phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania LABRANDA Riviera Hotel & Spa

Atuty oferty

  • widok na morze
  • 5 restauracji, w tym francuska
  • 2 baseny ze słoną wodą
  • centrum spa z basenem krytym

LABRANDA Riviera Hotel & Spa Kod: 20786

1 659PLN
Dorośli: 2 śniadania Nd 16.10 – Śr 19.10.22
Itaka
Malta / Wyspa Malta / Mellieħa

LABRANDA Riviera Hotel & Spa

Kod: 20786
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Malta – Bezpieczne Wakacje

ok. 4,5 km od MELLIEHA ze sklepami, barami i restauracjami, ok. 4,4 km od parku rozrywki Poppeye Village, ok. 8 km od punktu widokowego Imgiebah, ok. 15 km od oceanarium na Malcie, ok. 27 km od stolicy Malty – Valletty; ok. 30 km od lotniska na Malcie; przystanek autobusowy tuż przy hotelu; ok. 2 km od portu, skąd wypływają promy na wyspę Gozo.

Ramla tal-Qortin, publiczna, piaszczysto-kamienista, łagodne zejście do morza, ok. 700 m od hotelu, bez serwisu plażowego; Paradise Bay, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 2 km od hotelu, parasole i leżaki płatne.

czterogwiazdkowy, nowoczesny, zbudowany w 2001 r., odnowiony w 2016 r., 356 pokoi, 1 budynek, 5 pięter, 5 wind, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna Mirasol – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna, 4 restauracje à la carte – kuchnia francuska, włoska, bliskowschodnia i śródziemnomorska, 5 barów, w tym 1 przy basenie z widokiem na morze; sklep z pamiątkami; 4 sale konferencyjne dla ok. 300 osób,  bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: usługa prania i prasowania; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 24 m2, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, zestaw do kawy/herbaty; za opłatą: minibar, sejf; balkon (stolik i krzesełka); widok na basen i na morze za dopłatą; superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 28 m2, wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon lub taras (stolik i krzesełka), widok na morze; pokój superior za dopłatą.

2 baseny, słona woda, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; centrum fitness, tenis stołowy; animacje dla dzieci i dorosłych, programy rozrywkowe, muzyka na żywo, strefa gier; za opłatą: nurkowanie, snurkowanie, centrum spa: basen kryty, słona woda, jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, talasoterapia.

śniadanie (7.30-10.00), obiad (12.30-14.30), kolacja (18.30-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej; lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe oraz kawa i herbata w restauracji głównej (7.30-24.00).

00356/21525900, www.labranda.com

- Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Malta

Jak wyobrażasz sobie idealne wakacje? Relaks na plaży w promieniach słońca, a może aktywny wypoczynek połączony ze zwiedzaniem? Malta ma jedno i drugie! Znajdziesz tu malownicze krajobrazy i porty z kolorowymi łodziami, śródziemnomorską roślinność i różnorodne plaże. Brzmi zachęcająco? W rzeczywistości jest jeszcze lepiej! Ta piękna wyspa czeka właśnie na Ciebie!

Położony na północy Malty, przy malowniczej zatoce Marfa, w pierwszej linii brzegowej. Śródziemnomorski klimat, cudowne widoki na wyspy Gozo i Comino, a wszystko w atmosferze chill – tutaj można odpocząć! Do dyspozycji Gości funkcjonalne pokoje i kilka restauracji i barów, więc każdy znajdzie tu miejsce dla siebie. Czas wolny można spędzić przy jednym z basenów z wodą morską i cudownymi widokami oraz w centrum spa z basenem krytym. W okolicy mnóstwo atrakcji, warto również zaplanować wycieczkę do stolicy wyspy – Valletty.

POŁOŻENIE: ok. 4,5 km od MELLIEHA ze sklepami, barami i restauracjami, ok. 4,4 km od parku rozrywki Poppeye Village, ok. 8 km od punktu widokowego Imgiebah, ok. 15 km od oceanarium na Malcie, ok. 27 km od stolicy Malty – Valletty; ok. 30 km od lotniska na Malcie; przystanek autobusowy tuż przy hotelu; ok. 2 km od portu, skąd wypływają promy na wyspę Gozo.

PLAŻA: Ramla tal-Qortin, publiczna, piaszczysto-kamienista, łagodne zejście do morza, ok. 700 m od hotelu, bez serwisu plażowego; Paradise Bay, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 2 km od hotelu, parasole i leżaki płatne.

HOTEL: czterogwiazdkowy, nowoczesny, zbudowany w 2001 r., odnowiony w 2016 r., 356 pokoi, 1 budynek, 5 pięter, 5 wind, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna Mirasol – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna, 4 restauracje à la carte – kuchnia francuska, włoska, bliskowschodnia i śródziemnomorska, 5 barów, w tym 1 przy basenie z widokiem na morze; sklep z pamiątkami; 4 sale konferencyjne dla ok. 300 osób,  bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: usługa prania i prasowania; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 24 m2, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, zestaw do kawy/herbaty; za opłatą: minibar, sejf; balkon (stolik i krzesełka); widok na basen i na morze za dopłatą; superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 28 m2, wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon lub taras (stolik i krzesełka), widok na morze; pokój superior za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: 2 baseny, słona woda, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; centrum fitness, tenis stołowy; animacje dla dzieci i dorosłych, programy rozrywkowe, muzyka na żywo, strefa gier; za opłatą: nurkowanie, snurkowanie, centrum spa: basen kryty, słona woda, jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, talasoterapia.

ALL INCLUSIVE: śniadanie (7.30-10.00), obiad (12.30-14.30), kolacja (18.30-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej; lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe oraz kawa i herbata w restauracji głównej (7.30-24.00).

KONTAKT: 00356/21525900, www.labranda.com

GRATIS:
- Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Trzy Miasta - Vittoriosa, Cospicua, Senglea - odkrywanie Wielkiego Portu znanego jako Trzy Miasta - Vittoriosa, Cospicua i Senglea, gdzie rycerze św. Jana po raz pierwszy osiedlili się w 1530 r. Przejazd obok Cospicua do Vittoriosa. Piesza wycieczka wąskimi uliczkami w cieniu zabytkowych budynków. Rejs łodzią (dghajsa) z nabrzeża Vittoriosa po kolorowych, portowych zatoczkach. Następnie ogród w Senglea, położony na końcu półwyspu, z którego rozciąga się wspaniały widok na Wielki Port oraz imponujący Fort Sant Angelo, skąd Jean de la Valette przewodził obronie wyspy podczas Wielkiego Oblężenia w 1565 r. Wycieczka półdniowa. Cena - ok. 30 EUR.

Gozo - przeprawa promowa (ok. 20 min.) do portu Mgarr, który wprowadza w unikalną atmosferę Gozo. W programie megalityczne świątynie Ggantija, które powstały przed piramidami w Egipcie. Następnie wizyta w średniowiecznej cytadeli w Victorii, zatoka Xlendi i Dwejra. Gozo jest znane z rzemiosła, zwłaszcza ręcznie robionych koronek i odzieży z dzianiny. Wyspa bardzo różni się od Malty, zieleń i wspaniała atmosfera robią duże wrażenie na odwiedzających. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 58 EUR.

Mdina - zwiedzanie centralnej części wyspy i średniowiecznego, ufortyfikowanego miasta Mdina, dawnej stolicy Malty. Wąskie, kręte uliczki prowadzą do imponujących bastionów, po drodze można podziwiać przykłady różnych stylów architektonicznych, w tym pałace Siculo-Normanów i inne barokowe budowle o historycznym znaczeniu. Mdina nazywana Cichym Miastem, jest rajem dla filmowców. Po opuszczeniu Mdiny przez Bramę Greków, przejazd na klify w Dingli.  Na koniec wizyta w ogrodach botanicznych San Anton, znajdujących się w pobliżu prezydenckiego pałacu, który można oglądać z zewnątrz. Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 26 EUR.

Mdina i Rabat - zwiedzanie centralnej części wyspy i średniowiecznego, ufortyfikowanego miasta Mdina, dawnej stolicy Malty. Wąskie, kręte uliczki prowadzą do imponujących bastionów, po drodze można podziwiać przykłady różnych stylów architektonicznych, w tym pałace Siculo-Normanów i inne barokowe budowle o historycznym znaczeniu. Mdina nazywana Cichym Miastem, jest rajem dla filmowców. Po opuszczeniu Mdiny przez Bramę Greków, wizyta chrześcijańskich katakumbach w Rabacie. Następnie przejazd na klify w Dingli. Obiad. Wizyta w  ogrodach botanicznych San Anton, znajdujących się w pobliżu prezydenckiego pałacu, który można oglądać z zewnątrz. Następnie wizyta w centrum rzemiosła w Ta' Qali i majestatyczna rotunda w miejscowości Mosta, jedna z największych w Europie. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 49 EUR (zawiera: obiad).
Rejs statkiem z Valletty – rejs łodzią i odkrywanie piękna dwóch naturalnych portów Valletty - Marsamxett i Wielkiego Portu, które odegrały istotną rolę w historii Malty. Widziana z morza Valletta to idealny kadr do oryginalnych zdjęć. Po rejsie czas wolny na spacer w głównej dzielnicy handlowej w Sliemie, gdzie można zrobić zakupy lub zrelaksować się w jednej z wielu kawiarni. Powrót z Sliemy o 18.00. Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 16 EUR.

Valletta - wycieczka po tętniących życiem ulicach Valletty pozwoli odkryć piękno warownego miasta zbudowanego przez rycerzy w 1566 r. Zakon św. Jana rządził wyspami przez 268 lat i pozostawił wyjątkową spuściznę kulturową, której Valletta jest najlepszym przykładem. Pierwszym punktem programu jest przepiękny widok na Wielki Port z górnych ogrodów Barracca. Następnie wizyta w Konkatedrze św. Jana, gdzie można podziwiać arcydzieła Caravaggia w oratorium. Podczas przejazdu ulicą Republic można zobaczyć Pałac Wielkich Mistrzów i niedawno odnowiony Plac św. Jerzego. Następnie Malta Experience - audiowizualne przedstawienie, prezentujące historię Malty na przestrzeni wieków. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 38 EUR (zawiera opiekę anglojęzycznego przewodnika).

Świątynia Hagar Qim i kopalnia wapienia - trasa rozpoczyna się od wizyty w jednym z najstarszych kamieniołomów na Malcie, który został przekształcony w atrakcję turystyczną. Następnie wizyta w Hagar Qim, stanowisku archeologicznym z widokiem na Morze Śródziemne i wysepkę Filfla. W programie również wizyta w Wied iz-Zurrieq, gdzie można wybrać się na wycieczkę łodzią do Błękitnej Groty, znanej z krystalicznie czystej wody (fakultatywnie za dodatkową opłatą; zależnie od warunków atmosferycznych). Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 26 EUR (nie zawiera: rejsu łodzią do Błękitnej Groty: ok. 8 EUR).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Malta, Wyspa Malta, Mellieħa

LABRANDA Riviera Hotel & Spa

zmień wariant wakacji
  • Dojazd własny
Wybierz
3 239 Pln
Oszczędzasz: 1 580 PLN
Dorosły
1 659pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 3 318 pln razem
Oszczędzasz 1 580 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
  • wyślij zapytanie
  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter