phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Focus Hotel Premium Gdańsk

Atuty oferty

 • doskonała baza do zwiedzania Trójmiasta
 • nowoczesny i komfortowy
 • przestronne centrum konferencyjne

Focus Hotel Premium Gdańsk Kod: SPLFOGD

76PLN
Dorośli: 2 śniadania So 02.10 – Pn 04.10.21
Itaka
Polska / Morze / Gdańsk

Focus Hotel Premium Gdańsk

Kod: SPLFOGD
Opis

ok. 5,5 km od centrum GDAŃSKA, najbliższe bary i restauracje ok. 250 m od hotelu, ok. 4,6 km od Galerii Handlowej Madison, ok. 6 km od Muzeum Poczty Polskiej, ok. 6 km Muzeum Archeologicznego, ok. 5,7 km od Muzeum II Wojny Światowej, ok. 5,8 km od Muzeum Bursztynu, Żurawia Gdańskiego i Bazyliki Mariackiej, ok. 8,8 km od Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina i Spichlerza Królewskiego, ok. 5,1 km od zabytkowego Parku Oliwskiego im. Adama Mickiewicza z ogrodem botanicznym, Grotą Szeptów oraz 2 oddziałami Muzeum Narodowego: Sztuki Nowoczesnej i Etnografii, ok. 11 km od półwyspu Westerplatte, ok. 8,2 km od zoo i centrum Sopotu, ok. 10,5 km od Aquaparku w Sopocie, ok. 18 km od Gdyni, ok. 28 km do Jeziora Łapińskiego (Pojezierze Kaszubskie); ok. 10,3 km od lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Brzeźno, publiczna, piaszczysta, ok. 4,2 km od hotelu; Stogi, publiczna, piaszczysta, do 100 m szerokości, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, łagodne zejście do morza, ok. 13 km od hotelu, zagospodarowana, strzeżona przez ratowników WOPR (w sezonie); za opłatą (w sezonie): parasole i leżaki, zjeżdżalnie i trampoliny dla dzieci.

czterogwiazdkowy, nowoczesny, otwarty w 2016 r., 116 pokoi, 1 budynek, 7 pięter, winda, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu (śniadania) i à la carte, kuchnia europejska, bar; przechowalnia bagażu, sejf w recepcji; 7 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 600 m2, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking (ok. 35 PLN/doba), udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

standardowy: 2-os. (możliwośc 1 dostawki; dodatkowo dziecko do 4 lat może spać z rodzicami), ok. 22 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, ręczniki), internet bezprzewodowy, lodówka, telewizor LCD, telefon, butelka wody mineralnej na powitanie, zestaw do kawy/herbaty.

0048/586704290, www.focushotels.pl/focus-hotel-premium-gdansk

Adres: ul. Nad Stawem 5, 80-454 Gdańsk - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — Morze

Polski Bałtyk – dla jednych wspomnienie dzieciństwa, dla innych miejsce wciąż „do odkrycia”. Szerokie, długie plaże, miękki, puszysty piasek. Ptaki odpoczywające na falochronach. Szum fal i odgłosy mew. Zbieranie muszli i poszukiwanie bursztynów. Wielka frajda, nie tylko dla dzieci!

Nowoczesny, komfortowy hotel w standardzie premium, będzie doskonałą bazą wypadową do zwiedzania atrakcji całego Trójmiasta! Wygodne pokoje, smaczna kuchnia, przestronne centrum konferencyjne oraz wysoki poziom usług sprawią, że sprawdzi się idealnie zarówno na wypoczynek, jak i służbowe spotkania. Koniecznie zobacz gdańską starówkę i słynnego Żurawia, a wieczorem zrelaksuj się w hotelowym barze przy filiżance dobrej kawy lub kolorowym drinku.

POŁOŻENIE: ok. 5,5 km od centrum GDAŃSKA, najbliższe bary i restauracje ok. 250 m od hotelu, ok. 4,6 km od Galerii Handlowej Madison, ok. 6 km od Muzeum Poczty Polskiej, ok. 6 km Muzeum Archeologicznego, ok. 5,7 km od Muzeum II Wojny Światowej, ok. 5,8 km od Muzeum Bursztynu, Żurawia Gdańskiego i Bazyliki Mariackiej, ok. 8,8 km od Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina i Spichlerza Królewskiego, ok. 5,1 km od zabytkowego Parku Oliwskiego im. Adama Mickiewicza z ogrodem botanicznym, Grotą Szeptów oraz 2 oddziałami Muzeum Narodowego: Sztuki Nowoczesnej i Etnografii, ok. 11 km od półwyspu Westerplatte, ok. 8,2 km od zoo i centrum Sopotu, ok. 10,5 km od Aquaparku w Sopocie, ok. 18 km od Gdyni, ok. 28 km do Jeziora Łapińskiego (Pojezierze Kaszubskie); ok. 10,3 km od lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

PLAŻA: Brzeźno, publiczna, piaszczysta, ok. 4,2 km od hotelu; Stogi, publiczna, piaszczysta, do 100 m szerokości, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, łagodne zejście do morza, ok. 13 km od hotelu, zagospodarowana, strzeżona przez ratowników WOPR (w sezonie); za opłatą (w sezonie): parasole i leżaki, zjeżdżalnie i trampoliny dla dzieci.

HOTEL: czterogwiazdkowy, nowoczesny, otwarty w 2016 r., 116 pokoi, 1 budynek, 7 pięter, winda, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu (śniadania) i à la carte, kuchnia europejska, bar; przechowalnia bagażu, sejf w recepcji; 7 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 600 m2, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking (ok. 35 PLN/doba), udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ: standardowy: 2-os. (możliwośc 1 dostawki; dodatkowo dziecko do 4 lat może spać z rodzicami), ok. 22 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, ręczniki), internet bezprzewodowy, lodówka, telewizor LCD, telefon, butelka wody mineralnej na powitanie, zestaw do kawy/herbaty.

KONTAKT: 0048/586704290, www.focushotels.pl/focus-hotel-premium-gdansk
Adres: ul. Nad Stawem 5, 80-454 Gdańsk - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Polska, Morze, Gdańsk

Focus Hotel Premium Gdańsk

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
76gbp
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 151 gbp razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter