Marzysz o wypoczynku, który połączy relaks z aktywnością? Komfortowe pokoje i basen z wydzieloną strefą dla dzieci to dopiero początek tego, co Cię tu czeka! Malowniczo położony, znajduje się tuż obok kameralnej plaży z bezpłatnym serwisem, gdzie możesz zanurzyć się w orzeźwiającej, krystalicznie czystej wodzie Morza Egejskiego. Maluchy będą zachwycone miniklubem oraz placem zabaw, a osoby aktywne skorzystają z kortu tenisowego i energetycznych zajęć aerobiku lub animacji. Hotel zdobywa świetne recenzje za przyjazną atmosferę, jak i świetną obsługę – zacznij planować swoje zasłużone wakacje już dziś!
malowniczo położony
basen z wydzieloną częścią dla dzieci
animacje, kort tenisowy i aerobik
świetny serwis
Położenie hotelu
Okolica
•ok. 2 km od centrum KUSADASI
Odległość od lotniska
•ok. 65 km od lotniska w Izmirze
Okolica
•ok. 2 km od centrum KUSADASI
Odległość od lotniska
•ok. 65 km od lotniska w Izmirze
Plaże
Plaża hotelowa
bezpośrednio przy hotelu
•mała
•piaszczysto-żwirowa
•kamieniste zejście do morza
•pomost
•bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki
•na pomoście bar objęty all inclusive
Dla dzieci
Udogodnienia
•wydzielona część w basenie•pokój i plac zabaw•miniklub (4-12 lat)•foteliki w restauracji•łóżeczko dla dziecka do 2 lat
Nowa Itaka sp. z o.o.Projekt serwisu i wykonanie Axabee.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2026. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.
3 599 zł
+30 zł (TFG i TFP)
W cenie wakacji
przelot
transfer z i na lotnisko
pobyt w hotelu
bagaż rejestrowany
opieka rezydenta
ubezpieczenie
Ocena hotelu
5.7/6
Wszystkie opinie pochodzą wyłącznie od naszych klientów. Ocena hotelu to średnia arytmetyczna ocen klientów z pytania w ankiecie „Jak oceniasz hotel”.
Nieopublikowano: 0 Wycofano: 0
5.6Pokój
5.6Wyżywienie
5.7Obsługa hotelowa
4.2Animacje
5.8Położenie
4.7Plaża
5.1Atrakcje w okolicy
5.5Jakość do ceny
5/6
Dariusz, 31-40 lat
lip 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Tydzień upłynął szybko i przyjemnie. Pokoik był mały, ale czysty. Leżaków nie brakowało, a wszelkie próby rezerwacji leżaków spotykały się z szybką reakcją personelu. Co do samego personelu to podejście do gości było zróżnicowane. Niektórzy byli bardzo uprzejmi i mili, niektórzy nie przejmowali się gośćmi wcale. Czystość całego obiektu 4/5. Wg mojej opinii całość obiektu nie zasługuje na 5 gwiazdek. Stoliki na stołówce czy przy barze mają lata świetności dawno za sobą (taki nasz PRL). Mnóstwo turystów z Niemiec i z samej Turcji. Czy chciałabym pojechać znów? Raczej nie, aczkolwiek jest to hotel, który zasługuje na uwagę.
6/6
Michal, 41-50 lat
lip 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Po raz piąty odwiedziliśmy Turcję, ale pobyt w Hotelu KoruMar De Luxe był dla nas wyjątkowym doświadczeniem i zdecydowanie wyróżnił się na tle innych miejsc, które mieliśmy okazję poznać. Spędziliśmy tutaj cudowny czas we dwoje, pełen relaksu, pięknych widoków i niezapomnianych chwil.
Hotel zachwycił nas przede wszystkim wyjątkową lokalizacją — położony tuż przy Morzu Egejskim oferuje przepiękne widoki i wspaniałą atmosferę. Mimo że podczas naszego pobytu temperatura na zewnątrz sięgała 36 stopni, morska bryza sprawiała, że upał nie był tak odczuwalny, a wypoczynek był naprawdę komfortowy.
Ogromne wrażenie zrobiła na nas kuchnia — jedzenie było rewelacyjne, bardzo smaczne, różnorodne i przygotowane z dużą dbałością o jakość. To zdecydowanie jeden z największych atutów tego hotelu.
Doceniliśmy również piękne otoczenie, spokojną atmosferę oraz wysoki poziom obsługi. Hotel KoruMar De Luxe to miejsce, w którym można naprawdę odpocząć i poczuć wyjątkowy klimat tureckiego wybrzeża.
Z całego serca polecamy ten hotel wszystkim, którzy marzą o wyjątkowym wypoczynku w pięknym miejscu.
6/6
Monika, powyżej 50 lat
lip 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
BARDZO CZYSTY PRZEPIĘKNIE POŁOŻONY HOTEL PRZEMIŁA NIENARZUCAJĄCA SIĘ OBSŁUGA ZAWSZE POMOCNA NAWET JEŻELI NIE ZNASZ DOBRZE JĘZYKA ANGIELSKIEGO BEZ ZBĘDNYCH PYTAŃ ZAŁATWIAJĄ WSZELKIE PROBLEMY
WODA I OTOCZENIE JAK W BAJCE
BYLIŚMY JUŻ TAM 2 RAZY I ZA KAŻDYM RAZEM MAMY OCHOTĘ POWRÓCIĆ PONOWNIE
OKOLICA I BAZAR ZACHĘCAJĄ DO SPACERÓW I CIESZENIA SIĘ Z URLOPU
6/6
Nikolas, 26-30 lat
lip 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel położony malowniczo, z pięknymi widokami na morze, na miasto Kusadasi. Hotel posiada piękne ogrody.
Plaża pomimo że nie jest ogromnych rozmiarów i nie jest piaszczysta jest świetna, jest wiele bezpośrednich zejść do morza więc kamyczki nie są problemem.
Pokoje bardzo ładne, zadbane i czyste
Obsługa świetna, robi wszystko by pobyt był jak najlepszy dla gości
Basen jest jeden ale dość spory i wystarczający, nasz pobyt trwał 12 dni i nigdy nie mieliśmy problemu z leżakiem czy zatłoczonym basenem
Jedzenie pyszne co nas bardzo zaskoczyło na plus, ogromny wybór więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Animacje w hotelu dla nas były zadowalające, nie było nam potrzebne więcej- o godzinie 12 strzelanie z łuku, godzina 16 z karabinku na śród, godzina 11 rzutki, była jeszcze joga a wieczorami świetne występy.
Dla rodzin z dziećmi jest tych atrakcji mniej, więc jeżeli ktoś chce by dziecko było cały czas zajęte przez obsługę to raczej ten hotel nie będzie dla niego.
Kusadasi oraz okolica oferuje wiele ciekawych rzeczy i miejsc do odwiedzenia, my zwiedzaliśmy okolice na własną rękę więc nie wypowiem się na temat wycieczek.
Serdecznie mogę polecić każdemu nurkowanie z przecudownym Panem, który ma swoją szkołę nurkowania na plaży hotelowej, pierwszy raz w życiu nurkowałem i tak świetnie się z nim bawiłem, że po powrocie zamierzam zrobić poziom 1 nurkowania
Jedynym mankament hotelu to windy, jest ich troszkę za mało i nie należą do najszybszych więc osoby z pokojami na najwyższych piętrach mogą być nie zadowolone, ale to wina już starszej bryły obiektu. Po takim pysznym jedzeniu to może i nawet lepiej bo można zrobić kroki.
Hotel oceniamy świetnie, zapisujemy na listę hoteli do, których chcemy wrócić ponownie.
5/6
Kacper, 26-30 lat
lip 2026
Hotel super. Mieliśmy pokój z widokiem na morze na 7 piętrze- widok obłędny. Blisko centrum Kusadasi więc nawet nie trzeba było jechać dolmuszem , tylko można było iść na piechotę, Jedzenie - myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie , codziennie grillują mięsa ,ryby i nie tylko. Brak plaży nie przeszkadzał, chociaz przy większych wiatrach , woda zalewała leżaki. Jeśli można nazwać to minusem to brak muzyki przy basenach i słabe animacje. Jest to hotel raczej dla dorosłych bez dzieci , którzy szukają ciszy i spokoju.
6/6
Anita, 26-30 lat
lip 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Czysto, smaczne jedzenie, bardzo dobre drinki, super obsługa, a co najważniejsze wspaniała lokalizacja. Bardzo polecam ten hotel, na pewno wrócimy!
6/6
Justyna, powyżej 50 lat
lip 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel pięknie położony, wspaniałe widoki, bliskość miasta. Pokój czysty, nowoczesny, może mógłby być odrobinę większy- ale to nie problem. Jedzonko fantastyczne, duży wybór, świeże. Plaża malutka, ale klimatyczna- raczej dla umiejących pływać, bo szybko robi się głęboko. Basen fantastyczny, z widokiem na morze, duży, z brodzikiem dla dzieci, ale bez zjeżdżalni (dla nie tez na plus, można popływać).Animacje wieczorne na wysokim poziomie, w trakcie dnia brak- ale dla mnie to akurat kolejny plus. Stanowiska do strzelania z łuk, wiatrówki, rzutki, boisko do Padla. Piękny teren dokoła hotelu, z mnóstwem uroczych zakątków. dużo schodów- hotel na klifie. Brak wojny o leżaki. Obsługa Hotelu uczynna, miła. Chętnie tam wrócę.
6/6
Iwona, 41-50 lat
lip 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel Korumar Deluxe to świetny wybór na udane wakacje. Wszystko było w jak najlepszym porządku, od czystości po pyszne jedzenie i pomocną obsługę. Cały pobyt przebiegł bezproblemowo i z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce każdemu, kto szuka relaksu na wysokim poziomie. Jedzenie było bardzo dobre, bardzo duży wybór potraw, dzięki czemu każdego dnia można było spróbować czegoś innego. Hotel położony jest niedaleko nadmorskiego pasażu oraz nowo wybudowanej mariny więc jest miejsce gdzie wieczorem można się przejść.
6/6
Aneta, 41-50 lat
lip 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel jest wspaniały, najczystszy w jakim kiedykolwiek byłam. Pokoje całkiem przestronne, byliśmy w trzy osoby dorosłe i mielismy trzy normalne łóżka (jedno jako dostawka) i bylo znośnie. Klimatyzacja działa bardzo dobrze. Nie mieliśmy pokoju od strony morza ale jak sie wyszlo to też bylo widać :) W pokoju czyściutko, pościel i ręczniki wymieniane co drugi dzien, łazienka bez śladu pleśni, to samo na basenie, kratki odpływowe jakby położone nowe, wszystko czyste, choć sam hotel nie jest najnowszy. Położony na klifie nad samym morzem co zapewnia spektakularne widoki niemal z każdego miejsca. Sporo schodów ale jest też oszklona winda, którą można zjechać na plażę. Basen czyszczony codziennie. Jedzenie pyszcze, kolacje codziennie na tarasie z widokiem na morze i zachód slonca, jedzenie przygotowywane na bieżąco na tarasie na wystawionych grillach, duży wybór, praktycznie nie powtarzało się. Bary z przekąskami na basenie i na plaży, przekąski rowniez smaczne. Pyszna kawa po turecku. Plaża mała kamienista ale urocza, w zatoczce, piękne skałki wokół, bardzo romantyczna. Male centrum nurkowe na plaży. Obok są dobudowane pomosty betonowe co daje dodatkowe miejsce na leżaki i parasole, których nie brakowało, nawet w ciagu dnia mozna bylo znaleźć miejsce pomimo, ze byliśmy w połowie lipca. Codziennie roznoszone na plazy i basenie ogórek lub arbuz dla odpoczywajacych. Woda w morzu i basenie bardzo czysta. Hotel ogólnie jest spokojny, co dla mnie bylo duża zaletą. Dużo zieleni na terenie, urocze ścieżki z zakamarkami gdzie można znaleźć hamaki lub ławki bujane z widokiem na morze. Bardzo romantycznie. W ramach animacji strzelanie z łuku i z wiatrówki, gra w bule, joga, rzutki. Bez głośnej muzyki. Wieczorami zawsze pokazy na scenie na żywo obok basenu lub w barze obok lobby grał pan na gitarze i śpiewał, bardzo przyjemne. Obsluga w hotelu bardzo uprzejma i mila, nawet pamiętali gości i co kto pije do śniadania, zawsze mile slowo, starali sie bardzo. Woda butelkowana, winko i piwo wszędzie dostępne, smaczne. Drinki z all dość słabe, bardzo słodkie i to jedyny może mały minus, ale całość przebija to zdecydowanie. Lepsze drinki dodatkowo płatne, ale można bylo wziąć gin z colą lub tonikiem a to zawsze dobry wybór :) Ogólnie Hotel mega super, bardzo polecamy !!!
