phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel El Mouradi Mahdia

Atuty oferty

 • wypoczynek z rodziną
 • blisko do plaży
 • szeroka oferta rekreacyjna

Hotel El Mouradi Mahdia Kod: NBEMAHD

PLN
Itaka
Tunezja / Mahdia

Hotel El Mouradi Mahdia

Kod: NBEMAHD
Opis

ok. 5 km od centrum MAHDII; ok. 110 km od lotniska w Enfidha.

hotelowa, piaszczysta, łagodne zejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki.

pięciogwiazdkowy, otwarty w 1997 r., 364 pokoje, 5 pięter, 4 windy, restauracja Le Diamant – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, restauracja La Citrine – pizzeria, restauracja na plaży – dania w formie bufetu, 5 barów, w tym w lobby i przy basenie; kantor, butik i sklep z pamiątkami; bezpłatny internet bezprzewodowy przy recepcji; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os. (możliwość 2 dostawek), 40 m², klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, minibar, sejf, bezpłatne łóżeczko dla dziecka do lat 2; za opłatą: internet bezprzewodowy; balkon (stolik i krzesełka); frontalny widok na morze za dopłatą.

basen, słodka woda, 800 m², gł. 0,9-1,7 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, 28 m², gł. 0,4 m, basen kryty, słodka woda, 180 m², gł. 0,7-1,4 m, przy basenach bezpłatne leżaki, parasole, ręczniki i materace; siatkówka plażowa, piłka nożna, rzutki, mini golf, łucznictwo, 3 korty tenisowe z bezpłatną wypożyczalnią sprzętu i oświetleniem, tenis stołowy; pokój i plac zabaw dla dzieci, miniklub (5-12, 13-17 lat), minidisco, muzyka na żywo, wieczorne występy, pokaz talentów, karaoke, fakir; centrum spa (płatne): masaże, zabiegi na twarz i ciało, manicure, pedicure, sauna, hammam, centrum fitness.

śniadanie (6.00-10.00), późne śniadanie (10.30-11.00), obiad (12.30-14.00), kolacja (18.30-19.45, 20.15-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej; podwieczorek (16.00-18.00) w wyznaczonym barze; lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe (10.00-24.00) w wyznaczonych barach

00216/73682111, www.elmouradi.com

 • serwis plażowy
 • Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Tunezja — Mahdia

Szerokie, piaszczyste plaże, krystalicznie czysta woda i wysokiej klasy hotele z bogatym all inclusive. Mahdia to doskonałe miejsce na spokojny, wakacyjny wypoczynek, zwiedzanie pięknych zabytków i uprawianie sportów wodnych.

Zadbany, nowoczesny i blisko plaży. Doskonały dla Gości chcących spędzić aktywne wakacje w Tunezji. Szeroka oferta sportowa oraz duże baseny, w tym także i brodzik dla dzieci, to pomysł na zabawę z całą rodziną. Rozrywkę zapewnią tu także wieczorne występy i muzyka na żywo, a relaksu można zażyć dzięki masażom w hotelowym spa. Swobodę i wypoczynek gwarantują przestronne pokoje.

POŁOŻENIE: ok. 5 km od centrum MAHDII; ok. 110 km od lotniska w Enfidha.

PLAŻA: hotelowa, piaszczysta, łagodne zejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki.

HOTEL: pięciogwiazdkowy, otwarty w 1997 r., 364 pokoje, 5 pięter, 4 windy, restauracja Le Diamant – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, restauracja La Citrine – pizzeria, restauracja na plaży – dania w formie bufetu, 5 barów, w tym w lobby i przy basenie; kantor, butik i sklep z pamiątkami; bezpłatny internet bezprzewodowy przy recepcji; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 2 dostawek), 40 m², klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, minibar, sejf, bezpłatne łóżeczko dla dziecka do lat 2; za opłatą: internet bezprzewodowy; balkon (stolik i krzesełka); frontalny widok na morze za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, słodka woda, 800 m², gł. 0,9-1,7 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, 28 m², gł. 0,4 m, basen kryty, słodka woda, 180 m², gł. 0,7-1,4 m, przy basenach bezpłatne leżaki, parasole, ręczniki i materace; siatkówka plażowa, piłka nożna, rzutki, mini golf, łucznictwo, 3 korty tenisowe z bezpłatną wypożyczalnią sprzętu i oświetleniem, tenis stołowy; pokój i plac zabaw dla dzieci, miniklub (5-12, 13-17 lat), minidisco, muzyka na żywo, wieczorne występy, pokaz talentów, karaoke, fakir; centrum spa (płatne): masaże, zabiegi na twarz i ciało, manicure, pedicure, sauna, hammam, centrum fitness.

ALL INCLUSIVE: śniadanie (6.00-10.00), późne śniadanie (10.30-11.00), obiad (12.30-14.00), kolacja (18.30-19.45, 20.15-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej; podwieczorek (16.00-18.00) w wyznaczonym barze; lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe (10.00-24.00) w wyznaczonych barach

KONTAKT: 00216/73682111, www.elmouradi.com

GRATIS:
 • serwis plażowy
 • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Sahara Explorer (2 dni) – 1. dzień: zwiedzanie El Jem z pięknie zachowanym rzymskim amfiteatrem, słynnym z corocznych koncertów jazzowych. Następnie przejazd do Matmaty zaskakującej księżycowym krajobrazem. W wydrążonych w skałach domach mieszkają potomkowie Berberów – wizyta w jednym z nich. Po południu przejazd do Douz – „Wrót Sahary”. Fakultatywna przejażdżka na wielbłądach po wydmach Sahary. 2. dzień: ekscytująca wyprawa jeepami. Przejazd przez największe słone jezioro Tunezji – Chott El Jerid – do pustynnej oazy Touzer i położonych w górach Atlas oaz: Chebika i Tamerza. W drodze powrotnej na północ zwiedzanie świętego miasta Tunezji – Kairouanu z największym meczetem północnej Afryki – Wielki Meczet Sidi Okby. Wycieczka dwudniowa. Cena – 95 EUR, dzieci do 12 lat – 47,5 EUR (obejmuje: śniadanie, 2 obiady, kolację, bez napojów); dodatkowo płatne: przejażdżka na wielbłądach (ok. 25 TND).

Rejs statkiem pirackim - dla amatorów dobrej zabawy! Rejs drewnianym pirackim statkiem wzdłuż wybrzeża z możliwością kąpieli i obserwacji delfinów (przy odpowiedniej pogodzie). W programie m.in. animacje w wykonaniu załogi statku, wspólna zabawa, beduińska muzyka i lunch. Cena – 22 EUR, dzieci do 12 lat – 11 EUR.

Tunis – Kartagina – Sidi Bou Said – zwiedzanie centrum Tunisu: spacer wąskimi uliczkami medyny z charakterystyczną architekturą starego miasta i lokalnymi sklepikami. Przejazd do Kartaginy – obecnie dzielnicy Tunisu, gdzie znajduje się rezydencja prezydencka oraz willowe posiadłości tunezyjskich elit, a w starożytności – centrum imperium fenickiego. Zwiedzanie pozostałości ogromnego kompleksu term Antoniusza, położonego nad morzem i Muzeum Byrsa ze zbiorem unikatowych dzieł sztuki. Przejazd do Sidi Bou Said, położonego na wzgórzu, miasteczka artystów, urzekającego biało-niebieskimi domami wzdłuż brukowanych uliczek. Podziwiać stąd można piękne widoki na morze i półwysep Bon.. Cena – 44 EUR, dzieci do 12 lat – 22 EUR (obejmuje obiad, bez napojów).

Kairouan –El Jem – Mahdia – Monastir – wyjazd rano do Kairouanu. Zwiedzanie Świętego Miasta: baseny Aghlabitów, wpisnany na listę UNESCO meczet Sidi Ukby, mauzoleum Berberów i wytwórnia dywanów. Następnie wizyta w El Jem i jednym z największych rzymskich amfiteatrów na świecie, który mógł pomieścić ok. 35 tys. osób. Obiad i przejazd do Mahdii z małą mediną i antycznym portem. Na koniec Monastir i okazja do zobaczenia Mauzoleum Bourguiba. Powrót do hoteli. Cena – 48 EUR, dzieci do 12 lat – 24 EUR (zawiera obiad, bez napojów).

Hammamet – Nabeul – przejazd do Nabeul, które słynie z wyrobów ceramiki. Miasto o ciekawej historii, założone w V w. p.n.e. przez Greków jako port handlowy. Wizyta w fabryce garncarstwa i ceramiki. Czas wolny na spacer i zakupy przy promenadzie oraz lokalnym bazarze. Następnie przejazd do Hammametu, zwiedzanie Mediny z XV w., czas wolny. Powrót do hoteli. Cena – 23 EUR, dzieci do lat 12 – 11,5 EUR (obejmuje obiad, bez napojów).

Wieczór folklorystyczny – Park Al Zahra - wyjazd w kierunku Kalâa Kebira i Parku Al Zahra. Przejazd do skansenu, wizyta w typowym tunezyjskim domu, a także degustacja oliwy z oliwek i tradycyjnie wypiekanego chleba. Następnie oglądanie występu artystycznego z muzyką na żywo oraz kolacja z tunezyjskim daniem kuskus, przystawkami, sałatkami i napojami, w tym z lokalnym winem. Na zakończenie fantastyczny multimedialny pokaz, przedstawiający 3000 lat historii Tunezji – począwszy od Starożytnej Kartaginy do czasów współczesnych. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych. Cena: ok. 39 EUR/os. (zawiera kolację i napoje).

Cap Bon i Bou argoub – wycieczka w najciekawsze miejsca malowniczo położonego półwyspu Cap Bon. Wyjazd z rana do Hammametu. Spacer po uroczej promenadzie oraz wizyta w medinie. Przejazd do Nabeul, miasta o ciekawej historii, założonego w V w. p.n.e. przez Greków jako port handlowy. Zwiedzanie fabryki garncarstwa i ceramiki, z produkcji której słynie miasto. Kolejny przystanek to Karkawan ze starożytnymi fenickimi ruinami z VI w. p.n.e., wpisanymi na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Następnie obiad w restauracji w miejscowości El Haouaria i zwiedzanie starożytnych, rzymskich kamieniołomów. Ostatni przystanek to winnice Baccus w miejscowości Bou Argoub, gdzie można skosztować lokalnych win. Powrót do hotelu. Cena: ok. 40 EUR/os. (zawiera obiad).

Friguia Park – wizyta w Parku Friguia, jednym z największych ogrodów zoologicznych w północnej Afryce. Na powierzchni około 36 hektarów, żyje ponad 56 gatunków zwierząt , m.in. żyrafy, małpy, strusie, lamparty, lwy, serwale oraz różowe flamingi. Atrakcją są także pokazy fok oraz możliwość karmienia zwierząt (dodatkowo płatne). Friguia Park to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu wśród zwierząt i pięknej przyrody. Wycieczka półdniowa. Cena: ok. 23 EUR/os.

Berberyjski dzień – wyjazd do Sidi Bou Ali i wizyta na farmie strusi. Okazja do zobaczenia wielu typowych dla regionu zwierząt domowych, wzięcia udziału w przygotowaniu i pieczeniu lokalnego chleba oraz degustacji oliwek i oliwy z oliwek. Następnie przejazd do Takrouna – berberyjskiej wioski położonej na wzgórzu z widokiem na wybrzeże. Dalej w programie Zaghwan i Nimfeum –Świątynia Wód. W czasach rzymskich Zaghwan był ważnym ośrodkiem miejskim, zapewniającym dostawy wody z miejscowych źródeł do Kartaginy. Przejazd do Sidi Jedili. Czas na obiad i wizyta w tradycyjnej łaźni tureckiej z rytuałem hammam. Następnie wizyta w Hergli – małym miasteczku położonym na klifie z panoramicznym widokiem na port i Zatokę Hammamet. Hergla jest także znana z charakterystycznej dla regionu architektury i białych domów. Powrót do hotelu. Cena: ok. 37 EUR/os. (zawiera obiad).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Aktualnie brak ofert

Zobacz inne:
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter