phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Savoy

Atuty oferty

 • stylowy i komfortowy
 • na terenie Spalskiego Parku Krajobrazowego
 • klimatyczne wnętrza
 • wygodne pokoje
 • w okolicy atrakcje sportowe i rekreacyjne

Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Savoy Kod: SPLSAVO

105PLN
Dorośli: 2 śniadania Śr 29.09 – Cz 30.09.21
Itaka
 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Polska / Poza miastem / Spała

Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Savoy

 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Kod: SPLSAVO
Opis

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Polska – Bezpieczne Wakacje

na terenie Spalskiego Parku Krajobrazowego, w miejscowości SPAŁA, ok. 1 km od Centralnego Ośrodka Sportu, ok. 7 km od Tomaszowa Mazowieckiego, ok. 12 km od Skansenu Rzeki Pilicy, ok. 20 km od Zalewu Sulejowskiego, ok. 70 km od Łodzi, ok. 75 km od Radomia, ok. 120 km od Warszawy; ok. 67 km od lotniska w Łodzi; przystanek autobusowy ok. 650 m od ośrodka.

brak oficjalnej kategoryzacji, stylowy i kameralny, 3 budynki: główny - Savoy, Lwów oraz Wilno (ok. 180 m od budynku głównego), recepcja (czynna: 7.00-22.00), restauracja Rzemiosło Smaku – dania w formie bufetu i á la carte, kuchnia regionalna i międzynarodowa, dostępne menu dla dzieci; sala klubowa, parking; sala konferencyjna dla ok. 80 osób, sala bankietowa, taras słoneczny, ogród, miejsce na piknik i ognisko, bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane zwierzęta domowe (płatne; na zapytanie przed przyjazdem); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro.

standardowy w budynku Lwów: 2-os., ok. 15 m², łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna; taras; standardowy w budynku Savoy: 2-os., ok. 15 m², łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna; taras; pokój w budynku Savoy za dopłatą.

bilard; plac zabaw dla dzieci; za opłatą: wypożyczalnia rowerów, wypożyczalnia kijków do nordic walking, spływy kajakowe; oferta zewnętrzna (płatne): ok. 1 km od ośrodka Centralny Ośrodek Sportu-Ośrodek Przygotowań Olimpijskich: kryta pływalnia, hala lekkoatletyczna, stadion lekkoatletyczny, boisko piłkarskie, hala do gier plażowych, hala wielofunkcyjna, sala do szermierki, siłownie; w okolicy szlaki piesze i rowerowe.

0048/447101418, www.savoy.com.pl

Adres: ul. Mościckiego 19, 97-215 Spała - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi
 • parking

Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — Poza miastem

Doskonały pomysł zarówno na weekendowy wypad, jak i na dłuższe wakacje. Odprężająca, sielankowa atmosfera, otoczenie wspaniałej natury, możliwość obcowania z przyrodą, cisza i spokój, to tylko kilka zalet wakacji poza miastem.

Otoczony przyrodą, położony na terenie parku krajobrazowego, gwarantuje odpoczynek w ciszy i spokoju, jednocześnie z łatwym dostępem do największych atrakcji okolicy, jak spływy kajakowe, piesze szlaki turystyczne czy piękne trasy rowerowe. Na miejscu jest restauracja specjalizująca się w daniach z dziczyzny, wypożyczalnia rowerów, a także plac zabaw dla dzieci. Długa tradycja, klimatyczne wnętrza i niezwykła atmosfera, sprawiają, że to doskonałe miejsce na wakacje z historią w tle.

POŁOŻENIE: na terenie Spalskiego Parku Krajobrazowego, w miejscowości SPAŁA, ok. 1 km od Centralnego Ośrodka Sportu, ok. 7 km od Tomaszowa Mazowieckiego, ok. 12 km od Skansenu Rzeki Pilicy, ok. 20 km od Zalewu Sulejowskiego, ok. 70 km od Łodzi, ok. 75 km od Radomia, ok. 120 km od Warszawy; ok. 67 km od lotniska w Łodzi; przystanek autobusowy ok. 650 m od ośrodka.

HOTEL: brak oficjalnej kategoryzacji, stylowy i kameralny, 3 budynki: główny - Savoy, Lwów oraz Wilno (ok. 180 m od budynku głównego), recepcja (czynna: 7.00-22.00), restauracja Rzemiosło Smaku – dania w formie bufetu i á la carte, kuchnia regionalna i międzynarodowa, dostępne menu dla dzieci; sala klubowa, parking; sala konferencyjna dla ok. 80 osób, sala bankietowa, taras słoneczny, ogród, miejsce na piknik i ognisko, bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane zwierzęta domowe (płatne; na zapytanie przed przyjazdem); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro.

POKÓJ:standardowy w budynku Lwów: 2-os., ok. 15 m², łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna; taras; standardowy w budynku Savoy: 2-os., ok. 15 m², łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna; taras; pokój w budynku Savoy za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: bilard; plac zabaw dla dzieci; za opłatą: wypożyczalnia rowerów, wypożyczalnia kijków do nordic walking, spływy kajakowe; oferta zewnętrzna (płatne): ok. 1 km od ośrodka Centralny Ośrodek Sportu-Ośrodek Przygotowań Olimpijskich: kryta pływalnia, hala lekkoatletyczna, stadion lekkoatletyczny, boisko piłkarskie, hala do gier plażowych, hala wielofunkcyjna, sala do szermierki, siłownie; w okolicy szlaki piesze i rowerowe.

KONTAKT: 0048/447101418, www.savoy.com.pl
Adres: ul. Mościckiego 19, 97-215 Spała - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • parking

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Polska, Poza miastem, Spała

Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Savoy

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
129 Pln
Oszczędzasz: 24 PLN
Dorosły
105pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 210 pln razem
Oszczędzasz 24 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter