phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania 115 The Strand Hotel & Suites

Atuty oferty

  • nowoczesne i komfortowe pokoje
  • restauracja z tarasem i widokiem na Vallettę
  • przy promenadzie i klubie plażowym Aqualuna
  • baza wypadowa do zwiedzania wyspy

115 The Strand Hotel & Suites Kod: 20706

PLN
Itaka
Malta / Wyspa Malta / Sliema

115 The Strand Hotel & Suites

Kod: 20706
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Malta – Bezpieczne Wakacje

ok. 350 m od centrum GZIRY ze sklepami i barami, przy promenadzie i klubie plażowym Aqualuna, ok. 750 m od centrum Sliemy, ok. 3,4 km od St. Julian’s, ok. 7 km od stolicy Malty - Valletty; ok. 12 km od lotniska na Malcie; przystanek autobusowy ok. 120 m od hotelu.

Balluta Bay, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 1 km od hotelu, bez serwisu plażowego; Sliema, publiczna, kamienista, strome zejście do morza, ok. 1,2 km od hotelu, bez serwisu plażowego; Rock, publiczna, kamienista, strome zejście do morza, ok. 1,3 km od hotelu, bez serwisu plażowego.

trzygwiazdkowy, nowoczesny, odnowiony w 2016 r., 156 pokoi, 1 budynek, 9 pięter, 2 windy, eleganckie lobby, całodobowa recepcja, 2 restauracje à la carte: Grana – kuchnia włoska, Seasons na 9. piętrze z tarasem z widokiem na Vallettę, kuchnia śródziemnomorska, bar; sklep z pamiątkami; sala konferencyjna; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: transfer z/na lotnisko; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

standardowy:  2-os., ok. 14 m2, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, woda mineralna, zestaw do kawy/herbaty, sejf; pokój standardowy z balkonem i widokiem na morze za dopłatą; rodzinny: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 19 m2, wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo: aneks kuchenny; pokój rodzinny za dopłatą; family suite: 2-os. (możliwość 2 dostawek), ok. 19 m2, wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon (stolik i krzesełka), widok na morze; family suite za dopłatą.

centrum spa: basen kryty z odkrywanym dachem, sauna, hammam; za opłatą: klub plażowy Aqualuna: basen, słodka woda, przy basenie parasole i leżaki.

00356/20165100, www.theneucollective.com

- Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Malta

Jak wyobrażasz sobie idealne wakacje? Relaks na plaży w promieniach słońca, a może aktywny wypoczynek połączony ze zwiedzaniem? Malta ma jedno i drugie! Znajdziesz tu malownicze krajobrazy i porty z kolorowymi łodziami, śródziemnomorską roślinność i różnorodne plaże. Brzmi zachęcająco? W rzeczywistości jest jeszcze lepiej! Ta piękna wyspa czeka właśnie na Ciebie!

Doskonale położony tuż przy głównej promenadzie i w odległości spaceru od centrum Gziry ze sklepami i barami, oferuje wysokiej jakości zakwaterowanie w nowoczesnych, praktycznie urządzonych pokojach wyposażonych we wszelkie wygody. Do dyspozycji Gości jest kryty basen, sauna i hammam, które idealnie sprawdzą się na relaks, a miłośnikom plażowania polecamy skorzystać z usług klubu plażowego Aqualuna i spędzić czas na błogim lenistwie. Atutem hotelu jest restauracja z tarasem i spektakularnym widokiem na okolicę, można stąd też dostrzec urokliwą Vallettę. Goście doceniają także miłą obsługę, która stoi na straży komfortu wypoczynku.

POŁOŻENIE: ok. 350 m od centrum GZIRY ze sklepami i barami, przy promenadzie i klubie plażowym Aqualuna, ok. 750 m od centrum Sliemy, ok. 3,4 km od St. Julian’s, ok. 7 km od stolicy Malty - Valletty; ok. 12 km od lotniska na Malcie; przystanek autobusowy ok. 120 m od hotelu.

PLAŻA: Balluta Bay, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 1 km od hotelu, bez serwisu plażowego; Sliema, publiczna, kamienista, strome zejście do morza, ok. 1,2 km od hotelu, bez serwisu plażowego; Rock, publiczna, kamienista, strome zejście do morza, ok. 1,3 km od hotelu, bez serwisu plażowego.

HOTEL: trzygwiazdkowy, nowoczesny, odnowiony w 2016 r., 156 pokoi, 1 budynek, 9 pięter, 2 windy, eleganckie lobby, całodobowa recepcja, 2 restauracje à la carte: Grana – kuchnia włoska, Seasons na 9. piętrze z tarasem z widokiem na Vallettę, kuchnia śródziemnomorska, bar; sklep z pamiątkami; sala konferencyjna; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: transfer z/na lotnisko; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

POKÓJ:standardowy:  2-os., ok. 14 m2, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, woda mineralna, zestaw do kawy/herbaty, sejf; pokój standardowy z balkonem i widokiem na morze za dopłatą; rodzinny: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 19 m2, wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo: aneks kuchenny; pokój rodzinny za dopłatą; family suite: 2-os. (możliwość 2 dostawek), ok. 19 m2, wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon (stolik i krzesełka), widok na morze; family suite za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: centrum spa: basen kryty z odkrywanym dachem, sauna, hammam; za opłatą: klub plażowy Aqualuna: basen, słodka woda, przy basenie parasole i leżaki.

KONTAKT:00356/20165100, www.theneucollective.com

GRATIS:
- Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Trzy Miasta - Vittoriosa, Cospicua, Senglea - odkrywanie Wielkiego Portu znanego jako Trzy Miasta - Vittoriosa, Cospicua i Senglea, gdzie rycerze św. Jana po raz pierwszy osiedlili się w 1530 r. Przejazd obok Cospicua do Vittoriosa. Piesza wycieczka wąskimi uliczkami w cieniu zabytkowych budynków. Rejs łodzią (dghajsa) z nabrzeża Vittoriosa po kolorowych, portowych zatoczkach. Następnie ogród w Senglea, położony na końcu półwyspu, z którego rozciąga się wspaniały widok na Wielki Port oraz imponujący Fort Sant Angelo, skąd Jean de la Valette przewodził obronie wyspy podczas Wielkiego Oblężenia w 1565 r. Wycieczka półdniowa. Cena - ok. 30 EUR.

Gozo - przeprawa promowa (ok. 20 min.) do portu Mgarr, który wprowadza w unikalną atmosferę Gozo. W programie megalityczne świątynie Ggantija, które powstały przed piramidami w Egipcie. Następnie wizyta w średniowiecznej cytadeli w Victorii, zatoka Xlendi i Dwejra. Gozo jest znane z rzemiosła, zwłaszcza ręcznie robionych koronek i odzieży z dzianiny. Wyspa bardzo różni się od Malty, zieleń i wspaniała atmosfera robią duże wrażenie na odwiedzających. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 58 EUR.

Mdina - zwiedzanie centralnej części wyspy i średniowiecznego, ufortyfikowanego miasta Mdina, dawnej stolicy Malty. Wąskie, kręte uliczki prowadzą do imponujących bastionów, po drodze można podziwiać przykłady różnych stylów architektonicznych, w tym pałace Siculo-Normanów i inne barokowe budowle o historycznym znaczeniu. Mdina nazywana Cichym Miastem, jest rajem dla filmowców. Po opuszczeniu Mdiny przez Bramę Greków, przejazd na klify w Dingli.  Na koniec wizyta w ogrodach botanicznych San Anton, znajdujących się w pobliżu prezydenckiego pałacu, który można oglądać z zewnątrz. Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 26 EUR.

Mdina i Rabat - zwiedzanie centralnej części wyspy i średniowiecznego, ufortyfikowanego miasta Mdina, dawnej stolicy Malty. Wąskie, kręte uliczki prowadzą do imponujących bastionów, po drodze można podziwiać przykłady różnych stylów architektonicznych, w tym pałace Siculo-Normanów i inne barokowe budowle o historycznym znaczeniu. Mdina nazywana Cichym Miastem, jest rajem dla filmowców. Po opuszczeniu Mdiny przez Bramę Greków, wizyta chrześcijańskich katakumbach w Rabacie. Następnie przejazd na klify w Dingli. Obiad. Wizyta w  ogrodach botanicznych San Anton, znajdujących się w pobliżu prezydenckiego pałacu, który można oglądać z zewnątrz. Następnie wizyta w centrum rzemiosła w Ta' Qali i majestatyczna rotunda w miejscowości Mosta, jedna z największych w Europie. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 49 EUR (zawiera: obiad).
Rejs statkiem z Valletty – rejs łodzią i odkrywanie piękna dwóch naturalnych portów Valletty - Marsamxett i Wielkiego Portu, które odegrały istotną rolę w historii Malty. Widziana z morza Valletta to idealny kadr do oryginalnych zdjęć. Po rejsie czas wolny na spacer w głównej dzielnicy handlowej w Sliemie, gdzie można zrobić zakupy lub zrelaksować się w jednej z wielu kawiarni. Powrót z Sliemy o 18.00. Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 16 EUR.

Valletta - wycieczka po tętniących życiem ulicach Valletty pozwoli odkryć piękno warownego miasta zbudowanego przez rycerzy w 1566 r. Zakon św. Jana rządził wyspami przez 268 lat i pozostawił wyjątkową spuściznę kulturową, której Valletta jest najlepszym przykładem. Pierwszym punktem programu jest przepiękny widok na Wielki Port z górnych ogrodów Barracca. Następnie wizyta w Konkatedrze św. Jana, gdzie można podziwiać arcydzieła Caravaggia w oratorium. Podczas przejazdu ulicą Republic można zobaczyć Pałac Wielkich Mistrzów i niedawno odnowiony Plac św. Jerzego. Następnie Malta Experience - audiowizualne przedstawienie, prezentujące historię Malty na przestrzeni wieków. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 38 EUR (zawiera opiekę anglojęzycznego przewodnika).

Świątynia Hagar Qim i kopalnia wapienia - trasa rozpoczyna się od wizyty w jednym z najstarszych kamieniołomów na Malcie, który został przekształcony w atrakcję turystyczną. Następnie wizyta w Hagar Qim, stanowisku archeologicznym z widokiem na Morze Śródziemne i wysepkę Filfla. W programie również wizyta w Wied iz-Zurrieq, gdzie można wybrać się na wycieczkę łodzią do Błękitnej Groty, znanej z krystalicznie czystej wody (fakultatywnie za dodatkową opłatą; zależnie od warunków atmosferycznych). Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 26 EUR (nie zawiera: rejsu łodzią do Błękitnej Groty: ok. 8 EUR).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

  • wyślij zapytanie
  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter