phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Grand Hotel Cesare Augusto

Atuty oferty

  • w centrum Sorrento
  • basen na dachu z widokiem na Zatokę Neapolitańską
  • wygodne pokoje
  • baza wypadowa do zwiedzania

Grand Hotel Cesare Augusto Kod: AITNAP97OC

2 629PLN
Dorośli: 2 śniadania Nd 16.10 – Śr 19.10.22
Itaka
Włochy / Kampania / Sorrento

Grand Hotel Cesare Augusto

Kod: AITNAP97OC
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Włochy – Bezpieczne Wakacje

w centrum SORRENTO ze sklepami; ok. 53 km od lotniska w Neapolu; ok. 50 m od przystanku autobusowego, ok. 500 m od stacji kolejowej.

Marina Piccola, publiczna, ok. 1 km od hotelu.

czterogwiazdkowy, 120 pokoi, 1 budynek, 6 pięter, winda, recepcja, restauracja, bar w lobby; przechowalnia bagażu, ogród, taras na dachu; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, parking, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, Euro/MasterCard.

2-os., klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, za opłatą: minilodówka, sejf; balkon lub taras; inne pokoje za dopłatą.

basen, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki.

- Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy

Tu narodziła się turystyka. Wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże i znakomita kuchnia, przyciągają turystów od zawsze. Bogata historia przeplata się ze światem mody, sportu i pełnych życia nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.

Przyjemny, miejski hotel, położony w sercu Sorrento, kilka kroków od Piazza Tasso i butików. Do dyspozycji Gości są wygodne pokoje, restauracja, bar i ogród, a z basenu na dachu można podziwiać niesamowity widok na Zatokę Neapolitańską. Blisko stąd do portu, skąd można popłynąć na Capri, do Pompei czy Neapolu.

POŁOŻENIE: w centrum SORRENTO ze sklepami; ok. 53 km od lotniska w Neapolu; ok. 50 m od przystanku autobusowego, ok. 500 m od stacji kolejowej.

PLAŻA: Marina Piccola, publiczna, ok. 1 km od hotelu.

HOTEL: czterogwiazdkowy, 120 pokoi, 1 budynek, 6 pięter, winda, recepcja, restauracja, bar w lobby; przechowalnia bagażu, ogród, taras na dachu; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, parking, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, Euro/MasterCard.

POKÓJ: 2-os., klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, za opłatą: minilodówka, sejf; balkon lub taras; inne pokoje za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki.

KONTAKT: 0039/0818782700, www.hotelcesareaugusto.com

GRATIS: - Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy, Kampania, Sorrento

Grand Hotel Cesare Augusto

zmień wariant wakacji
  • Dojazd własny
Wybierz
3 029 Pln
Oszczędzasz: 400 PLN
Dorosły
2 629pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 5 258 pln razem
Oszczędzasz 400 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
  • wyślij zapytanie
  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter