phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Tailor Sport & Conference

Atuty oferty

 • spokojna okolica w otoczeniu lasów
 • blisko jeziora z piaszczystą plażą
 • pokoje rodzinne

Hotel Tailor Sport & Conference Kod: SPLTAIL

239PLN
Dorośli: 2 śniadania Pt 28.05 – Nd 30.05.21
Itaka
Polska / Jeziora / Morąg

Hotel Tailor Sport & Conference

Kod: SPLTAIL
Opis

na obrzeżach miejscowości MORĄG, w otoczeniu lasów, nad Jeziorem Skiertąg, ok. 700 m od sklepów i restauracji, ok. 2,5 km od parku miejskiego, ok. 2,7 km od trasy spacerowej wokół Rozlewiska Morąskiego, ok. 50 km od Olsztyna.

miejska, piaszczysta, z pomostem, nad Jeziorem Skiertąg, ok. 300 m od hotelu, ok. 9 km od hotelu kąpielisko w miejscowości Kretowiny nad Jeziorem Narie o powierzchni 1240 hektarów, z 19 wyspami.

trzygwiazdkowy, 48 pokoi, 2 piętra, całodobowa recepcja, restauracja, bar; taras, parking (wymagana wcześniejsza rezerwacja), sala konferencyjna dla ok. 180 osób; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: wypożyczalnia samochodów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), 2 osobne łóżka, ok. 16-18 m², ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, zestaw do kawy/herbaty, lodówka; łóżeczko dla dziecka do 3 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne: 10 PLN/doba); pokój standardowy z łóżkiem małżeńskim za dopłatą; rodzinny: 2- os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), 2 osobne pokoje (1 z łóżkiem małżeńskim, 2 z dwoma łóżkami pojedynczymi), ok. 32 m², ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), wyposażenie jak w pokoju standardowym; łóżeczko dla dziecka do 3 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne: 10 PLN/doba); VIP: 2-os., ok. 20 m², ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, szlafroki), wyposażenie jak w pokoju standardowym; łóżeczko dla dziecka do 3 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne: 10 PLN/doba); pokój VIP na zamówienie, za dopłatą.

sauna, siłownia, jacuzzi, pokój i plac zabaw, pokój gier; za opłatą: wypożyczalnia rowerów i gokartów.

0048/896521900, www.tailorhotel.pl

Adres: ul. Żeromskiego 38, 14-300 Morąg - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi w recepcji
 • sauna i jacuzzi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — Jeziora

Wspaniałe widoki, jeziora, lasy i dzika przyroda – to prawdziwy raj dla miłośników natury! Urokliwe zatoczki pełne ustronnych miejsc do kąpieli i wędkowania. A dla aktywnych – oprócz żeglowania – także świetnie przygotowane szlaki rowerowe.

Zapraszamy na relaks na Mazurach! Kameralny i zadbany hotel leży w urokliwym miejscu blisko jeziora, w otoczeniu lasu. Cisza i spokój sprzyjają rodzinnemu wypoczynkowi, a okolica i czyste powietrze zachęcają do spacerów. Na miejscu jest ładnie urządzony pokój zabaw dla dzieci, dorośli mogą skorzystać z sauny i hydromasażu.Warto wybrać się do niedalekiego centrum Morąga, miasta o ciekawej historii.

POŁOŻENIE: na obrzeżach miejscowości MORĄG, w otoczeniu lasów, nad Jeziorem Skiertąg, ok. 700 m od sklepów i restauracji, ok. 2,5 km od parku miejskiego, ok. 2,7 km od trasy spacerowej wokół Rozlewiska Morąskiego, ok. 50 km od Olsztyna.

PLAŻA: miejska, piaszczysta, z pomostem, nad Jeziorem Skiertąg, ok. 300 m od hotelu, ok. 9 km od hotelu kąpielisko w miejscowości Kretowiny nad Jeziorem Narie o powierzchni 1240 hektarów, z 19 wyspami.

HOTEL: trzygwiazdkowy, 48 pokoi, 2 piętra, całodobowa recepcja, restauracja, bar; taras, parking (wymagana wcześniejsza rezerwacja), sala konferencyjna dla ok. 180 osób; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: wypożyczalnia samochodów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), 2 osobne łóżka, ok. 16-18 m², ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, zestaw do kawy/herbaty, lodówka; łóżeczko dla dziecka do 3 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne: 10 PLN/doba); pokój standardowy z łóżkiem małżeńskim za dopłatą; rodzinny: 2- os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), 2 osobne pokoje (1 z łóżkiem małżeńskim, 2 z dwoma łóżkami pojedynczymi), ok. 32 m², ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), wyposażenie jak w pokoju standardowym; łóżeczko dla dziecka do 3 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne: 10 PLN/doba); VIP: 2-os., ok. 20 m², ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, szlafroki), wyposażenie jak w pokoju standardowym; łóżeczko dla dziecka do 3 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne: 10 PLN/doba); pokój VIP na zamówienie, za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: sauna, siłownia, jacuzzi, pokój i plac zabaw, pokój gier; za opłatą: wypożyczalnia rowerów i gokartów.

KONTAKT: 0048/896521900, www.tailorhotel.pl
Adres: ul. Żeromskiego 38, 14-300 Morąg - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi w recepcji
 • sauna i jacuzzi

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Polska, Jeziora, Morąg

Hotel Tailor Sport & Conference

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
239pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 478 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter