phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Cristina

Atuty oferty

  • blisko centrum
  • panoramiczny widok na Jezioro Garda
  • w okolicy świetne szlaki turystyczne
  • 2 baseny, w tym na tarasie

Hotel Cristina Kod: AMTSIT1AF8

649PLN
Dorośli: 2 śniadania Pn 17.10 – Cz 20.10.22
Itaka
Włochy / Jezioro Garda / Limone Sul Garda

Hotel Cristina

Kod: AMTSIT1AF8
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Włochy – Bezpieczne Wakacje

ok. 1 km od centrum LIMONE SUL GARDA ze sklepami, restauracjami i barami, ok. 1 km od jeziora Garda, ok. 2 km od supermarketu, ok. 15 km od Cascate Di Varone, ok. 30 km od Gardone, ok. 50 km od Jungle Adventure Park, ok. 96 km od Werony; ok. 95 km od lotniska w Weronie, ok. 116 km od lotniska w Bergamo, ok. 150 km od lotniska Mediolan-Linate, ok. 204 km od lotniska Mediolan-Malpensa, ok. 217 km od lotniska w Wenecji; przystanek autobusowy i postój taksówek ok. 2 km od hotelu.

publiczna, żwirowa, ok. 2 km od hotelu.

czterogwiazdkowy, odnowiony w 2009 r., 152 pokoje, 5 budynków, w tym główny, do 4 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, bar przy basenie; kącik telewizyjny, sejf w recepcji (wymagany depozyt), wymiana walut, parking, garaż; ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: wypożyczalnia rowerów; akceptowane małe zwierzęta domowe maks. 10 kg (na zapytanie); akceptowane karty kredytowe: Visa, Euro/MasterCard, American Express, Diners Club.

superior: 2-os. (możliwość 2 dostawek), ok. 16-20 m², klimatyzowany (w terminie: lipiec-sierpień), łazienka (wanna lub prysznic, wc), telewizja satelitarna, telefon, sejf (depozyt), zestaw do kawy/herbaty, minibar (płatny); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras, widok na jezioro.

2 baseny, w tym na tarasie, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; tenis stołowy (wymagany depozyt), pokój gier; plac zabaw dla dzieci, animacje dla dorosłych: muzyka na żywo (4 razy w tygodniu, w terminie: maj-wrzesień); za opłatą: bilard; oferta zewnętrzna (płatne): kort tenisowy ok. 2 km od hotelu.

0039/0365958111, www.parchotels.it

- Wi-Fi
- parking

Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy

Tu narodziła się turystyka. Wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże i znakomita kuchnia, przyciągają turystów od zawsze. Bogata historia przeplata się ze światem mody, sportu i pełnych życia nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.

Osadzony w górskim krajobrazie i otoczony ogrodami, oferuje spokój, wygodę, a do tego wyjątkowy panoramiczny widok na Jezioro Garda, który można podziwiać z hotelowych tarasów lub bezpośrednio z basenu. Na miejscu czekają też udogodnień dla najmłodszych, w tym plac zabaw i pokój gier. W wolnym czasie polecamy wybrać się na spacer do centrum miasta i skosztować włoskich specjałów w lokalnych restauracjach lub wypożyczyć rower i spędzić dzień aktywnie zwiedzając okolicę.

POŁOŻENIE: ok. 1 km od centrum LIMONE SUL GARDA ze sklepami, restauracjami i barami, ok. 1 km od jeziora Garda, ok. 2 km od supermarketu, ok. 15 km od Cascate Di Varone, ok. 30 km od Gardone, ok. 50 km od Jungle Adventure Park, ok. 96 km od Werony; ok. 95 km od lotniska w Weronie, ok. 116 km od lotniska w Bergamo, ok. 150 km od lotniska Mediolan-Linate, ok. 204 km od lotniska Mediolan-Malpensa, ok. 217 km od lotniska w Wenecji; przystanek autobusowy i postój taksówek ok. 2 km od hotelu.

PLAŻA: publiczna, żwirowa, ok. 2 km od hotelu.

HOTEL: czterogwiazdkowy, odnowiony w 2009 r., 152 pokoje, 5 budynków, w tym główny, do 4 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, bar przy basenie; kącik telewizyjny, sejf w recepcji (wymagany depozyt), wymiana walut, parking, garaż; ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: wypożyczalnia rowerów; akceptowane małe zwierzęta domowe maks. 10 kg (na zapytanie); akceptowane karty kredytowe: Visa, Euro/MasterCard, American Express, Diners Club.

POKÓJ:superior: 2-os. (możliwość 2 dostawek), ok. 16-20 m², klimatyzowany (w terminie: lipiec-sierpień), łazienka (wanna lub prysznic, wc), telewizja satelitarna, telefon, sejf (depozyt), zestaw do kawy/herbaty, minibar (płatny); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras, widok na jezioro.

SPORT I ROZRYWKA: 2 baseny, w tym na tarasie, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; tenis stołowy (wymagany depozyt), pokój gier; plac zabaw dla dzieci, animacje dla dorosłych: muzyka na żywo (4 razy w tygodniu, w terminie: maj-wrzesień); za opłatą: bilard; oferta zewnętrzna (płatne): kort tenisowy ok. 2 km od hotelu.

KONTAKT: 0039/0365958111, www.parchotels.it

GRATIS: - Wi-Fi
- parking

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy, Jezioro Garda, Limone Sul Garda

Hotel Cristina

zmień wariant wakacji
  • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
649pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 1 298 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
  • wyślij zapytanie
  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter