phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Kantonia

Atuty oferty

  • w stylu „polskiego dworu”
  • otoczenie bogate w kompleksy leśne, rzeki i jeziora
  • komfortowe pokoje
  • tradycyjna, domowa kuchnia

Kantonia Kod: SPLPPKA

449PLN
Dorośli: 2 śniadania So 12.09 – Wt 15.09.20
Itaka
Polska / Jeziora / Cybulino

Kantonia

Kod: SPLPPKA
Opis

w Cybulinie, w gminie Bobolice, ok. 40 km od KOSZALINA, ok. 700 m od najbliższego sklepu, ok. 9 km od bankomatu, ok. 17 km od kąpieliska Rajska Plaża nad jeziorem Chlewo Wielkie, ok. 11 km od zespołu przyrodniczo-krajobrazowego Dolina Rzeki Chociel, ok. 15 km od rezerwatu przyrody Jezioro Szare, ok. 20 km od rezerwatu Jezioro Piekiełko, ok. 50 km od morza; ok. 27 km od stacji kolejowej w Grzmiącej.

stylowy, zbudowany w 2011 r., 12 pokoi, 1 piętro, recepcja, jadalnia – dania serwowane (śniadania, obiadokolacje), nielimitowana woda mineralna, kawa i herbata w ciągu dnia, sala klubowo-telewizyjna z barem; parking, ogród, taras (stoliki i krzesełka), sad owocowy, ogród warzywny, pasieka, wędzarnia, plantacja malin ekologicznych; bezpłatny internet bezprzewodowy na życzenie.

 standardowy: 2-os., ok. 21 m², łazienka (prysznic, wc; suszarka), widok na ogród; trzyosobowy: 3-os. (3 oddzielne łóżka), ok. 42 m², łazienka (prysznic, wc; suszarka), widok na ogród; rodzinny: 4-os., ok. 42 m² (2 oddzielne łóżka i rozkładana sofa 2-osobowa), łazienka (prysznic, wc; suszarka), widok na ogród.

badminton, miejsce na ognisko, wiata grillowa z kominkiem, miniplac zabaw dla dzieci; w okolicy trasy rowerowe i piesze.

0048/605205831, www.kantonia.com

Adres: Cybulino 19, 76-020 Bobolice - Zobacz na mapie

Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — Jeziora

Wspaniałe widoki, jeziora, lasy i dzika przyroda – to prawdziwy raj dla miłośników natury! Urokliwe zatoczki pełne ustronnych miejsc do kąpieli i wędkowania. A dla aktywnych – oprócz żeglowania – także świetnie przygotowane szlaki rowerowe.

Malowniczo położone wśród lasów, pól i łąk ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne to wymarzone miejsce na wypoczynek dla wszystkich ceniących naturę, ciszę i piękne krajobrazy. Ogromnym atutem tego miejsca jest tradycyjna, domowa kuchnia oparta na produktach z naturalnej hodowli i uprawy. Stylowe wnętrza jak z przełomu XVIII i XIX w. pozwolą na niezapomnianą podróż w czasie.

POŁOŻENIE: w Cybulinie, w gminie Bobolice, ok. 40 km od KOSZALINA, ok. 700 m od najbliższego sklepu, ok. 9 km od bankomatu, ok. 17 km od kąpieliska Rajska Plaża nad jeziorem Chlewo Wielkie, ok. 11 km od zespołu przyrodniczo-krajobrazowego Dolina Rzeki Chociel, ok. 15 km od rezerwatu przyrody Jezioro Szare, ok. 20 km od rezerwatu Jezioro Piekiełko, ok. 50 km od morza; ok. 27 km od stacji kolejowej w Grzmiącej.

HOTEL: stylowy, zbudowany w 2011 r., 12 pokoi, 1 piętro, recepcja, jadalnia – dania serwowane (śniadania, obiadokolacje), nielimitowana woda mineralna, kawa i herbata w ciągu dnia, sala klubowo-telewizyjna z barem; parking, ogród, taras (stoliki i krzesełka), sad owocowy, ogród warzywny, pasieka, wędzarnia, plantacja malin ekologicznych; bezpłatny internet bezprzewodowy na życzenie.

POKÓJ: standardowy: 2-os., ok. 21 m², łazienka (prysznic, wc; suszarka), widok na ogród; trzyosobowy: 3-os. (3 oddzielne łóżka), ok. 42 m², łazienka (prysznic, wc; suszarka), widok na ogród; rodzinny: 4-os., ok. 42 m² (2 oddzielne łóżka i rozkładana sofa 2-osobowa), łazienka (prysznic, wc; suszarka), widok na ogród.

SPORT I ROZRYWKA: badminton, miejsce na ognisko, wiata grillowa z kominkiem, miniplac zabaw dla dzieci; w okolicy trasy rowerowe i piesze.

KONTAKT: 0048/605205831, www.kantonia.com
Adres: Cybulino 19, 76-020 Bobolice - Zobacz na mapie

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Polska, Jeziora, Cybulino

Kantonia

zmień wariant wakacji
  • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
449pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 898 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
  • wyślij zapytanie
  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter