Wspaniale położony zaledwie kilka kroków od piaszczystej plaży z drobnym, białym piaskiem i krystalicznie czystą wodą jest świetną propozycją na wakacje we dwoje lub w gronie przyjaciół. Zrelaksuj się przy basenie i podziwiaj rewelacyjny widok na morze albo zagraj w bilard i posłuchaj muzyki na żywo. Łagodny klimat, wspaniałe krajobrazy, historia i kosmopolityczna atmosfera Cala Millor sprawiają, że jest to miejsce warte odkrycia.
tuż przy piaszczystej plaży
w centrum Cala Millor
komfortowe pokoje
basen z widokiem na morze
Położenie hotelu
Okolica
•w centrum CALA MILLOR
•ok. 50 m od sklepów i barów
•ok. 10 km od Smoczych Jaskiń
Komunikacja
•przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu
Odległość od lotniska
•ok. 60 km od lotniska w Palma de Mallorca
Okolica
•w centrum CALA MILLOR
•ok. 50 m od sklepów i barów
•ok. 10 km od Smoczych Jaskiń
Komunikacja
•przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu
Odległość od lotniska
•ok. 60 km od lotniska w Palma de Mallorca
Plaże
Cala Millor - Plaża publiczna
bezpośrednio przy hotelu
•piaszczysta
•łagodne zejście do morza
•dojście deptakiem
•za opłatą: parasole i leżaki (ok. 14 EUR/komplet: parasol + 2 leżaki)
•bary, restauracje
Dla dzieci
Udogodnienia
•foteliki w restauracji•łóżeczko dla dziecka do 2 lat•wydzielona część w basenie
Nowa Itaka sp. z o.o.Projekt serwisu i wykonanie Axabee.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2026. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.
2 699 zł
+30 zł (TFG i TFP)
Najniższa cena z 30 dni:2 899 zł /os.-6%
Last Minute
LATO 26
W cenie wakacji
przelot
transfer z i na lotnisko
pobyt w hotelu
bagaż rejestrowany
opieka rezydenta
ubezpieczenie
Ocena hotelu
5.0/6
Wszystkie opinie pochodzą wyłącznie od naszych klientów. Ocena hotelu to średnia arytmetyczna ocen klientów z pytania w ankiecie „Jak oceniasz hotel”.
Nieopublikowano: 8 Wycofano: 0
4.7Pokój
4.9Wyżywienie
5.3Obsługa hotelowa
3.2Animacje
5.7Położenie
5.5Plaża
4.9Atrakcje w okolicy
4.8Jakość do ceny
4/6
Aurelia, 26-30 lat
cze 2026
Zaczynając od plusów, najwiekszym dla nas plusem i miłym zaskoczeniem był pokój z widokiem na morze i promenadę.Mały minus pokoju to brak lodówki. Lokalizacja też na plus ,w okolicy dużo przepięknych miejsc ,plaża przy samym hotelu ,woda czysta turkusowa. Przy samym hotelu 2 sklepy SPAR , dużo restauracji i miejsc do wypożyczenia różnych pojazdów. Jeżeli chodzi o sam hotel jest okej,natomiast zależy też czego ktoś oczekuje. Goście hotelu to w dużej mierze seniorzy, co też wpływa na jakość animacji dostepnych w hotelu. Animacje to troche za dużo powiedziane,bardziej były to wieczorki trwające po 2h gdzie ktoś śpiewał ,lub tańczył i to jeszcze nie codziennie.Basen hotelu pomimo ,że mały to miło się w nim pływało ,co nas troche niezadowoliło to mała dostępność leżaków i parasoli,dodatkowo niby nie można ich sobie "rezerwować" ,ale jednak od samego rana widzieliśmy z okna jak ludzie to robili,w momemcie w którym zrobiliśmy tak samo ,dostaliśmy zwróconą uwagę przez ratownika ,że nie możemy iść na obiad zostawiając leżak z ręczniekim bez naszej obecności (uwaga zwracana była tylko polakom) ,także coś tutaj nie gra. Reszta obsługi hotelu na plus ,łatwo było się z nimi dogadać nawet jeżeli ktoś nie potrafi rozmawiać w innym języku. Jedzenie niestety nie zadowoliło nas ,byliśmy bardzo rozczarowani. O ile śniadanie oceniamy na plus to obiady i kolacje ,były na minus. Monotonne i słabej jakości ,lub po prostu nie zbyt smaczne. Jak już znalazło się kurczaka to był suchy i nie doprawiony. Uboga karta napoi i drinków all inclusive. Przyjeżdżając nie wiedzieliśmy jak będzie wyglądał system opaskowy ,więv już tłumaczę. Dostajemy gumowe opaski na rękę ,i zamawiając drinka przy barze mówimy co chcemy z oferty all inc i przykładamy opaskę do ich urządzenia. Na początku wyświetla im się kwota normalna np. za piwo ,po czym gdy przyłożymy opaskę,cena przeskakuje na kwotę 0. Tylko trzeba zwrócić uwagę na kartę ,aby nie zamówić sobie przez przypadek drinka który jest za opłatą. Podsumowując cały podbyt jesteśmy zadwoleni ,bo ten widok z okna w pokoju o którym wspomniałam na początku nadrobił nie dociągnięcia hotelu.
6/6
Marek, powyżej 50 lat
cze 2026
Wspaniały hotel czysty. Bardzo smaczne jedzenia wspaniali ludzie , którzy tam pracują. Bliskość morza nas zachwycił a woda jak na Karaibach.😀.Polecam 👍
5/6
Ewa, powyżej 50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel bardzo ładnie położony, zgodnie ze zdjęciami. Blisko do morza i blisko do ulicy handlowej, na której jest mnóstwo fajnych knajpek, sklep[ików, miło można spędzić czas. Ja wprawdzie byłam na all inclusive, ale w przypadku tego hotelu lepiej jednak HB. Dania pyszne, urozmaicone aż trzeba się powstrzymywać z jedzeniem ;) Posiłki wydawane trzy razy dziennie to jednak na ten klimat dużo. . W jadalni dużo stolików , więc nigdy nie był problemu gdzie usiąść i nikt nad nami nie stał z pełnym talerzem. Bardzo pilnowali (i to było super!), żeby przy stoliku czteroosobowym - siedziały 3 lub 4 osoby. Obsługa bardzo miła. Brakowało mi (ale ja jestem herbatopijem) .... ciepłego napoju po posiłku, bo do wyboru były tylko zimne napoje (np. woda lód). Pokoje czyste, ale z mebli trochę czuć było wilgocią. Obsługa codziennie zmieniała ręczniki i sprzątała. W całym obiekcie jest zakaz palenia papierosów, ale na plaży nad morzem już można (to trochę przeszkadza) Plaża płatna 20 EUR za komplet - 2 leżaki i parasol, ale warto brać, bo spędzanie czasu tylko na basenie to wielka pomyłka. Na basenie zero wiatru, jak w szklarni. Tylko jeden dzień tak spędziłam - przez pomyłkę i z głupiej oszczędności. Nad morzem fajny wiaterek, woda krystalicznie czysta. Cenniejsze rzeczy można zostawić w małym sejfiku umieszczonym na parasolu Czasami są spore fale ale plaża jest strzeżona. Hotel nie jest dla dzieci bo nie ma tam dla nich rozrywek. Rozrywkę mają "dorośli" Niemcy, bo prawie codziennie był y występy młodych wykonawców, którzy zabawiali gości swoim śpiewem.
2/6
Joanna, powyżej 50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel pozostanie na długo w mojej pamięci. Korzystam z usług hotelowych kilka razy do roku i nigdy jeszcze nie wróciłam tak zirytowana, jak z wakacji w hotelu R2 Veronica. Nigdzie w opisach nie ma żadnej informacji, ze teren hotelu jest całkowicie wybetonowany. Na zdjęciu w Internecie widać palmy i trawnik, ale nie widać szklanego płotu. Sprytnie podsunięto pustą nad ranem ulice, by wywołać wrażenie dostępnej przestrzeni. leżaki przy basenie są bezpłatne, ale zabezpieczają potrzeby znikomego procenta gości. Na 400 gości hotelu leżaków z parasolami jest ok 70. A więc codzienna wojna. Do plaży blisko, ale w 2 leżaki z parasolem to koszt 20 euro dziennie. A personel hotelu zamiast gasić ten pożar, dolewa oliwy do ognia wprowadzając regulaminy plażowania. Trochę jak na kolonii!
Wystarczyłoby wyposażyć hotel w plażowe parasole, by gość mógł chociaż posiedzieć na płaży nie rujnując budżetu. Przy 30 stopniowym upale, pełnym obłożeniu i średniej wieku gości 60+, to chyba nie jest jakiś kaprys.
Albo uczciwie podać informację, że działka hotelowa mała, parasoli jeszcze mniej i odpoczynek w trudnej atmosferze.
Hotelu nie polecam
1/6
Aleksandra, powyżej 50 lat
cze 2026
Z przykrością stwierdzam, że Hotel nie spełnił moich oczekiwań i nie będę go polecać znajomym. Największą niedogodnością jest fakt, że przy basenie liczba leżaków z parasolami zapewnia możliwość przebywania tam tylko 25% gości hotelowych. W konsekwencji wczesnym ranem - ok. 7- 8 godz. rozpoczynał się wyścig, kto pierwszy zarzuci ręcznik na leżaku pod parasolem. Służba hotelowa, zamiast starać się rozwiązać problem, koncentrowała swoją energię na śledzeniu, kto zajmuje miejsce i jak długo danej osoby nie ma - oczywiście nie ma możliwości zaobserwowania tego, ale wyrywkowo niektórym gościom zabierano z leżaków ręczniki. W efekcie zdesperowana część gości na zmianę prowadziła dyżury na leżakach.
Na domiar tego należy dodać, że na pobliskiej plaży wypożyczenie dwóch leżaków i parasola kosztuje dziennie 20 euro - przy czym leżaki te były dostępne tylko w pierwszym tygodniu naszego pobytu, bo w drugim już nie.
Aby móc skorzystać z plażowania, trzeba było zakupić swój sprzęt, który potem trzeba było zostawić w hotelu, gdyż trudno jest w samolocie przewieźć np. parasol plażowy o średnicy 2,2m.
Ponadto w pokojach nie ma lodówek, co przy tak wysokich temperaturach powoduje, że kupiona woda do picia już po pół godzinie staje się ciepła.
5/6
Malgorzata, powyżej 50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel jest przytulny, ma świetne położenie przy piaszczystej plaży, w samym centrum miejscowości. Pokoje niewielkie, czyściutkie, niestety widok z tarasu na sąsiedni budynek i głośno pracujące urządzenia trochę zakłócają spokój. Wokół basenu mogłoby być więcej leżaków gdyż nie zawsze było wolne miejsce. Obsługa bardzo sprawna, sympatyczna i pomocna. Wyżywienie powtarzalne, ale smaczne i obfite, zawsze jakieś ryby i owoce morza, dużo warzyw i owoców. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, a hotel godny polecenia,także ze względu na stosunek jakości do ceny. Brak animacji dla niektórych byłby mankamentem, bo rzeczywiście tylko muzyka wieczorami, lecz dla mnie akurat nie stanowiło to problemu ponieważ preferuję spokojne klimaty.
6/6
Dorota, powyżej 50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel super, szkoda, że brak lodówki i czajnika, no ale to 3 gwiazdkowy.Jedzenie pyszne, duży wybór, bardzo czysto, pokój codziennie sprzątany. obsługa przemiła i pomocna. Położenie hotelu, to wielki atut, z okna widok na morze.Polecam.Jeszcze tu wrócę.Majorka jest cudna.
6/6
Robert, powyżej 50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Bardzo dobry hotel, zasluguje na 4*, polecamy serdecznie ! Przede wszystkim zaznaczyć trzeba czystość na najwyższym poziomie, widać że obsługa się bardzo stara i świetnie wykonuje prace ( w całym hotelu a w szczególności w restauracji). Jedzenie z bogatym wyborem dań, non stop uzupełniane, doskonaly pomysł z opaskami czipowymi dla opcji HB i zczytywaniem platnych napojów do kolacji (zamawiamy a kelner przykłada do opaski smartfona i już, na koniec pobytu płacimy przy wymeldowaniu) miła, uśmiechnięta i pomocna obsługa. Kolejny duży plus to położenie i piękna, czysta z turkusową wodą plaża kilka kroków od hotelu. Pokoje czyste, łóżka wygodne (mieszkaliśmy w budynku Veronica II, 1 p, pok. 118), świetny widok z pokoju na morze, super wschody slonca. Cisza, spokój w hotelu i okolicy ( byliśmy przełom maja i czerwca). Turyści to głównie seniorzy z Niemiec, trochę Polaków i Czechów. Basen bardzo czysty i sprzątany codziennie rano, leżaki dostępne przez cały dzień i w bardzo dobrym stanie. Ratownik w godzinach pracy basenu 10-18. Zwiedzanie zrobiliśmy we własnym zakresie i wynajętym na 4 dni autem. Malo wolnych miejsc parkingowych w pobliżu hotelu ale parkowalismy na Carrer des Futbol, kilka minut spacerem - zawsze znalazło się miejsce. Niedaleko hotelu przystanek autobusowy skąd można podjechać (424 lub 425) do Smoczej Jaskini lub dalej do Manacor a nawet do stolicy wyspy. Ogólnie same pozytywne wrażenia i jest to hotel do którego chce się wracać. Pozdrawiamy serdecznie ekipę Itaka - Robert i Agnieszka
1/6
Maria, 41-50 lat
maj 2026
Hotel jak dla mnie i innych gości z którymi rozmawialam to lipa.
Jedzenie na 2 +.czystości 3+. W pokoju pod łóżkami kurz. W pokoju śmierdziało nie wyczyszczoną klimatyzacją . Ręczniki białe a twarde że nawet pies by nie dał rady aby go wycierania. Pokój położony od strony terenu gospodarczego i dostawczego ..rano wcześnie 6 godz.auta dostawcze budziły gości..Potem śmieieciarki. Mam zrobione zdjęcia.
5/6
Katarzyna, powyżej 50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel w świetnej lokalizacji przy samej plaży. Czysty, kameralny, miła pomocna obsługa. Jedzenie urozmaicone, smaczne.
•całodobowa recepcja•taras z widokiem na morze•bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych•akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard
Sport i rozrywka
•animacje (2 razy w tygodniu) – muzyka na żywo
•za opłatą: bilard
Basen
•basen, słodka woda, ok. 150 m²•wydzielona część dla dzieci
•przy basenie bezpłatne parasole i leżaki
Usługi
•pralnia
•wypożyczalnia samochodów
Powyższe usługi są dodatkowo płatne.
Kontakt
•r2hotels.com
Dostępne pokoje
Pokój 2 os.
2-os.
ok. 17 m²
indywidualnie sterowana klimatyzacja
łazienka (prysznic, wc, suszarka)
w cenie
Wyżywienie
Restauracje
restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia europejska i lokalna, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie
bar przy basenie
2 posiłki
śniadanie (8.00-10.30) i kolacja (18.00-21.00) w formie bufetu w restauracji
napoje do kolacji dodatkowo płatne
w cenie
All inclusive
śniadanie (8.00-10.30), obiad (13.00-15.00), kolacja (18.00-21.00) w formie bufetu w restauracji
przekąski w wyznaczonym miejscu (10.30-12.30, 15.00-17.00)
napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w barze przy basenie (10.30-22.30)
wymagane noszenie opasek all inclusive
+1 300 zł /łącznie
Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
Przedstawione warunki wjazdowe dotyczą obywateli Polski.
Obywatelom innych państw zaleca się kontakt z właściwym konsulatem w celu sprawdzenia obowiązujących ich przepisów wjazdowych
Obowiązkowy podatek turystyczny
ok. 2-4,5 EUR/os. powyżej 16 roku życia/dzień, płatny na miejscu w hotelu. Wysokość opłaty uzależniona jest od kategoryzacji obiektu.
Czas przelotu
Polska-Mallorca ok. 3 godz.
Waluta
euro (EUR)
Opieka podczas wakacji
rezydent, do zadań którego należy pomoc przy przylocie, wylocie oraz podczas pobytu (nie dotyczy oferty ITAKA SMART).
w przypadku oferty ITAKA SMART oznaczonej symbolem - ITAKA TRAVEL EXPERT: zdalna opieka polskojęzycznych ekspertów poprzez czat, e-mail lub telefonicznie. - TRANSFER: na lotnisku po wylądowaniu przedstawiciel kontrahenta ITAKA SMART wskaże transfer do hotelu. Czas oczekiwania na transfer może wynieść ok. 1h. Kierowca informuje o nazwie hotelu i pomaga z bagażem. Informacja o transferze powrotnym dostępna będzie na dzień przed wylotem w aplikacji mobilnej ITAKA lub wiadomości e-mail.
Wznoszące się na północno-zachodnim wybrzeżu wyspy są rajem dla miłośników pięknych widoków i górskich wycieczek. Choć ich najwyższy szczyt – Puig Major może być zdobyty tylko przez wytrawnych wędrowców, to bogactwo tras pozwala na eksplorowanie pięknych krajobrazów wszystkim miłośnikom górskich spacerów.
Plaże
Długie, piaszczyste plaże z jasnym i miękkim piaskiem są tu otulane przez lazur krystalicznie czystej wody. Dobrze zagospodarowane, z promenadami pełnymi klimatycznych knajpek, są idealne nie tylko na beztroskie wakacje z rodziną. Dzięki świetnym warunkom do uprawiania sportów wodnych, Majorkę chętnie odwiedzają miłośnicy wodnego szaleństwa.
Przejażdżka z Palma de Mallorca do Soller
Zabytkowy pociąg z Palmy do Soller zabierze Cię w podróż w czasie do minionego wieku. Przejażdżka to uczta dla zmysłów: podziwiaj krajobrazy za oknem i poczuj unoszący się w powietrzu zapach cytrusów z mijanych po drodze gajów.
Niezwykła Palma de Mallorca
Kosmopolityczna stolica Balearów zachwyci Cię elegancją i niesamowitą architekturą. Spaceruj po brukowanych, wąskich uliczkach, wzdłuż których wyrastają bogato zdobione kamienice. Usiądź w malutkiej kawiarni, zamów hiszpańskie cortado i smakuj niesamowity klimat Palma de Mallorca!
Katedra La Seu
Dumnie wznosząca się nad stolicą Katedra La Seu to symbol miasta. Zbudowana w stylu gotyku lewantyńskiego majestatyczna budowla, zachwyca rozmachem i oczarowuje detalami. Jej nieoczywiste wnętrze to w dużej mierze zasługa legendarnego katalońskiego architekta, Antonia Gaudiego.
Dla wielbicieli sportu
Miłośnicy tenisa koniecznie muszą wybrać się do Manacor, gdzie znajduje się Centrum Sportu Rafaela Nadala. Zobaczysz tu trofea, pograsz w multimedialne gry, dowiesz się więcej o historii tego fascynującego sportu.
Valldemossa
Wzniesiona w typowym majorkańskim stylu, leży w dolinie i otoczona jest wianuszkiem gór. Nic dziwnego, że to właśnie to miejsce na swój pobyt wybrali Fryderyk Chopin i George Sand w trakcie kilkumiesięcznej wizyty na Majorce. W klasztorze Kartuzów, gdzie zatrzymała się para, zorganizowano muzeum, w którym wizyta będzie niezwykłym doświadczeniem nie tylko dla melomanów!
Smocze Jaskinie w Porto Cristo
Podziemny labirynt pełen tajemnic i niespodzianek. Bajecznie oświetlone formacje skalne ożywiają wyobraźnię i przenoszą do innego świata. Na końcu tunelu możesz usiąść nad brzegiem największego podziemnego jeziora w Europie i wysłuchać koncertu muzyki klasycznej.
Droga Węża
Ponad 12-kilometrowa Droga Węża, prowadząca do Zatoki Sa Calobra, to zdecydowanie najbardziej ekscytująca trasa na Majorce. Wije się wąskim pasmem asfaltu między górami, z zakrętami sięgającymi nawet 270 stopni i gwarantuje szybsze bicie serca i oszałamiające krajobrazy.
Soczyste cytrusy
Cytrusy pochodzące z Balearów, a w szczególności te z Doliny Pomarańczy, słyną z wyjątkowo intensywnego smaku i słodyczy. Będąc na Majorce koniecznie spróbuj świeżo wyciskanego soku w jednej z knajpek w Soller.