phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Aparthotel Blue Marine Mielno

Atuty oferty

 • rodzinny wypoczynek
 • blisko plaży
 • mnóstwo atrakcji dla dzieci
 • wspaniałe widoki na Bałtyk i Jezioro Jamno
 • wyróżniony certyfikatem „Hotel Przyjazny Rodzinie”
 • udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami

Aparthotel Blue Marine Mielno Kod: SPLBLMR

379PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Śr 09.06 – Pt 11.06.21
Itaka
Polska / Morze / Unieście

Aparthotel Blue Marine Mielno

Kod: SPLBLMR
Opis

ok. 4 km od centrum MIELNA, przy drodze lokalnej, ok. 100 m od sklepów; ok. 17 km od Koszalina, ok. 18 km od latarni morskiej w Gąskach, ok. 24 km od Ogrodów Hortulus Spectabilis w Dobrzycy, ok. 46 km od Kołobrzegu; ok. 130 km od lotniska Szczecin-Goleniów; przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu (centrum Mielna).

publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 100 m od hotelu; przy jeziorze, publiczna, piaszczysta, ok. 400 m od hotelu, bezpłatne ręczniki (do zabrania z hotelu), parasole i leżaki płatne (do wypożyczenia w hotelu).

elegancki i nowoczesny, zbudowany w 2014 r., częściowo odnowiony w 2018/2019 r. (pokoje), rozbudowany w 2019 r., 227 pokoi, 1 budynek, 7 pięter, 4 windy, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja Blue Marine – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia polska, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, restauracja Aqua – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia śródziemnomorska, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, bar w lobby, bar na tarasie na dachu; room-service, sklep, centrum konferencyjne dla 180 osób, taras z widokiem na morze i Jezioro Jamno, ogród; bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa MasterCard, Diners Club.

standardowy: 2-os., ok. 28 m², elegancki i nowoczesny, łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków), aneks kuchenny, internet bezprzewodowy, telewizor, lodówka, zestaw do kawy/herbaty; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne: ok. 20 PLN/doba); balkon (stolik i krzesełka), widok na ogród; rodzinny: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla 1 lub 2 dzieci – sofa), elegancki i nowoczesny, odnowiony, wyposażenie jak w pokoju standardowym; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne: ok. 20 PLN/doba); widok na ogród lub jezioro; widok na morze za dopłatą; rodzinny plus: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla 1 lub 2 dzieci – sofa), ok. 26-28 m², elegancki i nowoczesny, wyposażenie jak w pokoju rodzinnym; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne: ok. 20 PLN/doba); widok na ogród lub jezioro; widok na morze za dopłatą; rodzinny superior: 2-os. (możliwość 2 dostawek dla 3 dzieci – rozkładana sofa i rozkładane łóżko), ok. 32 m², nowoczesny i elegancki, wyposażenie jak w pokoju rodzinnym plus; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne: ok. 20 PLN/doba); widok na jezioro.

tenis stołowy, bilard, 2 pokoje gier, plac zabaw dla dzieci, 3 pokoje zabaw dla dzieci, animacje dla dorosłych i dla dzieci (lipiec-sierpień), centrum wellness & spa: bezpłatnie: basen kryty, podgrzewany, słodka woda, ok. 60 m², gł. 1,4 m, jacuzzi, brodzik, słodka woda, ok. 12 m², gł. 0,4 m, sauna, za opłatą: zabiegi na twarz i ciało; za opłatą: wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walking.

• osoba na wózku inwalidzkim może swobodnie poruszać się z pokoju do recepcji, restauracji, baru, basenu i ogrodu
• dostępność wyodrębnionego stanowiska dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim
• podjazdy dla wózków inwalidzkich: główne wejście do hotelu, hol i winda
Pokój:
• 1 pokój (na zapytanie)
• wysokość włączników światła i gniazdek dostosowana dla osób na wózku lub niskiego wzrostu
Łazienka:
• prysznic: poręcz
• toaleta: poręcz
• lustro nie wyżej niż 100 cm od posadzki
• umywalka nie wyżej niż 80 cm

0048/530144511, 0048/730144512; www. bluemarine.pl

Adres: ul. Generała Stanisława Maczka 32, 76-032 Unieście - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi
 • wstęp do wellness

Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — Morze

Polski Bałtyk – dla jednych wspomnienie dzieciństwa, dla innych miejsce wciąż „do odkrycia”. Szerokie, długie plaże, miękki, puszysty piasek. Ptaki odpoczywające na falochronach. Szum fal i odgłosy mew. Zbieranie muszli i poszukiwanie bursztynów. Wielka frajda, nie tylko dla dzieci!

Tutaj Twój urlop nad morzem będzie udany! Atrakcyjnie położony na mierzei, pomiędzy Bałtykiem a Jeziorem Jamno, jest wymarzonym miejscem na rodzinne wakacje. Jest tu cicho i spokojnie, a jednocześnie blisko centrum Mielna, które w letnich miesiącach tętni wakacyjnym rytmem. W hotelu czekają nowoczesne, komfortowe pokoje, moc atrakcji dla dużych i małych, a przede wszystkim niezatłoczona plaża i nieograniczony dostęp do zdrowego, morskiego, powietrza. W hotelowej restauracji spróbuj smacznych i zdrowych dań bazujących na świeżych, naturalnych i sezonowych produktach, a w centrum spa skorzystaj z szerokiej oferty zabiegów pielęgnacyjnych. I koniecznie wybierz się na długi spacer brzegiem morza!

POŁOŻENIE: ok. 4 km od centrum MIELNA, przy drodze lokalnej, ok. 100 m od sklepów; ok. 17 km od Koszalina, ok. 18 km od latarni morskiej w Gąskach, ok. 24 km od Ogrodów Hortulus Spectabilis w Dobrzycy, ok. 46 km od Kołobrzegu; ok. 130 km od lotniska Szczecin-Goleniów; przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu (centrum Mielna).

PLAŻA: publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 100 m od hotelu; przy jeziorze, publiczna, piaszczysta, ok. 400 m od hotelu, bezpłatne ręczniki (do zabrania z hotelu), parasole i leżaki płatne (do wypożyczenia w hotelu).

HOTEL: elegancki i nowoczesny, zbudowany w 2014 r., częściowo odnowiony w 2018/2019 r. (pokoje), rozbudowany w 2019 r., 227 pokoi, 1 budynek, 7 pięter, 4 windy, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja Blue Marine – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia polska, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, restauracja Aqua – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia śródziemnomorska, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, bar w lobby, bar na tarasie na dachu; room-service, sklep, centrum konferencyjne dla 180 osób, taras z widokiem na morze i Jezioro Jamno, ogród; bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa MasterCard, Diners Club.

POKÓJ: standardowy: 2-os., ok. 28 m², elegancki i nowoczesny, łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków), aneks kuchenny, internet bezprzewodowy, telewizor, lodówka, zestaw do kawy/herbaty; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne: ok. 20 PLN/doba); balkon (stolik i krzesełka), widok na ogród; rodzinny: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla 1 lub 2 dzieci – sofa), elegancki i nowoczesny, odnowiony, wyposażenie jak w pokoju standardowym; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne: ok. 20 PLN/doba); widok na ogród lub jezioro; widok na morze za dopłatą; rodzinny plus: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla 1 lub 2 dzieci – sofa), ok. 26-28 m², elegancki i nowoczesny, wyposażenie jak w pokoju rodzinnym; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne: ok. 20 PLN/doba); widok na ogród lub jezioro; widok na morze za dopłatą; rodzinny superior: 2-os. (możliwość 2 dostawek dla 3 dzieci – rozkładana sofa i rozkładane łóżko), ok. 32 m², nowoczesny i elegancki, wyposażenie jak w pokoju rodzinnym plus; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne: ok. 20 PLN/doba); widok na jezioro.

SPORT I ROZRYWKA: tenis stołowy, bilard, 2 pokoje gier, plac zabaw dla dzieci, 3 pokoje zabaw dla dzieci, animacje dla dorosłych i dla dzieci (lipiec-sierpień), centrum wellness & spa: bezpłatnie: basen kryty, podgrzewany, słodka woda, ok. 60 m², gł. 1,4 m, jacuzzi, brodzik, słodka woda, ok. 12 m², gł. 0,4 m, sauna, za opłatą: zabiegi na twarz i ciało; za opłatą: wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walking.

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH: • osoba na wózku inwalidzkim może swobodnie poruszać się z pokoju do recepcji, restauracji, baru, basenu i ogrodu
• dostępność wyodrębnionego stanowiska dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim
• podjazdy dla wózków inwalidzkich: główne wejście do hotelu, hol i winda
Pokój:
• 1 pokój (na zapytanie)
• wysokość włączników światła i gniazdek dostosowana dla osób na wózku lub niskiego wzrostu
Łazienka:
• prysznic: poręcz
• toaleta: poręcz
• lustro nie wyżej niż 100 cm od posadzki
• umywalka nie wyżej niż 80 cm

KONTAKT: 0048/530144511, 0048/730144512; www. bluemarine.pl
Adres: ul. Generała Stanisława Maczka 32, 76-032 Unieście - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • wstęp do wellness

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Polska, Morze, Unieście

Aparthotel Blue Marine Mielno

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
379pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 758 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter