Nowoczesny, stylowy i świetnie wyposażony, jest doskonałym miejscem na tajskie wakacje z przyjaciółmi. Dogodne położenie – blisko pełnego rozrywek centrum Ao Nang i niedaleko plaży, do której można dojechać bezpłatnym hotelowym busem. Na miejscu zadbany basen z tarasem i pięknym widokiem na wapienne skały i zieloną dżunglę. Doskonały jako baza wypadowa do zwiedzania malowniczych okolic Krabi.
kameralny i stylowy
blisko centrum Ao Nang
nowoczesne pokoje
doskonała kuchnia
Położenie hotelu
Okolica
•ok. 200 m od centrum AO NANG z licznymi barami i restauracjami
•najbliższe sklepy ok. 50 m od hotelu
•ok. 14 km od miasta Krabi
Odległość od lotniska
•ok. 25 km od lotniska w Krabi
Komunikacja
•w okolicy kursuje tuk-tuk
Okolica
•ok. 200 m od centrum AO NANG z licznymi barami i restauracjami
•najbliższe sklepy ok. 50 m od hotelu
•ok. 14 km od miasta Krabi
Odległość od lotniska
•ok. 25 km od lotniska w Krabi
Komunikacja
•w okolicy kursuje tuk-tuk
Plaże
Ao Nang - Plaża publiczna
ok. 1 km od hotelu
•piaszczysta
•łagodne zejście do morza
•dojście chodnikiem lub dojazd bezpłatnym hotelowym busem
•za opłatą: parasole i leżaki
Noppharat Thara - Plaża publiczna
ok. 2,8 km od hotelu
•piaszczysta
•łagodne zejście do morza
•dojście chodnikiem
Dla dzieci
Udogodnienia
•opiekunka•łóżeczko dla dziecka do 2 lat•brodzik•plac zabaw
Wszystkie opinie pochodzą wyłącznie od naszych klientów. Ocena hotelu to średnia arytmetyczna ocen klientów z pytania w ankiecie „Jak oceniasz hotel”.
Nieopublikowano: 0 Wycofano: 0
4.1Pokój
4.1Wyżywienie
5Obsługa hotelowa
2.2Animacje
4.9Położenie
4.2Plaża
4.7Atrakcje w okolicy
4.6Jakość do ceny
5/6
Nina, 31-40 lat
mar 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Bardzo przyjemny hotel, basen mały ale na tym polegał jego urok - wokół basenu przepiękna roślinność, widok na zalesione góry, bardzo kameralnie. Obok basenu altana, w której można było wykupić masaż w niedrogiej cenie.
Śniadania mógłby by być bogatsze, ale dobra podstawa była zawsze (jajka, pieczywo, kiełbaski, dania w stylu curry, warzywa i owoce, płatki śniadaniowe i muesli, kawa herbata i soki).
Pokój nieduży i jest niedużo miejsca na ułożenie swoich rzeczy, ale i tak większość przechowywaliśmy w walizce. Najważniejsze że było czysto, codziennie sprzątane, świeże ręczniki.
Plaży przy hotelu nie było, animacji też nie, więc oceniam na 5 żeby nie zaniżać ogólnej oceny.
Niestety nie polecam nikomu tego hotelu. "Latamy" z mężem od dawna z różnymi biurami podróży i do różnych hoteli ale ten hotel jest poniżej krytyki. Pokoje bardzo małe, trzeba się przeciskać pomiędzy łóżkiem a ścianą. Pokoje w bardzo złym stanie, wszystkie meble uszkodzone. Brak szafy, rzeczy muszą pozostać w walizkach. Łazienka podobnie w złym stanie. Fakt pokoje sprzątane codziennie ,ale osobą które dużo podróżują nie muszę tłumaczyć w jaki sposób(jedną ścierką cały pokój i łazienkę pozostawiając włosy z innego pokoju😂). Jeśli chodzi o śniadanie to bardzo mały wybór, powtarzam bardzo mały. No i przechodząc dalej do basenu......hmmmm, kąpiący się w ubraniach Hindusi . Ich higiena pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Poza tym Hindusi są bardzo głośni, nie respektują ciszy nocnej. Ja z małżonkiem dużo zwiedzamy i zwyczajnie po powrocie do hotelu chcieliśmy wypocząć, niestety nie dało się. Hałasy na korytarzach hotelowych do późnych godzin nocnych. Plaża w Ao Nang- dość szeroka piaszczysta ,niestety do morza wpływają ścieki. Uważam, że hotel zasługuje co najwyżej na kiepski 3*.
1/6
Aleksander, powyżej 50 lat
gru 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel bardzo słaby , nie poleciłabym go nikomu. Pokój mały, trzeba było dosłownie się przeciskać pomiędzy łóżkiem, a ścianami. Żadnego miejsca na wyłożenie rzeczy osobistych . Jeszcze w Polsce wykupiliśmy sobie obiadokolacje. Oprócz dwóch pierwszych dni, w pozostałe 5, musieliśmy kłócić się o wejście do restauracji, (czytaj w cudzysłowiu). Bałagan w papierach powodował, że nie było nas na liście gości z wykupioną obiadokolacją. Nie pomagały tłumaczenia, zapewnienia, zawsze coś im nie pasowało. Potem przepraszali, wszyscy po kolei po 10x, jak w końcu wchodziliśmu na salę, to już do jedzenia nic nie było. Kolejny wieczór wszystko zaczynało się od nowa. Było to dla nas bardzo upokarzające. Jedzenie bardzo słabe, jajecznica cuchnąca, a kolacje to już całkiem nie do przyjęcia. Ciągle to samo i w niewielkich ilościach. Obiadokolacja podawana była od 18.30 do 20.00, a już w okolicy 19.00 stały puste naczynia zalane wodą. Owoce w bardzo małych ilościach i z reguły to był arbuz. Na śniadania jedliśmy jogurty i piliśmy kawę, bo reszta była poza wyborem.
Kolacja jeszcze gorsza, musieliśmy korzystać z pobliśkich restauracji, co by z głodu nie paść. Jesteśmy zdziwieni, że ITAKA ma taką słabą ofertę dla rodaków.
Hotel powinien być przeznaczony na pobyt jednodniowy na etapie dalszego zwiedzania objazdowego lub zakończenie pobytu. Jedyne pozytywne wrażenie to czystość w pokojach i w częściach wspólnych.
Położenie hotelu faktycznie blisko centrum, ale sama plaża brudna, od łódek wożących turystów bardzo hałaśliwa, a czarne spaliny zapewniały nam trujące atrakcje.
1/6
Adam, 26-30 lat
gru 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Krabi jest wspaniałe – na miejscu jest mnóstwo atrakcji – jednak hotel Ibis okazał się dużym rozczarowaniem. Sama lokalizacja, położenie obiektu, basen oraz podstawowe śniadanie są w porządku. Nie jestem osobą wymagającą, ale warunki w pokoju były po prostu złe.
Dokonując rezerwacji, miałem pełną świadomość, że nie jest to hotel z najwyższej półki i że pokój będzie niewielki. Znam sieć ibis i nocowałem już w wielu hotelach tej marki, dlatego zdecydowałem się na ten wybór. Tym razem jednak bardzo zawiódł mnie stan czystości i brak świeżości. Pokój był wyraźnie stary, a wewnątrz unosił się zapach grzyba. Z klimatyzacji wydobywał się nieprzyjemny smród.
Łazienka była w bardzo złym stanie – duże ilości kamienia, a na fugach i silikonie ogromne skupiska pleśni. Korzystanie z toalety wymagało dużej ostrożności. Staraliśmy się nie dotykać niemal niczego w łazience, a mimo to pojawiły się pierwsze objawy grzybicy skóry na dłoniach, prawdopodobnie od słuchawki prysznicowej i baterii łazienkowej. Materac na łóżku był przesiąknięty zapachem potu, a poduszki wydzielały bardzo nieprzyjemny zapach i ewidentnie nadawały się do wymiany. Sama zmiana pościeli przez obsługę nic nie pomagała.
Obsługa sprzątająca sprawiała wrażenie, jakby w ogóle nie używała detergentów ani środków dezynfekujących. Nawet pozostawienie wysokiego napiwku nie skutkowało odpowiednim wysprzątaniem pokoju. Odniosłem wrażenie, że chemia do sprzątania nie jest tam stosowana wcale.
Nie oczekuję luksusów – pokój może być mały, a śniadanie podstawowe – jednak moim absolutnym minimum jest czystość. Większość czasu spędzaliśmy poza hotelem, dlatego same wakacje uważam za udane, jednak wieczorne powroty do hotelu były naprawdę nieprzyjemne.
Uważam, że biuro Itaka powinno zwrócić uwagę hotelarzowi, szczególnie że sprzedaje wiele wyjazdów do hotelu ibis. Klienci mają prawo do czystego łóżka i możliwości skorzystania z prysznica w normalnych, higienicznych warunkach.
4/6
Aleksandra, 26-30 lat
lis 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel dość średni, wg europejskich standardów powinien mieć raczej 3 gwiazdki, a nie 4. Pokoje to w rzeczywistości malutkie klitki, dodatkowo dostaliśmy pokój od strony drogi i meczetu, z którego codziennie o 5 rano słychać było muezina. Śniadania ok, bufet częściowo europejski, częściowo tajski, standardowy, ale jak na hotel 3-gwiazdkowy (na 4 gwiazdki trochę mała oferta). Obsługa hotelu miła i pomocna. Dla nas największym plusem była lokalizacja hotelu w centrum Ao Nang, koło licznych knajpek, pubów i plaży (obecność shuttle busa na plażę to duża zaleta, bo jest kawałek do przejścia). Z Ao Nang rusza większość rejsów na okoliczne wyspy, co ułatwia zwiedzanie okolicy. Animacji w hotelu chyba nie ma żadnych, ale na plaży jest codziennie ciekawe fire show. Jeśli jednak ktoś szuka spokojnej lokalizacji, z dala od świata, to polecamy inny hotel. Ibisa polecamy osobom, które do hotelu zjeżdżają na noc, a dni spędzają poza hotelem - a warto, bo okolica jest jednym z najpiękniejszych przyrodniczo obszarów Tajlandii. Generalnie bardzo polecamy Krabi i eksplorację tego rejonu :)
5/6
Agnieszka, powyżej 50 lat
lis 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Pobyt w Hotelu IBIS Styles był bardzo udany
Hotel usytuowany przy przy głównej ulicy, ale po przejściu przez recepcję było cicho ,a widok zmieniał się diametralnie, na malowniczą górę i dżunglę
Śniadanie zaskoczyło tajską kuchnią ,,obiadową ", ale bardzo pozytywnie. Owoce świeże i bardzo smaczne: arbuz, smoczy owoc i papaja .
Do plaży trzeba było się przespacerować ok 15-10 min , co pozwalało wybrać miejsce na inne poza śniadaniami , posiłki , zrobić zakupy w 7 eleven ( kilka po drodze) , wypić smoothie lub zjeść lody kokosowe.
Dla ,, leniuchów " dostępny był bus hotelowy, który zawoził na plażę. Bus dowoził do miejsca , skąd można było popłynąć łódeczką na inne plaże i okoliczne wyspy .Idąc w lewą stronę od przystanku busa , dochodziło się na małpia plażę, gdzie można było zobaczyć małpie figle , ale też doświadczyć ,, ataku" jeśli w ręce trzymało się jedzenie lub stracić kolorowy przedmiot, który małpki wyciągały z toreb turystów .
W hotelu było czysto , choć lata świetności ma za sobą , a pokoje malutkie. Hotel dobry na krótki pobyt , jako dogodna baza wypadowa . W pokojach codziennie zmieniane ręczniki i pościel . Na basenie hotelowym dostępne były w dużej ilości ręczniki plażowe .Obsługa niezwykle miła i pomocna. Tajska herbata , macha i drinki w hotelu smaczne
Wzdłuż całej ulicy prowadzącej do plaży mnóstwo salonów masażu, ale ja korzystałam z masażu w hotelu i była bardzo zadowolona.
Plaża miejska , trochę zaniedbana, ale może z powodu licznych remontów przed Bożym Narodzeniem .
Warto zjeść w restauracji Kodam Kitchen i pójść na nocny targ na najlepsze smoothie i szaszłyki z krokodyla
2/6
Daria anna, 41-50 lat
lis 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Bardzo brudno , w pokoju lampki przy łóżku były tak brudne że nie można było patrzeć , w łazience w kabinie prysznicowej na fugach pleśń . Sala śniadaniowa - obrusy na stołach tak obrzydliwie poplamione i lepiące się ze ciężko to pojąć że coś takiego może w ogóle leżeć na stole . Krzesła tak samo syf okropny .. Hotel ma fajne położenie pokoje małe ale dla mnie wystarczające ale brud jaki tam panuje jest nie do przyjęcia .
5/6
Rafal, 31-40 lat
lis 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel pięknie położony z widokiem na formacje skalne. W pobliżu restauracje, sklepiki. Pokoje nie są zbyt duże, ale utrzymane w czystości. Śniadania , wybór z dan zarówno lokalnych , jak również europejskich.
•centrum konferencyjne dla 100 osób•ogród•bezpłatny internet bezprzewodowy w pomieszczeniach ogólnodostępnych•udogodnienia dla niepełnosprawnych•akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express
Sport i rozrywka
•bilard•plac zabaw dla dzieci
•za opłatą: wypożyczalnia rowerów, masaże
Basen
•basen. ok. 200 m², gł. 1,6 m•brodzik dla dzieci, słona woda, ok. 30 m², gł. 0,3 m
•przy basenie bezpłatne parasole i leżaki
Usługi
•opiekunka do dziecka•sejf w recepcji
•pralnia
Powyższe usługi są dodatkowo płatne.
Kontakt
•0066/26592889
•www.ibis.com
Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Oferta wyprzedana. Sprawdź podobne dostępne oferty.
Przedstawione warunki wjazdowe dotyczą obywateli Polski.
Obywatelom innych państw zaleca się kontakt z właściwym konsulatem w celu sprawdzenia obowiązujących ich przepisów wjazdowych
Czas przelotu
Polska-Krabi ok. 11 godz. (lot bezpośredni) Polska-Phuket ok. 11 godz. (lot bezpośredni)
Kategoryzacja hoteli
w Tajlandii nie obowiązuje oficjalna standaryzacja hoteli, aby ułatwić orientację co do klasy hotelu oznaczyliśmy hotele gwiazdkami, wynikającymi z informacji podanej przez właściciela lub zarządcę obiektu hotelu.
Depozyt hotelowy
przy zakwaterowaniu wymagany depozyt (płatny w gotówce lub blokowany na karcie kredytowej) na poczet potencjalnych wydatków w hotelu
Waluta
baht (THB) 1 USD = ok. 33 THB, 1 THB = ok. 0,029 USD Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2013 r.
Opieka podczas wakacji
rezydent, do zadań którego należy pomoc przy przylocie, wylocie oraz podczas pobytu (nie dotyczy oferty ITAKA SMART).
w przypadku oferty ITAKA SMART oznaczonej symbolem - ITAKA TRAVEL EXPERT: zdalna opieka polskojęzycznych ekspertów poprzez czat, e-mail lub telefonicznie. - TRANSFER: na lotnisku po wylądowaniu przedstawiciel kontrahenta ITAKA SMART wskaże transfer do hotelu. Czas oczekiwania na transfer może wynieść ok. 1h. Kierowca informuje o nazwie hotelu i pomaga z bagażem. Informacja o transferze powrotnym dostępna będzie na dzień przed wylotem w aplikacji mobilnej ITAKA lub wiadomości e-mail.