phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Kompleks wypoczynkowy Cassubia Hel

Atuty oferty

 • spokojny wypoczynek
 • w centrum Helu
 • niedaleko piaszczystej plaży
 • nowoczesne pokoje dla 4 osób

Kompleks wypoczynkowy Cassubia Hel Kod: SPLCASU

1 202PLN
Dorośli: 2 bez wyżywienia So 25.09 – So 02.10.21
Itaka
Polska / Morze / Hel

Kompleks wypoczynkowy Cassubia Hel

Kod: SPLCASU
Opis

ok. 350 m od centrum HELU, na końcu Półwyspu Helskiego, w sąsiedztwie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego z parkiem linowym, ok. 350 m od barów i restauracji, ok. 400 m od sklepu, ok. 300 m od Mariny Jachtowej, ok. 290 m od Domu Morświna, ok. 700 m od Fokarium, ok. 750 m od Muzeum Rybołówstwa, ok. 1,7 km od Latarni Morskiej Hel, ok. 2,4 km od Helskiego Muzeum Wybrzeża, ok. 11 km od Juraty, ok. 14 km od Jastarni, ok. 35 km od Władysławowa, ok. 44 km od Pucka, ok. 67 km od Wejherowa, ok. 76 km od Gdyni; ok. 87 km od lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku; dworzec kolejowy na Helu (Gdynia Główna) i dworzec PKS ok. 500 m od hotelu.

publiczna, piaszczysta, ok. 10 m szerokości, łagodne zejście do morza, ok. 500 m od hotelu, w centrum miasta, wzdłuż plaży Nadmorski Bulwar; publiczna (plaża na cyplu), piaszczysta, do 40 m szerokości, łagodne zejście do morza, ok. 2 km od hotelu, wzdłuż plaży promenada, przejście ścieżką; obie plaże zagospodarowane, strzeżone przez ratowników WOPR (w sezonie); za opłatą: leżaki, zjeżdżalnie i atrakcje dla dzieci (w sezonie).

brak oficjalnej kategoryzacji, apartamenty wyremontowane w 2020 r., zadbany, 70 pokoi, 1 budynek, 4 piętra, całodobowa recepcja; sejf w recepcji, przechowalnia bagażu, ogród; bezpłatny internet bezprzewodowy; na życzenie dostępne parawany na plażę; parking (w sezonie: 15 PLN/doba); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express, Diners Club, JCB, Discover.

apartament: 2-os. (możliwość 2 dostawek), ok. 28 m², wyremontowany w 2020 r., nowoczesny, ogrzewany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka, ręczniki), część dzienna i sypialnia oddzielone drzwiami, internet bezprzewodowy, telewizor LCD, lodówka, mikrofalówka, czajnik; widok na ogród lub ulicę.

grill, sprzęt do grilla; ścieżki spacerowe, m.in. Szlak Historii Militarnej.

 • Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — Morze

Polski Bałtyk – dla jednych wspomnienie dzieciństwa, dla innych miejsce wciąż „do odkrycia”. Szerokie, długie plaże, miękki, puszysty piasek. Ptaki odpoczywające na falochronach. Szum fal i odgłosy mew. Zbieranie muszli i poszukiwanie bursztynów. Wielka frajda, nie tylko dla dzieci!

Wyjątkowy nadmorski klimat, bliskość plaży oraz położenie w spokojnej okolicy, ale jednocześnie blisko centrum sprawiają, że to doskonała propozycja na komfortowy wypoczynek nad morzem. Nowoczesne apartamenty, wyremontowane w 2020 r., utrzymane są w morskiej stylistce i składają się z części dziennej oraz sypialni. Polecany również jako baza wypadowa do zwiedzania najciekawszych miejsc na Półwyspie Helskim.

POŁOŻENIE: ok. 350 m od centrum HELU, na końcu Półwyspu Helskiego, w sąsiedztwie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego z parkiem linowym, ok. 350 m od barów i restauracji, ok. 400 m od sklepu, ok. 300 m od Mariny Jachtowej, ok. 290 m od Domu Morświna, ok. 700 m od Fokarium, ok. 750 m od Muzeum Rybołówstwa, ok. 1,7 km od Latarni Morskiej Hel, ok. 2,4 km od Helskiego Muzeum Wybrzeża, ok. 11 km od Juraty, ok. 14 km od Jastarni, ok. 35 km od Władysławowa, ok. 44 km od Pucka, ok. 67 km od Wejherowa, ok. 76 km od Gdyni; ok. 87 km od lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku; dworzec kolejowy na Helu (Gdynia Główna) i dworzec PKS ok. 500 m od hotelu.

PLAŻA: publiczna, piaszczysta, ok. 10 m szerokości, łagodne zejście do morza, ok. 500 m od hotelu, w centrum miasta, wzdłuż plaży Nadmorski Bulwar; publiczna (plaża na cyplu), piaszczysta, do 40 m szerokości, łagodne zejście do morza, ok. 2 km od hotelu, wzdłuż plaży promenada, przejście ścieżką; obie plaże zagospodarowane, strzeżone przez ratowników WOPR (w sezonie); za opłatą: leżaki, zjeżdżalnie i atrakcje dla dzieci (w sezonie).

HOTEL: brak oficjalnej kategoryzacji, apartamenty wyremontowane w 2020 r., zadbany, 70 pokoi, 1 budynek, 4 piętra, całodobowa recepcja; sejf w recepcji, przechowalnia bagażu, ogród; bezpłatny internet bezprzewodowy; na życzenie dostępne parawany na plażę; parking (w sezonie: 15 PLN/doba); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express, Diners Club, JCB, Discover.

POKÓJ: apartament: 2-os. (możliwość 2 dostawek), ok. 28 m², wyremontowany w 2020 r., nowoczesny, ogrzewany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka, ręczniki), część dzienna i sypialnia oddzielone drzwiami, internet bezprzewodowy, telewizor LCD, lodówka, mikrofalówka, czajnik; widok na ogród lub ulicę.

SPORT I ROZRYWKA: grill, sprzęt do grilla; ścieżki spacerowe, m.in. Szlak Historii Militarnej.

GRATIS:
 • Wi-Fi

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Polska, Morze, Hel

Kompleks wypoczynkowy Cassubia Hel

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
1 202pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 2 404 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter