Jeśli marzysz o wakacjach w hotelu, w którym z jednej strony będzie towarzyszył Ci widok morza, a z drugiej piękny górski krajobraz, to doskonały wybór dla Ciebie. Położony tuż przy plaży z bezpłatnym serwisem, poleca się na beztroski urlop w gronie rodziny. Na miejscu do dyspozycji Gości są komfortowe pokoje, restauracja serwująca dania kuchni lokalnej oraz bar. Każdy dzień upływa tu na wspaniałej zabawie – dorośli chętnie relaksują się przy basenie i odpoczywają na leżakach, dzieciaki chłodzą się w brodziku i spędzają czas na placu zabaw, a fantastyczną rozrywkę zarówno starszym, jak i młodszym urlopowiczom dostarczają ciekawe animacje. Piękna okolica zachęca do kontaktu z naturą i długich spacerów, sportowe atrakcje nie pozwalają na ani chwilę nudy, a miła i pomocna obsługa dba o dobre samopoczucie wczasowiczów – tak brzmi przepis na udany wypoczynek.
Nowa Itaka sp. z o.o.Projekt serwisu i wykonanie Axabee.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2026. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.
2 099 zł
+30 zł (TFG i TFP)
Najniższa cena z 30 dni:2 299 zł /os.-8%
Last Minute
LATO 26
W cenie wakacji
przelot
transfer z i na lotnisko
pobyt w hotelu
bagaż rejestrowany
opieka rezydenta
ubezpieczenie
Ocena hotelu
3.8/6
Wszystkie opinie pochodzą wyłącznie od naszych klientów. Ocena hotelu to średnia arytmetyczna ocen klientów z pytania w ankiecie „Jak oceniasz hotel”.
Nieopublikowano: 169 Wycofano: 0
3.1Pokój
3.2Wyżywienie
4.2Obsługa hotelowa
3.1Animacje
5.1Położenie
4.6Plaża
3.3Atrakcje w okolicy
3.9Jakość do ceny
2/6
Elżbieta, 41-50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Niestety muszę to napisać dla przestrogi dla innych wiem że to hotel 3* ale jak ktoś jedzie proszę się nastawić na żywienie poza hotel przy alincluziwe to porażka jedzenie to jajka w postaci zmieszanych produktów nie zjedzonych dzień wcześniej obiady to frytki i mrożone ala dewolaje zamarznięte w środku. Barman ten najmłodszy obsługuje najpierw mężczyzn kobiety olewa na grillu facet co piecze ala pity stoi tak wkurzony i patrzy ile kto bierze. Ogólnie obsługa pracuje za karę.
4/6
Justyna, 26-30 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Nie jest to hotel marzeń o nie wiadomo jakich standardach... jednak stosunek jakości do ceny w punkt. Jest czysto, sprzątają codziennie, personel bardzo miły, jedzenie smaczne, chociaż trochę mało wyboru. Pokoje trochę ciasne, ale wystarczające. Basen czysty, plaża, leżaki itp. również codziennie sprzątane. Nie ma na co narzekać za te cenę, naprawdę. Codziennie wieczorem jest muzyka, impreza, można potańczyć. Dla osób o potrzebie wyższych standardów hotel pewnie będzie słaby, ale jak ktoś nie ma wysokich oczekiwań to naprawdę jest wystarczająco i ja polecam.
4/6
Anna , powyżej 50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Polecam. Jak na kategorię 3 to OK.Pokoje ładne,i czyste.Codziennie sprzątane. Nie było problemu z wymianą ręczników i pościeli.Jedzenie adekwatne do kategorii hotelu. Jedynie mam uwagę co do czystości wody w morzu. Niestety codziennie pojawiały się zanieczyszczenia na powierzchni wody. Drobno zmielone śmieci. To nie jest wina hotelu, ale wpływa to na odczucie zadowolenia z pobytu.
4/6
Artur, 31-40 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel nie dużej wielkości. W standardzie około 3 gwiazdek. Jedzenie dość dobre .
Bardzo dużym plusem jest położenie hotelu przy samym morzu dzięki czemu wychodząc z pokoju dosłownie po 3 min jest się już na plaży.
1/6
Tadeusz`, powyżej 50 lat
paź 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Nie jestem z tych co narzekają, ale było aż tak źle, że pierwszy raz w życiu piszę opinię. Ku przestrodze potencjalnych nabitych w butelkę turystów.
Najgorszy hotel (jeśli ten motel można nazwać hotelem) w jakim kiedykolwiek byłem. Bardziej spełnia wymagania "noclegowni" dla kierowców niż hotelu z 3 gwiazdkami.
Byliśmy jednymi z ostatnich "gości" w tym sezonie. W przeciągu 6 dni pobytu, tylko jednego dnia była ciepła woda w dzień deszczowy i pewnie tylko dlatego, że nie było ciepła z solarów, czy FV. W ostatnich dwóch dniach jak zostało nas około 10 osób woda w morzu była cieplejsza niż w kranach.
To co nam podawano trudno nazwać jedzeniem. Bardziej "paszą" bym to nazwał. Po terenie hotelu (stołówka) i terenie zewnętrznym chodzą koty. Podczas posiłków potrafiło obok stolika "kotłować się" (bawić, czy walczyć o jedzenie) kilka kotów. Żonie na plaży jakieś wielkie kocisko zabrało i pozaciągało spodenki plażowe z delikatnego materiału. Mi jak się odchyliłem się przy jedzeniu czarny kot wskakiwał na krzesło. Jedzenie w pierwszych dwóch dniach było złe, a po wyjeździe większości Polaków fatalne. Mam na zdjęciach to co podawano: 1 rodzaj białego sera, 1 rodzaj czegoś co przypominało mortadelę z czasów PRL. Ostatnie dni to z wyżywieniem koszmar. Piątego dnia nie było nawet szwedzkiego bufetu, tylko podano mam ponalewane/ponakładane (wydzielone) dania na talerzach jak w szkolnej świetlicy: trochę ZIMNYCH kartofli serwowanych już od DWÓCH dni, GARSTKĘ RYŻU, który też od paru dni pojawiał się w menu. Jakieś warzywa, które „dojrzewały” w zimnym bufecie od kilku dni. Nagminną praktyką było podawanie niezjedzonej potrawy do skutku w następnych posiłkach, przeważnie na zimno i niesmacznie. Większości tych "przysmaków" nawet koty nie chciały spróbować. Ktoś z poznanych tam ludzi powiedział, że takiego pokarmu nawet psu by nie dał. Wolał zjeść poza Esmą.
Zarówno w ofercie Itaki, jaki i karcie z Esma były „Przekąski/Snack”. Za mojego pobytu niczego takiego nie podawano.
W ofercie Itaki była również „kawa herbata i ciasto w barze” ciasta nie dostrzegłem nigdy. Podawano jedynie jakieś marnej jakości wafle. Z automatu z sokami można było nalać bardzo słodką ciecz z barwnikiem w kolorze sugerowanego soku.
Piwo to chyba bezalkoholowe, albo tak rozcieńczone, że po 3 nic nie czułem, a w PL po 2 butelkowych 4,5 % już jestem „wesoły”
Na plaży mnóstwo petów. Chyba od dawna nikt tego nie sprzątał. Przed wejściem do Esmy też na schodach leżało kilka petów. Przez parę dni nikomu nie przeszkadzały, nie sprzątane. Ładna wizytówka na wejściu. Wszędzie można było palić. Dym z papierosów drażnił i na plaży i na stołówce i przy stolikach przed barem z drinkami.
Leżaki na plaży i wybetonowanym podeście połamane, pozaciągałem na tych załamaniach kąpielówki, które okazały się do wyrzucenia.
Pokój okazał się dużo mniejszy niż wydawał się na zdjęciu w ofercie. W pokoju brak czajnika, brak jakiegokolwiek krzesła czy fotela. Można było siedzieć jedynie na łóżku. Oświetlenie pokoju bardzo słabe, a łazienki wręcz tragiczne – podświetlone ledami o małej mocy od tyłu lusterko. Mroczno.
Basen nie ma podanej w ofercie głębokości 2,2m. Na brzegu jest wyraźnie napisane 1,4 m.
W TV brak programów. Po interwencji przyszedł „serwis techniczny” ustawił 5 kanałów w tym 3 tureckie, 1 rosyjski i jakiś nieznany mi polski, który połowę czasu prezentował jakieś zakupy. Obraz niewyraźny i zaśnieżony.
dziewczynę z PL w czasie naszego pobytu pogryzły pchły. Kilku poznanych ludzi miało problemy żołądkowe.
Co do atrakcyjności położenia (powód dla którego tam pojechałem) to bliskość plaży. Tylko jest to brudna plaża żwirowo - kamienista i takie kamieniste zejście do morza. Starsze panie (w tym moja żona) rezygnowały z kąpieli, bo na tych kamieniach łatwo stracić równowagę, a i bardzo szybko ok. 3-4 m od brzegu robi się głęboko powyżej 2 m.
Nie polecam tej noclegowni i sugeruję dobre zastanowienie się przed rezerwacją.
Uważam, że tak poważne i renomowane biuro podróży jak Itaka powinno dobrze zastanowić się przed sprzedażą pobytów na kolejny sezon w Esma, by nie psuć sobie reputacji i od czasu do czasu wysłać rezydenta na niezapowiedzianą kontrolę, żeby wyrobić sobie zdanie na temat faktycznego standardu.
6/6
Urszula, powyżej 50 lat
paź 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Dziękuję za bezpieczeństwo, gościnność i bardzo miłą obsługę. Pracownicy Hotelu Esma Clove w wyjątkowy sposób troszczą się o każdego mieszkańca hotelu. Są otwarci na rozmowę, pomoc w potrzebie niezależnie od potrzeb. Zawsze życzliwi uśmiechnięci i chętni do pomocy. Był to mój pierwszy pobyt w Turcji. Z uśmiechem na twarzy wspominam wspólne wieczory w rytm muzyki tureckiej. Gra w Tryktraka sprawia mi ogromną przyjemność. Tajniki gry w Tryktraka poznawałam właśnie w hotelu Esma Clove. Był to cudowny czas w magicznym miejscu, przy dźwiękach muzyki, szumiącego morza, ciepłego słońca i bardzo życzliwych ludzi. Polecam.
2/6
Zbigniew , powyżej 50 lat
paź 2025
Hotel wysłużony, pokoje i łazienka mocno zużyte, notoryczny brak ciepłej wody, jedzenie kiepskie co skutkowało problemami jelitowymi nie tyko u nas ale inni też mieli takie objawy. Morze czyste plaża kamienista. Personel uprzejmy, w okolicy poza sklepami nie ma gdzie pospacerować. Byliśmy piąty raz w Turcji trzeci w okolicy Kemer ale ten wyjazd była najgorszy.
3/6
Adam, powyżej 50 lat
paź 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Pokoje brudne, ciasne, wylaczona klimatyzacja, z sasiedniego hotelu halas od 10 do 24. Wyzywienie po tygodniu stało sie monotonne. Brak soków, czesto zimne jedzenie.
Lezaki zdewastowane, brak materacy
Animacje na plaży organizuje sasiedni hotel- można się przyłączyć
Duzy plus za bezośredni dostęp i bliskość plaży, oraz jej czystość- u sasiadoów więcej Rosjan i więcej śmieci
5/6
Julia, 26-30 lat
paź 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel kameralny, brak tłumów w październiku. Jedzenia wiele nie ma do wyboru ale na ogół jest smaczne. Powinni bardziej zadbać o czystość w pokojach. Obsługa jest bardzo uprzejmą i pomocna.
4/6
Kamila, powyżej 50 lat
paź 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Jak na hotel o standardzie 3 🌟 było okej.
O Hotelu
Ogólnie
•trzygwiazdkowy•zbudowany w 1997 r., częściowo odnowiony w 2024 r. (wszystkie pokoje zostały odświeżone)•126 pokoi, 2 budynki, 3 piętra•całodobowa recepcja
•szachy•gra w karty•rzutki•aqua aerobik•step aerobik•plac zabaw dla dzieci
•minidisco•animacje dla dorosłych i dzieci (6 dni w tygodniu)•wieczorne pokazy i występy•gry•za opłatą: sporty wodne na plaży
Basen
•basen, słodka woda, ok. 145 m², gł. 2,2 m•brodzik, słodka woda, ok. 8 m², gł. 0,4 m
•przy basenach bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki
Usługi
•internet bezprzewodowy•room-service•lekarz na wezwanie
•fotograf•fryzjer•pralnia
Powyższe usługi są dodatkowo płatne.
Kontakt
•0090/2428249211
•www.hotelsumelagarden.com
Dostępne pokoje
Pokój 2 os.
2-os. (możliwość 1 dostawki)
ok. 18 m²
indywidualnie sterowana klimatyzacja
łazienka (prysznic, wc, suszarka)
w cenie
Wyżywienie
Restauracje
restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna, dostępne foteliki dla dzieci
bar z przekąskami
All inclusive
śniadanie (7.30-9.30), obiad (12.30-14.00), kolacja (19.30-21.00) w formie bufetu w restauracji
przekąski w barze (11.00-15.30)
kawa, herbata i ciasto w barze (16.00-17.00)
lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w barze (10.00-22.00)
w cenie
Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
dowód osobisty lub paszport (także dla dziecka). Ważność dowodu osobistego powinna obejmować cały planowany okres pobytu. W przypadku upływu okresu ważności dowodu osobistego w trakcie pobytu w Turcji, aby przekroczyć granicę konieczne będzie wyrobienie paszportu tymczasowego. Paszport musi być ważny minimum 150 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji.
okazując dowód osobisty na lotnisku w Turcji otrzymasz potwierdzenie wjazdu (kartkę ze stemplem). Potwierdzenie należy zachować aż do powrotu – będzie potrzebne podczas kontroli granicznej na lotnisku.
brak obowiązku wizowego w przypadku pobytu nie dłuższego niż 90 dni w okresie 180 dni
Przedstawione warunki wjazdowe dotyczą obywateli Polski.
Obywatelom innych państw zaleca się kontakt z właściwym konsulatem w celu sprawdzenia obowiązujących ich przepisów wjazdowych
Czas przelotu
Polska-Antalya ok. 3 godz.
Waluta
lira turecka (TRY) 1 EUR = ok. 53 TRY
Opieka podczas wakacji
rezydent, do zadań którego należy pomoc przy przylocie, wylocie oraz podczas pobytu (nie dotyczy oferty ITAKA SMART).
w przypadku oferty ITAKA SMART oznaczonej symbolem - ITAKA TRAVEL EXPERT: zdalna opieka polskojęzycznych ekspertów poprzez czat, e-mail lub telefonicznie. - TRANSFER: na lotnisku po wylądowaniu przedstawiciel kontrahenta ITAKA SMART wskaże transfer do hotelu. Czas oczekiwania na transfer może wynieść ok. 1h. Kierowca informuje o nazwie hotelu i pomaga z bagażem. Informacja o transferze powrotnym dostępna będzie na dzień przed wylotem w aplikacji mobilnej ITAKA lub wiadomości e-mail.