phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Kresovia

Atuty oferty

 • doskonały serwis
 • komfortowe pokoje
 • kuchnia regionalna

Hotel Kresovia Kod: SPLKRES

375PLN
Dorośli: 2 śniadania Cz 08.10 – Nd 11.10.20
Itaka
Polska / Jeziora / Giby

Hotel Kresovia

Kod: SPLKRES
Opis

w miejscowości GIBY, nad brzegiem Jeziora Gieret, ok. 38 km od Suwałk, ok. 36 km od Augustowa, w pobliżu sklepów.

nad jeziorem, ok. 120 m od obiektu (po drugiej stronie ulicy).

zadbany, 1 budynek, do 3 pięter, winda, lobby, restauracja – śniadania w formie bufetu lub serwowane, bar/sklepik; sala konferencyjna z profesjonalnym sprzętem dla maks. 180 osób; bezpłatny internet bezprzewodowy w recepcji; za opłatą: parking; akceptowane zwierzęta domowe (za opłatą).

standardowy: 2-os., przytulny, zadbany, łazienka (prysznic, wc; ręczniki), telewizor, zestaw do prasowania (dostępny na życzenie); komfort: 2-os., przytulny, zadbany, wyposażenie jak w pokoju standardowym, większy; dodatkowo: balkon; pokój komfort za dopłatą; pokój 3-os.: 3 pojedyncze łóżka, wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokój 4-os.: 4 pojedyncze łóżka, wyposażenie jak w pokoju standardowym.

sala telewizyjna; za opłatą: możliwość zorganizowania gier plenerowych i spływów kajakowych, masaże relaksacyjne.

0048/875161021, www.kresovia.pl

Adres: ul. Giby 95, 16-506 Giby - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi w recepcji

Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — Jeziora

Wspaniałe widoki, jeziora, lasy i dzika przyroda – to prawdziwy raj dla miłośników natury! Urokliwe zatoczki pełne ustronnych miejsc do kąpieli i wędkowania. A dla aktywnych – oprócz żeglowania – także świetnie przygotowane szlaki rowerowe.

Zapraszamy na polskie kresy, do urokliwej miejscowości Giby, położonej między dwoma jeziorami, gdzie Goście hotelu Kresovia odkryją piękno przyrody tego zakątka Mazur na skraju Puszczy Augustowskiej. Z hotelu są tylko dwa kroki do kameralnej plaży nad Jeziorem Gieret, do dyspozycji Gości są wygodne pokoje mogące pomieścić do 4 osób. Dobre miejsce na wypoczynek z rodziną, czy wakacyjny wypad z przyjaciółmi, świetna baza wypadowa do zwiedzania ciekawych miejsc.

POŁOŻENIE: w miejscowości GIBY, nad brzegiem Jeziora Gieret, ok. 38 km od Suwałk, ok. 36 km od Augustowa, w pobliżu sklepów.

PLAŻA: nad jeziorem, ok. 120 m od obiektu (po drugiej stronie ulicy).

HOTEL: zadbany, 1 budynek, do 3 pięter, winda, lobby, restauracja – śniadania w formie bufetu lub serwowane, bar/sklepik; sala konferencyjna z profesjonalnym sprzętem dla maks. 180 osób; bezpłatny internet bezprzewodowy w recepcji; za opłatą: parking; akceptowane zwierzęta domowe (za opłatą).

POKÓJ:standardowy: 2-os., przytulny, zadbany, łazienka (prysznic, wc; ręczniki), telewizor, zestaw do prasowania (dostępny na życzenie); komfort: 2-os., przytulny, zadbany, wyposażenie jak w pokoju standardowym, większy; dodatkowo: balkon; pokój komfort za dopłatą; pokój 3-os.: 3 pojedyncze łóżka, wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokój 4-os.: 4 pojedyncze łóżka, wyposażenie jak w pokoju standardowym.

SPORT I ROZRYWKA: sala telewizyjna; za opłatą: możliwość zorganizowania gier plenerowych i spływów kajakowych, masaże relaksacyjne.

KONTAKT: 0048/875161021, www.kresovia.pl
Adres: ul. Giby 95, 16-506 Giby - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi w recepcji

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Polska, Jeziora, Giby

Hotel Kresovia

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
375pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 750 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter