phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Al Manthia

Atuty oferty

 • w centrum Rzymu
 • zabytkowy budynek, wyjątkowy klimat
 • wygodne i funkcjonalne pokoje
 • w okolicy przystanek autobusowy i stacja kolejowa
 • atrakcje turystyczne w zasięgu spaceru

Hotel Al Manthia Kod: AMTSIT2M8M

1 459PLN
Dorośli: 2 śniadania Nd 28.08 – Śr 31.08.22
Itaka
 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Włochy / Rzym

Hotel Al Manthia

 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Kod: AMTSIT2M8M
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Włochy – Bezpieczne Wakacje

w centrum RZYMU, ok. 100 m od restauracji i barów, ok. 300 m od sklepów, ok. 1 km od supermarketu, ok. 600 m od Fontanny Di Trevi i Panteonu, ok. 2 km od Piazza Navona; ok. 17 km od lotniska Rzym-Ciampino, ok. 31 km od lotniska Rzym-Fiumicino; przystanek autobusowy i postój taksówek ok. 100 m od hotelu, ok. 2 km od stacji kolejowej.

Ostia, ok. 30 km od hotelu.

czterogwiazdkowy, odnowiony w 2012 r., 36 pokoi, 1 budynek, 5 pięter, recepcja, restauracja – śniadania w formie bufetu; sejf; za opłatą: internet bezprzewodowy, room-service, usługa prania/prasowania, wypożyczalnia samochodów, motocykli i rowerów; akceptowane zwierzęta domowe (tylko psy; na zapytanie); akceptowane karty kredytowe: Visa, Euro/MasterCard i American Express.

2-os., klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon; za opłatą: sejf; inne pokoje za dopłatą.

0039/0679800131, www.almanthiahotel.com

Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy

Tu narodziła się turystyka. Wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże i znakomita kuchnia, przyciągają turystów od zawsze. Bogata historia przeplata się ze światem mody, sportu i pełnych życia nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.

Położony w samym sercu Wiecznego Miasta, na skrzyżowaniu czterech słynnych dzielnic, reprezentowanych przez cztery monumentalne fontanny, w bezpośrednim sąsiedztwie Piazza Barberini. Stylowy i zadbany, mieści się w pięknym, zabytkowym budynku z końca XVIII wieku, który został zaadaptowany na komfortowy hotel z przyjemnymi i funkcjonalnie wyposażonymi pokojami. Na miejscu recepcja, przytulne lobby i restauracja, w której każdego ranka serwowane jest pyszne śniadanie kontynentalne. Odpocznij, zjedź śniadanie i wybierz się na całodniowe zwiedzanie miasta – atrakcji nie zabraknie! W okolicy magiczna Fontanna di Trevi czy starożytny Panteon oraz przystanek autobusowy i stacja kolejowa, więc wygodnie można dojechać w każdy zakątek Rzymu!

POŁOŻENIE: w centrum RZYMU, ok. 100 m od restauracji i barów, ok. 300 m od sklepów, ok. 1 km od supermarketu, ok. 600 m od Fontanny Di Trevi i Panteonu, ok. 2 km od Piazza Navona; ok. 17 km od lotniska Rzym-Ciampino, ok. 31 km od lotniska Rzym-Fiumicino; przystanek autobusowy i postój taksówek ok. 100 m od hotelu, ok. 2 km od stacji kolejowej.

PLAŻA: Ostia, ok. 30 km od hotelu.

HOTEL: czterogwiazdkowy, odnowiony w 2012 r., 36 pokoi, 1 budynek, 5 pięter, recepcja, restauracja – śniadania w formie bufetu; sejf; za opłatą: internet bezprzewodowy, room-service, usługa prania/prasowania, wypożyczalnia samochodów, motocykli i rowerów; akceptowane zwierzęta domowe (tylko psy; na zapytanie); akceptowane karty kredytowe: Visa, Euro/MasterCard i American Express.

POKÓJ: 2-os., klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon; za opłatą: sejf; inne pokoje za dopłatą.

KONTAKT: 0039/0679800131, www.almanthiahotel.com

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy, Rzym

Hotel Al Manthia

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
1 459pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 2 918 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter