phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Torre Cintola

Atuty oferty

 • blisko plaży
 • 2 baseny, w tym 1 z panoramicznym widokiem na morze
 • restauracje i 2 bary
 • przestronne i komfortowe pokoje

Torre Cintola Kod: BRITORC

PLN
Itaka
Włochy / Apulia / Monopoli

Torre Cintola

Kod: BRITORC
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Włochy – Bezpieczne Wakacje

w CAPITOLO, ok. 1,5 km od promenady ze sklepami, barami i restauracjami, ok. 6 km od Monopoli, ok. 23 km od Grot Castellana, ok. 37 km od Ostuni; ok. 66 km od lotniska w Brindisi, ok. 67 km od lotniska w Bari.

Astro Lido, hotelowa, piaszczysto-żwirowa, skały przy brzegu, przejście drewnianą kładką i zejście schodkami do morza, ok. 30-100 m (w zależności od zakwaterowania), bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki (1 parasol, 2 leżaki i ręczniki/pokój, w terminie: 27.05-23.09).

czterogwiazdkowy, odnowiony w 2018 r., budynek główny: 1 piętro i kilkadziesiąt parterowych budynków, łącznie 283 pokoje, całodobowa recepcja, restauracje: Sfera i Globo – dania w formie bufetu, kuchnia włoska i lokalna, specjalne diety na zapytanie przed przyjazdem, 2 bary: Emiciclo i Arcuato w pobliżu basenów; parking; 5 sal konferencyjnych dla maks. 400 osób, taras słoneczny, bezpłatny internet bezprzewodowy; hotel nie akceptuje zwierząt; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

standardowy: 2 os. (możliwość 2 dostawek), ok. 25 m2, komfortowy, klimatyzowany, łazienka (prysznic lub wanna, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon, sejf; za opłatą: minibar (płatny wg konsumpcji); łóżeczko dla dziecka do 2 lat (płatne, ok. 7 EUR/dzień); taras (stolik i krzesełka).

2 baseny: Ampolla z panoramicznym widokiem na morze, słodka woda, nieregularny kształt, ok. 500 m2, Goccia, słona woda, nieregularny kształt, ok. 1000 m2, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; wieczorne animacje dla dorosłych i dzieci.

śniadanie (7.30-9.00) i kolacja (19.30-21.30) w formie bufetu w wyznaczonej restauracji, do kolacji limitowane napoje: woda i wino.

0039/0802121303, www.torrecintola.it

 • serwis plażowy
 • Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy — Apulia

Zapraszamy na włoską przygodę do Apulii – fascynującego regionu z wyjątkowym klimatem, gdzie czas płynie wolniej, a mieszkańcy są uśmiechnięci i życzliwi. Malownicza kraina położona na „obcasie” i „ostrodze” włoskiego buta zachwyca czystymi plażami, lazurowym morzem i klimatycznymi wioskami rybackimi. Turystów oczarowują także senne miasteczka i zielone gaje oliwne. W królestwie doskonałego wina i oliwy przywiązanie do tradycji widoczne jest w wielu wydarzeniach kulturalnych, lokalnych świętach i festynach. Miłośnicy historii znajdą tu ślady starożytnych Greków i Rzymian, Normanów, cesarza Fryderyka II i hiszpańskich Burbonów. Wszyscy zostawili tu po sobie interesujące zabytki, pieczołowicie odrestaurowane i dostępne dla turystów. Wartych odwiedzenia jest tu wiele miejsc, m.in. stolica regionu – Bari, portowe miasto Brindisi, niezwykłe kamienne domki trulli w Alberobello wpisane na listę UNESCO, a także białe miasto Ostuni, barokowe Lecce nazywane Florencją południa.

Położony blisko plaży z bezpłatnym serwisem, to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają miejsca na prawdziwe włoskie wakacje! Na miejscu restauracje serwujące m.in. dania kuchni lokalnej, które zaspokoją gusta największych smakoszy i 2 bary, w których możesz zrelaksować się po dniu pełnym urlopowych atrakcji. Do dyspozycji Gości także 2 baseny, w tym 1 z panoramicznym widokiem na morze. Całość udanego wypoczynku dopełnią przestronne, komfortowe i funkcjonalnie urządzone pokoje.

POŁOŻENIE: w CAPITOLO, ok. 1,5 km od promenady ze sklepami, barami i restauracjami, ok. 6 km od Monopoli, ok. 23 km od Grot Castellana, ok. 37 km od Ostuni; ok. 66 km od lotniska w Brindisi, ok. 67 km od lotniska w Bari.

PLAŻA: Astro Lido, hotelowa, piaszczysto-żwirowa, skały przy brzegu, przejście drewnianą kładką i zejście schodkami do morza, ok. 30-100 m (w zależności od zakwaterowania), bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki (1 parasol, 2 leżaki i ręczniki/pokój, w terminie: 27.05-23.09).

HOTEL: czterogwiazdkowy, odnowiony w 2018 r., budynek główny: 1 piętro i kilkadziesiąt parterowych budynków, łącznie 283 pokoje, całodobowa recepcja, restauracje: Sfera i Globo – dania w formie bufetu, kuchnia włoska i lokalna, specjalne diety na zapytanie przed przyjazdem, 2 bary: Emiciclo i Arcuato w pobliżu basenów; parking; 5 sal konferencyjnych dla maks. 400 osób, taras słoneczny, bezpłatny internet bezprzewodowy; hotel nie akceptuje zwierząt; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

POKÓJ: standardowy: 2 os. (możliwość 2 dostawek), ok. 25 m2, komfortowy, klimatyzowany, łazienka (prysznic lub wanna, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon, sejf; za opłatą: minibar (płatny wg konsumpcji); łóżeczko dla dziecka do 2 lat (płatne, ok. 7 EUR/dzień); taras (stolik i krzesełka).

SPORT I ROZRYWKA: 2 baseny: Ampolla z panoramicznym widokiem na morze, słodka woda, nieregularny kształt, ok. 500 m2, Goccia, słona woda, nieregularny kształt, ok. 1000 m2, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; wieczorne animacje dla dorosłych i dzieci.

HALF BOARD PLUS: śniadanie (7.30-9.00) i kolacja (19.30-21.30) w formie bufetu w wyznaczonej restauracji, do kolacji limitowane napoje: woda i wino.

KONTAKT: 0039/0802121303, www.torrecintola.it

GRATIS:
 • serwis plażowy
 • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter