phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Cellai

Atuty oferty

 • w historycznym centrum Florencji
 • blisko największych atrakcji miasta
 • piękne, oryginalne wnętrza
 • wygodne pokoje, urządzone z dbałością o każdy szczegół

Hotel Cellai Kod: AMTSIT3FOK

1 559PLN
Dorośli: 2 śniadania Pt 26.08 – Pn 29.08.22
Itaka
 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Włochy / Florencja

Hotel Cellai

 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Kod: AMTSIT3FOK
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Włochy – Bezpieczne Wakacje

w historycznym centrum FLORENCJI, ok. 100 m od barów i restauracji, ok. 500 m od supermarketu, ok. 1 km od kina i dyskoteki; ok. 81 km od Sieny, ok. 85 km od Pizy; ok. 9 km od lotniska we Florencji; przystanek autobusowy ok. 60 m od hotelu, postój taksówek i stacja kolejowa ok. 500 m od hotelu.

czterogwiazdkowy, mieści się w budynku z 1800 r., odnowiony w 2014 r., 68 pokoi, 1 budynek, 4 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, sejf w recepcji, 2 bary, w tym w lobby, śniadania w formie bufetu; wymiana walut; taras, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, lekarz na wezwanie, opiekunka do dziecka, parking; akceptowane zwierzęta domowe (tylko psy; na zapytanie, za opłatą); akceptowane karty płatnicze: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

2-os., klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, minibar (płatny), sejf; inne pokoje za dopłatą.

za opłatą: wypożyczalnia rowerów.

0039/055489291, www.hotelcellai.it

- Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy

Tu narodziła się turystyka. Wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże i znakomita kuchnia, przyciągają turystów od zawsze. Bogata historia przeplata się ze światem mody, sportu i pełnych życia nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.

Butikowy hotel, mieści się w kamienicy z XVIII wieku, położonej w samym sercu historycznego centrum Florencji, w otoczeniu wspaniałych zabytków. Eklektyczne wnętrza hotelu zdobią oryginalne dzieła sztuki i antyki, a eleganckie pokoje zostały urządzone z dbałością o każdy szczegół. Hotel z klimatem i wyjątkową atmosferą – to idealny wybór dla miłośników sztuki i zwiedzania. Największe atrakcje Florencji są na wyciągnięcie ręki, warto wybrać się na wieczorny spacer po malowniczych zaułkach i uliczkach miasta, które kusi niezliczonymi barami, knajpkami i eleganckimi restauracjami.

POŁOŻENIE: w historycznym centrum FLORENCJI, ok. 100 m od barów i restauracji, ok. 500 m od supermarketu, ok. 1 km od kina i dyskoteki; ok. 81 km od Sieny, ok. 85 km od Pizy; ok. 9 km od lotniska we Florencji; przystanek autobusowy ok. 60 m od hotelu, postój taksówek i stacja kolejowa ok. 500 m od hotelu.

HOTEL: czterogwiazdkowy, mieści się w budynku z 1800 r., odnowiony w 2014 r., 68 pokoi, 1 budynek, 4 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, sejf w recepcji, 2 bary, w tym w lobby, śniadania w formie bufetu; wymiana walut; taras, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, lekarz na wezwanie, opiekunka do dziecka, parking; akceptowane zwierzęta domowe (tylko psy; na zapytanie, za opłatą); akceptowane karty płatnicze: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

POKÓJ: 2-os., klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, minibar (płatny), sejf; inne pokoje za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: za opłatą: wypożyczalnia rowerów.

KONTAKT: 0039/055489291, www.hotelcellai.it

GRATIS: - Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy, Florencja

Hotel Cellai

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
1 559pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 3 118 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter