phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Amber

Atuty oferty

 • w centrum Krakowa
 • kameralna atmosfera
 • stylowe i unikalne wnętrza
 • ogródek z miejscami do wypoczynku

Hotel Amber Kod: SPLAMBE

180PLN
Dorośli: 2 bez wyżywienia So 21.08 – Nd 22.08.21
Itaka
Polska / W mieście / Kraków

Hotel Amber

Kod: SPLAMBE
Opis

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Polska – Bezpieczne Wakacje

w centrum KRAKOWA z licznymi sklepami, barami i restauracjami, ok. 650 m od Rynku Głównego i Sukiennic, ok. 2,4 km od dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz, ok. 1,4 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, przystanek tramwajowy ok. 250 m od hotelu, ok. 2 km od dworca kolejowego Kraków Główny.

trzygwiazdkowy, otwarty w 2013 r., w odrestaurowanej kamienicy z XIX w., 18 pokoi, 1 budynek, 3 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, sala śniadaniowa – bufet, kuchnia europejska; sala konferencyjna; ogród; bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostepnych; za opłatą: parking; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

standardowy: 2-os., ok. 15 m², klimatyzowany/ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, lodówka, zestaw do kawy/herbaty, sejf; łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zapytanie, płatne: ok. 20 PLN/doba); superior: 2-os., ok. 18 m²; wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo kącik wypoczynkowy; pokój superior za dopłatą; deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 22 m²; wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo kącik wypoczynkowy z sofą; pokój deluxe za dopłatą; rodzinny: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 22 m²; wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo kącik wypoczynkowy z sofą; pokój rodzinny za dopłatą.

sauna fińska, sala fitness.

0048/124210606, www.hotel-amber.pl 

Adres: ul. Garbarska 8-10, 31-131 Kraków - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi

W tym hotelu
wykorzystasz swój
BON500+m
BON500+r
Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — W mieście

Polskie miasta nigdy nie przestają zachwycać. Wspaniałe zabytki, historyczne dzielnice z niesamowitym klimatem, jak krakowski Kazimierz czy poznańska Śródka oraz przepiękne, tętniące życiem – rano i wieczorem – rynki Starych Miast.

Jest częścią kompleksu Amber Boutique Hotels i oczarowuje wystrojem w stylu art déco i secesji. Obrazy z motywami twórczości krakowskiego artysty – Stanisława Wyspiańskiego – są dodatkową ozdobą stylowych pokoi. Doskonała lokalizacja w samym centrum sprawi, że najważniejsze atrakcje Krakowa będą tutaj na wyciągnięcie ręki. Zwiedzaj niezwykłe miasto, odwiedź saunę lub po prostu odpocznij w hotelowym ogrodzie!

POŁOŻENIE: w centrum KRAKOWA z licznymi sklepami, barami i restauracjami, ok. 650 m od Rynku Głównego i Sukiennic, ok. 2,4 km od dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz, ok. 1,4 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, przystanek tramwajowy ok. 250 m od hotelu, ok. 2 km od dworca kolejowego Kraków Główny.

HOTEL: trzygwiazdkowy, otwarty w 2013 r., w odrestaurowanej kamienicy z XIX w., 18 pokoi, 1 budynek, 3 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, sala śniadaniowa – bufet, kuchnia europejska; sala konferencyjna; ogród; bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostepnych; za opłatą: parking; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

POKÓJ:standardowy: 2-os., ok. 15 m², klimatyzowany/ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, lodówka, zestaw do kawy/herbaty, sejf; łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zapytanie, płatne: ok. 20 PLN/doba); superior: 2-os., ok. 18 m²; wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo kącik wypoczynkowy; pokój superior za dopłatą; deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 22 m²; wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo kącik wypoczynkowy z sofą; pokój deluxe za dopłatą; rodzinny: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 22 m²; wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo kącik wypoczynkowy z sofą; pokój rodzinny za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: sauna fińska, sala fitness.

KONTAKT: 0048/124210606, www.hotel-amber.pl 
Adres: ul. Garbarska 8-10, 31-131 Kraków - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Polska, W mieście, Kraków

Hotel Amber

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
180pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 360 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter