phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Le Querce Resort Sea Thermae & Spa

Atuty oferty

  • malowniczo położony na wzgórzu
  • blisko plaży
  • 2 baseny z wodą termalną
  • centrum spa tylko dla dorosłych

Hotel Le Querce Resort Sea Thermae & Spa Kod: AMTSIT1JQ8

2 229PLN
Dorośli: 2 śniadania Nd 16.10 – Śr 19.10.22
Itaka
Włochy / Kampania / Ischia

Hotel Le Querce Resort Sea Thermae & Spa

Kod: AMTSIT1JQ8
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Włochy – Bezpieczne Wakacje

ok. 2,5 km od centrum ISCHIA PORTO, w pobliżu sklepy i restauracje, przy drodze lokalnej, ok. 4 km od Zamku Aragońskiego, ok. 6 km od Museo del Mare; ok. 44 km od lotniska w Neapolu; przystanek autobusowy ok. 100 m od hotelu.

Cafiero, prywatna, kamienista, dojście hotelową ścieżką i zejście schodami, ok. 400 m od hotelu, otwarta od połowy czerwca do połowy września, parasole i leżaki płatne (w terminie: lipiec-sierpień, w pozostałych miesiącach bezpłatnie).

czterogwiazdkowy, przytulny, 73 pokoje, 1 budynek, 5 pięter, lobby, całodobowa recepcja, 2 restauracje, kuchnia lokalna i międzynarodowa: Pulcinella w budynku głównym – śniadania w formie bufetu, obiady i kolacje à la carte, Terrazza Cafiero przy basenie – obiady i kolacje à la carte, w restauracjach dostępne dania wegetariańskie i dla osób z celiakią, w restauracjach podczas kolacji obowiązuje strój formalny (panowie – długie spodnie), bar przy basenie; sala konferencyjna dla 120 osób; parking, punkt wymiany walut i sejf w recepcji, wózek dla dziecka (do wypożyczenia w recepcji); bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: opiekunka do dziecka, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club, EC-Card, JCB.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka), ok. 25 m², klimatyzowany (w terminie: czerwiec-wrzesień), łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, sejf, minibar; balkon lub taras (stolik i krzesełka), widok na ogród; widok na morze za dopłatą; superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka), ok. 25 m², wyposażenie ja w pokoju standardowym; widok na morze; pokój superior za dopłatą.

basen, regularny kształt, woda termalna o temp. 30-35°C, wymagane czepki  (dostępne w recepcji; płatne: ok. 3 EUR), przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki (dostępne w recepcji; depozyt: ok. 10 EUR); siłownia, sala gier, centrum spa (tylko dla osób powyżej 18. roku życia): bezpłatnie: basen kryty, regularny kształt, woda termalna o temp. 30-35°C, wymagane czepki, przy basenie bezpłatne leżaki, płatne: solarium, hammam, masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało; za opłatą: bilard; oferta zewnętrzna (płatne): wypożyczalnia samochodów i skuterów.

0039/081993261, www.hotellequerce.it

- Wi-Fi
- parking

Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy — Ischia

Lasy piniowe, winnice, gaje cytrusowe i kasztanowe sprawiają, że Ischia nazywana jest Zieloną Wyspą. Wspaniały śródziemnomorski klimat, urozmaicone wybrzeże z pięknymi plażami i stromymi skałami, krajobrazy z białymi domkami i  wszechobecnym błękitem morza od dawna zachwycają turystów z całego świata.

Położony tarasowo na wzgórzu, w otoczeniu śródziemnomorskiej roślinności to idealne miejsce na pełen relaks i oderwanie od codzienności. Goście chętnie odwiedzają centrum spa z krytym basenem z wodą termalną, znaną z prozdrowotnych właściwości i korzystają z bogatej oferty zabiegów regeneracyjnych i pielęgnacyjnych. Na miejscu jest także ładnie zaaranżowany basen z tarasem słonecznym, z którego można podziwiać widok na morze, 2 restauracje, bar i bezpłatny parking. Blisko stąd do plaży, a w odległości spaceru znajduje się centrum miasteczka Ischia Porto z licznymi sklepami i restauracjami.

POŁOŻENIE: ok. 2,5 km od centrum ISCHIA PORTO, w pobliżu sklepy i restauracje, przy drodze lokalnej, ok. 4 km od Zamku Aragońskiego, ok. 6 km od Museo del Mare; ok. 44 km od lotniska w Neapolu; przystanek autobusowy ok. 100 m od hotelu.

PLAŻA: Cafiero, prywatna, kamienista, dojście hotelową ścieżką i zejście schodami, ok. 400 m od hotelu, otwarta od połowy czerwca do połowy września, parasole i leżaki płatne (w terminie: lipiec-sierpień, w pozostałych miesiącach bezpłatnie).

HOTEL: czterogwiazdkowy, przytulny, 73 pokoje, 1 budynek, 5 pięter, lobby, całodobowa recepcja, 2 restauracje, kuchnia lokalna i międzynarodowa: Pulcinella w budynku głównym – śniadania w formie bufetu, obiady i kolacje à la carte, Terrazza Cafiero przy basenie – obiady i kolacje à la carte, w restauracjach dostępne dania wegetariańskie i dla osób z celiakią, w restauracjach podczas kolacji obowiązuje strój formalny (panowie – długie spodnie), bar przy basenie; sala konferencyjna dla 120 osób; parking, punkt wymiany walut i sejf w recepcji, wózek dla dziecka (do wypożyczenia w recepcji); bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: opiekunka do dziecka, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club, EC-Card, JCB.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka), ok. 25 m², klimatyzowany (w terminie: czerwiec-wrzesień), łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, sejf, minibar; balkon lub taras (stolik i krzesełka), widok na ogród; widok na morze za dopłatą; superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka), ok. 25 m², wyposażenie ja w pokoju standardowym; widok na morze; pokój superior za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, regularny kształt, woda termalna o temp. 30-35°C, wymagane czepki  (dostępne w recepcji; płatne: ok. 3 EUR), przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki (dostępne w recepcji; depozyt: ok. 10 EUR); siłownia, sala gier, centrum spa (tylko dla osób powyżej 18. roku życia): bezpłatnie: basen kryty, regularny kształt, woda termalna o temp. 30-35°C, wymagane czepki, przy basenie bezpłatne leżaki, płatne: solarium, hammam, masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało; za opłatą: bilard; oferta zewnętrzna (płatne): wypożyczalnia samochodów i skuterów.

KONTAKT: 0039/081993261, www.hotellequerce.it

GRATIS: - Wi-Fi
- parking

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Dookoła wyspy — zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Ischii. Przejazd do Lacco Ameno, którego symbolem jest formacja skalna swoim kształtem przypominająca grzyb. Następnie wizyta w Casamicciola Terme, skąd rozciąga się malowniczy widok na Ischia Porto i Zamek Aragoński. Degustacja lokalnych alkoholi z możliwością ich zakupu. Przejazd do najwyżej położonej miejscowości na wyspie - Serrara Fontana, leżącej na zboczu góry Epomeo, gdzie można delektować się filiżanką włoskiej kawy lub spróbować lokalnych przekąsek. Następnie przystanek w malowniczym kurorcie Sant’Angelo, skąd można podziwiać widok na Zatokę Neapolitańską i wyspę Capri. Czas wolny na zakup pamiątek oraz leczniczych kosmetyków termalnych. Wycieczka półdniowa. Cena - ok. 25 EUR.

Wyspa Capri — rejs na ulubioną wyspę rzymskich cesarzy, nazywaną perłą Morza Tyrreńskiego. Czas wolny w miasteczku Anacapri z kościołem św. Michała, willą Casa Rosa z galerią obrazów i pomnikiem rzymskiego cesarza Tyberiusza. Dużą atrakcję stanowi willa św. Michała, w której można zobaczyć wkomponowane w budowlę pozostałości po czasach greckich i rzymskich oraz wspaniały widok na Marina Grande. Możliwość wjazdu wyciągiem krzesełkowym na najwyższą górę na Capri: Monte Solaro, skąd roztacza się zapierający dech widok na dwie zatoki. Po południu przejazd do miasteczka Capri, uważanego za stolicę wyspy. Czas wolny na zwiedzanie miasta, ogrodów Augusta, słynnej Lazurowej Groty lub rejs dookoła wyspy. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 80 EUR, dzieci - ok. 60 EUR (nie zawiera: biletów wstępu do kościoła św. Michała: ok. 3 EUR, willi Casa Rosa: ok. 3,5 EUR, willi św. Michała: 8 EUR/os., Lazurowej Groty: ok. 35 EUR, wjazdu wyciągiem krzesełkowym: ok. 11 EUR, rejsu dookoła wyspy: ok. 18 EUR, ogrodów Augusta: ok. 1 EUR).

Pompeje i Wezuwiusz — zwiedzanie ruin antycznego miasta Pompeje, zniszczonego przez erupcję wulkanu Wezuwiusz w 79 r. Wyjazd wcześnie rano do portu, a następnie transfer promem do kontynentalnej części Włoch. Zwiedzanie stanowisk archeologicznych oraz czas wolny w Pompejach. Dla chętnych obiad w restauracji. Następnie wjazd na Wezuwiusz na wysokość ok. 1000 m n.p.m., czas wolny przeznaczony na dojście na szczyt wulkanu. Podziwianie krateru oraz Zatoki Neapolitańskiej. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 62 EUR (nie zawiera: biletu wstępu do zwiedzanych stanowisk archeologicznych w Pompejach: ok. 15 EUR, biletu wstępu na szczyt wulkanu Wezuwiusz: ok. 10 EUR, obiad: ok. 15 EUR).

Wyspa Procida — rejs na najmniejszą wyspę Zatoki Neapolitańskiej - piękną Procidę, jeszcze w pełni nie odkrytą przez turystów. Postój w rybackim porcie Corricella, czas wolny na obiad i zwiedzanie. Podczas rejsu wokół wyspy kilka postojów, podczas których będzie czas na kąpiel w morzu (zejście do morza bezpośrednio z pokładu statku). Powrót na Ischię późnym popołudniem. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 60 EUR (nie zawiera obiadu w restauracji na wyspie: ok. 15-20 EUR).

Rejs dookoła wyspy Ischia — rejs wzdłuż wybrzeża wyspy Ischia z postojami w pięknych przystaniach. W czasie rejsu będzie czas na kąpiel w morzu i snurkowanie (zejście do morza z pokładu po drabince), a radosna załoga zachęci do wspólnej zabawy i zadba, aby ten dzień był niezapomnianym przeżyciem. Na pokładzie przekąski, woda, wino oraz obiad z owoców morza. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 60 EUR, dzieci - ok. 48 EUR (zawiera: wodę, wino, przekąski, obiad); wymagane min. 10 osób.

Wybrzeże Amalfitańskie — rejs na wybrzeże słynące z pięknych zatok, tajemniczych grot oraz wysokich klifów, wpisane na listę UNESCO. Czas wolny w miasteczkach: Amalfi - dawnej stolicy apostolskiej i centrum średniowiecznej republiki i majestatycznie wyłaniającym się z morza Positano. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 55 EUR.

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy, Kampania, Ischia

Hotel Le Querce Resort Sea Thermae & Spa

zmień wariant wakacji
  • Dojazd własny
Wybierz
2 609 Pln
Oszczędzasz: 380 PLN
Dorosły
2 229pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 4 458 pln razem
Oszczędzasz 380 PLN
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
  • wyślij zapytanie
  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter