Doskonałe miejsce na rodzinne wakacje! Stylowy, pięknie położony pomiędzy morzem, rzeką i jeziorem, zapewnia wspaniałe widoki i pełen relaksu wypoczynek. Szeroka, piaszczysta plaża i spokojna okolica sprzyjają wakacyjnemu odprężeniu, a basen ze zjeżdżalniami i animacje zapewniają rozrywkę podczas dnia. Miłośników smakowitych dań kuchni z różnych stron świata ucieszą 2 restauracje tematyczne, a Goście, którzy wolą spędzać czas aktywnie, mogą skorzystać z oferty sportów wodnych na plaży. Po dniu pełnym atrakcji warto zajrzeć do hotelowego centrum spa z bezpłatnym wstępem do hammamu i sauny.
basen z 6 zjeżdżalniami
atrakcje dla dzieci: miniklub, animacje, plac zabaw
blisko piaszczystej, hotelowej plaży
ultra all inclusive 24h
Położenie hotelu
Okolica
•ok. 8 km od centrum SIDE
•ok. 5 km od Manavgat
•ok. 70 km od Antalyi
Odległość od lotniska
•ok. 65 km od lotniska w Antalyi
Okolica
•ok. 8 km od centrum SIDE
•ok. 5 km od Manavgat
•ok. 70 km od Antalyi
Odległość od lotniska
•ok. 65 km od lotniska w Antalyi
Plaże
Plaża hotelowa
ok. 300 m od hotelu
•piaszczysta
•łagodne zejście do morza
•bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki
•bar objęty all inclusive
Dla dzieci
Udogodnienia
•foteliki i menu w restauracji•opiekunka•łóżeczko dla dziecka do 2 lat•brodzik•plac zabaw•miniklub (4-12 lat)•animacje
Nowa Itaka sp. z o.o.Projekt serwisu i wykonanie Axabee.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2026. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.
2 699 zł
+30 zł (TFG i TFP)
Najniższa cena z 30 dni:3 499 zł /os.-22%
Last Minute
LATO 26
W cenie wakacji
przelot
transfer z i na lotnisko
pobyt w hotelu
bagaż rejestrowany
opieka rezydenta
ubezpieczenie
Ocena hotelu
5.0/6
Wszystkie opinie pochodzą wyłącznie od naszych klientów. Ocena hotelu to średnia arytmetyczna ocen klientów z pytania w ankiecie „Jak oceniasz hotel”.
Nieopublikowano: 15 Wycofano: 0
5Pokój
4.9Wyżywienie
4.9Obsługa hotelowa
3.9Animacje
4.4Położenie
4.5Plaża
3.5Atrakcje w okolicy
4.7Jakość do ceny
3/6
Anna, 41-50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
hotel średni. zdjęcia są zretuszowane. hotel przy hotelu. mało miejsca dookoła hotelu. bardzo mało miejsca na basenie. leżak czy leżaku. nie ma jak nawet przejść. zjeżdżalnie nazwane aquapark to gruba przesada. pokoje widać już czas użytkowania. obsługa super. sprzątanie pokoju średnie. wyżywienie ok. była w hotelach gdzie było gorsze jedzenie. animacje dla dzieci żadne. mini disco trwa około 30 min i codziennie to samo. byłam w polskim hotelu i tam była animacja dla dzieci, super. mini klub porażka. sala zniszczona i zero zabaw. tylko puzzle, malowanie i jakieś gry planszowe. plac zabaw na powietrzu (na plaży) zniszczony- nie taki jak na zdjęciu). plaża dla mnie tylko żwirowa i trochę brudna. do plaży trochę daleko jak z dzieckiem. i daleko od lotniska, ok. 2 godziny.
wylatywałam 12:55 a z hotelu 7:30 mieliśmy transfer, wydaje mi się że trochę za wcześnie. na lotnisku byliśmy ok. 9:30. A odprawa bagażowa zaczęła się ok. 10:30.
6/6
Pawel, 31-40 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Generalnie wszystko jest ok ale potrawy takie jakoś mało wyraziste. Każdy posiłek ciepły nie robił takiego woow na jaki niektóre pozycje wyglądały. Wybór spory ale smak nie super wybitny jak można by się po Turcji było spodziewać. Ogólnie na plus wszystko łącznie z dyskoteką i fajnym podejściem Dj-a Cem ( Hunter ). Mega elastyczność, współpraca i zawsze z uśmiechem na twarzy.
5/6
Oleksandr, 31-40 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Dobrze
3/6
Jaroslaw, 41-50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Standard hotelu zdecydowanie zasluguje na cztery gwiazdki a nie pięć. Czystość ok, ale pokoje slabo sprzatane, zdarzało sie, ze pani sprzatajaca zapomniala zostawić kompletu recznikow albo uzupełnić barek. Jedzenie smaczne zawsze mozna było znaleźć coś dla siebie, sniadania jedynie monotonne. Obsluga hotelu miła i uczynna. Jedyny minus w hotelu bardzo dużo turystów z Rosji, hotel dostosowuje sie do nich i bardzo czesto puszcza muzykę po rosyjsku. Plaża od hotelu blisko spacerkiem 10 min alejka prowadząca do plaży zadbana i obsadzona kwiatami. Plaża sama w sobie ładna niestety bardzo słabo sprzątana.
2/6
Elwira, 26-30 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Niestety hotel nie spełnił naszych oczekiwań, nie był przygotowany na przyjazd z małymi dziećmi. W pokoju klimatyzacja działała bardzo słabo przez co było bardzo ciepło. Nie działała również lodówka z której cały czas lała się woda. Od 22 do północy nad naszym pokojem odbywała się dyskoteka, przez co spanie było niemożliwe. Jedzenie niesmaczne. Pokój nie był codziennie sprzątany
4/6
Izabela, 26-30 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Będzie to bardzo rzetelna moja ocena całości pobytu i doświadczenia, mając już porównanie z innymi hotelami w Turcji
Czystość- była w miarę ok, jednakże sprzątanie pokoju ograniczało się głównie do pościelenia łóżka, wykończenie w łazience jakiś dramat, nierówne kafelki pod prysznicem, ruszające się klamki i wiele wiele innych mankamentów
Pokoje- mieliśmy małe i były ok, jednakże przez niepotrzebne dodatkowe pojedyncze łóżko zrobiło się mało miejsca na łóżeczko dla dziecka,
klimatyzacja jakaś katastrofa- albo wiało chłodem niczym z lodówki albo robiło się w pokoju tak gorąco że człowiek spocony się budził i tak w kółko, nieważne w której części hotelu się znajdujesz czy od strony basenu (bardzo głośna muzyka do 2 w nocy) czy jak my od strony pola (głośna muzyka z pobliskiego hotelu, jednakże ciszej niż od strony basenu)
Bar - dramat jakiś, nie pod względem napojów bo były jak w każdym typowym all in, raczej to że zawsze pracowała tam jedna osoba nigdy 2 jednocześnie, kolejki po 20/30 osób w jednym czasie, chyba że trafisz w „okienko” to wtedy 5, przy wieczornych występach szykuj się że znikasz na 20 minut stojąc w kolejce po drinka a wiadomo ten przy basenie najbardziej oblegany, Barmani - niektórzy po prostu mili uśmiechnięci, jak w jeden wieczór dostał napiwek to w drugi wieczór po zrobieniu drinków chamsko pomachał przed nami boxem na napiwki, nie dostał napiwku więc następny drink tego samego wieczora mieliśmy w plastikowym kubku, mimo że wieczorem podają tylko w szkle
Restauracja - główna spodziewałam się większego wyboru dań, zamiast walki o to co jest, jeżeli nie jesteś na samym początku otwarcia to albo czegoś nie ma, albo przynoszą coś innego wcale nie lepszego, główne dania obiadowe to pstrąg, śledź bądź kurczak grillowany, największa przewaga dań czy to w podgrzewaczach czy grillowane to był indyk, kurczak lub śledź, naprawdę słabo, jeden raz podali doradę gdy partner poszedł po mnie to już był tylko śledź, głównie dania bezmięsne, kolejki często i tłumy ludzi w restauracji, najgorsze że nie uzupełniali szybciej jedzenia, jak się skończył ryż to był znów po 15/20 minutach gdzie już kończyliśmy kolację albo byśmy czekali aż mięso wystygnie, desery też bardzo szybko się kończyły te ciekawsze i jeżeli lubisz po kolacji zjeść coś słodkiego to odrazu to nabieraj bo możesz zastać same resztki
Ogółem jedzenie było smaczne, ryby idealnie ugrillowane, ale monotonne i trzeba było odrazu wszystko nabierać bo by zabrakło..
Kelnerzy woleli stać i się rozglądać zamiast zająć się stolikami, najszybciej odłożony przeze mnie talerz został zabrany po 30 minutach, jeden raz zostałam zapytana czy chciałabym coś do picia gdy kelnerka widziała że sama chwilowo zajmuje się dzieckiem było to bardzo miłe, ale to pojedynczy przypadek, braki soli w pojemnikach, brak wolnych stolików bo były brudne z talerzami po innych osobach, trzeba było prosić żeby posprzątali, jakiemuś dziecku wypadła szklanka i zbiła się w drobne kawałki, po 15 minutach dopiero ktokolwiek przyszedł to posprzątać po tym jak rodzic o to poprosił mimo że było słychać głośny dźwięk zbitego szkła,
Wieczorne występy- były ok, jedne lepsze drugie gorsze, trwały 35 minut, na koniec standardowy taniec wakacyjny i koniec, później głośna impreza na tarasie
Animacje - bardzo fajny miły, żywy, wesoły animator, jednakże animatorka od water gym, yoga, katastrofa, jakby ją zmuszali tam do pracy.. naprawdę nigdy nie widziałam żeby osoba od animacji była taka bez życia i tak nudno prowadziła zajęcia, gdzie gimnastyka w wodzie mogłaby być fajna zabawa, raz skorzystałam i żałowałam bo czułam się dziwnie
Basen - nie ma stref wyznaczonych do palenia, palić można na całym obiekcie i czujesz dym wszędzie, w każdej części basenu, jak pływasz, jak jesz, za to wielki minus bo jestem osobą niepalącą, trawą wystawała z kratek basenowych, jak już wspominałam długie kolejki do baru, obsługa bardzo rzadko sprząta kubki przy basenie i sami je odnosiliśmy, Korona mi z głowy nie spadła ale było to uciążliwe porównując z innymi hotelami i zarządzaniem nimi, znacznie bardziej było słychać muzykę z hotelu obok niż z naszego, w szczególności o godz 10 mieszały się z obu hoteli i nie szło tego słuchać, z hotelu obok widać było że cały czas jakieś mieli zabawy, tańce i inne atrakcje,
Na samym dole dostępna sala gier i widać że dużo sprzętu w niej jest, jednakże mogliby dźwięk niektórych urządzeń wyłączyć bo za dużo hałasu było ze wszystkich urządzeń jednocześnie nawet jeżeli nikt się nie bawił tam
Były również dostępne sklepy z ubraniami, torebkami, biżuterią, ceny 2/3 razy większe niż na bazarach i zero dyskusji z nimi, przestają być mili gdy nie chcesz kupić
Pan od sesji zdjęciowych który robi również zdjęcia z papugą na plaży, ucieszyliśmy się na widok papugi więc poczuł pieniądze i pan zrobił całą sesję pomimo że chcieliśmy jedno zdjęcie, ale nie dał sobie wytłumaczyć, później okazuje się że nie masz żadnego zdjęcia w gratisie, że masz zapłacić więcej niż mówił po czym chamsko machnął ręką i kazał iść gdy powiedzieliśmy że nie zapłacimy aż tyle
Pierwszy raz tak długo trwała podróż autokarem, zanim dostaliśmy się do naszego hotelu to wysadzaliśmy często po 2 osoby a tych przystanków było 6, rozumiem oszczędności ale każdy jest zmęczony po podróży
Jeżeli chcecie jechać na bazar to w recepcji polecą bardzo komfortowy przejazd małym busem, ale każdemu proponują inną cenę nam 18 euro w jedną stronę znajomym 15 euro
Przy rzece znajduje się deptak, fajny na wieczorny spacer
Plaża- na miejscu się okazało że tylko jest tam wino i piwo, na plus sporo przekąsek w wybranych godzinach, gozleme opisane w ofercie podróży tylko przy plaży dostępne a brakowało tej informacji
Dość daleko były leżaki od morza przez co trzeba było biec przez parzący piasek, co było niezbyt komfortowe
Brak łazienki przy basenie, trzeba było wejść do hotelu, wieczny niesamowity brud w niej był, niedziałające krany, wszędzie woda śliskie kafelki
3/6
Mikolaj, 31-40 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Trzeba wziąć pod uwagę że pokoje są słabo wygłuszone, do godziny 1/2 słychać mocno muzykę.
Na prośbę zamienili nam pokój bo pierwotnie mieliśmy pokój nad dyskoteką..
Kilka rodzin również skarżyło się na hałas.
Czystość ok
Jedzenie monotonne i dla 5latka ciężko coś znaleźć na kolacje.
Mini Pizza w barze nad basenem jest podzielona na pół i nie mozemy dostac calej bo takie maja wytyczne. Trzeba podchodzic kilka razy
4/6
Malgorzata, 41-50 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Czystość akceptowalna, rozczarowały nas godziny otwarcia basenów i czyynych zjeżdżalni- brakowało takiej informacji przy zakupie wycieczki. Bardzo głośne sąsiedztwo hotelu - do godziny nocnych w pokoju nawet przy zamkniętym okno było słychać dudnienie muzyki. Obsługa hotelowa nie reaguje na nocne hałasy w korytarzach. Namawiacze na wycieczki i transporty w hotelu, dla nas męczące.
6/6
Dominika, 31-40 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel bardzo czysty, luksusowy i wygodny. Wyżywienie bardzo smaczne, urozmaicone. Kuchnia międzynarodowa. Pokoje duże, wygodne, słoneczne.
Plaża piaszczysta, duża z łagodnym wejściem do morza. Na plaży 2 bary z bardzo dobrym jedzeniem, owocami, napojami.
5/6
Eryk, 26-30 lat
cze 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Jeżeli chodzi o sam hotel to dałbym mu tak 6/10. Czystość w pokojach całkiem okej lecz straszny zaduch. Jeżeli chodzi o łazienkę to tutaj jest o wiele gorzej, brudno i masa poniszczonych elementów. Wentylacja bardzo słaba a dodatkowo zdarzało się że kanalizacja wybijała, środki czystości które Panie używały też tragedia jeżeli chodzi o zapach. Plaża jak najbardziej na plus jedna z fajniejszych na jakich byłem. Baseny są całkiem okej. Jedzenie całkiem smaczne, dużo owoców więc na + lecz po kilku dniach wkradła się monotonia, idąc na dany posiłek wiedziałeś doskonale co i gdzie będzie. Kiepsko zorganizowane wieczory tematyczne, nic porywającego. Teren hotelu olbrzymi lecz miejsc na odpoczynek mało.
O Hotelu
Ogólnie
•pięciogwiazdkowy•zbudowany w 2015 r., częściowo odnowiony w 2018 r.•406 pokoi, 1 budynek, 5 pięter, 2 windy•eleganckie lobby
•recepcja•bezpłatny internet bezprzewodowy•sala konferencyjna dla 550 osób•akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard
Basen
•basen, słodka woda, ok. 700 m², gł. 1,4 m•basen z 6 zjeżdżalniami, ok. 85 m², gł. 1,4 m
•brodzik dla dzieci, ok. 25 m², gł. 0,4•przy basenach bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki
•plac zabaw dla dzieci•miniklub (4-12 lat)•dyskoteka•muzyka na żywo•animacje dla dorosłych i dzieci•amfiteatr•za opłatą: bilard, pokój gier, sporty wodne na plaży
Spa
•hammam•sauna
•za opłatą: masaże i zabiegi pielęgnacyjne
Usługi
•room-service•fryzjer•opiekunka do dziecka•lekarz na wezwalnie•fotograf•jubiler
•market•butik•sklep z pamiątkami•pralnia•wypożyczalnia samochodów
Dostępne pokoje
Pokój 2 os.
2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek)
ok. 25 m²
indywidualnie sterowana klimatyzacja
łazienka (prysznic, wc, suszarka)
w cenie
Wyżywienie
Restauracje
restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci
2 restauracje à la carte - kuchnia turecka i rybna
4 bary: w lobby, na plaży, przy basenie z przekąskami, w dyskotece
All inclusive ultra 24h
śniadanie (7.00-10.00), późne śniadanie (10.00-10.30), obiad (12.30-14.30), kolacja (18.30-20.30) w formie bufetu w restauracji głównej
kawa, herbata, ciasto (16.00-17.00)
nocna zupa (23.30-24.00)
napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe (10.00-24.00) wyznaczonych barach
w cenie
Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
dowód osobisty lub paszport (także dla dziecka). Ważność dowodu osobistego powinna obejmować cały planowany okres pobytu. W przypadku upływu okresu ważności dowodu osobistego w trakcie pobytu w Turcji, aby przekroczyć granicę konieczne będzie wyrobienie paszportu tymczasowego. Paszport musi być ważny minimum 150 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji.
okazując dowód osobisty na lotnisku w Turcji otrzymasz potwierdzenie wjazdu (kartkę ze stemplem). Potwierdzenie należy zachować aż do powrotu – będzie potrzebne podczas kontroli granicznej na lotnisku.
brak obowiązku wizowego w przypadku pobytu nie dłuższego niż 90 dni w okresie 180 dni
Przedstawione warunki wjazdowe dotyczą obywateli Polski.
Obywatelom innych państw zaleca się kontakt z właściwym konsulatem w celu sprawdzenia obowiązujących ich przepisów wjazdowych
Czas przelotu
Polska-Antalya ok. 3 godz.
Waluta
lira turecka (TRY) 1 EUR = ok. 53 TRY
Opieka podczas wakacji
rezydent, do zadań którego należy pomoc przy przylocie, wylocie oraz podczas pobytu (nie dotyczy oferty ITAKA SMART).
w przypadku oferty ITAKA SMART oznaczonej symbolem - ITAKA TRAVEL EXPERT: zdalna opieka polskojęzycznych ekspertów poprzez czat, e-mail lub telefonicznie. - TRANSFER: na lotnisku po wylądowaniu przedstawiciel kontrahenta ITAKA SMART wskaże transfer do hotelu. Czas oczekiwania na transfer może wynieść ok. 1h. Kierowca informuje o nazwie hotelu i pomaga z bagażem. Informacja o transferze powrotnym dostępna będzie na dzień przed wylotem w aplikacji mobilnej ITAKA lub wiadomości e-mail.