phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Borgobianco Resort & Spa

Atuty oferty

 • zbudowany w tradycyjnym stylu
 • restauracja z widokiem na morze
 • kameralna atmosfera, tylko 48 pokoi
 • przestronne wnętrza

Borgobianco Resort & Spa Kod: AITBRI6N7M

4 433PLN
Dorośli: 2 śniadania Wt 10.10 – Wt 17.10.23
Itaka
Włochy / Apulia / Polignano A Mare

Borgobianco Resort & Spa

Kod: AITBRI6N7M
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Włochy – Bezpieczne Wakacje

w prowincji Bari, ok. 10 km od centrum MONOPOLI z restauracjami, barami i sklepami; ok. 80 km od lotniska w Brindisi; przystanek autobusowy ok. 2 km od hotelu.

Cala Port’Alga, publiczna, kamienista, strome zejście do morza, ok. 11 km od hotelu, dojazd komunikacją miejską, zejście na plażę po schodach, brak serwisu plażowego.

pięciogwiazdkowy, elegancki, odnowiony w 2016 r., 48 pokoi, 1 budynek, do 2 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja White z tarasem i widokiem na morze - à la carte, kuchnia włoska, 2 bary; parking; 2 sale konferencyjne dla maks. 200 os., bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: usługa konsjerża, room-service, usługa prania i prasowania; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

deluxe: 2-os., ok. 27 m2, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna, wc; suszarka, zestaw kosmetyków, szlafroki), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar (płatny); taras (stolik i krzesełka).

basen, nieregularny kształt, słodka woda, jacuzzi, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; za opłatą: centrum spa: basen kryty, podgrzewany, słodka woda, jacuzzi, łaźnia turecka, siłownia, masaże i zabiegi.

0039/0802149060, borgobianco.it

 • Wi-Fi
 • parking

Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy — Apulia

Zapraszamy na włoską przygodę do Apulii – fascynującego regionu z wyjątkowym klimatem, gdzie czas płynie wolniej, a mieszkańcy są uśmiechnięci i życzliwi. Malownicza kraina położona na „obcasie” i „ostrodze” włoskiego buta zachwyca czystymi plażami, lazurowym morzem i klimatycznymi wioskami rybackimi. Turystów oczarowują także senne miasteczka i zielone gaje oliwne. W królestwie doskonałego wina i oliwy przywiązanie do tradycji widoczne jest w wielu wydarzeniach kulturalnych, lokalnych świętach i festynach. Miłośnicy historii znajdą tu ślady starożytnych Greków i Rzymian, Normanów, cesarza Fryderyka II i hiszpańskich Burbonów. Wszyscy zostawili tu po sobie interesujące zabytki, pieczołowicie odrestaurowane i dostępne dla turystów. Wartych odwiedzenia jest tu wiele miejsc, m.in. stolica regionu – Bari, portowe miasto Brindisi, niezwykłe kamienne domki trulli w Alberobello wpisane na listę UNESCO, a także białe miasto Ostuni, barokowe Lecce nazywane Florencją południa.

Butikowy hotel zbudowany w tradycyjnym stylu, położony na wzgórzu, w otoczeniu winnic i gai oliwnych zapewnia wyjątkowy klimat i kameralną atmosferę. Stylowe wnętrza zachwycają, a 48 komfortowych pokoi zaprasza do wypoczynku w pięknym otoczeniu. Do dyspozycji Gości wyjątkowa restauracja z tarasem i cudownym widokiem na morze oraz 2 bary, w których można napić się dobrej kawy lub drinka. Na chwilę wytchnienia zaprasza hotelowy basen i jacuzzi, polecamy również wizytę w centrum spa. Spokojna okolica zachęca do spacerów i zwiedzania najciekawszych atrakcji Apulii – warto wybrać się do pobliskiego Monopoli, urokliwego miasteczka zbudowane z białego wapienia i marmuru.

POŁOŻENIE: w prowincji Bari, ok. 10 km od centrum MONOPOLI z restauracjami, barami i sklepami; ok. 80 km od lotniska w Brindisi; przystanek autobusowy ok. 2 km od hotelu.

PLAŻA: Cala Port’Alga, publiczna, kamienista, strome zejście do morza, ok. 11 km od hotelu, dojazd komunikacją miejską, zejście na plażę po schodach, brak serwisu plażowego.

HOTEL: pięciogwiazdkowy, elegancki, odnowiony w 2016 r., 48 pokoi, 1 budynek, do 2 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja White z tarasem i widokiem na morze - à la carte, kuchnia włoska, 2 bary; parking; 2 sale konferencyjne dla maks. 200 os., bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: usługa konsjerża, room-service, usługa prania i prasowania; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ: deluxe: 2-os., ok. 27 m2, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna, wc; suszarka, zestaw kosmetyków, szlafroki), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar (płatny); taras (stolik i krzesełka).

SPORT I ROZRYWKA: basen, nieregularny kształt, słodka woda, jacuzzi, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; za opłatą: centrum spa: basen kryty, podgrzewany, słodka woda, jacuzzi, łaźnia turecka, siłownia, masaże i zabiegi.

KONTAKT: 0039/0802149060, borgobianco.it

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • parking

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy, Apulia, Polignano A Mare

Borgobianco Resort & Spa

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
4 433pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 8 866 pln razem TFG + TFP +52 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter