phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania BW Signature Collection Hotel Paradiso

Atuty oferty

  • piękne widoki na Zatokę Neapolitańską
  • restauracja na dachu
  • eleganckie wnętrza
  • komfortowe pokoje

BW Signature Collection Hotel Paradiso Kod: AMTSIT3FUW

1 329PLN
Dorośli: 2 śniadania Pn 10.10 – Cz 13.10.22
Itaka
Włochy / Neapol

BW Signature Collection Hotel Paradiso

Kod: AMTSIT3FUW
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Włochy – Bezpieczne Wakacje

na wzgórzu, ok. 7 km od centrum NEAPOLU, ok. 300 m od supermarketu, ok. 33 km od Pompei, ok. 56 km od Sorrento; ok. 10 km od lotniska w Neapolu; przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu, stacja kolejowa i postój taksówek przy hotelu.

piaszczysta, ok. 2,5 km od hotelu.

czterogwiazdkowy, 72 pokoje, 1 budynek, 5 pięter, winda, restauracja z tarasem – dania w formie bufetu, kuchnia włoska i międzynarodowa, bar w lobby, snack bar; sejf w recepcji; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, usługa prania i prasowania; akceptowane karty kredytowe: Visa, Euro/MasterCard, Diners Club.

2-os., ok. 14 m2, klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, sejf, minibar (płatny); inne pokoje za dopłatą.

0039/0812475111, www.hotelparadisonapoli.it

Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy

Tu narodziła się turystyka. Wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże i znakomita kuchnia, przyciągają turystów od zawsze. Bogata historia przeplata się ze światem mody, sportu i pełnych życia nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.

Położony na wzgórzu, z niesamowitymi widokami na Zatokę Neapolitańską, zaprasza na prawdziwie włoskie wakacje! Goście chętnie odwiedzają hotelową restaurację, z której można podziwiać słynnego Wezuwiusza. Eleganckie wnętrza i funkcjonalne pokoje zapewnią komfortowy i udany wypoczynek, a przyjazna obsługa umili pobyt w tym niezwykłym miejscu. Zarezerwuj czas na zwiedzanie Neapolu – okolica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta i jego najważniejszymi atrakcjami.

POŁOŻENIE: na wzgórzu, ok. 7 km od centrum NEAPOLU, ok. 300 m od supermarketu, ok. 33 km od Pompei, ok. 56 km od Sorrento; ok. 10 km od lotniska w Neapolu; przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu, stacja kolejowa i postój taksówek przy hotelu.

PLAŻA: piaszczysta, ok. 2,5 km od hotelu.

HOTEL: czterogwiazdkowy, 72 pokoje, 1 budynek, 5 pięter, winda, restauracja z tarasem – dania w formie bufetu, kuchnia włoska i międzynarodowa, bar w lobby, snack bar; sejf w recepcji; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, usługa prania i prasowania; akceptowane karty kredytowe: Visa, Euro/MasterCard, Diners Club.

POKÓJ: 2-os., ok. 14 m2, klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, sejf, minibar (płatny); inne pokoje za dopłatą.

KONTAKT: 0039/0812475111, www.hotelparadisonapoli.it

GRATIS:
Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy, Neapol

BW Signature Collection Hotel Paradiso

zmień wariant wakacji
  • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
1 329pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 2 658 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
  • wyślij zapytanie
  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter