phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Internazionale

Atuty oferty

 • polecany dla rodzin
 • tuż przy jeziorze Garda i plaży
 • w odległości spaceru od centrum Torri del Benaco
 • przyjamny basen, strefa wellness
 • baza wypadowa do zwiedzania Werony

Hotel Internazionale Kod: AITGAR6G2W

839PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Nd 09.10 – Śr 12.10.22
Itaka
Włochy / Jezioro Garda / Torri Del Benaco

Hotel Internazionale

Kod: AITGAR6G2W
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Włochy – Bezpieczne Wakacje

nad jeziorem Garda, ok. 2 km od centrum TORRI DEL BENACO, ok. 1 km od restauracji, barów i supermarketu, ok. 40 km od Werony; ok. 40 km od lotniska w Weronie, ok. 125 km od lotniska w Bergamo, ok. 160 km od lotniska Mediolan-Linate; przystanek autobusowy ok. 800 m od hotelu, postój taksówek ok. 2 km, stacja kolejowa ok. 25 km.

przy jeziorze Garda, publiczna, kamienista, ok. 300 m od hotelu.

czterogwiazdkowy, 107 pokoi, 5 budynków, w tym główny, do 4 pięter, winda, całodobowa recepcja, restauracja – śniadania w formie bufetu, pozostałe posiłki z menu, bar w lobby; sejf, parking, kącik telewizyjny; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: lekarz na wezwanie; akceptowane karty kredytowe: EC, Euro/MasterCard, Visa.

2-os., ogrzewany/klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc), telewizja satelitarna, sejf; inne pokoje za dopłatą.

basen, słodka woda, wydzielona część dla dzieci, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki (kaucja); basen kryty (czynny sezonowo); fitness; za opłatą: strefa wellness: sauna, hammam; ok. 10 km od hotelu pole golfowe i jazda konno (oferta zewnętrzna).

0039/0457225189, www.chincherini.com

- Wi-Fi
- parking

Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy

Tu narodziła się turystyka. Wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże i znakomita kuchnia, przyciągają turystów od zawsze. Bogata historia przeplata się ze światem mody, sportu i pełnych życia nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.

Zwrócony w stronę jeziora, tuż przy plaży, w odległości spaceru od centrum wakacyjnego kurortu, do którego można dojść w kilka minut przyjemnym spacerem, zaprasza na beztroskie wakacje w pięknym otoczeniu. Z hotelowych tarasów podziwiać można panoramiczne widoki na Gardę i zielone wzgórza, tuż przy budynku znajduje się urokliwy basen otoczony bujnym, zielonym ogródem. Na Gości czekają wygodne pokoje, restauracja serwująca smaczną kuchnię i bar. W wolnej chwili można się zrelaksować w strefie wellness lub poćwiczyć fitness. Polecamy aktywny wypoczynek i zwiedzanie okolicy – niedaleko stąd do słynnej Werony!

POŁOŻENIE: nad jeziorem Garda, ok. 2 km od centrum TORRI DEL BENACO, ok. 1 km od restauracji, barów i supermarketu, ok. 40 km od Werony; ok. 40 km od lotniska w Weronie, ok. 125 km od lotniska w Bergamo, ok. 160 km od lotniska Mediolan-Linate; przystanek autobusowy ok. 800 m od hotelu, postój taksówek ok. 2 km, stacja kolejowa ok. 25 km.

PLAŻA: przy jeziorze Garda, publiczna, kamienista, ok. 300 m od hotelu.

HOTEL: czterogwiazdkowy, 107 pokoi, 5 budynków, w tym główny, do 4 pięter, winda, całodobowa recepcja, restauracja – śniadania w formie bufetu, pozostałe posiłki z menu, bar w lobby; sejf, parking, kącik telewizyjny; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: lekarz na wezwanie; akceptowane karty kredytowe: EC, Euro/MasterCard, Visa.

POKÓJ: 2-os., ogrzewany/klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc), telewizja satelitarna, sejf; inne pokoje za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, słodka woda, wydzielona część dla dzieci, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki (kaucja); basen kryty (czynny sezonowo); fitness; za opłatą: strefa wellness: sauna, hammam; ok. 10 km od hotelu pole golfowe i jazda konno (oferta zewnętrzna).

KONTAKT: 0039/0457225189, www.chincherini.com

GRATIS:
- Wi-Fi
- parking

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy, Jezioro Garda, Torri Del Benaco

Hotel Internazionale

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
839pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 1 678 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter