phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Podewils Zamek w Krągu

Atuty oferty

  • rodzinne wakacje
  • bezpośrednio nad jeziorem
  • okolica bogata w liczne szlaki piesze i rowerowe
  • przestronne pokoje

Hotel Podewils Zamek w Krągu Kod: SPLPPZK

PLN
Itaka
Polska / Jeziora / Krąg

Hotel Podewils Zamek w Krągu

Kod: SPLPPZK
Opis

w miejscowości KRĄG, nad Jeziorem Zamkowym, ok. 75 m od renesansowo-barokowego kościoła w Krągu, ok. 9 km od Świętej Góry (156 m n.p.m.) w Polanowie, ok. 12 km od Megalitów w Borkowie, ok. 30 km od Darłowa, ok. 33 km od Darłówka, ok. 50 km od Słupska, ok. 50 km od Swołowa; ok. 18 km od dworca kolejowego w Sławnie.

nad jeziorem, prywatna, piaszczysta, bezpośrednio przy hotelu, wydzielone kąpielisko, pomost.

trzygwiazdkowy, odrestaurowany zamek rycerski z XV w., budynek główny, 3 piętra, 48 pokoi, 12 apartamentów, zabytkowy park o powierzchni 2,6 ha, winda, recepcja, restauracja z kominkiem – kuchnia polska, europejska, foteliki dla dzieci, kawiarnia z tarasem i widokiem na jezioro; baby-service (na życzenie): menu dla dzieci, podgrzewacz do butelek, nawilżacz powietrza, wyposażenie łazienkowe dla dzieci, łóżeczko, przewijak, miejsce do przechowywania wózków; biblioteka, sala konferencyjna dla 150 osób, sale balowe; za opłatą: internet bezprzewodowy (ok. 10 PLN/doba), parking (ok. 16 PLN/doba), opiekunka do dziecka, wypożyczalnia rowerów; akceptowane zwierzęta domowe (za opłatą, na zapytanie przed przyjazdem); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 15 m², stylowy, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka, kosmetyki, ręczniki), internet bezprzewodowy (płatny: ok. 10 PLN/doba); telewizor LED, telewizja satelitarna, telefon, radio, minibar (płatny wg konsumpcji); łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne); widok na park; widok na jezioro za dopłatą; apartament: 2-os. (możliwość 2 dostawek), ok. 40 m², stylowy, sypialnia oraz część dzienna, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka, kosmetyki, ręczniki), wyposażenie jak w pokoju standardowym, widok na park; widok na jezioro za dopłatą.

sala fitness, tenis stołowy, piłkarzyki, leżaki ogrodowe, sala i plac zabaw dla dzieci; za opłatą: sauna, masaże (lecznicze i relaksujące), bilard, wypożyczalnia sprzętu wodnego (łódki, rowery wodne i kajaki), kijków do nordic walking oraz sprzętu wędkarskiego.

0048/943470516, www.podewils.pl

Adres: Krąg 16
76-010 Krąg/Polanów - Zobacz na mapie

Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — Jeziora

Wspaniałe widoki, jeziora, lasy i dzika przyroda – to prawdziwy raj dla miłośników natury! Urokliwe zatoczki pełne ustronnych miejsc do kąpieli i wędkowania. A dla aktywnych – oprócz żeglowania – także świetnie przygotowane szlaki rowerowe.

W lesie, wśród jezior dumnie stoi historyczny Zamek w Krągu – niezwykłe miejsce wśród hoteli zachodniopomorskich i wakacyjnych ofert w najpiękniejszych polskich zakątkach. Mury zamku, pamiętające średniowieczne czasy rycerskie, dziś zapraszają na wakacje nad jeziorem. Zamkowa kuchnia ucieszy miłośników zdrowych i lekkich potraw, pełnych świeżych warzyw, owoców i aromatycznych ziół. Bliskość jezior, zielona okolica i wytyczone szlaki krajoznawcze sprzyjają uprawianiu aktywności – pieszych i rowerowych wycieczek oraz sportów wodnych.

POŁOŻENIE: w miejscowości KRĄG, nad Jeziorem Zamkowym, ok. 75 m od renesansowo-barokowego kościoła w Krągu, ok. 9 km od Świętej Góry (156 m n.p.m.) w Polanowie, ok. 12 km od Megalitów w Borkowie, ok. 30 km od Darłowa, ok. 33 km od Darłówka, ok. 50 km od Słupska, ok. 50 km od Swołowa; ok. 18 km od dworca kolejowego w Sławnie.

PLAŻA: nad jeziorem, prywatna, piaszczysta, bezpośrednio przy hotelu, wydzielone kąpielisko, pomost.

HOTEL: trzygwiazdkowy, odrestaurowany zamek rycerski z XV w., budynek główny, 3 piętra, 48 pokoi, 12 apartamentów, zabytkowy park o powierzchni 2,6 ha, winda, recepcja, restauracja z kominkiem – kuchnia polska, europejska, foteliki dla dzieci, kawiarnia z tarasem i widokiem na jezioro; baby-service (na życzenie): menu dla dzieci, podgrzewacz do butelek, nawilżacz powietrza, wyposażenie łazienkowe dla dzieci, łóżeczko, przewijak, miejsce do przechowywania wózków; biblioteka, sala konferencyjna dla 150 osób, sale balowe; za opłatą: internet bezprzewodowy (ok. 10 PLN/doba), parking (ok. 16 PLN/doba), opiekunka do dziecka, wypożyczalnia rowerów; akceptowane zwierzęta domowe (za opłatą, na zapytanie przed przyjazdem); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 15 m², stylowy, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka, kosmetyki, ręczniki), internet bezprzewodowy (płatny: ok. 10 PLN/doba); telewizor LED, telewizja satelitarna, telefon, radio, minibar (płatny wg konsumpcji); łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne); widok na park; widok na jezioro za dopłatą; apartament: 2-os. (możliwość 2 dostawek), ok. 40 m², stylowy, sypialnia oraz część dzienna, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka, kosmetyki, ręczniki), wyposażenie jak w pokoju standardowym, widok na park; widok na jezioro za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: sala fitness, tenis stołowy, piłkarzyki, leżaki ogrodowe, sala i plac zabaw dla dzieci; za opłatą: sauna, masaże (lecznicze i relaksujące), bilard, wypożyczalnia sprzętu wodnego (łódki, rowery wodne i kajaki), kijków do nordic walking oraz sprzętu wędkarskiego.

KONTAKT: 0048/943470516, www.podewils.pl
Adres: Krąg 16
76-010 Krąg/Polanów - Zobacz na mapie

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne
  • wyślij zapytanie
  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter