phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Q Kraków

Atuty oferty

 • dobra komunikacja z centrum Krakowa
 • nowoczesne, wygodne pokoje
 • smaczna kuchnia
 • miła, profesjonalna obsługa

Hotel Q Kraków Kod: SPLQKRA

PLN
Itaka
Polska / W mieście / Kraków

Hotel Q Kraków

Kod: SPLQKRA
Opis

w północnej części KRAKOWA, w dzielnicy Bronowice, ok. 6,5 km od Rynku Głównego i Sukiennic, ok. 7,5 km od dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz, ok. 7 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu, ok. 5 km od dworca kolejowego Kraków Główny.

trzygwiazdkowy, zbudowany w 2014 r., 89 pokoi, 6 pięter, winda, hol, całodobowa recepcja, restauracja Smaq Brasserie – dania w formie bufetu oraz à la carte, kuchnia polska oraz europejska, dostępne foteliki i menu dla dzieci; sala konferencyjna dla 40 osób; przechowalnia bagażu, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking; akceptowane zwierzęta domowe (na zapytanie, za opłatą); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os., ok. 19 m², nowoczesny, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, sejf, zestaw do kawy/herbaty.

0048/123334141, www.qhotels.pl

Adres: ul. Radzikowskiego 142, 31-342 Kraków - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — W mieście

Polskie miasta nigdy nie przestają zachwycać. Wspaniałe zabytki, historyczne dzielnice z niesamowitym klimatem, jak krakowski Kazimierz czy poznańska Śródka oraz przepiękne, tętniące życiem – rano i wieczorem – rynki Starych Miast.

Idealne połączenie wygody i nowoczesności! Położony w północnej, biznesowej części Krakowa, jest dobrze skomunikowany z centrum miasta i jego największymi atrakcjami. Komfortowe pokoje, smaczna kuchnia i przyjazna atmosfera sprawdzą się zarówno podczas indywidualnych, jak i służbowych podróży. Goście doceniają miłą obsługę, wyjątkową czystość i dbałość o szczegóły.

POŁOŻENIE: w północnej części KRAKOWA, w dzielnicy Bronowice, ok. 6,5 km od Rynku Głównego i Sukiennic, ok. 7,5 km od dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz, ok. 7 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu, ok. 5 km od dworca kolejowego Kraków Główny.

HOTEL: trzygwiazdkowy, zbudowany w 2014 r., 89 pokoi, 6 pięter, winda, hol, całodobowa recepcja, restauracja Smaq Brasserie – dania w formie bufetu oraz à la carte, kuchnia polska oraz europejska, dostępne foteliki i menu dla dzieci; sala konferencyjna dla 40 osób; przechowalnia bagażu, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking; akceptowane zwierzęta domowe (na zapytanie, za opłatą); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ: standardowy: 2-os., ok. 19 m², nowoczesny, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, sejf, zestaw do kawy/herbaty.

KONTAKT: 0048/123334141, www.qhotels.pl
Adres: ul. Radzikowskiego 142, 31-342 Kraków - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter