phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Dwór Szlachecki Biedaczów

Atuty oferty

 • malownicze krajobrazy i sielankowa sceneria
 • przestronne, wygodne pokoje
 • staropolska i wykwintna kuchnia
 • kameralna atmosfera

Dwór Szlachecki Biedaczów Kod: SPLBIED

260PLN
Dorośli: 2 śniadania Pn 07.09 – Cz 10.09.20
Itaka
Polska / Poza miastem / Biedaczów

Dwór Szlachecki Biedaczów

Kod: SPLBIED
Opis

w BIEDACZOWIE, na Podkarpaciu, na terenie zwartego kompleksu leśnego Puszczy Sandomierskiej (w znacznej części objętej ochroną przyrody w ramach programu „Natura 2000”), najbliższy sklep ok. 3 km od hotelu, ok. 12 km od Leżajska z Browarem Leżajsk oraz zabytkowym Klasztorem OO. Bernardynów, ok. 20 km od Łańcuta z zamkiem rodziny Potockich, ok. 15 km od Wierzawic ze stadniną koni, ok. 40 km od Rzeszowa, ok. 200 km od Krakowa, ok. 330 km od Warszawy.

brak oficjalnej kategoryzacji, w dawnej osadzie drewnianej z pocz. XX w. zaadaptowanej na pensjonat, całkowicie wyremontowany w latach 2009-2014, otwarty w 2015 r., 15 pokoi, 1 budynek, 1 piętro, hol, całodobowa recepcja, restauracja – śniadania w formie bufetu, kolacje serwowane, kuchnia staropolska i europejska, dania wegetariańskie, bar/kawiarnia, letni ogródek piwny; na poddaszu salon myśliwski z aneksem wypoczynkowym, salą TV i stolikiem karcianym, oranżeria, taras z widokiem na staw, łąki i las; bezpłatny internet bezprzewodowy na terenie całego obiektu; parking, przechowalnia rowerów; za opłatą: pralnia, wypożyczalnia rowerów (ok. 10 PLN/godz.); akceptowane zwierzęta domowe (płatne); na terenie obiektu: winnica z 210 szczepów winogron białych i czerwonych, sad wieloowocowy, prywatny staw z narybkiem.

standardowy: dla maks. 3 os. (łóżko małżeńskie oraz łóżko pojedyncze), ok. 30 m², przytulny i stylowy, łazienka (prysznic, wc), internet bezprzewodowy; balkon, apartament: dla maks. 5 os. ( łóżko małżeńskie oraz 3 łóżka pojedyncze), ok. 30 m², przytulny i stylowy, łazienka (jacuzzi, wc; radio, pralka automatyczna), internet bezprzewodowy; balkon; apartament za dopłatą.

huśtawki, ławki i parasole na tarasie; okazjonalnie: ogniska, imprezy taneczne; połów ryb w prywatnym stawie (ok. 25 PLN bez ryby, ok. 50 PLN: do 1,5 kg, z możliwością przyrządzenia ryby przez kucharza na miejscu), kuligi; centrum wellness (płatne: ok. 25 PLN/godz.): sauna fińska, hammam, jacuzzi, prysznic Vichy.

0048/516028841, www.dwor-szlachecki.pl

Adres: Biedaczów 187, 37-110 Biedaczów - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi
 • parking

Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — Poza miastem

Doskonały pomysł zarówno na weekendowy wypad, jak i na dłuższe wakacje. Odprężająca, sielankowa atmosfera, otoczenie wspaniałej natury, możliwość obcowania z przyrodą, cisza i spokój, to tylko kilka zalet wakacji poza miastem.

Zachwycający, przepiękny zakątek Polski! Nie ma tu współczesnych zabudowań – zamiast tego są pola porośnięte zbożem i łąki pełne kwiatów, a w gęstych lasach od stuleci żyje liczna dzika zwierzyna. Romantyczne miejsce na kresach Rzeczpospolitej, w którym powstał piękny dom w duchu staropolskiej tradycji, o czym przypomina herb rodowy przed wejściem. Pierwotna osada drewniana została wyremontowana i zaadaptowana na kameralny pensjonat, oferujący wygodne i przestronne pokoje, mogące pomieścić nawet 5-osobową rodzinę lub grupę znajomych. Restauracja serwuje przepyszne dania staropolskie i domowe pierogi, a smakowite ciasta i przetwory przyrządzane są z owoców z własnego sadu. Jest tu nawet winnica, założona z aż 210 szczepów białych i czerwonych winogron. Pobyt w tej sielskiej scenerii dodatkowo uprzyjemnią ogniska, zabawy taneczne i kuligi organizowane przez serdecznych Właścicieli.

POŁOŻENIE: w BIEDACZOWIE, na Podkarpaciu, na terenie zwartego kompleksu leśnego Puszczy Sandomierskiej (w znacznej części objętej ochroną przyrody w ramach programu „Natura 2000”), najbliższy sklep ok. 3 km od hotelu, ok. 12 km od Leżajska z Browarem Leżajsk oraz zabytkowym Klasztorem OO. Bernardynów, ok. 20 km od Łańcuta z zamkiem rodziny Potockich, ok. 15 km od Wierzawic ze stadniną koni, ok. 40 km od Rzeszowa, ok. 200 km od Krakowa, ok. 330 km od Warszawy.

HOTEL: brak oficjalnej kategoryzacji, w dawnej osadzie drewnianej z pocz. XX w. zaadaptowanej na pensjonat, całkowicie wyremontowany w latach 2009-2014, otwarty w 2015 r., 15 pokoi, 1 budynek, 1 piętro, hol, całodobowa recepcja, restauracja – śniadania w formie bufetu, kolacje serwowane, kuchnia staropolska i europejska, dania wegetariańskie, bar/kawiarnia, letni ogródek piwny; na poddaszu salon myśliwski z aneksem wypoczynkowym, salą TV i stolikiem karcianym, oranżeria, taras z widokiem na staw, łąki i las; bezpłatny internet bezprzewodowy na terenie całego obiektu; parking, przechowalnia rowerów; za opłatą: pralnia, wypożyczalnia rowerów (ok. 10 PLN/godz.); akceptowane zwierzęta domowe (płatne); na terenie obiektu: winnica z 210 szczepów winogron białych i czerwonych, sad wieloowocowy, prywatny staw z narybkiem.

POKÓJ:standardowy: dla maks. 3 os. (łóżko małżeńskie oraz łóżko pojedyncze), ok. 30 m², przytulny i stylowy, łazienka (prysznic, wc), internet bezprzewodowy; balkon, apartament: dla maks. 5 os. ( łóżko małżeńskie oraz 3 łóżka pojedyncze), ok. 30 m², przytulny i stylowy, łazienka (jacuzzi, wc; radio, pralka automatyczna), internet bezprzewodowy; balkon; apartament za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: huśtawki, ławki i parasole na tarasie; okazjonalnie: ogniska, imprezy taneczne; połów ryb w prywatnym stawie (ok. 25 PLN bez ryby, ok. 50 PLN: do 1,5 kg, z możliwością przyrządzenia ryby przez kucharza na miejscu), kuligi; centrum wellness (płatne: ok. 25 PLN/godz.): sauna fińska, hammam, jacuzzi, prysznic Vichy.

KONTAKT: 0048/516028841, www.dwor-szlachecki.pl
Adres: Biedaczów 187, 37-110 Biedaczów - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • parking

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Polska, Poza miastem, Biedaczów

Dwór Szlachecki Biedaczów

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
260pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 520 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter