Położony w pobliżu Alanyi, jednego z najbardziej tętniących życiem ośrodków wypoczynkowych na Riwierze Tureckiej, jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy na wakacjach chcą zarówno wypocząć, jak i zwiedzić okolicę. Do dyspozycji Gości długa plaża hotelowa z bezpłatnym serwisem, na której możesz w pełni korzystać z tureckiego słońca. Szereg atrakcji czeka także w hotelu, gdzie przygotowano m.in. 3 baseny, w tym ze zjeżdżalniami, brodziki dla dzieci, animacje, boiska sportowe a także centrum spa. O podniebienia Gości zadbają 3 restauracje, w których spróbujesz m.in. kuchni tureckiej. W ciągu dnia zrelaksować możesz się także przy orzeźwiającym koktajlu w jednym z 4 barów. Całość udanego wypoczynku dopełni bogata formuła all inclusive.
bezpośrednio przy długiej plaży hotelowej
3 restauracje i 4 bary
zaplecze sportowo-rekreacyjne
otoczony zielenią
Położenie hotelu
Okolica
•w dzielnicy Kestel
•ok. 6 km od centrum ALANYI
•ok. 50 m od autostrady
Komunikacja
•przystanek autobusowy ok. 150 m od hotelu
Odległość od lotniska
•ok. 140 km od lotniska w Antalyi
Okolica
•w dzielnicy Kestel
•ok. 6 km od centrum ALANYI
•ok. 50 m od autostrady
Komunikacja
•przystanek autobusowy ok. 150 m od hotelu
Odległość od lotniska
•ok. 140 km od lotniska w Antalyi
Plaże
Plaża hotelowa
bezpośrednio przy hotelu
•piaszczysto-żwirowa
•o długości ok. 450 m
•łagodne zejście do morza
•dojście przez hotelowy, ogród
•bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki
•bar objęty all inclusive
Dla dzieci
Udogodnienia
•foteliki i menu w restauracji•łóżeczko dla dziecka do 2 lat•plac zabaw•miniklub (4-12 lat)•animacje
Nowa Itaka sp. z o.o.Projekt serwisu i wykonanie Axabee.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2026. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.
Ocena hotelu
4.9/6
Wszystkie opinie pochodzą wyłącznie od naszych klientów. Ocena hotelu to średnia arytmetyczna ocen klientów z pytania w ankiecie „Jak oceniasz hotel”.
Nieopublikowano: 5 Wycofano: 0
4.5Pokój
4.4Wyżywienie
5.3Obsługa hotelowa
4Animacje
4.9Położenie
4.9Plaża
3.9Atrakcje w okolicy
4.4Jakość do ceny
5/6
Tomasz, 41-50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Obsługa hotelu dba codziennie o czystość zarówno pokoi jak i całego otoczenia hotelu. Hotel posiada przepiękne tereny zielone wokół swojego ośrodka i to jest na duży plus. Plaża żwirowo piaszczysta. Zalecam obuwie. Jedzenie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Co do pokoi, hotel ma już swoje lata. Wystrój w stylu lat 90. Najsłabszym aspektem była łazienka która powinna przejść delikatnie mówiąc odświeżenie.
6/6
Emilia, 41-50 lat
cze 2026
Czysto, nie jakiś luksus, ale nie miało to dla mnie znaczenia, obsługa przemiła, pomocna, blisko plaża co dawało ukojenie w upale, piękny ogród
6/6
Andrzej, powyżej 50 lat
cze 2026
Bardzo udany pobyt. Pokój czysty, zadbany, obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam
5/6
Klaudia, 31-40 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel, porządek, estetyka samego miejsca jak i obsługa w jak najlepszym porządku, bardzo dużo zieleni co.zdecydowanie na plus, animacje dla dzieci dość monotonne, tak samo jedzenie, może dwa dni na 8 były ciekawsze, bo np robili kebaba w tortilli i porcjowali tuńczyka. Ogólnie takie 3/5
4/6
Aneta, 31-40 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Przejazd z lotniska do hotelu był dość długi - trochę ponad 3h.
Byliśmy w hotelu 8 dni w pięcioosobowej grupie. Lobby hotelowe jest bardzo skromne ale obsługa bardzo szybko osłodziła pierwsze wrażenie. Przydzielono nam 2 pokoje możliwie jak najbliżej siebie. Jeden na parterze, drugi na trzecim piętrze. Mimo, że przybyliśmy przed oficjalną godziną zameldowania, szybko zadbano o nasze bagaże, tak byśmy nie musieli ich pilnować i opowiedziano gdzie możemy odpocząć lub też zjeść. Pokoje zostały przygotowane szybciej niż godzina zameldowania. Hotel jest otoczony cudowną zielenią. Jest ona bardzo zadbana. Na dodatkowy plus zasługuje dość szeroka plaża, tylko dostępna dla gości. Warto zaznaczyć, że na przeciw hotelu znajduje się dość ruchliwa arteria drogowa, która w trakcie dnia jest ciężka do zauważenia ale wieczorami lub w nocy, w zależności gdzie ma się pokój, można słyszeć jadące auta. W samym hotelu znajdują się 1 bar w lobby, 1 "premium" płatny z alkoholem zagranicznym, 2 pool bary (z czego ten centralnej części hotelu serwuje przekąski) oraz bar na terenie głównej restauracji. Teren hotelu jest dość wąski ale długi, na planie prostokąta. Sam hotel nie jest już młody, niemniej zdecydowanie można powiedzieć, że jest bardzo zadbany. Cały teren hotelu w tym plaża są bardzo dokładnie sprzątane. Leżaki są dobrej jakości, z materacami. Ciężko wypowiedzieć się o ilości leżaków do liczby gości, gdyż byliśmy na początku czerwca i w samym hotelu było dość niskie obłożenie. Jednak podczas całego pobytu nigdy nie mieliśmy problemu ze znalezieniem miejsca przy plaży dla 5 osób na raz. Po drinki z plaży trzeba wybrać się samemu. Przy basenach (są 3 - 1 dla dzieci, główny na środku - największy i ostatni mniejszy tylko 16 lat+) było bardziej tłoczno. Mamy wrażenie, że liczba osób z obsługi hotelu (szczególnie kelnerów) była zbyt mała do liczby gości, jednak nie można w żaden sposób kwestionować ich starań i pogody ducha. Pozytywna energia bijąca od pracowników jest ogromną zaletą. Szczególnie chcielibyśmy pozdrowić kelnera Osmana, który starał się każdego wieczora umilić nam pobyt w barze swoim uśmiechem i drobnym żartem :) Hotel ma małą scenę, na której co wieczór odbywają się gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, oraz pokazy specjalne. Oferta wieczornych atrakcji-animacji jest najsłabszą stroną hotelu. Niektóre animacje jak chociażby wybór miss Alantur były żenujące, w stylu zabaw na weselu. Niestety ze względu na liczbę gości i odległość sceny od najbliższego baru, obsługa kelnerska była tam bardzo skromna. Prawdopodobnie wynikało to ze zbyt małej liczby osób na taka liczbę gości w 1 miejscu. Pokazy specjalne, gdzie przyjeżdżały grupy artystów były zdecydowanie dużo lepsze i bawiliśmy się na nich bardzo dobrze jednak były dość krótkie (około 45 minut). Po nich zawsze DJ włączał muzykę a okolica sceny szybko pustoszała. Na terenie hotelu jest możliwość pogrania w tenisa stołowego, lotki, tenisa ziemnego czy też skorzystanie z oferty SPA. Znajdują się tam też mini market, fryzjer, mały sklep z ciuchami oraz fotograf. Niedaleko hotelu można jak najbardziej znaleźć sklepy BIM czy Migros jeśli chce się uzupełnić zapasy lokalnych produktów.
Pokoje:
Podczas naszego pobytu znajdowaliśmy się na trzecim piętrze w budynku najbardziej oddalonym od recepcji z pięknym widokiem na ogród i morze. Sam pokój był bardzo zadbany i dobrze wyposażony. Do dyspozycji był czajnik, kawa, herbata, woda. Na balkonie znajdował się stolik i 2 krzesła (zestaw ogrodowy). Jedynym minusem jest skromna łazienka i dość przestarzały, mały prysznic z bardzo słabym odpływem wody. Suszarka jest, ale ledwo działa. Do czystości jak i sprzątania pokoi (czy wymiany ręczników) nie można mieć zarzutów.
Atrakcje w pobliżu:
Hotel znajduje się na uboczu centrum Alanyi. Jest to jego duża zaleta oraz troszkę wada. Przez to, że jest trochę od centrum, ma dostęp do prywatnej plaży która jest na terenie hotelu. W centrum większość hoteli ma dostęp do plaży publicznej lub tylko przez bardzo ruchliwą ulicę. Do pierwszych "atrakcji" czy sklepów jest 25 minut piechotą. Niemniej zaraz przy hotelu znajduje się przystanek autobusowy, gdzie w około 30 minut można dojechać pod zamek. Kursują one co 20 minut przez właściwie cały dzień.
Bezpieczeństwo:
Hotel można śmiało uznać za całkowicie bezpieczny. Wszelkie wejścia jak i dostęp od strony plaży są monitorowane przez ochronę. Na terenie hotelu obsługa jest bardzo pomocna i uśmiechnięta. W każdym pokoju znajduje się bezpłatny, dość spory, sejf hotelowy. podczas 8-dniowego pobytu nie zauważyliśmy żadnej sytuacji, która zakwestionowałaby nasze poczucie spokoju i bezpieczeństwa.
Plaża: czysta, kamienista, dość strome zejście do morza, jest ratownik w wydzielonej strefie.
Jedzenie i napoje:
Ze względu na cenę pobytu i przeczytane wcześniej recenzje spodziewaliśmy się bardzo skromnego zaplecza kulinarnego. Nasze obawy zostały jednak dość szybko rozwiane. Wybór jedzenia nie był co prawda porażający ale dania były smaczne, zupy pyszne a desery i lody bardzo pozytywnie nas zaskoczyły. Oferta a'la carte nie była zbyt okazała, ale mile spędziliśmy tam czas. Jedyne co można zarzucić ofercie jedzeniowej to skromna oferta przekąsek w "pool barze" i mała rotacja dań na co dzień. Jednak jeśli ktoś lubi próbować różnych dań a nie zamyka się tylko na frytki i kurczaka to będąc tam tydzień każdego dnia można jeść coś innego ;) Największym zarzutem może być dość skromna oferta owoców. Królowały arbuzy i pomarańcze. Wybór napojów bezalkoholowych jest dość szeroki, jednak kawa z automatu nie zachwyci kawoszy. Sytuacje ratuje turecka herbata, która jest pyszna. Drinki alkoholowe są dostępne od 10:00 do 24:00. Karta drinków jest skromna, ale obsługa bez problemu "sklei" coś wedle życzenia. Oczywiście darmowe są tylko alkohole lokalne. Na terenie hotelu, niedaleko sceny znajduje się 1 płatny bar z alkoholami zagranicznymi i ceny drinków oscylują w granicy 8 euro/szt.
Podsumowując, pobyt w hotelu uważamy za bardzo udany i adekwatny do ceny jaką zapłaciliśmy. Śmiało możemy go polecić osobom, którym nie zależy na codziennych animacjach czy wieczornych zabawach do rana lub też są w stanie wybaczyć drobne niedoskonałości wynikające z wieku hotelu czy też skromności oferty gastronomicznej (która była i tak bardzo smaczna).
6/6
Ewelina, 31-40 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Super położenie hotelu- część riwiery tureckiej z czystą wodą, fajna szeroka i długa plaża, ładne widoczki. Super ogród, dużo miejsca - hotel praktycznie leży na plaży! Pokoje sprzątane codziennie, choć nie pierwszej świeżości ale wszystko działa i jest sprawne i czyste. Moskitiery w oknach tarasowych to na plus. Jedzenia dużo, różnorodne. Animacje- tragedia. Wieczorne pokazy - na 7 dni tylko 2 występy były ciekawe. Po wieczornym występie nic się nie działo. Daleko od lotniska-3godziny dojazd.
6/6
Beata, powyżej 50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel bardzo wygodny, przestronne pokoje, sprawna i miła obsługa, dużo zadbanej zieleni, na plaży i przy basenach leżaki i parasole, dostępność całodniowa do barów i restauracji, czysto i bezpiecznie
5/6
Iwona, 41-50 lat
maj 2026
Hotel pięknie położony przy samej plaży. Na początku czerwca tak zielona okolica hotelu , że zapiera dech w piersiach. Bardzo dobre jedzenie i baseny, wieczorem pokazy, mnóstwo leżaków i cienia.
Przepięknie , polecam.
5/6
Jan, powyżej 50 lat
maj 2026
Hotel i otoczenie bardzo ładne, pobyt bardzo udany jedynie co może niektórym osobom przeszkadzać to bliskość drogi szybkiego ruchu
4/6
Mariola, powyżej 50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Mieszkaliśmy w starej części hotelu gdzie pokój urządzony skromnie jak na 5 gwiazdek, ale łazienka raczej na 3 gwiazdki jakieś plamy na suficie i wyciekająca woda z kabiny prysznicowej. Obsługa sprzątająca ok miła i uczynna zawsze pomocna
O Hotelu
Ogólnie
•pięciogwiazdkowy•sezonowo odświeżany•350 pokoi, 4 budynki, 3 piętra, 3 windy•przestronne lobby•całodobowa recepcja•centrum konferencyjne dla maks. 50 osób
•duży ogród•taras z widokiem na morze i ogród•bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych•akceptowane zwierzęta domowe do 20 kg•akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express
Sport i rozrywka
•siłownia•siatkówka•koszykówka•szachy•plac zabaw dla dzieci
•miniklub (4-12 lat)•animacje dla dorosłych i dzieci•amfiteatr•za opłatą: kort tenisowy (ok. 10 EUR/godz.; oświetlenie dodatkowo płatne, ok. 10 EUR/godz.), sporty wodne na plaży (oferta zewnętrzna)
Basen
•3 baseny, w tym z 3 zjeżdżalniami, nieregularny kształt oraz relaksacyjny (16+)•2 brodziki dla dzieci, słodka woda
•przy basenach bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki
Spa
•kryty basen, słodka woda•sauna
•hamman (wymagana rezerwacja, liczba miejsc ograniczona)•za opłatą: masaże i zabiegi pięlęgnacyjne
Usługi
•fryzjer•lekarz na wezwanie•pralnia
•sklepy z pamiątkami•wypożyczania samochodów
Powyższe usługi są dodatkowo płatne.
Kontakt
•www.labranda.com
Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
dowód osobisty lub paszport (także dla dziecka). Ważność dowodu osobistego powinna obejmować cały planowany okres pobytu. W przypadku upływu okresu ważności dowodu osobistego w trakcie pobytu w Turcji, aby przekroczyć granicę konieczne będzie wyrobienie paszportu tymczasowego. Paszport musi być ważny minimum 150 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji.
okazując dowód osobisty na lotnisku w Turcji otrzymasz potwierdzenie wjazdu (kartkę ze stemplem). Potwierdzenie należy zachować aż do powrotu – będzie potrzebne podczas kontroli granicznej na lotnisku.
brak obowiązku wizowego w przypadku pobytu nie dłuższego niż 90 dni w okresie 180 dni
Przedstawione warunki wjazdowe dotyczą obywateli Polski.
Obywatelom innych państw zaleca się kontakt z właściwym konsulatem w celu sprawdzenia obowiązujących ich przepisów wjazdowych
Czas przelotu
Polska-Antalya – ok. 3 godz.
Opieka podczas wakacji
rezydent, do zadań którego należy pomoc przy przylocie, wylocie oraz podczas pobytu,