phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Corona d'Italia

Atuty oferty

 • w historycznym centrum Florencji
 • blisko największych atrakcji miasta
 • stylowy
 • wygodne pokoje

Hotel Corona d'Italia Kod: AMTSIT3FOW

889PLN
Dorośli: 2 śniadania Pn 29.08 – Cz 01.09.22
Itaka
 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Włochy / Florencja

Hotel Corona d'Italia

 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Kod: AMTSIT3FOW
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Włochy – Bezpieczne Wakacje

w historycznym centrum FLORENCJI, ok. 50 m od supermarketu, ok. 100 m od barów i restauracji, ok. 600 m od Piazza del Duomo, ok. 1 km od Palazzo Vecchio, ok. 1,3 km od Galerii Uffizi; ok. 81 km od Sieny, ok. 85 km od Pizy; ok. 9 km od lotniska we Florencji; przystanek autobusowy i postój taksówek ok. 50 m od hotelu, stacja kolejowa ok. 200 m od hotelu.

trzygwiazdkowy, 80 pokoi, 3 piętra, lobby, recepcja, sejf w recepcji, bar w lobby; kantor, sala konferencyjna dla 35 os., bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: lekarz na wezwanie, pralnia, usługa prasowania; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, JCB, Diners Club.

2-os., klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc), dostęp do internetu, telewizja satelitarna, minibar (płatny), sejf.

oferta zewnętrzna: pole golfowe ok. 15 km od hotelu.

- Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy

Tu narodziła się turystyka. Wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże i znakomita kuchnia, przyciągają turystów od zawsze. Bogata historia przeplata się ze światem mody, sportu i pełnych życia nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.

Stylowy i klimatyczny hotel, położony w murach XIX-wiecznego budynku, w historycznym centrum Florencji – stolicy Toskanii. Doskonała lokalizacja pozwoli Ci pieszo zwiedzać największe atrakcje miasta, a wygodne pokoje urządzone w stylu klasycznym idealnie sprawdzą się na wypoczynek po aktywnym dniu. Warto również wybrać się na zakupy do eleganckich butików w pobliżu.

POŁOŻENIE: w historycznym centrum FLORENCJI, ok. 50 m od supermarketu, ok. 100 m od barów i restauracji, ok. 600 m od Piazza del Duomo, ok. 1 km od Palazzo Vecchio, ok. 1,3 km od Galerii Uffizi; ok. 81 km od Sieny, ok. 85 km od Pizy; ok. 9 km od lotniska we Florencji; przystanek autobusowy i postój taksówek ok. 50 m od hotelu, stacja kolejowa ok. 200 m od hotelu.

HOTEL: trzygwiazdkowy, 80 pokoi, 3 piętra, lobby, recepcja, sejf w recepcji, bar w lobby; kantor, sala konferencyjna dla 35 os., bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: lekarz na wezwanie, pralnia, usługa prasowania; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, JCB, Diners Club.

POKÓJ: 2-os., klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc), dostęp do internetu, telewizja satelitarna, minibar (płatny), sejf.

SPORT I ROZRYWKA: oferta zewnętrzna: pole golfowe ok. 15 km od hotelu.

KONTAKT: 0039/055261501, www.hotelcoronaditalia.com

GRATIS: - Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy, Florencja

Hotel Corona d'Italia

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
889pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 1 778 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter