phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel La Vue D’Or

Atuty oferty

  • zachwycające widoki na Zatokę Neapolitańską
  • romantyczny klimat włoskiego południa
  • basen z tarasem słonecznym
  • miła, pomocna obsługa

Hotel La Vue D’Or Kod: AITNAPC584

2 309PLN
Dorośli: 2 śniadania Nd 16.10 – Śr 19.10.22
Itaka
Włochy / Kampania / Priora

Hotel La Vue D’Or

Kod: AITNAPC584
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Włochy – Bezpieczne Wakacje

ok. 8 km od centrum SORRENTO; ok. 53 km od lotniska w Neapolu; przystanek autobusowy ok. 70 m od hotelu; bezpłatny bus hotelowy do centrum Sorrento.

Marina di Puolo, ok. 10 km od hotelu.

czterogwiazdkowy, 68 pokoi, 1 budynek, lobby, recepcja, restauracja, bar; parking; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service; akceptowane karty kredytowe: Visa, Euro/MasterCard.

2-os., klimatyzowany/ogrzewany, łazienka (wanna lub prysznic, wc), dostęp do internetu, telewizor, sejf; za opłatą: minibar; inne pokoje za dopłatą.

basen, przy basenie bezpłatne leżaki; za opłatą: jacuzzi.

0039/0818073153, www.lavuedor.it

- Wi-Fi
- parking
- bus do centrum

Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy

Tu narodziła się turystyka. Wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże i znakomita kuchnia, przyciągają turystów od zawsze. Bogata historia przeplata się ze światem mody, sportu i pełnych życia nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.

Klimatyczny hotel niedaleko urokliwego centrum Sorrento to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników włoskiego południa! Dobra lokalizacja umożliwia zwiedzanie najciekawszych miejsc w okolicy, a odprężające widoki na góry i morze pozwolą poczuć wakacyjną atmosferę. W hotelu na Gości czekają przytulne pokoje, pomocna obsługa oraz restauracja, w której podczas posiłków można podziwiać panoramę okolicy. Przyjedź koniecznie i przekonaj się na własne oczy, jak tutaj jest pięknie!

POŁOŻENIE: ok. 8 km od centrum SORRENTO; ok. 53 km od lotniska w Neapolu; przystanek autobusowy ok. 70 m od hotelu; bezpłatny bus hotelowy do centrum Sorrento.

PLAŻA: Marina di Puolo, ok. 10 km od hotelu.

HOTEL: czterogwiazdkowy, 68 pokoi, 1 budynek, lobby, recepcja, restauracja, bar; parking; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service; akceptowane karty kredytowe: Visa, Euro/MasterCard.

POKÓJ: 2-os., klimatyzowany/ogrzewany, łazienka (wanna lub prysznic, wc), dostęp do internetu, telewizor, sejf; za opłatą: minibar; inne pokoje za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, przy basenie bezpłatne leżaki; za opłatą: jacuzzi.

KONTAKT: 0039/0818073153, www.lavuedor.it

GRATIS: - Wi-Fi
- parking
- bus do centrum

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy, Kampania, Priora

Hotel La Vue D’Or

zmień wariant wakacji
  • Dojazd własny
Wybierz
2 689 Pln
Oszczędzasz: 380 PLN
Dorosły
2 309pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 4 618 pln razem
Oszczędzasz 380 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
  • wyślij zapytanie
  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter