phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Garden Palace

Atuty oferty

 • w centrum Krakowa
 • zabytkowa kamienica
 • kameralny

Hotel Garden Palace Kod: SPLGARD

PLN
Itaka
Polska / W mieście / Kraków

Hotel Garden Palace

Kod: SPLGARD
Opis

w centrum KRAKOWA, ok. 650 m od Uniwersytetu Jagiellońskiego, ok. 700 m od Rynku Głównego na Starym Mieście, ok. 1,3 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, ok. 18 km do Kopalni Soli w Wieliczce, ok. 52 km do Kopalni Soli w Bochni, ok. 66 km od Muzeum Auschwitz-Birkenau; ok. 11 km od lotniska Kraków-Balice, ok. 77 km od lotniska Katowice-Pyrzowice; ok. 1,5 km od dworca głównego PKP.

trzygwiazdkowy, otwarty w 2017 r. w zrewaloryzowanej zabytkowej kamienicy; dźwiękoszczelne okna, 31 pokoi, 1 budynek, 3 piętra, całodobowa recepcja, restauracja – śniadania w formie bufetu, dostępne menu dla dzieci, bar hotelowy z tarasem; przechowalnia bagażu, ogród; za opłatą: pralnia, prasowalnia; udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami; akceptowane karty kredytowe: MasterCard, Visa, American Express.

tandardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 16 m² (pokój z dostawką: ok. 25 m²), klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, kosmetyki), internet bezprzewodowy, telewizor LCD, telewizja kablowa, lodówka, zestaw kawy/herbaty, butelka wody mineralnej, sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; jednoosobowy: ok. 13 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym.

0048/572902861, www.gardenpalace.pl

Adres: ul. Józefa Szujskiego 1, 31-123 Kraków - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi
 • butelka wody mineralnej

Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — W mieście

Polskie miasta nigdy nie przestają zachwycać. Wspaniałe zabytki, historyczne dzielnice z niesamowitym klimatem, jak krakowski Kazimierz czy poznańska Śródka oraz przepiękne, tętniące życiem – rano i wieczorem – rynki Starych Miast.

Świetne położenie w centrum Krakowa pozwala na zwiedzanie w najlepszy sposób – czyli na piechotę, spacerując i chłonąc niepowtarzalny klimat miasta. Hotel mieści się w zrewaloryzowanej kamienicy z 1899 r., zaprojektowanej przez znanego krakowskiego architekta, wyróżniającej się elegancką fasadą.

POŁOŻENIE: w centrum KRAKOWA, ok. 650 m od Uniwersytetu Jagiellońskiego, ok. 700 m od Rynku Głównego na Starym Mieście, ok. 1,3 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, ok. 18 km do Kopalni Soli w Wieliczce, ok. 52 km do Kopalni Soli w Bochni, ok. 66 km od Muzeum Auschwitz-Birkenau; ok. 11 km od lotniska Kraków-Balice, ok. 77 km od lotniska Katowice-Pyrzowice; ok. 1,5 km od dworca głównego PKP.

HOTEL: trzygwiazdkowy, otwarty w 2017 r. w zrewaloryzowanej zabytkowej kamienicy; dźwiękoszczelne okna, 31 pokoi, 1 budynek, 3 piętra, całodobowa recepcja, restauracja – śniadania w formie bufetu, dostępne menu dla dzieci, bar hotelowy z tarasem; przechowalnia bagażu, ogród; za opłatą: pralnia, prasowalnia; udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami; akceptowane karty kredytowe: MasterCard, Visa, American Express.

POKÓJ: standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 16 m² (pokój z dostawką: ok. 25 m²), klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, kosmetyki), internet bezprzewodowy, telewizor LCD, telewizja kablowa, lodówka, zestaw kawy/herbaty, butelka wody mineralnej, sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; jednoosobowy: ok. 13 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym.

KONTAKT: 0048/572902861, www.gardenpalace.pl
Adres: ul. Józefa Szujskiego 1, 31-123 Kraków - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • butelka wody mineralnej

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter