phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Aaron

Atuty oferty

  • kameralna atmosfera
  • łatwy dojazd do centrum Wenecji
  • eleganckie pokoje
  • restauracje i bary w okolicy

Hotel Aaron Kod: AMTSIT2KXU

559PLN
Dorośli: 2 bez wyżywienia Nd 16.10 – Śr 19.10.22
Itaka
Włochy / Wenecja

Hotel Aaron

Kod: AMTSIT2KXU
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Włochy – Bezpieczne Wakacje

w dzielnicy Mestre, ok. 200 m od restauracji i barów, ok. 1 km od sklepów, ok. 10 km od centrum WENECJI; ok. 13 km od lotniska w Wenecji, ok. 50 km od lotniska w Treviso; przystanek autobusowy ok. 150 m od hotelu, stacja kolejowa ok. 500 m od hotelu.

Lido, ok. 22 km od hotelu.

trzygwiazdkowy, zbudowany w 2009 r., 19 pokoi, 1 budynek, 3 piętra, winda, recepcja, lobby, jadalnia – śniadania w formie bufetu, bar; kącik telewizyjny; bezpłatny dostęp do internetu, internet bezprzewodowy; za opłatą: parking, sejf w recepcji, pralnia; akceptowane zwierzęta domowe do 10 kg; udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami; akceptowane karty kredytowe: Visa, Euro/MasterCard, American Express.

2-os., klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc), dostęp do internetu, telewizja satelitarna, sejf; za opłatą: minibar; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne); inne pokoje za dopłatą.

0039/0415385873, www.hotelaaron.com

- Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy

Tu narodziła się turystyka. Wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże i znakomita kuchnia, przyciągają turystów od zawsze. Bogata historia przeplata się ze światem mody, sportu i pełnych życia nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.

Elegancki, miejski hotel z kameralną atmosferą. Położony w dzielnicy Mestre, przyjemnym miejscu połączonym z wyspową częścią Wenecji Mostem Wolności – w kilka minut można się stąd dostać do centrum autobusem lub pociągiem. To świetna baza wypadowa do zwiedzania, ale też przyjemne miejsce do odpoczynku. Nowoczesne pokoje, funkcjonalne wnętrza i miła obsługa, na miejscu jadalnia i bar, a w okolicy przyjemne knajpki i restauracje. Zapraszamy na wyjatkowy urlop w jednym z najbardziej romantycznych i najpiękniejszych miast świata!

POŁOŻENIE: w dzielnicy Mestre, ok. 200 m od restauracji i barów, ok. 1 km od sklepów, ok. 10 km od centrum WENECJI; ok. 13 km od lotniska w Wenecji, ok. 50 km od lotniska w Treviso; przystanek autobusowy ok. 150 m od hotelu, stacja kolejowa ok. 500 m od hotelu.

PLAŻA: Lido, ok. 22 km od hotelu.

HOTEL: trzygwiazdkowy, zbudowany w 2009 r., 19 pokoi, 1 budynek, 3 piętra, winda, recepcja, lobby, jadalnia – śniadania w formie bufetu, bar; kącik telewizyjny; bezpłatny dostęp do internetu, internet bezprzewodowy; za opłatą: parking, sejf w recepcji, pralnia; akceptowane zwierzęta domowe do 10 kg; udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami; akceptowane karty kredytowe: Visa, Euro/MasterCard, American Express.

POKÓJ: 2-os., klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc), dostęp do internetu, telewizja satelitarna, sejf; za opłatą: minibar; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne); inne pokoje za dopłatą.

KONTAKT: 0039/0415385873, www.hotelaaron.com

GRATIS:
- Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy, Wenecja

Hotel Aaron

zmień wariant wakacji
  • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
559pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 1 118 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
  • wyślij zapytanie
  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter