Biuro podróży Itaka

Tunezja, Monastir

Hotel Eden Club Skanes

4.4
4.4

Tunezja, Monastir

Hotel Eden Club Skanes

4.4

    Oferta wyprzedana. Sprawdź podobne dostępne oferty.

    Sprawdź

    Dlaczego warto wybrać ten hotel

    Doskonałe miejsce na aktywne, rodzinne wakacje! Piaszczysta plaża bezpośrednio przy hotelu i mnóstwo atrakcji: basen ze zjeżdżalniami, minikluby dla dzieci, urozmaicone animacje. Dla aktywnych przygotowano 2 korty tenisowe, siłownię, można też pograć w siatkówkę plażową i minigolfa. Na terenie hotelu są 2 restauracje i 4 bary, w tym przy plaży. Goście mogą wypocząć w zadbanych pokojach wyposażonych w podstawowe udogodnienia.

    • rodzinne wakacje
    • przy piaszczystej plaży
    • basen ze zjeżdżalniami
    • minikluby, animacje
    • bogata oferta sportowo-rekreacyjna

    Ocena hotelu

    4.4
    5.0Animacje
    4.7Położenie
    4.6Obsługa hotelowa
    4.3Wyżywienie
    4.3Jakość do ceny
    4.0Plaża
    3.7Pokój
    3.4Atrakcje w okolicy

    Oferta wyprzedana. Sprawdź podobne dostępne oferty.

    Sprawdź

    Monastir to:

    • szerokie, piaszczyste plaże świetne dla całej rodziny
    • Sahara z pięknymi oazami
    • raj dla osób kochających zakupy (liczne Medyny z bazarami)
    • świetne warunki do uprawiania sportów wodnych
    Monastir

    Informacje praktyczne

    icon
    Niezbędne dokumenty Tunezja
    • paszport (także dla dziecka) ważny minimum 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji; 6 miesięcy przy braku biletu powrotnego
    • voucher hotelowy (niezbędny podczas zakwaterowania). Należy go wygenerować samodzielnie w Strefie Klienta lub poprosić o to sprzedawcę. W przypadku braku vouchera istnieje możliwość uzyskania go na większości lotnisk u przedstawiciela ITAKI.
      UWAGA! W Zielonej Górze ITAKA nie ma przedstawiciela, dlatego otrzymanie vouchera na lotnisku nie jest możliwe.
    • wiza do Tunezji nie jest wymagana
    Przedstawione warunki wjazdowe dotyczą obywateli Polski info Obywatelom innych państw zaleca się kontakt z właściwym konsulatem w celu sprawdzenia obowiązujących ich przepisów wjazdowych
    icon
    Obowiązkowy podatek turystyczny
    ok. 12 TND/dzień/os. powyżej 12. roku życia.
    Płatny na miejscu, naliczany maksymalnie za 10 dni pobytu.
    icon
    Czas przelotu
    Polska-Monastir ok. 3 godz.
    icon
    Opieka podczas wakacji
    • rezydent, do zadań którego należy pomoc przy przylocie, wylocie oraz podczas pobytu,
    • pilot (dotyczy wycieczek objazdowych).
    icon
    Waluta
    dinar (TND)
    1 TND = ok. 1,3 PLN
    w obiegu są zarówno banknoty, jak i monety.
    Warto zabrać ze sobą euro lub dolary, które wymienisz na lokalną walutę na lotnisku lub w niektórych hotelach. Dinarów nie można wywozić z Tunezji. Pozostałą walutę należy wymienić przed powrotem np. na lotnisku (będzie do tego potrzebny kwit wymiany).
    • blik
    • ms
    • visa
    • przelewy
    • gpay
    • applepay
    • terazPolska
    • pit
    Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2025. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.
    • fb
    • insta
    • yt
    • tiktok
    • blik
    • ms
    • visa
    • przelewy
    • gpay
    • applepay
    • terazPolska
    • pit
    Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2025. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.