phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Augustowia Centrum Wypoczynkowe

Atuty oferty

 • doskonałe położenie, piękne widoki
 • miła obsługa
 • wygodne pokoje

Augustowia Centrum Wypoczynkowe Kod: SPLAUGS

375PLN
Dorośli: 2 śniadania Cz 03.09 – Nd 06.09.20
Itaka
Polska / Jeziora / Augustów

Augustowia Centrum Wypoczynkowe

Kod: SPLAUGS
Opis

w PRZEWIĘZI, na skraju Puszczy Augustowskiej, ok. 9 km od centrum Augustowa, ok. 50 m od Jeziora Białego, w pobliżu sklepów.

2 plaże nad Jeziorem Białym: 50 m i 120 m od hotelu.

zadbany, 2 budynki, do 3 pięter, restauracja – śniadania w formie bufetu lub serwowane; bar/sklepik, przechowalnia rowerów; sale konferencyjne z profesjonalnym sprzętem: budynek A dla maks. 170 osób, budynek B dla maks. 130 osób; bezpłatny internet bezprzewodowy na terenie recepcji; 2 za opłatą: parking, wypożyczalnia rowerów; akceptowane zwierzęta domowe (za opłatą).

standardowy: 2-os., przytulny, zadbany, łazienka (prysznic, wc; ręczniki), telewizor, zestaw do prasowania (na życzenie); komfort: 2-os., przytulny, zadbany, wyposażenie jak w pokoju standardowym, większy, dodatkowo lodówka i czajnik, balkon, pokój komfort za dopłatą; pokój 3-os.: 3 pojedyncze łóżka, wyposażenie jak w pokoju standardowym,; pokój 4-os.: 4 pojedyncze łóżka, wyposażenie jak w pokoju standardowym.

tenis stołowy, letni ogródek z altankami, możliwość zorganizowania grilla i wędkowania, sala telewizyjna; za opłatą: sauna.

0048/876431002, www.augustowia.eu  

Adres: Przewięź 7, 16-300 Augustów - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi w recepcji
 • przechowalnia rowerów

Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — Jeziora

Wspaniałe widoki, jeziora, lasy i dzika przyroda – to prawdziwy raj dla miłośników natury! Urokliwe zatoczki pełne ustronnych miejsc do kąpieli i wędkowania. A dla aktywnych – oprócz żeglowania – także świetnie przygotowane szlaki rowerowe.

Urokliwy obiekt położony nad Kanałem Augustowskim, pomiędzy dwoma pięknymi jeziorami: Białym i Studzienicznym, zadowoli oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Doskonałe miejsce na wypoczynek i zwiedzanie magicznych zakątków Mazur. Idealny dla rodzin z dziećmi oraz pasjonatów sportów wodnych i aktywnego trybu życia.

POŁOŻENIE: w PRZEWIĘZI, na skraju Puszczy Augustowskiej, ok. 9 km od centrum Augustowa, ok. 50 m od Jeziora Białego, w pobliżu sklepów.

PLAŻA: 2 plaże nad Jeziorem Białym: 50 m i 120 m od hotelu.

HOTEL: zadbany, 2 budynki, do 3 pięter, restauracja – śniadania w formie bufetu lub serwowane; bar/sklepik, przechowalnia rowerów; sale konferencyjne z profesjonalnym sprzętem: budynek A dla maks. 170 osób, budynek B dla maks. 130 osób; bezpłatny internet bezprzewodowy na terenie recepcji; 2 za opłatą: parking, wypożyczalnia rowerów; akceptowane zwierzęta domowe (za opłatą).

POKÓJ:standardowy: 2-os., przytulny, zadbany, łazienka (prysznic, wc; ręczniki), telewizor, zestaw do prasowania (na życzenie); komfort: 2-os., przytulny, zadbany, wyposażenie jak w pokoju standardowym, większy, dodatkowo lodówka i czajnik, balkon, pokój komfort za dopłatą; pokój 3-os.: 3 pojedyncze łóżka, wyposażenie jak w pokoju standardowym,; pokój 4-os.: 4 pojedyncze łóżka, wyposażenie jak w pokoju standardowym.

SPORT I ROZRYWKA: tenis stołowy, letni ogródek z altankami, możliwość zorganizowania grilla i wędkowania, sala telewizyjna; za opłatą: sauna.

KONTAKT: 0048/876431002, www.augustowia.eu  
Adres: Przewięź 7, 16-300 Augustów - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi w recepcji
 • przechowalnia rowerów

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Polska, Jeziora, Augustów

Augustowia Centrum Wypoczynkowe

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
375pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 750 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter