phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
Wyniki Wyszukiwania Hotel Czarny Potok

Atuty oferty

 • położony nad Czarnym Potokiem
 • miła, kameralna atmosfera
 • tradycyjny, lokalny wystrój
 • centrum wodno-termalne

Hotel Czarny Potok Kod: SPLCZAP

529PLN
Dorośli: 2 śniadania Pt 30.10 – Wt 03.11.20
Itaka
Polska / Góry / Zakopane

Hotel Czarny Potok

Kod: SPLCZAP
Opis

w ZAKOPANEM, ok. 550 m od ścisłego centrum ze sklepami, restauracjami i barami, ok. 550 m od Krupówek, ok. 1 km od Muzeum Tatrzańskiego im. dra Tytusa Chałubińskiego, ok. 1,5 km od Doliny Białego, ok. 1,3 km od skoczni narciarskiej Wielka Krokiew, ok. 3,5 km od Kuźnic z dolną stacją kolejki na Kasprowy Wierch, przystanek autobusowy ok. 300 m od hotelu, ok. 2 km od dworca kolejowego w Zakopanem.

trzygwiazdkowy, odnowiony w 2000 r., 44 pokoje, 1 budynek, 3 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja (otwarta tylko w czasie śniadań) – dania serwowane, kuchnia polska i regionalna, bar; 3 sale konferencyjne; bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: parking; akceptowane zwierzęta domowe do 5 kg (na zapytanie, za opłatą na miejscu); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

standardowy: 2-os., ok. 16-20 m², ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, radio, minisejf; za opłatą: minibar; standardowy z dostawką: 3-os., ok. 16-20 m²; wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokój standardowy z dostawką za dopłatą.

centrum wodno-termalne: bezpłatnie: basen, jacuzzi, sauna fińska, sauna turecka; za opłatą: Day Spa: masaże relaksacyjne i terapeutyczne, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało.

0048/182022760, www.czarnypotok.pl

Adres: ul. Tetmajera 20, 34-500 Zakopane - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi
 • wstęp do centrum wodno-termalnego

Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — Góry

Polskie góry to niesamowite krajobrazy o każdej porze dnia i… idealne miejsce na wakacje dla aktywnych! Dobrze oznaczone górskie szlaki to okazja do podziwiania pięknych widoków i spotkań z dziką przyrodą.

Góry, nasze góry! A w tych górach – doskonałe miejsce na odpoczynek i świetna baza wypadowa do pieszych wędrówek po okolicy. Położony w centrum Zakopanego i w bliskim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, urzeka Gości życzliwą atmosferą i domową kuchnią. Ukojenie po całodziennych spacerach przyniesie relaks w strefie wellness z basenem i saunami, a także... szumiący za oknami Czarny Potok.

POŁOŻENIE: w ZAKOPANEM, ok. 550 m od ścisłego centrum ze sklepami, restauracjami i barami, ok. 550 m od Krupówek, ok. 1 km od Muzeum Tatrzańskiego im. dra Tytusa Chałubińskiego, ok. 1,5 km od Doliny Białego, ok. 1,3 km od skoczni narciarskiej Wielka Krokiew, ok. 3,5 km od Kuźnic z dolną stacją kolejki na Kasprowy Wierch, przystanek autobusowy ok. 300 m od hotelu, ok. 2 km od dworca kolejowego w Zakopanem.

HOTEL: trzygwiazdkowy, odnowiony w 2000 r., 44 pokoje, 1 budynek, 3 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja (otwarta tylko w czasie śniadań) – dania serwowane, kuchnia polska i regionalna, bar; 3 sale konferencyjne; bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: parking; akceptowane zwierzęta domowe do 5 kg (na zapytanie, za opłatą na miejscu); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

POKÓJ:standardowy: 2-os., ok. 16-20 m², ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, radio, minisejf; za opłatą: minibar; standardowy z dostawką: 3-os., ok. 16-20 m²; wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokój standardowy z dostawką za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: centrum wodno-termalne: bezpłatnie: basen, jacuzzi, sauna fińska, sauna turecka; za opłatą: Day Spa: masaże relaksacyjne i terapeutyczne, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało.

KONTAKT: 0048/182022760, www.czarnypotok.pl
Adres: ul. Tetmajera 20, 34-500 Zakopane - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • wstęp do centrum wodno-termalnego

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Polska, Góry, Zakopane

Hotel Czarny Potok

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
529pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 1 058 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter