phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Aparthotel Czarna Góra

Atuty oferty

 • nowoczesny kompleks
 • apartamenty z aneksami kuchennymi
 • atrakcje dla dzieci
 • blisko tras pieszych i rowerowych

Aparthotel Czarna Góra Kod: SPLCZAR

340PLN
Dorośli: 2 śniadania Pt 28.05 – Nd 30.05.21
Itaka
Polska / Góry / Sienna

Aparthotel Czarna Góra

Kod: SPLCZAR
Opis

w BIAŁEJ WODZIE, w samym sercu masywu Śnieżnika, u stóp Czarnej Góry, w spokojnej okolicy w otoczeniu natury w Strefie Czystego Powietrza, blisko tras pieszych i rowerowych, ok. 5 km od Stronia Śląskiego, ok. 8 km od zalewu w Starej Morawie, ok. 27 km od Polanicy-Zdroju, ok.120 km od Wrocławia.

brak oficjalnej kategoryzacji, 160 apartamentów w budynku głównym i sześciu przylegających budynkach apartamentowych, winda, restauracja główna Panorama – kuchnia polska (dla Gości ITAKI 10% zniżki na dania z menu), 4 restauracje tematyczne, ski bar, lobby bar; parking, centrum konferencyjne (łącznie 14 sal); bezpłatny internet bezprzewodowy, akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

apartament standard: w części apartamentowej, 2-os. (1 dziecko do 3 lat może spać z rodzicami), ok. 28 m², nowocześnie urządzony, łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków, ręczniki), w pełni wyposażony aneks kuchenny, telewizor, telefon, sejf, sofa; apartament deluxe: w części apartamentowej, 2-os. (możliwość 2 dostawek), ok. 40 m², nowocześnie urządzony, sypialnia i salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków, ręczniki), telewizor, telefon, sejf, sofa; balkon lub taras.

plac i sala zabaw dla dzieci Niedźwiadek, za opłatą: Strefa Spa i Wellness: basen, brodzik, jacuzzi, saunarium z pięcioma saunami, zabiegi spa dla dorosłych i dzieci.

0048 743067622, www.aparthotel.czarnagora.pl

Adres: ul. Na Skarpie 4, 57-512 Biała Woda - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi
 • parking

W tym hotelu
wykorzystasz swój
BON500+m
BON500+r
Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — Góry

Polskie góry to niesamowite krajobrazy o każdej porze dnia i… idealne miejsce na wakacje dla aktywnych! Dobrze oznaczone górskie szlaki to okazja do podziwiania pięknych widoków i spotkań z dziką przyrodą.

Miejsce znane narciarzom i miłośnikom letnich wędrówek po górach. Nowoczesny kompleks leży z dala od miejskiego zgiełku, blisko tras pieszych i rowerowych, w pięknej scenerii masywu Śnieżnika. Znakomity wybór na aktywne wakacje z rodziną, wiele atrakcji czeka także na najmłodszych Gości. Po intensywnym dniu warto skorzystać z hotelowego Spa z Natury z basenem, saunami i unikalnymi zabiegami kosmetycznymi.

POŁOŻENIE: w BIAŁEJ WODZIE, w samym sercu masywu Śnieżnika, u stóp Czarnej Góry, w spokojnej okolicy w otoczeniu natury w Strefie Czystego Powietrza, blisko tras pieszych i rowerowych, ok. 5 km od Stronia Śląskiego, ok. 8 km od zalewu w Starej Morawie, ok. 27 km od Polanicy-Zdroju, ok.120 km od Wrocławia.

HOTEL: brak oficjalnej kategoryzacji, 160 apartamentów w budynku głównym i sześciu przylegających budynkach apartamentowych, winda, restauracja główna Panorama – kuchnia polska (dla Gości ITAKI 10% zniżki na dania z menu), 4 restauracje tematyczne, ski bar, lobby bar; parking, centrum konferencyjne (łącznie 14 sal); bezpłatny internet bezprzewodowy, akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:apartament standard: w części apartamentowej, 2-os. (1 dziecko do 3 lat może spać z rodzicami), ok. 28 m², nowocześnie urządzony, łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków, ręczniki), w pełni wyposażony aneks kuchenny, telewizor, telefon, sejf, sofa; apartament deluxe: w części apartamentowej, 2-os. (możliwość 2 dostawek), ok. 40 m², nowocześnie urządzony, sypialnia i salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków, ręczniki), telewizor, telefon, sejf, sofa; balkon lub taras.

SPORT I ROZRYWKA: plac i sala zabaw dla dzieci Niedźwiadek, za opłatą: Strefa Spa i Wellness: basen, brodzik, jacuzzi, saunarium z pięcioma saunami, zabiegi spa dla dorosłych i dzieci.

KONTAKT: 0048 743067622, www.aparthotel.czarnagora.pl
Adres: ul. Na Skarpie 4, 57-512 Biała Woda - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • parking

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Polska, Góry, Sienna

Aparthotel Czarna Góra

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
340pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 680 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter