phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Hanseatic

Atuty oferty

 • tylko dla dorosłych (18+)
 • blisko molo i plaży
 • przy zabytkowej latarni morskiej
 • komfortowy i elegancki

Hotel Hanseatic Kod: SPLHANS

2 229PLN
Dorośli: 2 śniadania So 25.09 – So 02.10.21
Itaka
Polska / Morze / Kołobrzeg

Hotel Hanseatic

Kod: SPLHANS
Opis

ok. 1,5 km od centrum KOŁOBRZEGU, przy promenadzie ze sklepami i restauracjami, ok. 1,5 km od Oceanarium, ok. 700 m od molo, ok. 100 m od latarni morskiej, ok. 1,5 km od dworca kolejowego w Kołobrzegu, ok. 100 km od lotniska Szczecin-Goleniów.

publiczna, piaszczysta, szeroka, łagodne zejście do morza, ok. 100 m od hotelu, bezpłatne leżaki do zabrania z hotelu.

trzygwiazdkowy, zadbany i elegancki, zbudowany w 2015 r., 32 pokoje, 1 budynek, 4 piętra, winda, hol, recepcja (7.00-22.00), sejf w recepcji, restauracja Hanseatic – śniadania w formie bufetu, kolacje à la carte, obsługa kelnerska, kuchnia regionalna i fusion, dostępne dania wegetariańskie; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service; parking publiczny lub możliwość rezerwacji miejsca w garażu (na zapytanie, ok. 60 PLN/doba, płatne na miejscu); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard; hotel przyjmuje tylko gości powyżej 18. roku życia.

standardowy komfort: 2-os., ok. 16 m2, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, sejf; widok na ulicę; widok na morze za dopłatą; jednoosobowy komfort: 1-os., wyposażenie jak w pokoju standardowym; widok na morze za dopłatą; pokój jednoosobowy komfort za dopłatą.

sauna sucha; za opłatą: masaże.

0048/943544467, www.hotel-hanseatic.pl

Adres: ul. Morska 4, 78-100 Kołobrzeg - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — Morze

Polski Bałtyk – dla jednych wspomnienie dzieciństwa, dla innych miejsce wciąż „do odkrycia”. Szerokie, długie plaże, miękki, puszysty piasek. Ptaki odpoczywające na falochronach. Szum fal i odgłosy mew. Zbieranie muszli i poszukiwanie bursztynów. Wielka frajda, nie tylko dla dzieci!

Tutaj można beztrosko cieszyć się szumem morskich fal i wspaniałymi widokami na morze. Doskonała lokalizacja przy promenadzie i zabytkowej latarni morskiej, blisko molo i plaży, pozwala poczuć wyjątkowy klimat wypoczynku nad Bałtykiem i zachęca do spacerów. Hotel dedykowany jest dorosłym Gościom, a komfortowe pokoje, smaczna, bogata w dania rybne kuchnia oraz sauna i odprężające masaże sprawiają, że można znaleźć tutaj relaks i wytchnienie od pośpiechu codziennego życia. Zapraszamy nad morze!

POŁOŻENIE: ok. 1,5 km od centrum KOŁOBRZEGU, przy promenadzie ze sklepami i restauracjami, ok. 1,5 km od Oceanarium, ok. 700 m od molo, ok. 100 m od latarni morskiej, ok. 1,5 km od dworca kolejowego w Kołobrzegu, ok. 100 km od lotniska Szczecin-Goleniów.

PLAŻA: publiczna, piaszczysta, szeroka, łagodne zejście do morza, ok. 100 m od hotelu, bezpłatne leżaki do zabrania z hotelu.

HOTEL: trzygwiazdkowy, zadbany i elegancki, zbudowany w 2015 r., 32 pokoje, 1 budynek, 4 piętra, winda, hol, recepcja (7.00-22.00), sejf w recepcji, restauracja Hanseatic – śniadania w formie bufetu, kolacje à la carte, obsługa kelnerska, kuchnia regionalna i fusion, dostępne dania wegetariańskie; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service; parking publiczny lub możliwość rezerwacji miejsca w garażu (na zapytanie, ok. 60 PLN/doba, płatne na miejscu); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard; hotel przyjmuje tylko gości powyżej 18. roku życia.

POKÓJ:standardowy komfort: 2-os., ok. 16 m2, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, sejf; widok na ulicę; widok na morze za dopłatą; jednoosobowy komfort: 1-os., wyposażenie jak w pokoju standardowym; widok na morze za dopłatą; pokój jednoosobowy komfort za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: sauna sucha; za opłatą: masaże.

KONTAKT: 0048/943544467, www.hotel-hanseatic.pl
Adres: ul. Morska 4, 78-100 Kołobrzeg - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Polska, Morze, Kołobrzeg

Hotel Hanseatic

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
2 229pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 4 458 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter