phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Gangehi Island Resort

Atuty oferty

 • idealny na romantyczne wakacje
 • kameralna atmosfera
 • przestronne, komfortowe pokoje
 • zatopiony w tropikalnym ogrodzie
 • smaczna kuchnia

Hotel Gangehi Island Resort Kod: MLEGANE

6 399PLN
Dorośli: 2 full board plus Śr 10.11 – Cz 18.11.21
Itaka
 • Promocja ZIMA 21/22 ZIMA 21/22
Malediwy / Ari Atol / Gangehi

Hotel Gangehi Island Resort

 • Promocja ZIMA 21/22 ZIMA 21/22
Kod: MLEGANE
Opis

na Północnym Atolu Ari, na wyspie GANGEHI o długości 150 m i szerokości 150 m; ok. 95 km od lotniska w Male, transfer łodzią motorową (ok. 1,5 godz.).

hotelowa, piaszczysta, bezpośrednio przy hotelu, łagodne zejście do morza, bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki.

czterogwiazdkowy superior, 45 pokoi w parterowych willach, lobby, recepcja, restauracja Veli – główna, dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa i lokalna, dostępne dania wegetariańskie, restauracja Thari Lounge – à la carte, w restauracjach dostępne foteliki dla dzieci, bar Kandu – na plaży; kącik czytelniczy, taras z widokiem na ocean, ogród z roślinnością tropikalną, bezpłatny internet bezprzewodowy; sklep z pamiątkami, jubiler; za opłatą: usługi krawieckie; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

club room: 2-os., ok. 20-34 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telefon, sejf, minibar (codziennie uzupełniany w wodę), taras (stolik i krzesełka), widok na ogród; garden villa: 2-os., (możliwość 1 dostawki), ok. 64 m², wyposażenie jak w pokoju club room; taras (stolik i krzesełka), widok na ogród; pokój garden villa za dopłatą; beach villa: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej lub 2 dostawek dla dzieci), ok. 64 m², wyposażenie jak w pokoju garden villa; taras (stolik i krzesełka), frontalny widok na morze; pokój beach villa za dopłatą; overwater villa: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 76 m², willa na palach w wodzie, wyposażenie jak w pokoju garden villa, dodatkowo: zestaw do kawy/herbaty; taras (stolik i krzesełka), frontalny widok na morze; pokój overwater villa za dopłatą.

piłka plażowa, joga, mała siłownia, kajaki; za opłatą: sprzęt do snurkowania (maska, płetwy: ok. 10 USD/dzień), centrum spa: zabiegi na twarz i ciało, masaże, manicure, pedicure; centrum nurkowe.

śniadanie (7.30-10.00), obiad (13.00-14.30), kolacja (20.00-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej.

śniadanie (7.30-10.00), obiad (13.00-14.30), kolacja (20.00-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej; napoje bezalkoholowe (7.30-24.00) i lokalne napoje alkoholowe (10.00-24.00) w barze; wymagane noszenie opasek all inclusive.

0090/606660505, www.gangehi.com

 • serwis plażowy
 • Wi-Fi

5.6 /6
99% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Położenie hotelu
 • Plażę w okolicy
 • Obsługę hotelową
ZIMA 21/22
Informacje o regionie
Galeria regionu

Malediwy

Pejzaże jak z pocztówki, wspaniałe rafy koralowe, turkusowa woda, bajeczne plaże z miękkim piaskiem i luksusowe hotele z domkami na wodzie – to właśnie Malediwy!

Ocieniony palmami kokosowymi i otoczony krystalicznymi wodami, jest prawdziwą oazą, gwarantującą Gościom spokój i relaks w kameralnej atmosferze. Bujna zieleń w hotelowym ogrodzie, wspaniałe widoki i przestronne, komfortowe pokoje w willach będą spełnieniem marzeń o egzotycznych wakacjach! Zachwycająca różnorodność kolorowych, tropikalnych ryb i korali stwarza doskonałe warunki do podziwiania morskiego życia, chwilę wytchnienia zapewni centrum spa, a w hotelowych restauracjach na smakoszy czekają znakomite potrawy lokalnej i międzynarodowej kuchni.

POŁOŻENIE: na Północnym Atolu Ari, na wyspie GANGEHI o długości 150 m i szerokości 150 m; ok. 95 km od lotniska w Male, transfer łodzią motorową (ok. 1,5 godz.).

PLAŻA: hotelowa, piaszczysta, bezpośrednio przy hotelu, łagodne zejście do morza, bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki.

HOTEL: czterogwiazdkowy superior, 45 pokoi w parterowych willach, lobby, recepcja, restauracja Veli – główna, dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa i lokalna, dostępne dania wegetariańskie, restauracja Thari Lounge – à la carte, w restauracjach dostępne foteliki dla dzieci, bar Kandu – na plaży; kącik czytelniczy, taras z widokiem na ocean, ogród z roślinnością tropikalną, bezpłatny internet bezprzewodowy; sklep z pamiątkami, jubiler; za opłatą: usługi krawieckie; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:club room: 2-os., ok. 20-34 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telefon, sejf, minibar (codziennie uzupełniany w wodę), taras (stolik i krzesełka), widok na ogród; garden villa: 2-os., (możliwość 1 dostawki), ok. 64 m², wyposażenie jak w pokoju club room; taras (stolik i krzesełka), widok na ogród; pokój garden villa za dopłatą; beach villa: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej lub 2 dostawek dla dzieci), ok. 64 m², wyposażenie jak w pokoju garden villa; taras (stolik i krzesełka), frontalny widok na morze; pokój beach villa za dopłatą; overwater villa: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 76 m², willa na palach w wodzie, wyposażenie jak w pokoju garden villa, dodatkowo: zestaw do kawy/herbaty; taras (stolik i krzesełka), frontalny widok na morze; pokój overwater villa za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: piłka plażowa, joga, mała siłownia, kajaki; za opłatą: sprzęt do snurkowania (maska, płetwy: ok. 10 USD/dzień), centrum spa: zabiegi na twarz i ciało, masaże, manicure, pedicure; centrum nurkowe.

FULL BOARD PLUS: śniadanie (7.30-10.00), obiad (13.00-14.30), kolacja (20.00-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej.

ALL INCLUSIVE (za dopłatą): śniadanie (7.30-10.00), obiad (13.00-14.30), kolacja (20.00-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej; napoje bezalkoholowe (7.30-24.00) i lokalne napoje alkoholowe (10.00-24.00) w barze; wymagane noszenie opasek all inclusive.

KONTAKT: 0090/606660505, www.gangehi.com

GRATIS:
 • serwis plażowy
 • Wi-Fi

 

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Opinie klientów (108)

Ocena ogólna

5.6/6

Klienci wyróżnili:

 • Położenie hotelu
 • Plażę w okolicy
 • Obsługę hotelową
99%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 5.4
 • 5.3
 • 5.6
 • 3.6
 • 5.8
 • 5.8
 • 4.6
 • 5.1

Pokaż recenzje od:

6/6
26-30 lat, z partnerem/ką kwiecień 2021
Hotel na wysokim poziomie, idealny na podróż poślubną. Hotel, aby zapewnić dłuższe chwile cieszenia się słońcem wprowadził swój czas na wyspie: +4h w stosunku do czasu letniego w Polsce. (...) rozwiń
Hotel na wysokim poziomie, idealny na podróż poślubną. Hotel, aby zapewnić dłuższe chwile cieszenia się słońcem wprowadził swój czas na wyspie: +4h w stosunku do czasu letniego w Polsce. Wybraliśmy opcję domku typu Overwater Villa, którą gorąco polecamy. Bezpośrednie zejście z tarasu do wody oraz widok na zachód słońca jest czymś unikalnym i wartym dopłaty. Dodatkowo na tarasie znajdowały się dwa leżaki z materacami, które zapewniają komfortowe opalanie się i odpoczynek. Domek klimatyzowany i wyposażony w sufitowy wiatrak, umożliwia przy utrzymującej się 30 stopniowej temperaturze ucieczkę do chłodnego pomieszczenia. Łóżko wygodne, szersze niż dłuższe. Korzystaliśmy z opcji wyżywienia: 3 posiłki dziennie. Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone, szczególnie jeżeli ktoś lubi jeść ryby. W restauracji jest "przypisany" stały kelner, który obsługuje daną grupę ludzi przez cały pobyt. Niestety na stronie Itaki i przy rozmowie z konsultantem zabrakło informacji o tym, że wszelkie napoje przy obiedzie i kolacji są dodatkowo płatne (nawet woda niegazowana, gdzie za 0,5l butelkę trzeba było zapłacić 3,7$ wliczając już 10% za serwis i 12% podatku). Alkoholowe drinki w barze nie były porywające, a cena za drinka w godzinach "Happy Hours -30%" wynosiła około 10$. Dlatego jeżeli ktoś lubi na wakacjach sobie "popić" to warto zastanowić się nad opcją All Inclusive, gdzie duża liczba napojów bezalkoholowych i alkoholowych jest w cenie, nawet tych markowych. Niewątpliwą zaletą jest to, że przy jakichkolwiek wydatkach na całej wyspie nie trzeba było mieć ze sobą pieniędzy, które bezpiecznie przechowywaliśmy w sejfie w naszym domku. Rachunek regulowany jest w recepcji hotelu na dzień przed wyjazdem, na podstawie paragonów z numerem pokoju. Internet jest prawie w każdym miejscu na wyspie, ale transfer, z racji łącz radiowych, jest niski i ledwo pozwala na słabej jakości videorozmowy (o Netflix czy Youtube można zapomnieć). Z racji końcówki sezonu nie mieliśmy do wyboru za wielu wycieczek fakultatywnych czy też masaży w SPA, ale skorzystaliśmy i rekomendujemy snorkeling z mantami oraz po niedotkniętych rafach koralowych. Szczególnie ogromne wrażenie zrobiło na nas bliskie spotkanie z mantami, które dały nam niezły pokaz. Rafa koralowa w pobliżu wyspy jest w większości martwa, ale można znaleźć gdzieniegdzie kolorowe okazy. Podczas snorkelingu przy restauracji oraz na pograniczu laguny z błękitną głębią pływa sporo różnych ryb, m.in. rekiny rafowe, które wbrew pozorom są niegroźne dla ludzi. Podsumowując, Malediwy to raj na ziemi a domek na wodzie zapewnił dodatkowo niesamowite widoki i bardzo komfortowy odpoczynek.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką kwiecień 2021
Resort bajka. Przepiękne ville w balijskim stylu położone w samym raju. Jedno z najpiękniejszych miejsc, jakie w życiu widzieliśmy, a podróżujemy dużo. Muszę przyznać, że gdyby nie pandemia to (...) rozwiń
Resort bajka. Przepiękne ville w balijskim stylu położone w samym raju. Jedno z najpiękniejszych miejsc, jakie w życiu widzieliśmy, a podróżujemy dużo. Muszę przyznać, że gdyby nie pandemia to pewnie nie zdecydowalibyśmy się nawet na Malediwy, ale jestem bardzo szczęśliwa, że tak się stało. Villę mieliśmy na samej plaży, była bardzo duża i bardzo wygodna, z tarasem i własnymi leżakami na właściwie własnej plaży, bo nikogo tam poza nami nie było. Znajomi wynajęli water villa więc u nich też spędzaliśmy dużo czasu i to też było niesamowite, z własnym zejściem do morza, prosto na piękny snorkeling. Dookoła wyspy można znaleźć przeróżne rodzaje kolorowych ryb, rekiny, czasem nawet płaszczki, ale nie należy się ich bać, to one się boją i uciekają od ludzi. Na wyspie są 3 kajaki, które zupelnie za darmo można pożyczyć, nie trzeba nawet nikogo o to pytać, wystarczy wziąć taki kajak z plaży, z miejsca, w którym zostawił go poprzedni turysta. Na końcu mostu z water villami jest bar, w którym codziennie w godzinach 18:30-19:30 jest happy hour- pyszne drinki z pięknym widokiem na zachód słońca. Pracownicy resortu są przemili i bardzo pomocni. Właściciel jest Włochem, który zawsze pilnuje jakości jedzenia- od świeżych pysznych ryb po włoskie przysmaki- niektóre dania były najlepsze jakie jedliśmy w życiu. Był to niezapomniany tydzień w raju, to, czego potrzebowaliśmy żeby wypocząć od codziennego zgiełku miasta i stresującej pracy. Idealne miejsce na naładowanie baterii do 100%.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką kwiecień 2021
Hotel położony jest na pięknej, i czystej wysepce (150 m x 150 m). Otoczony jest lazurową wodą. Obsługa jest bardzo miły, uczynna. Na terenie hotelu dostępne jest SPA, z bardzo szerokim wyborem (...) rozwiń
Hotel położony jest na pięknej, i czystej wysepce (150 m x 150 m). Otoczony jest lazurową wodą. Obsługa jest bardzo miły, uczynna. Na terenie hotelu dostępne jest SPA, z bardzo szerokim wyborem masaży, oraz zabiegów na ciało. Masaż bardzo wysokiej jakości! Dostępne są również lokalne wycieczki: na rafę koralową, łowienie ryb, pływanie z mantami; można również ponurkować Pokoje są czyste, codziennie sprzątane. Dostępny jest sejf oraz mini-barek. Ze wszystkich hoteli typu: beach Villa - jest dostęp do plaży. Woda czysta, mnóstwo rybek, malutkich rekinów, żółwi. Zdecydowanie hotel w którym można wypocząć i każdy powinien znaleźć coś dla siebie!
 • 4
 • 5
 • 6
 • 1
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką kwiecień 2021
Typowy malediwski hotel, niewielki o zabudowie w lokalnym stylu.Bungalowy na plaży wydają się zdecydowanie najlepsze, ale trzeba pamiętać o pływach oceanu-plaża raz jest , raz jest pod wodą, (...) rozwiń
Typowy malediwski hotel, niewielki o zabudowie w lokalnym stylu.Bungalowy na plaży wydają się zdecydowanie najlepsze, ale trzeba pamiętać o pływach oceanu-plaża raz jest , raz jest pod wodą, radzę o tym drobiazgu pamiętać, by się nie rozczarować.Część domków na wodzie niestety brzydka bardzo, takie małe stodółki, bez parasola, nie chciałabym tam zamieszkać.W domkach na plazy klimatyzator nie wystarcza na dobre schłodzenie pokoju- brak izolacji ścian, za duża kubatura, w południe robi się za ciepło.Proste wyposażenie domków, prosta , zbyt ciemna łazienka.Na tarasie niewygodne leżaki, choć ładnie wyglądające.Pokój czysty dobrze sprzątany, ale wszystko już zużyte.Pan sprzatający stara się , sprząta sprawnie i dokładnie, wymienia ręczniki, również plażowe bez proszenia, codziennie, również pościel. Oglądałam pokoje typu club- dla mnie koszmarnie położone obok śmierdzącego agregatu, kiedyś to pewnie były pokoje obsługi,teraz są dla gości jako wariant ekonomiczny, inne za dopłatą.Tych nie polecam.Zaskoczył mnie wybór drinków w opcji all inclusive, bogaty ,liczne alkohole importowane, drinki dobrze przygotowane,bardzo dobre espresso.Co do jedzenia, nie jestem specjalnie wybredna,ale codziennie prawie to samo, masa ryb których akurat nie lubię, niemal zero owoców morza.Trudno za dania uznać surowe starte warzywa typu buraki, marchewka, seler,cebulki z octu, fasolkę z puszki.Kto lubi jajecznice i omlet radzę przypilnować miłego Pana aby nie zesmażył ich na wióry.Owoce lokalne, okoliczne, czyli małe,średnio smaczne(wyjątek arbuz i papaja).Byłam 2 tygodnie, dopłacałam do ubezpieczenia, domku, wyzywienia, wyszła dość zawrotna suma, mówiąc szczerze jeszcze nie płaciłam tyle za średni komfort pobytu.To nie są moje pierwsze Malediwy w życiu.I niech nikt nie opowiada,że nie ma w tym hotelu komarów- SĄ i ŻRĄ rano, wieczór i w południe i to dla mnie niestety problem bo ile można siedzieć w wodzie.Obsługa była dla nas wyjątkowo miła.Polecam jednak ten hotel, ja jestem trochę zepsuta licznymi wcześniejszymi wakacjami w tych różnych wakacyjnych "rajach", ale pamiętam swój zachwyt w pierwszych, wcale nie tak ekskluzywnych, egzotycznych podróżach z przed dwudziestu lat.
 • 4
 • 4
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 5
 • 3
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką kwiecień 2021
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 2
 • 5
 • 3
 • 1
 • 4
 • 6
 • 3
 • 4
zwiń
6/6
41-50 lat, ze znajomymi kwiecień 2021
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 5
 • 6
 • 1
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
zwiń
5/6
26-30 lat, z partnerem/ką kwiecień 2021
Hotel na bardzo dobrym poziomie, może nie 5 gwiazdek, ale mocne 4+. :) Polecamy wybranie villi na plaży lub nad wodą. My w momencie kupowania wycieczki w Itace mogliśmy wybrać jedynie Club (...) rozwiń
Hotel na bardzo dobrym poziomie, może nie 5 gwiazdek, ale mocne 4+. :) Polecamy wybranie villi na plaży lub nad wodą. My w momencie kupowania wycieczki w Itace mogliśmy wybrać jedynie Club Room, ale na miejscu udało nam się zrobić upgrade do Overwater Villa. Club Room jest dość przestronny, ale w porównaniu z domkami wypada blado - mało światła i położenie pośrodku wyspy, a nie przy samej wodzie. Dopłata za przeniesienie do Overwater Villa na miejscu wyniosła nas 150$/noc (za parę), ale zdecydowanie było warto - wspaniały duży domek z widokiem na zachód słońca, pośrodku krystalicznie czystej wody, rybek, małych rekinów itd... :) 3 posiłki dziennie w formie bufetu, oceniamy je bardzo dobrze - szczególnie obiady i kolacje. Wystarczało spokojnie by się najeść. Wygodne jest także to, że cała wyspa należy do hotelu, a więc wszystkie wydatki zapisuje się "na pokój" - nie trzeba nosić ze sobą pieniędzy. Zasięg Internetu ok, ale nie oczekujcie dobrego transferu - wszystko ładuje się wolno (jeśli w ogóle), Netflix i videorozmowy będą musiały poczekać na powrót do domu, na wyspie nie ma na nie szans.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką kwiecień 2021
Hotel położony na malutkiej, zielonej wyspie. Plaża z pięknym jasnym piaskiem. Pokój przestronny, sprzątany codziennie, zaopatrzony w minibar. Jedyna uwaga to łazienka wymaga odświeżenia. (...) rozwiń
Hotel położony na malutkiej, zielonej wyspie. Plaża z pięknym jasnym piaskiem. Pokój przestronny, sprzątany codziennie, zaopatrzony w minibar. Jedyna uwaga to łazienka wymaga odświeżenia. Jedzenie będzie odpowiadało osobom lubiącym ryby. Tutaj wybór był największy. Obsługa bardzo miła i przyjazna. Każdy gość hotelowy miał swojego kelnera, który dbał o jego samopoczucie na posiłkach.
 • 4
 • 4
 • 6
 • 1
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką marzec 2021
Bardzo polecamy hotel - dużo przestrzeni, piękne położenia, bardzo smaczne i zróżnicowane położenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, chociaż zazwyczaj podróżujemy na własną rękę. Na miejscu (...) rozwiń
Bardzo polecamy hotel - dużo przestrzeni, piękne położenia, bardzo smaczne i zróżnicowane położenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, chociaż zazwyczaj podróżujemy na własną rękę. Na miejscu lekarz - otrzymałam pomoc w ciągu 15 min.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, ze znajomymi marzec 2021
Hotel was very good. rozwiń
Hotel was very good.
 • 6
 • 6
 • 5
 • 1
 • 6
 • 6
 • 1
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, z rodziną marzec 2021
Mały hotel położony 1,5h (podróż łódką) od stolicy Male. spokojna, kameralna wyspa, idealna na wypoczynek. Pokoje beach villa I garden villa zdecydowanie spełniły nasze wymagania (4 osobowa (...) rozwiń
Mały hotel położony 1,5h (podróż łódką) od stolicy Male. spokojna, kameralna wyspa, idealna na wypoczynek. Pokoje beach villa I garden villa zdecydowanie spełniły nasze wymagania (4 osobowa rodzina) obsługa hotelu pomocna na wyspie czas leci bardzo leniwie i zdecydowanie można się zrelaksować
 • 5
 • 5
 • 5
 • 3
 • 5
 • 5
 • 3
 • 4
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką marzec 2021
Świetny hotel!! Ta mała wspa absolutnie wystarcza i daje bardzoduzo intymności. To największa zaleta hotelu. Do tego przemiła obsługa i pyszne jedzenie. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z (...) rozwiń
Świetny hotel!! Ta mała wspa absolutnie wystarcza i daje bardzoduzo intymności. To największa zaleta hotelu. Do tego przemiła obsługa i pyszne jedzenie. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z wyjazdu. Gangehi było świetna decyzja!!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką marzec 2021
Hotel składał się z domków z prywatną plażą, domków na wodzie oraz hotelu z pokojami z ogródkiem. Z budynku restauracji i drink baru jako osobny budynek. Recepcji samodzielnej i sklepiku wraz z (...) rozwiń
Hotel składał się z domków z prywatną plażą, domków na wodzie oraz hotelu z pokojami z ogródkiem. Z budynku restauracji i drink baru jako osobny budynek. Recepcji samodzielnej i sklepiku wraz z warsztatem krawieckim... A także ze strefy SPA. Wszystko połączone tarasikami jako chodniki łączące wszystko ze wszystkim w parku z palm, kwiatów, drzew jak w ogrodzie botanicznym... A całość otoczona wodą - bezmiarem wody, a wodzie rafa z dużą ilością podwodnych zwierzątek (rybki kolorowe, rekiny rafowe, płaszczka żółta z czarnym ogonem, żółw ...) Wyżywienie i obsługa zdecydowanie ponad standard.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką marzec 2021
Kameralny hotel dla osób ceniących ciszę, spokój i relaks. Raczej dla dorosłych, małe dzieci nie mają co robić, a dojścia do domków na wodzie są dla dzieci wręcz niebezpieczne - nie ma żadnych (...) rozwiń
Kameralny hotel dla osób ceniących ciszę, spokój i relaks. Raczej dla dorosłych, małe dzieci nie mają co robić, a dojścia do domków na wodzie są dla dzieci wręcz niebezpieczne - nie ma żadnych zabezpieczeń na pomostach prowadzących do domków. Obsługa miła, nienatarczywa, gdzieś w tle wykonująca swoje obowiązki. Wyżywienie smaczne, ale mało urozmaicone (praktycznie brak wyboru), dość monotonne - codziennie prawie to samo. W zasadzie całkowity brak owoców morza, poza rybami. Śniadania słabe, identyczne każdego dnia, ograniczone do jajek, naleśników, pieczywa i owoców. Plaża bardzo OK, jedynie leżaki stare i niewygodne. Pływanie w morzu bardzo dobre, woda ciepła, mimo rafy martwej w 90% i tak było na co popatrzeć - dużo kolorowych rybek. Widoki wspaniałe. Jednakże ocena 4,5/5 w ofercie jest zawyżona. Hotel "wysłużony", pokoje Club 61 do 63 całkowicie niezgodne z ofertą, nie zasługują nawet na 3 gwiazdki. Jedynie pokoje 64 i 65 są trochę lepsze.
 • 4
 • 5
 • 5
 • 1
 • 6
 • 5
 • 1
 • 5
zwiń
5/6
50+ lat, ze znajomymi marzec 2021
Wspaniały hotel, reprezentujący typową Malediwską architekturę. Genialny nastrój, niepowtarzalne widoki, miła obłsuga, pyszne jedzenie, pięna rafa tuż przy hotelu Prawdziwy "chill out" odlotowy (...) rozwiń
Wspaniały hotel, reprezentujący typową Malediwską architekturę. Genialny nastrój, niepowtarzalne widoki, miła obłsuga, pyszne jedzenie, pięna rafa tuż przy hotelu Prawdziwy "chill out" odlotowy nastrój !! Organizacja ze strony biura Itaka bardzo dobra. Bezpośredni lot, speed boat i już jest się w swojej "Overwater villa" ;-) Myślę że chętnie powróciłbym w to miejsce.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką marzec 2021
Idealny hotel na odpoczynek, cisza, spokój i piękny widok oceanu. Dużym plusem miejsca jest brak imprezowiczów i miejsc do rozrywek, dzięki czemu można spokojnie korzystać z urlopu. Usługa (...) rozwiń
Idealny hotel na odpoczynek, cisza, spokój i piękny widok oceanu. Dużym plusem miejsca jest brak imprezowiczów i miejsc do rozrywek, dzięki czemu można spokojnie korzystać z urlopu. Usługa przemiła i zawsze chętna do pomocy. Club roomy mogyby byc w troche lepszym stanie, ale w pokoju spedzalismy malo czasu :) (pomiędzy pokojem nr 64 i 65 biegnie rura z woda co przeszkadza w zasypianiu) Codzienny serwis dbal o porzadek w pokoju, wymienial reczniki i utrzymywal czystosc w pokoju jak i jego okolicach.
 • 4
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
zwiń
6/6
26-30 lat, z partnerem/ką marzec 2021
Hotel jest bardzo klimatyczny, a domki ulokowane w sposób dający intymność. Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, ciekawa oferta nurkowania, snorkelingu itp od Diving Center. Otaczająca laguna (...) rozwiń
Hotel jest bardzo klimatyczny, a domki ulokowane w sposób dający intymność. Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, ciekawa oferta nurkowania, snorkelingu itp od Diving Center. Otaczająca laguna idealna do pływania i pełna kolorowych rybek, płaszczek, rekinów i żółwi. Dodatkowo w hotelu znajduje się wspaniałe SPA. Polecam każdemu!
 • 6
 • 5
 • 5
 • 2
 • 6
 • 6
 • 3
 • 4
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką marzec 2021
Ganghei Island Restort to niesamowite miejsce, położne na urokliwej, małej wyspie. Resort posiada w swojej ofercie kilka opcji zamieszkania. My przebywaliśmy w Garden VIlla oraz Water Villa w (...) rozwiń
Ganghei Island Restort to niesamowite miejsce, położne na urokliwej, małej wyspie. Resort posiada w swojej ofercie kilka opcji zamieszkania. My przebywaliśmy w Garden VIlla oraz Water Villa w dniach 12-19 marzec 2021. Ciekawostką jest to iż hotel posiada inny czas niż obowiązujący czas w MALE, tzn. jest +1 godzina. Czyli dla osób z Polski czas na wyspie to +5 godzin ( +6 do GMT ) . Pokoje bardzo czyste, sprzątane codziennie lub nawet dwa razy dziennie, codziennie uzupełniany minibarek i wymieniane ręczniki. Obsługa niesamowicie profesjonalna, miła i uprzejma. Zawsze pomocna. Posiłki bardzo smaczne. Duży wybór dań, ryb , makaronów, mięs, dań lokalnych, świeżych owoców, wspaniałych deserów, lodów, ciastek, pieczywa itd. Każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno będzie zadowolony. Obsługa w restauracji wspaniała. Bar czynny jest od godziny 10.00. Oferuje szeroką gamę alkoholi, drinków, napojów bezalkoholowych. Dla każdego coś miłego. Na wyspie znajduje się punkt w którym każdy może uszyć sobie fantastyczną kreację Wokół wyspy wspaniała rafa, na której nurkowaliśmy godzinami. Bogactwo flory i fauny oszałamia, rekiny, delfiny, płaszczki, mureny, setki gatunków ryb, ośmiornice , kraby, jaszczurki, lokalne ptaki. Piękno przyrody w pełnej okazałości. Lokalny Diving Center, oferuje wiele, ciekawych i ekscytujących wycieczek. Osobiście polecam nurkowanie, wyprawa na pływanie z mantami oraz łowienie ryb o zachodzie słońca ( które potem serwuje kuchnie na wiele sposobów ). Z czystym sumienie polecam!!!
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
zwiń
4/6
31-40 lat, z partnerem/ką marzec 2021
Wyspa zadbana, zielona, kameralna wg mojej oceny super miejsce dlazosob, ktore chca uniknac tlumow. Plaze czyste i zadbane. Niestety kajaki byly uszkodzone i nabieraly wode. Caly hotel byl (...) rozwiń
Wyspa zadbana, zielona, kameralna wg mojej oceny super miejsce dlazosob, ktore chca uniknac tlumow. Plaze czyste i zadbane. Niestety kajaki byly uszkodzone i nabieraly wode. Caly hotel byl stylizowany na eko, ale woda podawana w plastikowych butelkach, ktore pozniej ladowaly w morzu ;( Zel pod prysznic i inne kosmetyki takze w plastiku co troszeczke przeczy eko hotelowi. Sam sobie domek w rozmiarze oraz czystosci byl okay, niestety widac duzo niedorobek. Widac ewidentnie zuzycie matierialu a w takim miejscu i za taka cene nie powinno to miec miejsca. Posciel byla zuzyta.
 • 3
 • 3
 • 4
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
zwiń
6/6
50+ lat, ze znajomymi marzec 2021
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 1
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
41-50 lat, z partnerem/ką marzec 2021
Wymarzona wysepka na wypoczynek. Domek przy plaży w 100% spełnił moje oczekiwania. Ogromne łóżko, przestronna łazienka, leżaki na tarasie i na plaży. Codzienne sprzątanie i domku i plaży i (...) rozwiń
Wymarzona wysepka na wypoczynek. Domek przy plaży w 100% spełnił moje oczekiwania. Ogromne łóżko, przestronna łazienka, leżaki na tarasie i na plaży. Codzienne sprzątanie i domku i plaży i wszystkich zakątków wyspy. W restauracji pyszne jedzenie i bardzo mili kelnerzy. Tak samo w barze. Bardzo miła atmosfera. Obsługa uśmiechnięta i bardzo pomocna.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
31-40 lat, z partnerem/ką marzec 2021
Hotel, jak i cała wyspa, są bardzo urokliwym miejscem. Już po zejściu z łodzi na deski pomostu, widząc zieleń bujnej tropikalnej roślinności i turkus przejrzystej i cieplej wody, człowiek wie, (...) rozwiń
Hotel, jak i cała wyspa, są bardzo urokliwym miejscem. Już po zejściu z łodzi na deski pomostu, widząc zieleń bujnej tropikalnej roślinności i turkus przejrzystej i cieplej wody, człowiek wie, że w końcu jest w raju. Obsługa hotelu od wejścia jest uśmiechnięta, pomocna, a swoich gości wita soczkiem z lokalnych owoców. Po dwóch dniach, można już poczuć się jak w domu - każdy marzy o posiadaniu takiego domku na własność. Hotel jest bardzo czysty, pokoje codziennie sprzątane i zostawione pachnące i schłodzone dla gości powracających z plaży. Na miejscu są dodatkowe atrakcje jak centrum nurkowe, organizujące wycieczki i kursy, spa z ajurwedyjskimi zabiegami (czy można się zrelaksować jeszcze bardziej?), mini siłownia. Hotelowa restauracja na pewno usatysfakcjonuje kubki smakowe każdego z gości, bez względu na wiek. Mnogość wyboru przy każdym posiłku (od warzyw, sałatek, mięs, ryb, po pizzę, pastę i dania kuchni indyjskiej), przepyszne lody (powtarzam przepyszne), słodycze i ciasta które sprawiają, że nawet nie chcemy liczyć kalorii, i owoce - tropikalne oczywiście! A planując dzień na plaży, oprócz leżaków i parasoli (a to ważne bo słońce jest tam naprawdę mocne), można skorzystać z bezpłatnych kajaków i opłynąć wyspę dookoła, lub spacerować po cudnej mierzejce, wychodzącej w głąb oceany za dnia i chowające się wieczorem gdy następuje przypływ. Ale bezwzględnie cudowną atrakcją jest życie pod wodą! Te rybki, baby sharki, płaszczki, które do tej pory widzieliście tylko na discovery channel, zobaczycie na żywo! Dodatkowo, woda jest cieplutka i bardzo bardzo długo płytka więc idealną dla osób, które nie potrafią dobrze pływać. Już nie mogę się doczekać, aż wrócę w to miejsce - a na pewno wrócę!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką marzec 2021
Rajskie domki z ogromnymi i wygodnymi łożami oraz przestrzenne i ładne łazienki. Czyściutko nawet na ścieżkach w ogrodach wyspy oraz mega pyszniutko i świeżutko na posiłkach :) A niezwykła (...) rozwiń
Rajskie domki z ogromnymi i wygodnymi łożami oraz przestrzenne i ładne łazienki. Czyściutko nawet na ścieżkach w ogrodach wyspy oraz mega pyszniutko i świeżutko na posiłkach :) A niezwykła restauracja na wodzie jest marzeniem dla każdej kochającej się pary na romantyczną kolacje o zachodzie słońca <3
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką marzec 2021
Lot bezpośredni Warszawa-Male to ogromy komfort. Co prawda podroż w maseczce przez 8 godzin to zora, ale takie mamy czasy. Na lotnisku bardzo sprawna logistyka. Kolejny etap z Male do Gangehi (...) rozwiń
Lot bezpośredni Warszawa-Male to ogromy komfort. Co prawda podroż w maseczce przez 8 godzin to zora, ale takie mamy czasy. Na lotnisku bardzo sprawna logistyka. Kolejny etap z Male do Gangehi Island Resort to podróż 1,5 godziny łodzią. Podróż to sama przyjemność. W hotelu miłe przywitanie plus napój orzeźwiający po podróży dla gości., a następnie lunch. Restauracja przestronna z widokiem na plażę i ocean. Jedzenie wspaniałe!!!! Obsługa jeszcze lepsza - mili, uśmiechnięci kucharze i kelnerzy. Po lunchu przydzielanie domków. Domek na wodzie ma wspaniały pokój, ogromne łóżko, czystą łazienkę. Trochę mała szafa, aby pomieścić rzeczy 2 osób na 2 tygodnie, ale to drobiazg. Taras z możliwością zejścia do oceanu to cudowna sprawa na wakacjach. W ciągu dni było tam jednak za gorąco aby posiedzieć na leżaku (brakuje parasola czy markizy, pod którą można by się schować przed tropikalnym słońcem). Poszczególne dni to już sama radość: plaża, słońce, pyszne jedzenie, drinki w barze, snorkeling, relaks. Pływać w oceanie i oglądać rafę można niemalże cały czas. Mnóstwo kolorowych ryb, rekiny rafowe, płaszczyki, żółwie morskie, a nawet mureny i delfiny (choć te raczej daleko od brzegu). Na wyspie papugi, czapla, mnóstwo uroczych gekonów. Nie ma pająków ani komarów - to bardzo na plus. Za to, choć naprawdę rzadko, zdarzają się duże tropikalne karaczany. Do wyboru jest kilka wycieczek fakultatywnych: pływanie z mantami, wędkowanie na oceanie, nurkowanie w nocy, nurkowanie na pobliskiej rafie. Pływanie z mantami to niezapomniane doświadczenie! Powrót rownież zorganizowany bardzo sprawnie, śniadanie 7:30, 8:30 start łodzi z Gangehi do Male. Na lotnisku, ze względu na Covid, mnóstwo odpraw i formalności, ale jest czas na zakupy i jedzenie i kawę. Wspaniałe miejsce! Sama wyspa, która jest malutka i na której nie ma tłumów to również ogromny atut Gangehi Island Resort. Polecam na 200%!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
50+ lat, z partnerem/ką marzec 2021
Hotel kameralny. Dookoła rafy koralowe. W takim miejscu można naprawdę wypocząć. rozwiń
Hotel kameralny. Dookoła rafy koralowe. W takim miejscu można naprawdę wypocząć.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 1
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Snurkowanie z przewodnikiem – doskonała okazja do podziwiania podwodnego świata w towarzystwie anglojęzycznego przewodnika. Czas trwania – ok. 2 godz. Cena: ok. 50 USD.

Rejs łodzią ze szklanym dnem – około godzinny rejs łodzią ze szklanym dnem to doskonała okazja do podziwiania niesamowitej rafy koralowej i podwodnego świata. Cena: ok. 90 USD.

Pływanie z rekinami – niesamowite wrażenia gwarantowane! Rekin wielorybi to największa ryba na świecie, osiągająca średnio ok. 10 m długości. Przebywanie obok niego jest całkowicie bezpieczne, ponieważ pomimo ogromnych rozmiarów, żywi się planktonem. Czas trwania – ok. 2 godz. Cena: ok. 170 USD (wycieczka realizowana z hotelu: MLESUNI).

Rejs o zachodzie słońca – około godzinny, romantyczny rejs tradycyjną łodzią i podziwianie zachodu słońca. Cena: ok. 50 USD.

Łowienie ryb – wyprawa na poranny lub wieczorny połów ryb. Czas trwania – ok. 2 godz. Cena: ok. 45 USD.

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Malediwy, Ari Atol, Gangehi

Hotel Gangehi Island Resort

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
7 749 Pln
Oszczędzasz: 1 350 PLN
Dorosły
6 399pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 12 798 pln razem
Oszczędzasz 1 350 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter