Kameralny i zadbany, jest świetnym miejscem na udany urlop. Dogodnie położony w spokojnej okolicy, blisko plaży, niedaleko starożytnego centrum Side z fascynującymi zabytkami, w pobliżu sklepów, barów i dyskotek. Idealna równowaga między ceną i poziomem usług. Lubiany za miłą atmosferę, popularny także wśród Klientów ITAKI.
Nowa Itaka sp. z o.o.Projekt serwisu i wykonanie Axabee.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2026. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.
1 799 zł
+30 zł (TFG i TFP)
Najniższa cena z 30 dni:2 299 zł /os.-21%
Last Minute
LATO 26
W cenie wakacji
przelot
transfer z i na lotnisko
pobyt w hotelu
bagaż rejestrowany
opieka rezydenta
ubezpieczenie
Ocena hotelu
4.5/6
Wszystkie opinie pochodzą wyłącznie od naszych klientów. Ocena hotelu to średnia arytmetyczna ocen klientów z pytania w ankiecie „Jak oceniasz hotel”.
Nieopublikowano: 22 Wycofano: 0
4.2Pokój
4.7Wyżywienie
5Obsługa hotelowa
3.2Animacje
5.2Położenie
3.9Plaża
4.8Atrakcje w okolicy
4.8Jakość do ceny
6/6
Aleksandra, 31-40 lat
maj 2026
Hotel świetny! Zielono, pieknie. Pełno kwiatów. Czysto. Bardzo dobre jedzenie. Blisko centrum i plaży. Mały klimatyczny.
5/6
Grazyna , powyżej 50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel fajny, czysty i kameralny, miła obsługa, jedzenie dobre ,ale monotonne. Pobyt uważam za udany.
4/6
Adam, powyżej 50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Jeden z dwóch najstarszych hoteli w Side i napewno lata swietnosci ma za soba jednak jest mały kameralny i ma klimat dla ludzi ktorzy nie spedzaja całego urlopu przy barze i basenie swietna baza noclegowo wypadowa. Jedzenie ok bardzo miła obsługa naprawde bardzo blisko do promenady i antycznego miasta. Plaza hotelowa.....niestety porazka dla ludzi ktorzy mieli by ochote poplazowac nie polecam.
5/6
Piotr, 41-50 lat
maj 2026
Stosunek jakości do ceny idealny.
4/6
Krystian, 41-50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Może być.
6/6
Krzysztof, powyżej 50 lat
maj 2026
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel jest kameralny, jest jak z bajki, wewnątrz spokój i kwiaty, egzotyczne kwiaty i krzewy, drzewka cytrynowe i pomarańczowe i różne których nie znam, kolorowo, jest spokój i cisza, tylko papugi szczebioczą po swojemu, ale przy basenie jest trochę więcej towarzysko, jest bar, napoje i drinki jakie chcesz, piwo, wino, wódka normalna i lokalna Raki, napoje wszelkiego rodzaju, gazowane i zwykłe soki, woda mineralna bez ograniczeń dostępna całą dobę ,barmani uśmiechnięci i sympatyczni jak cały personel, a jedzenie ? Ja stary mięsożerca wieprzowiny bez której żyć nie mogę, dałem sobie radę było dosłownie wszystko, różne rodzaje mięsa oprócz wieprzowiny a szczególnie jak ktoś lubi wege, no to znajdzie się w swoim kulinarnym raju, muszę to napisać bo hotel na to zasługuje, ma tylko 3 gwiazdki a takie jest jedzenie, 4 kg, przez tydzień przybrałem aż mi wstyd, tyle łososia smażonego , żeby było jasne był tylko w jeden dzień, ale było go tyle że potem jeszcze przez 2 dni go serwowano na zimno, to ja się jeszcze nigdy nie najadłem, wiadomo, to jest droga ryba, albo kotleciki z grila węglowego czy coś w rodzaju kotletów pożarskich, bardzo smaczne, no nie codziennie, ale zawsze jest coś ciekawego, nie będziesz głodny od razu mówię, złotych klamek i apartamentów nie ma, ale jest czysto i przytulnie, czy polecam, proszę państwa, pojechałem tam drugi raz teraz w maju br. przedtem byłem dwa tygodnie w 2023r we wrześniu, no to proszę wyciągnąć wnioski samemu, gdzie indziej tak nie robiłem w swoich podróżach, poza hotelem, tak sobie, dużo nie chodziłem bo mi było dobrze na miejscu, zresztą wszystko zwiedziłem 3 lata temu, nic się nie zmieniło, poza jednym, przykro mi to napisać żeby nie zepsuć całego wywodu, całej opinii, ale 3 lata temu pomost prowadzący z hotelowej plaży do morza był dłuższy o parę metrów, wychodził prosto na delikatny piaseczek, a teraz , chyba jakieś sztormy go urwały w połowie i niestety, trzeba przebrnąć około 2 metry przez nieprzyjemne kamienie, ale to jedyna wada i poza hotelem ale ważna, konkluzja ? Jeszcze raz tam pojadę , trzeci raz oczywiście w przyszłym roku, tak tam jest fajnie, polecam Krzysztof ze Szczecina
6/6
Jaromir, powyżej 50 lat
kwi 2026
Hotel jest bardzo dobrze położony, bliziutko zabytkowej części miasteczka. Pod tym względem lepszy od okolicznych hoteli 5-gwiazdkowych.
W hotelu naprawdę bardzo miła i bardzo pomocna obsługa. Wyżywienie jak dla mnie super. Hotel ma niemal rodzinną atmosferę.
Animacji to w trakcie mojego pobytu po prostu nie było ale ja i tak z nich nigdy nie korzystam. Pokój bez cudów, część wyposażenia prosiła się o interwencję konserwatora. Pamiętajmy jednak, że to 3 gwiazdki, więc cudów nie można oczekiwać. Niestety jechało trochę kanalizacją ale muszę zaznaczyć, że nie wynikało to z braku troski personelu o czystość. W obiekcie było bowiem bardzo czysto.
Mnie osobiście ten obiekt bardzo przypadł do gustu i nie wykluczam, że skorzystam z ich oferty ponownie.
5/6
Estera, 41-50 lat
paź 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Czystość 7/10. Codziennie sprzątany pokój, jednak łazienka była jedynie lekko muśnięta.
Jedzenie 8/10. Duży wybór i w miarę urozmaicone. Bardzo ładnie podane.
Pokój 8/10. Parterowy domek w ciągu kilku domków. Dużo zieleni wokół. Zwykłe wyposażenie. Mały tarasik, dla dwóch osób wystarczający.
6/6
Aneta, 26-30 lat
paź 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Pokoje czyste, codziennie sprzątane, nic w nich nie brakowało. Jedzenie smaczne, zero rewolucji żołądkowych. 5min spacerkiem do plaży, do hotelowej ok 10min. Generalnie nie mamy sie do czego przyczepić
4/6
Sabina, 41-50 lat
paź 2025
Opinia dodana w ramach Konkursu
Hotel był tani jak za te pieniądze super. Świetna lokalizacja, raczej spokojny kameralny. Na plaży leżaki hotelowe. W pokoju śmierdziało kanalizacją ale był codziennie sprzątany zapach środków czystości niwelował ten zapach.
O Hotelu
Ogólnie
•trzygwiazdkowy•kameralny•zbudowany w 2006 r., odnowiony w 2014 r.•93 pokoje, 3 budynki, 1 piętro
•basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 100 m², gł. 1,4 m•mały brodzik dla dzieci
•przy basenie bezpłatne parasole, leżaki i materace
Sport i rozrywka
•raz w tygodniu noc turecka (tylko w sezonie)
•za opłatą: sporty wodne na plaży
Usługi
•internet bezprzewodowy na terenie hotelu (ok. 2 EUR/dzień, ok. 10 EUR/tydz.)•punkt internetowy (ok. 2 EUR/godz.)
•pralnia
Powyższe usługi są dodatkowo płatne.
Kontakt
•0090/2427534696
•www.sidesunberkhotel.com
Dostępne pokoje
Pokój 2 os.
2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek – łóżko piętrowe)
ok. 16-22 m²
zadbany
indywidualnie sterowana klimatyzacja
w cenie
Wyżywienie
Restauracje
restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa
bar przy basenie
All inclusive
śniadanie (8.00-10.00), obiad (12.30-14.00), podwieczorek (16.00-17.00), kolacja (19.00-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej
napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonym barze (10.00-23.00)
wymagane noszenie opasek all inclusive
w cenie
Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
dowód osobisty lub paszport (także dla dziecka). Ważność dowodu osobistego powinna obejmować cały planowany okres pobytu. W przypadku upływu okresu ważności dowodu osobistego w trakcie pobytu w Turcji, aby przekroczyć granicę konieczne będzie wyrobienie paszportu tymczasowego. Paszport musi być ważny minimum 150 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji.
okazując dowód osobisty na lotnisku w Turcji otrzymasz potwierdzenie wjazdu (kartkę ze stemplem). Potwierdzenie należy zachować aż do powrotu – będzie potrzebne podczas kontroli granicznej na lotnisku.
brak obowiązku wizowego w przypadku pobytu nie dłuższego niż 90 dni w okresie 180 dni
Przedstawione warunki wjazdowe dotyczą obywateli Polski.
Obywatelom innych państw zaleca się kontakt z właściwym konsulatem w celu sprawdzenia obowiązujących ich przepisów wjazdowych
Czas przelotu
Polska-Antalya ok. 3 godz.
Waluta
lira turecka (TRY) 1 EUR = ok. 53 TRY
Opieka podczas wakacji
rezydent, do zadań którego należy pomoc przy przylocie, wylocie oraz podczas pobytu (nie dotyczy oferty ITAKA SMART).
w przypadku oferty ITAKA SMART oznaczonej symbolem - ITAKA TRAVEL EXPERT: zdalna opieka polskojęzycznych ekspertów poprzez czat, e-mail lub telefonicznie. - TRANSFER: na lotnisku po wylądowaniu przedstawiciel kontrahenta ITAKA SMART wskaże transfer do hotelu. Czas oczekiwania na transfer może wynieść ok. 1h. Kierowca informuje o nazwie hotelu i pomaga z bagażem. Informacja o transferze powrotnym dostępna będzie na dzień przed wylotem w aplikacji mobilnej ITAKA lub wiadomości e-mail.