phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Pietrak Gniezno

Atuty oferty

 • idealny dla par
 • historyczne wnętrza
 • w centrum Gniezna
 • komfortowe pokoje

Hotel Pietrak Gniezno Kod: SPLMPIE

249PLN
Dorośli: 2 śniadania Pt 25.09 – Nd 27.09.20
Itaka
 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Polska / W mieście / Gniezno

Hotel Pietrak Gniezno

 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Kod: SPLMPIE
Opis

w GNIEŹNIE, przy Trakcie Królewskim, ok. 350 m od katedry Gnieźnieńskiej, ok. 800 m od Jeziora Jelonek i Parku Piastowskiego, ok. 1 km od Parowozowni Gniezno, ok. 1,3 km od Muzeum Początków Państwa Polskiego, ok. 35 km od Muzeum Archeologicznego w Biskupinie, ok. 37 km od Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Wenecji, ok. 50 km od Poznania, ok. 900 m od dworca kolejowego.

czterogwiazdkowy, w kamienicach gnieźnieńskiej Starówki, 54 pokoje, 3 piętra, winda, 2 restauracje: Family Food na deptaku – dania w formie bufetu, show cooking, Fabryka Nalewek – historyczne miejsce w podziemiach hotelu, herbaciarnia Wiszące Ogrody, pub, cukiernia z własnymi wypiekami, w okresie letnim na deptaku ogródki piwne; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking; udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

studio: 2-os. łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon; łóżeczko da dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; w części pokoi klimatyzacja, zestaw do kawy/herbaty; za opłatą: minibar.

strefa SPA: minibasen, sauna, jacuzzi; za opłatą: masaże.

0048/614261497, www.gniezno.pietrak.pl

Adres: ul. Chrobrego 3, 62-200 Gniezno - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi
 • wstęp do strefy SPA

W tym hotelu
wykorzystasz swój
BON500+m
BON500+r
Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — W mieście

Polskie miasta nigdy nie przestają zachwycać. Wspaniałe zabytki, historyczne dzielnice z niesamowitym klimatem, jak krakowski Kazimierz czy poznańska Śródka oraz przepiękne, tętniące życiem – rano i wieczorem – rynki Starych Miast.

Usytuowany przy Trakcie Królewskim w XVIII-wiecznych kamienicach gnieźnieńskiej Starówki, w idealnej lokalizacji dla każdego, kto chce odpocząć, zrelaksować się i poznać okoliczne atrakcje turystyczne. Zwiedzanie ułatwi wyznaczona trasa spacerowa, przy której znajdują się główne zabytki miasta. Wnętrza obiektu odwołują się do historii miasta m.in. hotelowa restauracja Fabryka Nalewek to miejsce, gdzie B. Kasprowicz stworzył w 1888 r. pierwszą fabrykę wódek i likierów. Z okien hotelu rozciąga się przepiękny widok na Katedrę Gnieźnieńską, a elegancki wystrój pokoi z funkcjonalnym wyposażeniem pozwoli w pełni zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń.

POŁOŻENIE: w GNIEŹNIE, przy Trakcie Królewskim, ok. 350 m od katedry Gnieźnieńskiej, ok. 800 m od Jeziora Jelonek i Parku Piastowskiego, ok. 1 km od Parowozowni Gniezno, ok. 1,3 km od Muzeum Początków Państwa Polskiego, ok. 35 km od Muzeum Archeologicznego w Biskupinie, ok. 37 km od Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Wenecji, ok. 50 km od Poznania, ok. 900 m od dworca kolejowego.

HOTEL: czterogwiazdkowy, w kamienicach gnieźnieńskiej Starówki, 54 pokoje, 3 piętra, winda, 2 restauracje: Family Food na deptaku – dania w formie bufetu, show cooking, Fabryka Nalewek – historyczne miejsce w podziemiach hotelu, herbaciarnia Wiszące Ogrody, pub, cukiernia z własnymi wypiekami, w okresie letnim na deptaku ogródki piwne; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking; udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:studio: 2-os. łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon; łóżeczko da dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; w części pokoi klimatyzacja, zestaw do kawy/herbaty; za opłatą: minibar.

SPORT I ROZRYWKA: strefa SPA: minibasen, sauna, jacuzzi; za opłatą: masaże.

KONTAKT: 0048/614261497, www.gniezno.pietrak.pl
Adres: ul. Chrobrego 3, 62-200 Gniezno - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • wstęp do strefy SPA

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Polska, W mieście, Gniezno

Hotel Pietrak Gniezno

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
289 Pln
Oszczędzasz: 40 PLN
Dorosły
249pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 498 pln razem
Oszczędzasz 40 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter