczna ocen klientów z pytania w ankiecie „Jak oceniasz hotel”.
Nieopublikowano: 18 Wycofano: 0
5.1Pokój
5.4Wyżywienie
5.5Obsługa hotelowa
4.6Animacje
4.9Położenie
5.4Plaża
4.4Atrakcje w okolicy
4.9Jakość do ceny
6/6
Malgorzata, powyżej 50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Bardzo przyjemny hotel, szczególnie dla osób chcących odpocząć od zgiełku. Pokoje czyste, zadbane z codziennym sprzątaniem i wymianą ręczników. Wyżywienie na wysokim poziomie. Polecam.
6/6
Wioleta, powyżej 50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Właśnie wróciłam z tego hotelu Moja ocena to duża 5 wszystko na plus Pokoje bardzo ładne ,czyste,codzienne sprzątane Na wyposażeniu są ręczniki ,suszarka ,lodówka sejf ( my nie korzystaliśmy z sejfu bo uważam że jest tam bezpiecznie)Ludzie pracujący tam bardzo mili i serdeczni Jedyny minus to brzydki zapach z pobliskiego jeziorka który był czasem odczuwalny
5/6
Krzysztof, powyżej 50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Na plus:
- pokój czysty, zadbany, codziennie sprzątany,
- wyżywienie różnorodne (codziennie dodatkowo możliwość zasmakowania kuchni z innego regionu świata),
- kluczyk do pokoju w opasce all inclusive,
- basen zewn i wewn
Na minus:
- smród od podlewania szambem od wieczora (około 22) do rana, więc brak możliwości siedzenia na balkonie i spania przy otwartym oknie (trzeba było używać klimatyzacji w nocy w zamkniętym pokoju),
- duże kolejki do baru przy basenie,
- nie wszystkie napoje były dla opcji all inclusive, część była dodatkowo płatna, a każda transakcja skanowana czipem na ręce;
- uciążliwe zajmowanie leżaków przy basenie przez innych gości (nie Polaków),
- możliwość palenia przy basenie
4/6
Karolina, 31-40 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel przyjemny, jedzenie dość urozmaicone, jedynie restauracja a la carte to rozczarowanie. Szkoda, że nie ma możliwości jedzenia na zewnątrz (jedynie w środku). Obsługa bardzo miła, dobry program animacji wieczornych. Pokoje rozczarowują (małe, woda zostawiona w pokoju tylko raz, przestarzała suszarka). Na plus codzienna wymiana ręczników. Lokalizacja blisko szlaków trekkingowych i bardzo ładnej plaży.
6/6
Barbara, powyżej 50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Nie mamy żadnych zastrzeżeń do hotelu, który jest bardzo ładny ,na wysokim poziomie.Obsługa hotelu bardzo uprzejma ,kompetentna.Pokój i łazienka codziennie sprzątane.Doskonała infrastruktura, duża przestrzeń przed hotelem.Zadbana, czysta plaża.Piękne morze,szmaragdową woda.Serdecznie polecamy!
3/6
Aleksandra, 20-25 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel znajduje się dobre 700 metrów od plaży, do której dochodzi się drogą przy której są sklepy, restauracje, stragany. Sama plaża nie zachwyca. Przy samym hotelu i w hotelu brak sklepów. Pokoje bardzo małe, nie ustawne, człowiek wchodził jeden na drugiego, brak czajnika i akcesoriów, woda tylko na powitanie, brak szlafroków i kapci , a to hotel 4 gwiazdkowy. Bransoletka , którą dostajemy na All to zarazem klucz do pokoju. Pokój który dostaliśmy był z widokiem na ulicę na dach i stacje benzynową. O 5 nad ranem okropny zapach z kanalizacji unoszący się wychodząc na balkon oraz na korytarz. Hotel jest urządzony w nowoczesnym w stylu boho. Z plusów to bardzo dobre jedzenie i miła obsługa w restauracjach w trakcie głównych posiłków. Niestety są też minusy : hotel posiada bardzo duży i ładny bar w lobby , który niestety jest zamknięty ( otwierany dopiero o godz. 19:00) wiec jak ktoś ma ochotę na butelkę wody lub kawy z rana to niestety musi czekać do godziny 10,30 ,aż zostanie otwarty bar na basenie. Kolejnym nowością jest scanowanie naszej bransoletki przy każdym zamówieniu czegoś do picia , także gdy zamawiamy coś do jedzenia w barze przy basenie ( od 13,0-18,00) Bywa to męczące i jest to czyta inwigilacja. Największym minusem dla nas była bardzo arogancka i niegrzeczna obsługa w barze na basenie zwłaszcza 2 osoby, a także wieczorami . Generalnie nie można iść wieczorem samemu do baru i zamówić drinka tylko trzeba czekać , aż łaskawie jakiś kelner do nas podejdzie. Byliśmy wielokrotnie ignorowani i nie obsługiwani bo kelnerzy robili sobie co chcieli i obsługiwali tylko tych gości których sobie wybierali. Nie pomagały nawet napiwki. Możliwe że to inna kultura i sposób bycia, ale nam to naprawdę bardzo przeszkadzało. Całkowity brak animacji w ciągu dnia, brak animatorów i muzyki przy basenie. Raz był gimnastyka w basenie, a szkoda bo to powinno być każdego dnia. Tak samo z występami wieczornymi, zdziwiło nas to , że były wieczory kiedy nic się nie działo na terenie hotelu. Fakt hotel dla dorosłych, ale dorośli tez lubią muzykę :) Raz na pobyt kolacja - grill w restauracji przy jeziorze, wymagana rezerwacja w recepcji- polecamy. Podsumowując Majorka piękny kraj, byliśmy na 2 -ch wycieczkach, na których było co zobaczyć i organizacja także super. Niestety nie polecę tego hotelu ponieważ jako goście nie byliśmy z szacunkiem traktowanie przez obsługę i dlatego, że hotel kreuje się na coś lepszego , a nie spełnia podstawowych zasad będąc hotelem 4 gwiazdkowym, od które można już oczekiwać pewnych standardów.
6/6
Beata, powyżej 50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel bardzo dobry, ogromna zaleta to goście w wieku 16+, w ciągu naszego tygodniowego pobytu nie było zaplanowanych koncertów w środę i piątek, w pozostałe dni wieczorami zawsze coś się działo.Jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie, był dzień włoski, meksykański, japoński, turecki. Rano i wieczorem było czuć przykry zapach , chyba od bagien, niedaleko są mokradła z dużą ilością różnorodnego ptactwa. Do plaży jest kawałek, podobno 500 m, ale jest przepiekna, piasek drobniutki, woda lazurowa , długość ma podobno 12-14 km. Przy hotelu duży basen, głęboki, można popływać, wokół leżaki i parasole można się opalać. Personel bardzo sympatyczny, pomocny. Polecam serdecznie naprawdę warto odwiedzić Majirkę i hotel BG Rei del Mediterrani Palace.
6/6
Ewa, powyżej 50 lat
maj 2026
Chcielibyśmy serdecznie podziękować całemu personelowi za niezwykłą gościnność podczas naszego pobytu w hotelu.Szczegolnie wyrazy uznania dla pani Kamili z recepcji za cierpliwość, uśmiech i pomoc na każdym kroku.
Ewa I Paweł
6/6
Marta, 26-30 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel bardzo dobrze położony, blisko do plaży, piękny, bardzo czysty i z wysokim standardem wykończenia. Basen był duży, leżaki wygodne. Najpiękniejszy hotel w jakim byliśmy, obsługa bardzo dba o komfort i czystość. W hotelu zachowana jest bardzo wysoka kultura zarówno wśród obsługi jak i gości. Czuliśmy się tam bardzo dobrze. Pokoje były sprzątane na życzenie nawet codziennie. Animacje w hotelu były bardzo ciekawe bo były to występy prawdziwych artystów, nie animatorów. Hotel zaprasza na wieczory dość znane osoby np. Z hiszpańskiego Mam talent. W ciągu dnia dodatkowo były inne animacje np. lekcje hiszpańskiego lub robienia sangrii. Bar otwarty przy basenie bardzo fajny, pyszne jedzenie i lody. Jedzenie w restauracji przepyszne, bardzo duży wybór posiłków i napoi. Dostępne były zarówno standardowe produkty jak i lokalne np. sombrasada, ensaimada. Dodatkowo codziennie na kolację była inna kuchnia z jakiegoś kraju np. włoska, meksykańska, chińska. Hotel jest wspaniały, oceniam go bardzo wysoko.
6/6
Anna, powyżej 50 lat
maj 2026
Hotel czysty, codziennie zmieniane ręczniki, miła obsługa i dobre wyżywienie. Atrakcje wieczorem na scenie przy basenie tez ciekawa rozrywka.
O Hotelu
Ogólnie
•czterogwiazdkowy superior•zbudowany w 1989 r., całkowicie odnowiony pod koniec 2016 r.•242 pokoje, 2 budynki, 4 piętra, 2 windy panoramiczne•eleganckie i przestronne lobby•całodobowa recepcja•parking•przechowalnia bagażu
•przechowalnia rowerów•centrum konferencyjne dla 150 osób•taras z widokiem na basen i jezioro•duży ogród•bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach publicznych•akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard•hotel przyjmuje tylko gości powyżej 16. roku życia
Sport i rozrywka
•kort tenisowy z wypożyczalnią sprzętu (depozyt ok. 10 EUR)•tenis stołowy•sala fitness•minigolf•strzelnica
•piłka nożna•animacje dla dorosłych: aqua aerobik, pilates, zumba, cardio fit•wieczorne show z występami i muzyką na żywo•za opłatą: bilard, sporty wodne na plaży
Basen
•basen główny, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 600 m², gł. 1,2-1,8 m, kaskada•fontanna imitująca ruch wody
•basen relaksacyjny, słodka woda, ok. 15 m², gł. 1,4 m,•przy basenach bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki
Spa
•kryty basen, słodka woda, podgrzewany, ok. 140 m², gł. 1,2-1,8 m
łazienka (wanna lub prysznic, wc, suszarka, kosmetyki)
+1 600 zł /pokój
Wyżywienie
Restauracje
restauracja Stella Maris w budynku głównym – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, wieczory tematyczne, show cooking, taras zewnętrzny, dania wegetariańskie, dieta bezglutenowa (na zamówienie przed przyjazdem)
Cap Blau Louange&Restaurant, nad jeziorem w ogrodzie, specjalność dania z grilla (raz na pobyt kolacja w restauracji Cap Blau- wymagana wcześniejsza rezerwacja)
bar Agora na tarasie, bar Olas przy basenie
2 posiłki
śniadanie (8.00-10.30) i kolacja (19.00-21.30) w formie bufetu w restauracji Stella Maris
napoje do kolacji dodatkowo płatne
w cenie
All inclusive
śniadanie (8.00-10.30), późne śniadanie (10.30-11.30), obiad (13.00-15.00), kolacja (19.00-21.30) w formie bufetu w restauracji Stella Maris
przekąski serwowane w barze Olas przy basenie (13.00-18.30)
napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe serwowane w wyznaczonych barach (10.00-24.00)
wymagane noszenie opasek all inclusive
+1 258 zł /łącznie
Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
Przedstawione warunki wjazdowe dotyczą obywateli Polski.
Obywatelom innych państw zaleca się kontakt z właściwym konsulatem w celu sprawdzenia obowiązujących ich przepisów wjazdowych
Obowiązkowy podatek turystyczny
ok. 2-4,5 EUR/os. powyżej 16 roku życia/dzień, płatny na miejscu w hotelu. Wysokość opłaty uzależniona jest od kategoryzacji obiektu.
Czas przelotu
Polska-Mallorca ok. 3 godz.
Waluta
euro (EUR)
Opieka podczas wakacji
rezydent, do zadań którego należy pomoc przy przylocie, wylocie oraz podczas pobytu (nie dotyczy oferty ITAKA SMART).
w przypadku oferty ITAKA SMART oznaczonej symbolem - ITAKA TRAVEL EXPERT: zdalna opieka polskojęzycznych ekspertów poprzez czat, e-mail lub telefonicznie. - TRANSFER: na lotnisku po wylądowaniu przedstawiciel kontrahenta ITAKA SMART wskaże transfer do hotelu. Czas oczekiwania na transfer może wynieść ok. 1h. Kierowca informuje o nazwie hotelu i pomaga z bagażem. Informacja o transferze powrotnym dostępna będzie na dzień przed wylotem w aplikacji mobilnej ITAKA lub wiadomości e-mail.
Wznoszące się na północno-zachodnim wybrzeżu wyspy są rajem dla miłośników pięknych widoków i górskich wycieczek. Choć ich najwyższy szczyt – Puig Major może być zdobyty tylko przez wytrawnych wędrowców, to bogactwo tras pozwala na eksplorowanie pięknych krajobrazów wszystkim miłośnikom górskich spacerów.
Plaże
Długie, piaszczyste plaże z jasnym i miękkim piaskiem są tu otulane przez lazur krystalicznie czystej wody. Dobrze zagospodarowane, z promenadami pełnymi klimatycznych knajpek, są idealne nie tylko na beztroskie wakacje z rodziną. Dzięki świetnym warunkom do uprawiania sportów wodnych, Majorkę chętnie odwiedzają miłośnicy wodnego szaleństwa.
Przejażdżka z Palma de Mallorca do Soller
Zabytkowy pociąg z Palmy do Soller zabierze Cię w podróż w czasie do minionego wieku. Przejażdżka to uczta dla zmysłów: podziwiaj krajobrazy za oknem i poczuj unoszący się w powietrzu zapach cytrusów z mijanych po drodze gajów.
Niezwykła Palma de Mallorca
Kosmopolityczna stolica Balearów zachwyci Cię elegancją i niesamowitą architekturą. Spaceruj po brukowanych, wąskich uliczkach, wzdłuż których wyrastają bogato zdobione kamienice. Usiądź w malutkiej kawiarni, zamów hiszpańskie cortado i smakuj niesamowity klimat Palma de Mallorca!
Katedra La Seu
Dumnie wznosząca się nad stolicą Katedra La Seu to symbol miasta. Zbudowana w stylu gotyku lewantyńskiego majestatyczna budowla, zachwyca rozmachem i oczarowuje detalami. Jej nieoczywiste wnętrze to w dużej mierze zasługa legendarnego katalońskiego architekta, Antonia Gaudiego.
Dla wielbicieli sportu
Miłośnicy tenisa koniecznie muszą wybrać się do Manacor, gdzie znajduje się Centrum Sportu Rafaela Nadala. Zobaczysz tu trofea, pograsz w multimedialne gry, dowiesz się więcej o historii tego fascynującego sportu.
Valldemossa
Wzniesiona w typowym majorkańskim stylu, leży w dolinie i otoczona jest wianuszkiem gór. Nic dziwnego, że to właśnie to miejsce na swój pobyt wybrali Fryderyk Chopin i George Sand w trakcie kilkumiesięcznej wizyty na Majorce. W klasztorze Kartuzów, gdzie zatrzymała się para, zorganizowano muzeum, w którym wizyta będzie niezwykłym doświadczeniem nie tylko dla melomanów!
Smocze Jaskinie w Porto Cristo
Podziemny labirynt pełen tajemnic i niespodzianek. Bajecznie oświetlone formacje skalne ożywiają wyobraźnię i przenoszą do innego świata. Na końcu tunelu możesz usiąść nad brzegiem największego podziemnego jeziora w Europie i wysłuchać koncertu muzyki klasycznej.
Droga Węża
Ponad 12-kilometrowa Droga Węża, prowadząca do Zatoki Sa Calobra, to zdecydowanie najbardziej ekscytująca trasa na Majorce. Wije się wąskim pasmem asfaltu między górami, z zakrętami sięgającymi nawet 270 stopni i gwarantuje szybsze bicie serca i oszałamiające krajobrazy.
Soczyste cytrusy
Cytrusy pochodzące z Balearów, a w szczególności te z Doliny Pomarańczy, słyną z wyjątkowo intensywnego smaku i słodyczy. Będąc na Majorce koniecznie spróbuj świeżo wyciskanego soku w jednej z knajpek w Soller.