phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Alexander

Atuty oferty

  • otoczony górami, przy jeziorze Garda
  • niedaleko centrum kurortu
  • basen, strefa spa
  • smaczna kuchnia

Hotel Alexander Kod: AMTSIT23MY

1 029PLN
Dorośli: 2 śniadania Nd 16.10 – Śr 19.10.22
Itaka
Włochy / Jezioro Garda / Limone Sul Garda

Hotel Alexander

Kod: AMTSIT23MY
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Włochy – Bezpieczne Wakacje

nad jeziorem Garda, w centrum LIMONE SUL GARDA z restauracjami i barami, ok. 60 km od Trydentu, ok. 100 km od Werony; ok. 95 km od lotniska w Weronie, ok. 150 km od lotniska Mediolan-Linate, ok. 204 km od lotniska Mediolan-Malpensa, ok. 217 km od lotniska w Wenecji; przystanek autobusowy ok. 10 m od hotelu, dworzec kolejowy ok. 30 km.

przy jeziorze Garda, publiczna, ok. 500 m od hotelu.

czterogwiazdkowy, nowoczesny, zbudowany w 2008 r., 72 pokoje, 2 windy, lobby, całodobowa recepcja, restauracja, pizzeria Al Pirata, bar; sejf w recepcji, parking; ogród, taras, bezpłatny internet bezprzewodowy; udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami; akceptowane karty kredytowe: Visa, Euro/MasterCard.

2-os. (możliwość 1 dostawki), klimatyzowany (w terminie: lipiec-sierpień), łazienka (prysznic, wc; suszarka), dostęp do internetu, telewizja satelitarna, telefon, sejf; za opłatą: minibar; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamowienie przed przyjazdem (płatne); taras; inne pokoje za dopłatą.

basen (czynny sezonowo), przy basenie bezplatne parasole i leżaki; fitness; strefa spa: basen kryty, słona woda, jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, hammam; kort tenisowy ok. 1 km od hotelu (oferta zewnętrzna).

- Wi-Fi
- parking

Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy

Tu narodziła się turystyka. Wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże i znakomita kuchnia, przyciągają turystów od zawsze. Bogata historia przeplata się ze światem mody, sportu i pełnych życia nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.

Zbudowany w cudownym miejscu, w harmonii z otaczającym krajobrazem. Położony nad brzegiem jeziora, otoczony górami, zatopiony w zieleni jest idealnym miejscem na odpoczynek w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Zachwycające widoki podziwiać można m.in. z hotelowego tarasu, na miejscu jest basen i strefa spa, w której można zregenerować sily i prawdziwie odpocząć. Hotel słynie ze świetnej kuchni, na miejscu jest również bar, w którym można się napić pysznej kawy. Polecamy zwiedzanie okolicy i spacery – blisko stąd do centrum kurortu z urokliwą starówką!

POŁOŻENIE: nad jeziorem Garda, w centrum LIMONE SUL GARDA z restauracjami i barami, ok. 60 km od Trydentu, ok. 100 km od Werony; ok. 95 km od lotniska w Weronie, ok. 150 km od lotniska Mediolan-Linate, ok. 204 km od lotniska Mediolan-Malpensa, ok. 217 km od lotniska w Wenecji; przystanek autobusowy ok. 10 m od hotelu, dworzec kolejowy ok. 30 km.

PLAŻA: przy jeziorze Garda, publiczna, ok. 500 m od hotelu.

HOTEL: czterogwiazdkowy, nowoczesny, zbudowany w 2008 r., 72 pokoje, 2 windy, lobby, całodobowa recepcja, restauracja, pizzeria Al Pirata, bar; sejf w recepcji, parking; ogród, taras, bezpłatny internet bezprzewodowy; udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami; akceptowane karty kredytowe: Visa, Euro/MasterCard.

POKÓJ: 2-os. (możliwość 1 dostawki), klimatyzowany (w terminie: lipiec-sierpień), łazienka (prysznic, wc; suszarka), dostęp do internetu, telewizja satelitarna, telefon, sejf; za opłatą: minibar; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamowienie przed przyjazdem (płatne); taras; inne pokoje za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen (czynny sezonowo), przy basenie bezplatne parasole i leżaki; fitness; strefa spa: basen kryty, słona woda, jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, hammam; kort tenisowy ok. 1 km od hotelu (oferta zewnętrzna).

KONTAKT: 00365/954046, www.chincherini.com

GRATIS:
- Wi-Fi
- parking

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy, Jezioro Garda, Limone Sul Garda

Hotel Alexander

zmień wariant wakacji
  • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
1 029pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 2 058 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
  • wyślij zapytanie
  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter