phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Branicki

Atuty oferty

 • klimatyczny i stylowy
 • w centrum Białegostoku
 • eleganckie pokoje
 • centrum urody

Hotel Branicki Kod: SPLBRAN

679PLN
Dorośli: 2 śniadania Śr 05.05 – Pt 07.05.21
Itaka
Polska / W mieście / Białystok

Hotel Branicki

Kod: SPLBRAN
Opis

w zacisznym miejscu w centrum BIAŁEGOSTOKU, ok. 1 km od Pałacu Branickich, ok. 1 km od Parku Centralnego oraz Opery i Filharmonii Podlaskiej, ok. 2 km od Jumper Park Trampolin, ok. 55 km od Biebrzańskiego Parku Narodowego, ok. 200 km od Warszawy.

czterogwiazdkowy, stylowy, budynek główny, 30 pokoi, do 4 pięter, winda, recepcja, restauracja Oranżeria – śniadania, obiadokolacje (dodatkowo płatne), dania à la carte (dodatkowo płatne); 2 w pełni wyposażone sale konferencyjne: Jan Klemens i Izabela (dla maks. 100 osób); bezpłatny dostęp do internetu; parking (płatny).

standardowy: 2-os., ok. 18 m², elegancki, zadbany, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, ręczniki, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon, sejf, minisejf do przechowywania laptopa, zestaw do kawy/herbaty, kapcie, antyalergiczne poduszki i kołdry; superior: 2-os., ok. 24 m², nowoczesny, zadbany, przestronny, klimatyzowany, część wypoczynkowa, łazienka (prysznic, wc; suszarka, ręczniki, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizor z funkcją budzenia, kanały kablowe, telefon, sejf, minisejf do przechowywania laptopa, zestaw do kawy/herbaty, szlafrok, kapcie, antyalergiczne poduszki i kołdry; pokój superior za dopłatą.

centrum urody: sauna sucha, sauna parowa, panel do hydromasażu, podgrzewana marmurowa ława, za opłatą: masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało.

0048/856652500 , www.hotelbranicki.com.pl

Adres: ul. Zamenhofa 25, 15-435 Białystok - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi
 • wstęp do centrum urody

Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — W mieście

Polskie miasta nigdy nie przestają zachwycać. Wspaniałe zabytki, historyczne dzielnice z niesamowitym klimatem, jak krakowski Kazimierz czy poznańska Śródka oraz przepiękne, tętniące życiem – rano i wieczorem – rynki Starych Miast.

Kryjący tajemnice przedwojennego Białegostoku i inspirowany tradycją dawnego hotelu Ritz jest obietnicą prawdziwego luksusu. Kameralny i elegancki, jest ceniony za profesjonalną obsługę, a jako pierwszy w regionie butikowy obiekt zapewnia Gościom wyjątkowej klasy standard. Znajduje się w zacisznej uliczce w centrum, parę kroków od Rynku, co pozwala na łatwy dostęp do atrakcji i instytucji miasta. Do dyspozycji Gości są indywidualnie aranżowane pokoje typu standard i superior, wyposażone we wszystkie udogodnienia. Godny polecenia zarówno na podróże turystyczne, jak i w celach biznesowych.

POŁOŻENIE: w zacisznym miejscu w centrum BIAŁEGOSTOKU, ok. 1 km od Pałacu Branickich, ok. 1 km od Parku Centralnego oraz Opery i Filharmonii Podlaskiej, ok. 2 km od Jumper Park Trampolin, ok. 55 km od Biebrzańskiego Parku Narodowego, ok. 200 km od Warszawy.

HOTEL: czterogwiazdkowy, stylowy, budynek główny, 30 pokoi, do 4 pięter, winda, recepcja, restauracja Oranżeria – śniadania, obiadokolacje (dodatkowo płatne), dania à la carte (dodatkowo płatne); 2 w pełni wyposażone sale konferencyjne: Jan Klemens i Izabela (dla maks. 100 osób); bezpłatny dostęp do internetu; parking (płatny).

POKÓJ:standardowy: 2-os., ok. 18 m², elegancki, zadbany, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, ręczniki, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon, sejf, minisejf do przechowywania laptopa, zestaw do kawy/herbaty, kapcie, antyalergiczne poduszki i kołdry; superior: 2-os., ok. 24 m², nowoczesny, zadbany, przestronny, klimatyzowany, część wypoczynkowa, łazienka (prysznic, wc; suszarka, ręczniki, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizor z funkcją budzenia, kanały kablowe, telefon, sejf, minisejf do przechowywania laptopa, zestaw do kawy/herbaty, szlafrok, kapcie, antyalergiczne poduszki i kołdry; pokój superior za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: centrum urody: sauna sucha, sauna parowa, panel do hydromasażu, podgrzewana marmurowa ława, za opłatą: masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało.

KONTAKT: 0048/856652500 , www.hotelbranicki.com.pl
Adres: ul. Zamenhofa 25, 15-435 Białystok - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • wstęp do centrum urody

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Polska, W mieście, Białystok

Hotel Branicki

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
679pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 1 358 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter