phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Pitti Palace al Ponte Vecchio

Atuty oferty

 • idealny na romantyczny wyjazd we dwoje
 • wspaniale położony tuż przy Ponte Vecchio
 • restauracja z widokiem na miasto
 • stylowy i elegancki

Hotel Pitti Palace al Ponte Vecchio Kod: AMTSIT3FZ8

1 559PLN
Dorośli: 2 śniadania Pn 29.08 – Cz 01.09.22
Itaka
 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Włochy / Florencja

Hotel Pitti Palace al Ponte Vecchio

 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Kod: AMTSIT3FZ8
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Włochy – Bezpieczne Wakacje

w historycznym centrum FLORENCJI, ok. 50 m od supermarketu, barów i restauracji, ok. 300 m od Galerii Uffizi, ok. 500 m od Palazzo Vecchio, ok. 800 m od Piazza del Duomo; ok. 81 km od Sieny, ok. 85 km od Pizy; ok. 9 km od lotniska we Florencji; ok. 50 m od przystanku autobusowego i postoju taksówek, ok. 1 km od stacji kolejowej.

trzygwiazdkowy, 7 pięter, lobby, recepcja, sejf w recepcji, restauracja, bar w lobby; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, pralnia, usługa prasowania, wypożyczalnia rowerów i samochodów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

2-os., klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), dostęp do internetu, telewizja satelitarna, minibar (płatny), sejf; inne pokoje za dopłatą.

0039/0552398711, www.florencehotelpittipalacealpontevecchio.com

- Wi-Fi

Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy

Tu narodziła się turystyka. Wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże i znakomita kuchnia, przyciągają turystów od zawsze. Bogata historia przeplata się ze światem mody, sportu i pełnych życia nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.

Stylowy, rewelacyjnie położony w historycznym centrum Florencji, tuż przy Ponte Vecchio – Moście Złotników i blisko największych atrakcji Florencji – słynnej Galerii Uffizi, zachwycającego elegancką architekturą Palazzo Vecchio i Piazza del Duomo z najsłynniejszymi zabytkami miasta. Do dyspozycji Gości są eleganckie pokoje, bar w lobby oraz restauracja na dachu hotelu z zapierającym dech widokiem na miasto. Doskonały wybór na romantyczne wakacje we dwoje!

POŁOŻENIE: w historycznym centrum FLORENCJI, ok. 50 m od supermarketu, barów i restauracji, ok. 300 m od Galerii Uffizi, ok. 500 m od Palazzo Vecchio, ok. 800 m od Piazza del Duomo; ok. 81 km od Sieny, ok. 85 km od Pizy; ok. 9 km od lotniska we Florencji; ok. 50 m od przystanku autobusowego i postoju taksówek, ok. 1 km od stacji kolejowej.

HOTEL: trzygwiazdkowy, 7 pięter, lobby, recepcja, sejf w recepcji, restauracja, bar w lobby; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: room-service, pralnia, usługa prasowania, wypożyczalnia rowerów i samochodów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ: 2-os., klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), dostęp do internetu, telewizja satelitarna, minibar (płatny), sejf; inne pokoje za dopłatą.

KONTAKT: 0039/0552398711, www.florencehotelpittipalacealpontevecchio.com

GRATIS: - Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy, Florencja

Hotel Pitti Palace al Ponte Vecchio

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
1 559pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 3 118 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter