phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Koszary Arche Hotel

Atuty oferty

 • idealny na wyjazdy biznesowe
 • miejsce z bogatą historią
 • wyjątkowe, industrialne wnętrza
 • ciekawie urządzone pokoje

Koszary Arche Hotel Kod: SPLKOSZ

159PLN
Dorośli: 2 śniadania So 07.08 – Nd 08.08.21
Itaka
Polska / W mieście / Góra Kalwaria

Koszary Arche Hotel

Kod: SPLKOSZ
Opis

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Polska – Bezpieczne Wakacje

w GÓRZE KALWARII, blisko sklepów i restauracji, ok. 35 km od centrum Warszawy; ok. 33 km od lotniska Chopina w Warszawie.

trzygwiazdkowy, w zabytkowym, odrestaurowanym budynku z 1863 r., 86 pokoi, 1 budynek, 2 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Kantyna – dania w formie bufetu i à la carte, tradycyjna kuchnia polska w nowatorskim wydaniu oraz nawiązująca do kuchni koszarowej, bar; parking; 3 sale konferencyjne, bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane zwierzęta domowe (płatne: ok. 40 PLN/doba; na zapytanie); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

2-os. (możliwość 1 dostawki – sofa), ok. 18 m², łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; pokój koszarowy z elementami wyposażenia militarnego za zapytanie, za dopłatą.

0048/223759035, www.koszaryarchehotel.pl

Adres: ul. Dominikańska 11, 05-530 Góra Kalwaria - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi
 • parking

W tym hotelu
wykorzystasz swój
BON500+m
BON500+r
Informacje o regionie
Galeria regionu

Polska — W mieście

Polskie miasta nigdy nie przestają zachwycać. Wspaniałe zabytki, historyczne dzielnice z niesamowitym klimatem, jak krakowski Kazimierz czy poznańska Śródka oraz przepiękne, tętniące życiem – rano i wieczorem – rynki Starych Miast.

Wyjątkowy hotel, łączący historię i nowoczesność, idealny dla szukających nietuzinkowych miejsc i oryginalnych pomysłów. Położony w odrestaurowanym budynku starych koszar, urządzony w industrialnym stylu, zachował unikalny klimat i charakter. W hotelowej Kantynie można spróbować dań kuchni polskiej nawiązujących do kuchni koszarowej, a dla prawdziwych miłośników militariów przygotowano coś wyjątkowego – pokój koszarowy urządzony w wojskowym klimacie! Polecany również organizatorom konferencji i spotkań biznesowych.

POŁOŻENIE: w GÓRZE KALWARII, blisko sklepów i restauracji, ok. 35 km od centrum Warszawy; ok. 33 km od lotniska Chopina w Warszawie.

HOTEL: trzygwiazdkowy, w zabytkowym, odrestaurowanym budynku z 1863 r., 86 pokoi, 1 budynek, 2 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Kantyna – dania w formie bufetu i à la carte, tradycyjna kuchnia polska w nowatorskim wydaniu oraz nawiązująca do kuchni koszarowej, bar; parking; 3 sale konferencyjne, bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane zwierzęta domowe (płatne: ok. 40 PLN/doba; na zapytanie); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

POKÓJ: standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki – sofa), ok. 18 m², łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; pokój koszarowy z elementami wyposażenia militarnego za zapytanie, za dopłatą.

KONTAKT: 0048/223759035, www.koszaryarchehotel.pl
Adres: ul. Dominikańska 11, 05-530 Góra Kalwaria - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • parking

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Polska, W mieście, Góra Kalwaria

Koszary Arche Hotel

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
159pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 318 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter