Odnowiony w 2012 r. zaprasza do ładnie urządzonych pokoi, gwarantuje miłą obsługę oraz niekrępującą rodzinną atmosferę. Położony w pięknym egzotycznym ogrodzie, z którego roztacza się wspaniały widok na pobliskie góry. Cisza i spokój tego miejsca zapewniają udany wypoczynek z dala od zgiełku miasta. W zasięgu spaceru centrum Oludeniz z licznymi sklepikami, kawiarniami, restauracjami i piękną plażą.
położony w egzotycznym ogrodzie
ładne, zadbane pokoje
kameralna atmosfera
Informacje o ofercie
POŁOŻENIE
ok. 400 m od centrum OLUDENIZ z licznymi sklepami, barami i tawernami, przy plaży nocny klub i dyskoteka, ok. 13 km od Fethiye; ok. 70 km od portu lotniczego w Dalaman.
PLAŻA
publiczna, piaszczysto-żwirowa, łagodne zejście do morza, ok. 750 m od hotelu, parasole i leżaki płatne; hotelowa, ok. 2,5 km od hotelu, bezpłatny dowóz dwa razy w ciągu dnia, parasole i leżaki płatne.
HOTEL
trzygwiazdkowy, zadany, zbudowany w 1996 r., odnowiony w 2012 r., 123 pokoje, 6 budynków, 3 piętra, restauracja - dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci; bar przy basenie, sala telewizyjna; za opłatą: bezprzewodowy internet w lobby, sejf, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.
POKÓJ
standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², ładnie urządzony, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, minibar (płatny); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras.
SPORT I ROZRYWKA
2 baseny, słodka woda: ok. 120 m² i ok. 90 m², gł. 1,4 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, gł. 0,4 m, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; tenis stołowy i bilard (bezpłatne w godz. 10.00-16.00); za opłatą: sauna, masaże, sporty wodne na plaży.
ALL INCLUSIVE
śniadanie (7.00-10.00), późne śniadanie (10.00-11.00), obiad (12.30-14.00), kolacja (19.00-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej; przekąski (16.00-17.00), popołudniowa kawa, herbata i ciastko (17.00--18.00) w barze; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w barze (10.00-22.30); wymagane noszenie opasek all inclusive.
Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Oferta wyprzedana. Sprawdź podobne dostępne oferty.
dowód osobisty lub paszport (także dla dziecka). Ważność dowodu osobistego powinna obejmować cały planowany okres pobytu. W przypadku upływu okresu ważności dowodu osobistego w trakcie pobytu w Turcji, aby przekroczyć granicę konieczne będzie wyrobienie paszportu tymczasowego. Paszport musi być ważny minimum 150 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji.
okazując dowód osobisty na lotnisku w Turcji otrzymasz potwierdzenie wjazdu (kartkę ze stemplem). Potwierdzenie należy zachować aż do powrotu – będzie potrzebne podczas kontroli granicznej na lotnisku.
brak obowiązku wizowego w przypadku pobytu nie dłuższego niż 90 dni w okresie 180 dni
Przedstawione warunki wjazdowe dotyczą obywateli Polski.
Obywatelom innych państw zaleca się kontakt z właściwym konsulatem w celu sprawdzenia obowiązujących ich przepisów wjazdowych
Czas przelotu
Polska-Dalaman ok. 3 godz.
Opieka podczas wakacji
rezydent, do zadań którego należy pomoc przy przylocie, wylocie oraz podczas pobytu,
Wszystkie opinie pochodzą wyłącznie od naszych klientów. Ocena hotelu to średnia arytmetyczna ocen klientów z pytania w ankiecie „Jak oceniasz hotel”.
Nieopublikowano: 1 Wycofano: 0
4Pokój
4.7Wyżywienie
4.2Obsługa hotelowa
2.5Animacje
4.9Położenie
4.5Plaża
4.4Atrakcje w okolicy
4.4Jakość do ceny
4/6
Jan, powyżej 50 lat
wrz 2013
wyżywienie smaczne choć niezbyt urozmaicone drinkbar alliclusiv - wina fatalne położenie w miejścowości b. dobre
2/6
Lidia, 41-50 lat
wrz 2013
najgorsza jest stołówka, bo trudno to nazwać restauracją, pokoje mogą być,ogólnie 3 gwiazdki
3/6
Dariusz, 26-30 lat
wrz 2013
HOTEL - PLUSY 1. Lokalizacja - świetne miejsce otoczone jak całe Oludeniz górami. Z hotelu na plażę 5 minut głównym deptakiem (alejką handlową). Z hotelu do przystanku busików również 5 minut. Na lagunę trochę więcej, około 15 minut ale sama laguna jest droga (płaci się zarówno za wejście jak i za możliwość leżenia lub wypożyczenia leżaków) i przereklamowana. Z góry wygląda o wiele atrakcyjniej ;-) 2. Jedzenie - jeden z głównych plusów - wszystko smaczne, obiady i kolacje urozmaicane, śniadania jedynie nieco monotonne. Zawsze 8 ciepłych dań + robione coś na świeżo (na obiad np. pizza lub grill, na śniadania omlety lub jajka). Kucharze bardzo mili i fachowi - wręcz nie pasują do niskiego standardu tego hotelu. Zawsze kilka rodzajów mięs, ryż, makaron, frytki, wybór sałat i desery (melony, arbuzy, jabłka, słodkości), jedna zupa. Popołudniowe przekąski albo na słodko albo np. w postaci burgerów. HOTEL - MINUSY 1. Początkowo w hotelu praktycznie nie było Rosjan, przeważali Brytyjczycy. Później jednak przyjechały turnusy pełne Rosjan - potwierdzam negatywną opinię o Rosjanach na wakacjach :-) 2. Standard hotelu szału nie robi - słabe 3 gwiazdki. Polaków faktycznie kwaterują w przyziemiach (można trafić na zagrzybione pokoje) lub w poddaszach (tutaj już jest ok, czasami trochę gorąco). Niektóre pokoje bardzo małe, ciężko we dwie osoby z torbami się pomieścić. Brakuje półek w szafach, wieszaków na ręczniki, wyposażenie często uszkodzone (stoliki bez nóżek, przypalone drewniane elementy itp.). Prysznice i łazienki znośne - w klapkach da się umyć :-) Lepsze pokoje i nieco nowsze znajdują się przy drugim basenie (to chyba nowsza część hotelu). Sejf płatny 12 Euro na tydzień, Internet chyba około 12 Euro na pobyt. W pokojach bez opłat suszarka, lodówka, telewizor (nie wiem co leci, nie włączyliśmy ani razu). 3. Brak ciepłej wody rankami (na 14 dni rano ciepła woda była 1 raz) - szczególnie w chłodniejsze październikowe poranki dawało to w kość. 4. Sprzętanie - zapowiadało się nieźle - przyzwoite sprzątanie codziennie, zmieniane ręczniki, dokładany papier toaletowy, pozamiatane (tipy zostawiane co drugi dzień). Niestety od 11 dnia pobytu sprzątanie chyba nie przysługuje, bo nie zostało już wykonane ani razu. Zapewne taki standard narzuca menager, gdyż papier toaletowy mieliśmy zostawiany pod drzwiami, więc celowo nie sprzątano pokoju. 5. Bary - niestety na minus. W ramach opcji All Inclusive w godzinach 10-23 dostępne są kawa, herbata (do zrobienia samodzielnie), woda, fanta, sprite, cola, tonic oraz z alkoholi: piwo Perge (nie do wypicia, jedynie w mixsie ze spritem daje radę), raki (wódka anyżowa), gin, wódka lokalna (bardzo dobra). W godzinach 22:30-23:00 jedna osoba może wziąc tylo jeden drink (czyli wszyscy muszą wstać od stolika po napoje :-)). Bar główny znajduje się przy basenie, niedaleko stołówki, w drugim barze przy drugim basenie tylko napoje bezalkoholowe i piwo. Bary czasami mają przestoje na \\\\\\\\'cleaning\\\\\\\\', czasami nikogo w nich nie ma. No i oczywiście hit - czyli ciągły smród z drewnianego blatu na głównym barze - nie wiem jak Ci ludzie mogą w tym odorze pracować cały dzień. Dziewczyna na głównym barze obsługująca za dnia ma problem z właściwym nalaniem piwa lub Coli aby się cała nie zapieniła. Szklanki nie są wyparzane tylko ręcznie płukane (proponuję nie patrzeć jak to jest robione). Ogólnie na barach mocny syf. 6. Obsługa - niestety po całości minus. Recepcja - przez dzień dziewczyna, w nocy chłopak - ani jedno ani drugie nie zna angielskiego - rozmowa na migi itp. Obsługa w barach - tak chwaleni barmani niestety minusują, często chamscy, lubią strzelać fochy. Menagerka hotelu również czasami pomagała na barze i wrażenia jeszcze gorsze - totalny brak podejścia frontem do Klienta - trafiły się nawet komentarze o \\\\\\\\'Polaczkach\\\\\\\\', oczywiście nie pozostawione bez riposty :-) Obsługa na stołówce również zero angielskiego, średnio miła. 7. Dyskoteki. Niby jedyne co się dzieje, więc jakiś plus jednak obsługa lubi sobie popuszczać swoje turecki, specyficzne hity i tym samym skutecznie wypłoszyć wszystkich z zabawy. Jeśli ktoś potrzebuje się zabawić polecam deptak i przyjazny klub NJOY z Karaoke i dyskoteką. 8. Ogólny porządek w hotelu np. walające się śmieci czy brudne i popsute leżaki (oj czasem trzeba się naczyścić zanim będzie można odpocząć). Woda w basenach też dawała dużo do życzenia - mimo że opinie o śmiechach w basenie są przesadzone to jednak nie widzieliśmy ANI RAZU aby basen był w jakikolwiek sposób czyszczony, a i mięsko z obiadu udało się raz spotkać w wodzie :-) Sprzątanie generalnie w Dorianie polega na zalaniu wszystkiego wodą i postawieniu ostrzeżeń o śliskiej nawierzchni. 9. Nam to nie przeszkadzało ale ludzie marudzili też na 2 kurniki z różnego rodzaju zwierzakami (kozami, królikami, ptactwem) - faktycznie zdarzało się, że z nich mocno zajeżdżało np. na basenie.
5/6
Agnieszka, 26-30 lat
wrz 2013
Hotel ogólnie bez zastrzeżeń - tak jak wskazuje kategoryzacja (3*). Dla wielu turystów problem stanowiła obsługa, która wybierała sobie pojedyncze osoby, które lubiła, a resztę traktowała bardzo niemiło i nie chciała obsługiwać. Brak także animacji i w hotelu wcale nie ma dyskoteki. Hotel pięknie położony wśród gór, a wokół hotelu pełno zieleni - pod tym względem ocena bardzo dobra. Pokoje różne - niektóre są już wyremontowane, a niektóre jeszcze nie. Co do wielkości są także różne - można spotkać bardzo małe pokoje i duże.
2/6
Kamila, 26-30 lat
wrz 2013
Bardzo mały pokój na poddaszu, niski sufit, często uderzaliśmy w niego głową. Obsługa hotelowa bardzo kiepsko mówiła po angielsku.
1/6
Mariusz, 41-50 lat
wrz 2013
hotel ogólne wrażenie byłoby dobre gdyby nie hodowla drobiu na terenie hotelu w pokoju smród odchodów nie pozwalał otworzyć okien,materac na łóżku stary - wystające sprężyny.Wyżywienie i obsługa stołówki dobre,bar i okolica baru tragedia brud ,brud i jeszcze raz brud a do tego tragiczna obsługa,brak animacji.Jeśli właściciele są miłośnikami drobiu powinni otworzyć ferme drobiu a nie hotel.Brak informacji o godzinach posiłków, często brakowało ręczników.
5/6
Sylwia, 20-25 lat
wrz 2013
Po przylocie zostalismy zakwaterowani w pokoju 106. Grzyb na pół ściany w pokoju oraz na suficie w łazience, odrzucający, nie do zniensienia zapach, wytrzymaliśmy w tym pokoju ok 3 godzin, dłużej się nie dało. Po telefonie do rezydentki zmieniono nam pokój na inny, w innym budynku, pokój bez żadnych zarzutów. Głośna muzyka codziennie wieczorem, do około godziny 24.00 - dla rodzin z dziecmi nie polecam. Jedzenie - porównujac do innych hoteli w ktorych byłam wcześniej to bardzo ubogie, ale głodni nie chodziliśmy, każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel polecam lecz przy kupieniu wycieczki za małe pieniądze. Przy tej cenie była bym bardzo rozczarowana hotelem.
6/6
Joanna, 26-30 lat
wrz 2013
Witam Spędziłam z meżem prawie 2 tygodnie w tym hotelu - pobyt był bardzooo udany. 1. Pokój bardzo ładny; codziennie sprzątany. Przy drobnych napiwkach Panie zdobiły go kwiatami co było bardzo miłe. 2. Hotel składa się z kilku budynków; mieliśmy ten plus że nasz znajdował się najdalej od baru. Osoby mieszkające przy barze rzeczywiście były zmuszone codziennie do słuchania głośnej muzyki. 3. Jedzenie - pychaaaa. Na obiad i kolację zawsze było przyrządzane coś \\'ekstra\\' na oczach gości. Bardzo duży wybór ; każdy znajdzie coś dla siebie - i stary i młody. Osobiście jadłam po dwa talerze podczas każdego posiłku :] 4. Obsługa - minus za brak znajomości języka angielskiego. Tylko z nielicznymi można było porozmawiać. Barmani rozkręcali codziennie imprezy. Zachęcali ludzi do zabawy przy basenie. Zabawiali dzieci. 5. Plaża publiczna jak i laguna - spoko. Widoki naprawdę bardzo ładne. Z rurką ponurkować można tylko na lagunie (na plażu publicznej nie ma co oglądać pod wodą; są za to fale które stanowią inną atrakcje) Nie polecam plaży hotelowej Paradise - nuda, widoki takie sobie, szybko się ewakuowaliśmy z niej. 6. Atrakcje w pobliżu - paragliding - pikękne wspomnienia; obowiązkowe do zaliczenia - rafting - poziom trudności rzeki narawdę na wysokim poziomie; trochę za dużo przerw na robienie zdjęć ale i tak polecam. Minus to dojazd który trwa ok 3-4h. - 6 miejsc zwiedzanych łodzią z loklanym biurem podróży (zatoka motyli, wyspa nicolasa, blue cave, camel beach itp) za 10 euro z obiadem - naprawdę warto. - dalayan + kąpiele błotne - jechaliśmy z Itaką - takie se. Dobre dla starszych osób,
5/6
Lukasz, 26-30 lat
sie 2013
Hotel- składa się z kilku jedno lub dwupiętrowych budynków, 2 baseny, piękny egzotyczny ogród, bilard, stół do ping ponga, dwa bary. Pokoje- niewielkie, z łazienką, każdy z tarasem lub balkonem, standardem podobne do siebie, codziennie sprzątane. Wyżywienie- duży wybór dań zarówno podczas śniadań, obiadów i kolacji, wszystko pyszne, ładnie serwowane, na jadalni czysto. Obsługa hotelowa- słaba znajomość języka angielskiego przez obsługę utrudniała komunikację Animacje- brak. Położenie- piękna, malownicza miejscowość, hotel oddalony od morza jakieś 10 minut Plaża- na hotelowej nie byliśmy, publiczna natomiast kamienista, jednak nie stanowiło to problemu, woda w morzu krystaliczna. Atrakcje w okolicy- miasto z licznymi straganami i barami, przepiękna laguna.
4/6
Karina, 26-30 lat
sie 2013
Hotel nie był odnawiany w 2012r. jak podaje ITAKA. Pokoje nie wszystkie z tarasem lub balkonem jak w ofercie. Woda w kranie bardzo często zimna. Przy barach strasznie śmierdziało, generalnie pod względem czystości bardzo słabo. Na plus smaczne jedzenie i duży basen, przy którym nie brakuje wolnych leżaków.