6/6
Izabela, powyżej 50 lat
lip 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel piękny. Pokoje od zeszłego roku odnowione. Czystość na najwyższym poziomie. Obsługa bardzo miła. Same zalety. Do tego miejsca do tego hotelu chce się wracać
O Hotelu
Ogólnie
•pięciogwiazdkowy•zbudowany w 1990 r., pokoje odnowione w 2020 r.•272 pokoje, 1 budynek, 9 pięter, 4 windy•lobby
•całodobowa recepcja•sale konferencyjne•bezpłatny internet bezprzewodowy•akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard
Basen
•basen, słodka woda, ok. 1680 m², gł. 0,8-1,2 m, wydzielona część dla dzieci ze zjeżdżalniami, ok. 25 m², gł. 0,3 m
•przy basenie bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki
Sport i rozrywka
•siłownia•kort tenisowy (oświetlenie i wypożyczenie sprzętu za opłatą)•tenis stołowy•rzutki•aerobik•rzutki
•boccia•pokój i plac zabaw dla dzieci•miniklub (4-12 lat)•animacje•wieczorne show•za opłatą: bilard
Spa
•basen kryty•sauna•jacuzzi
•hammam•za opłatą: masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało
Usługi
•room-service•lekarz na wezwanie•pralnia•fryzjer
•kantor•minimarket•butik
Powyższe usługi są dodatkowo płatne.
Wyżywienie
Restauracje
restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, w restauracji dostępne foteliki dla dzieci
2 restauracje à la carte: kuchnia turecka, rybna (wymagana wcześniejsza rezerwacja, dodatkowo płatne)
4 bary, w tym w lobby i na pomoście przy plaży
All inclusive
śniadanie (7.00-10.00), obiad (12.30-14.00), kolacja (19.00-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej
przekąski w wyznaczonych barach (11.00-16.00)
gozleme w wyznaczonym miejscu (12.00-17.00)
kawa, herbata, ciasto w wybranym barze (16.30-17.30)
w cenie
Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
dowód osobisty lub paszport (także dla dziecka). Ważność dowodu osobistego powinna obejmować cały planowany okres pobytu. W przypadku upływu okresu ważności dowodu osobistego w trakcie pobytu w Turcji, aby przekroczyć granicę konieczne będzie wyrobienie paszportu tymczasowego. Paszport musi być ważny minimum 150 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji.
okazując dowód osobisty na lotnisku w Turcji otrzymasz potwierdzenie wjazdu (kartkę ze stemplem). Potwierdzenie należy zachować aż do powrotu – będzie potrzebne podczas kontroli granicznej na lotnisku.
brak obowiązku wizowego w przypadku pobytu nie dłuższego niż 90 dni w okresie 180 dni
Przedstawione warunki wjazdowe dotyczą obywateli Polski.
Obywatelom innych państw zaleca się kontakt z właściwym konsulatem w celu sprawdzenia obowiązujących ich przepisów wjazdowych
Czas przelotu
Polska-Izmir ok. 2 godz. 30 min. transfer lotnisko-hotel ok. 1-1,5 godz. (głównie autostradą)
Opieka podczas wakacji
rezydent, do zadań którego należy pomoc przy przylocie, wylocie oraz podczas pobytu,