phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Parco San Marco

Atuty oferty

 • wakacje we dwoje
 • kameralna atmosfera
 • blisko plaży Citara
 • udogodnienia hotelu Royal Palm

Hotel Parco San Marco Kod: NAPMARC

641PLN
Dorośli: 2 2 posiłki So 28.08 – So 04.09.21
Itaka
 • Promocja LATO 21 LATO 21
Włochy / Ischia / Forio

Hotel Parco San Marco

 • Promocja LATO 21 LATO 21
Kod: NAPMARC
Opis

na wzgórzu, obok hotelu Royal Palm, ok. 1,5 km od centrum i portu FORIO, ok. 400 m od najbliższych sklepów i barów, ok. 800 m od ogrodu botanicznego Giardini Ravino, ok. 1 km od Giardini Poseidon Terme - największego parku termalnego na wyspie z 20 basenami; ok. 45 km od lotniska w Neapolu (transfer autokarem i promem); przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu.

Citara, publiczna, piaszczysta, szeroka, łagodne zejście do morza, ok. 400 m od hotelu, dojście asfaltową drogą lub dojazd bezpłatnym hotelowym busem (w terminie: 1.06-30.09), parasole i leżaki płatne (ok. 15-30 EUR/komplet); Cava dell'Isola, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 200 m od hotelu, dojście chodnikiem oraz zejście po schodkach, bez serwisu plażowego.

czterogwiazdkowy, zbudowany w 1977 r., regularnie odnawiany, 100 pokoi, 1 budynek, 4 piętra, winda; w hotelu Royal Palm: duży hol, całodobowa recepcja, restauracja z widokiem na morze - dania w formie bufetu i á la carte, kuchnia włoska i międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe (na zamówienie), bar na tarasie z widokiem na morze i zatokę Citara, bar przy basenie; ogród z roślinnością śródziemnomorską, bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; na terenie hotelu występują różnice poziomów – nie jest polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 18-20 m², klimatyzowany (w terminie: 16.06-14.09), łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon; za opłatą: sejf (ok. 1,5 EUR/dzień, kaucja: ok. 20 EUR), minibar (płatny wg konsumpcji); łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne: ok. 10 EUR/dzień); pokoje z balkonem i widokiem na morze na zamówienie, za dopłatą.

w hotelu Royal Palm: basen, nieregularny kształt, woda termalna o temp. 30-35°C, ok. 120 m², basen, okrągły kształt, woda słodka, ok. 60 m², wymagane czepki, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki płatne (ok. 1 EUR/os./dzień, dodatkowo wymagana kaucja: ok. 10 EUR); 2 baseny kryte, woda termalna o temp. 34-38°C, wymagane czepki; za opłatą: centrum spa: sauna, łaźnia turecka, masaże, zabiegi błotne, źródło lodowe, pokój relaksacyjny.

0039/081907715, www.hotelsanmarcoischia.it

 • Wi-Fi
 • bus na plażę

4.0 /6
78% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Położenie hotelu
 • Obsługę hotelową
 • Plażę w okolicy

Bezpieczne wakacje z ITAKĄ

Gwarancja bezkosztowej zmiany na inny termin w przypadku kwarantanny lub zachorowania na COVID-19

Ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na COVID-19 lub kwarantanny podczas wakacji

Ubezpieczenie od rezygnacji w przypadku zachorowania przed wyjazdem dowolnego uczestnika

LATO 2021
Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy — Ischia

Lasy piniowe, winnice, gaje cytrusowe i kasztanowe sprawiają, że Ischia nazywana jest Zieloną Wyspą. Wspaniały śródziemnomorski klimat, urozmaicone wybrzeże z pięknymi plażami i stromymi skałami, krajobrazy z białymi domkami i  wszechobecnym błękitem morza od dawna zachwycają turystów z całego świata.

Położony na wzgórzu, obok hotelu Royal Palm, tworzy z nim wakacyjny kompleks, z którego udogodnień mogą korzystać Goście. Hotel przypomina śródziemnomorską willę, otoczoną palmami i gajem oliwnym, jest idealnym wyborem na romantyczne wakacje w kameralnej atmosferze. Tylko parę kroków stąd do pięknej, piaszczystej plaży i centrum wakacyjnego kurortu – Forio. Goście mają do dyspozycji baseny termalne, centrum spa, restaurację i bary hotelu Royal Palm. Doskonały, jako baza wypadowa do zwiedzania takich atrakcji, jak ogrody botaniczne Giardini Ravino i Giardini Poseidon Terme - największy park z basenami termalnymi na wyspie.

POŁOŻENIE: na wzgórzu, obok hotelu Royal Palm, ok. 1,5 km od centrum i portu FORIO, ok. 400 m od najbliższych sklepów i barów, ok. 800 m od ogrodu botanicznego Giardini Ravino, ok. 1 km od Giardini Poseidon Terme - największego parku termalnego na wyspie z 20 basenami; ok. 45 km od lotniska w Neapolu (transfer autokarem i promem); przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu.

PLAŻA: Citara, publiczna, piaszczysta, szeroka, łagodne zejście do morza, ok. 400 m od hotelu, dojście asfaltową drogą lub dojazd bezpłatnym hotelowym busem (w terminie: 1.06-30.09), parasole i leżaki płatne (ok. 15-30 EUR/komplet); Cava dell'Isola, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 200 m od hotelu, dojście chodnikiem oraz zejście po schodkach, bez serwisu plażowego.

HOTEL: czterogwiazdkowy, zbudowany w 1977 r., regularnie odnawiany, 100 pokoi, 1 budynek, 4 piętra, winda; w hotelu Royal Palm: duży hol, całodobowa recepcja, restauracja z widokiem na morze - dania w formie bufetu i á la carte, kuchnia włoska i międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe (na zamówienie), bar na tarasie z widokiem na morze i zatokę Citara, bar przy basenie; ogród z roślinnością śródziemnomorską, bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; na terenie hotelu występują różnice poziomów – nie jest polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 18-20 m², klimatyzowany (w terminie: 16.06-14.09), łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon; za opłatą: sejf (ok. 1,5 EUR/dzień, kaucja: ok. 20 EUR), minibar (płatny wg konsumpcji); łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne: ok. 10 EUR/dzień); pokoje z balkonem i widokiem na morze na zamówienie, za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: w hotelu Royal Palm: basen, nieregularny kształt, woda termalna o temp. 30-35°C, ok. 120 m², basen, okrągły kształt, woda słodka, ok. 60 m², wymagane czepki, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki płatne (ok. 1 EUR/os./dzień, dodatkowo wymagana kaucja: ok. 10 EUR); 2 baseny kryte, woda termalna o temp. 34-38°C, wymagane czepki; za opłatą: centrum spa: sauna, łaźnia turecka, masaże, zabiegi błotne, źródło lodowe, pokój relaksacyjny.

KONTAKT: 0039/081907715, www.hotelsanmarcoischia.it

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • bus na plażę

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Opinie klientów (9)

Ocena ogólna

4.0/6

Klienci wyróżnili:

 • Położenie hotelu
 • Obsługę hotelową
 • Plażę w okolicy
78%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 3.8
 • 3.9
 • 4.6
 • 3.2
 • 4.8
 • 4.1
 • 4.0
 • 4.0

Pokaż recenzje od:

5/6
50+ lat, z partnerem/ką wrzesień 2019
Hotel Parco San Marco jest świetnie usytuowany - znajduje się wśród starannie pielęgnowanej roślinności, blisko basenu, blisko przystanków autobusowych i roztaczają się z niego piękne widoki. (...) rozwiń
Hotel Parco San Marco jest świetnie usytuowany - znajduje się wśród starannie pielęgnowanej roślinności, blisko basenu, blisko przystanków autobusowych i roztaczają się z niego piękne widoki. Mieliśmy pokój na najwyższym, trzecim piętrze od północnej strony i niepotrzebna była nawet klimatyzacja, a z okna widzieliśmy zarówno morze, jak i Monte Epomeo. Pokój, hotel i cały teren obejmujący 2 hotele (Parco San Marco i Royal Palm Terme) bardzo czyste i estetyczne. Obsługa bardzo pomocna i życzliwa, wyżywienie dobre (śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja: bufet przystawek i reszta serwowana z wyborem z czterech propozycji poszczególnych dań), napoje - poza śniadaniami - dodatkowo płatne. Na najbliższą plażę był bus hotelowy gratis, z którego jednak nie mieliśmy okazji skorzystać. Nie polecamy tej plaży ze względu na zejście do morza. Znacznie lepsza jest plaża Chiaia za portem Forio (dojazd autobusami lokalnymi). Dwa nieduże minusy: 1 - za piątkową kolację galową, która naszym zdaniem jest mniej atrakcyjna, a strasznie długo się ciągnie, gdyż poszczególne dania są podawane wszystkim gościom dopiero, gdy poprzednie jest wszystkim rozdane, 2 - średnio wygodne materace - zbyt miękkie. Wakacje były bardzo udane i atrakcyjne. Ischia jest piękna, zielona, tonąca w kwiatach - do tego ma dwa fantastyczne ogrody botaniczne: niesamowite Giardini la Mortella i Giardini Ravino z równie niezwykłymi okazami, choć tu to głównie kaktusy i sukulenty o najdziwniejszych kształtach i fakturze. Oprócz tego piękne krajobrazy, malownicze miejscowości nadmorskie i górskie, niespodziewane atrakcje jak Villa Arbusto w Lacco Ameno z pięknymi zbiorami z wykopalisk greckich i rzymskich na wyspie Ischia, bardzo życzliwi mieszkańcy i pyszna kuchnia. Organizacja ze strony Itaki była bardzo dobra, co wymagało starań wobec konieczności zmian środków transportu.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
4/6
31-40 lat, z partnerem/ką sierpień 2019
Obsługa chaotyczna, pokoje rodem z lat 80, wszędzie płytki ceramiczne, jedzenie średniej jakości. Czasami bardzo dobre, czasami niezjadliwe. rozwiń
Obsługa chaotyczna, pokoje rodem z lat 80, wszędzie płytki ceramiczne, jedzenie średniej jakości. Czasami bardzo dobre, czasami niezjadliwe.
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 3
 • 4
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką sierpień 2019
Hotel pięknie położony wśród zieleni, hotelowy busik do plaży Citara działa bardzo sprawnie, odległo0ść jest taka że jedzie 5 minut, można też dojść na piechotę w ciągu 15 min. Bardzo dobre (...) rozwiń
Hotel pięknie położony wśród zieleni, hotelowy busik do plaży Citara działa bardzo sprawnie, odległo0ść jest taka że jedzie 5 minut, można też dojść na piechotę w ciągu 15 min. Bardzo dobre jedzenie. Hotel jest na wspólnym terenie z hotelem Royal Palm, w którym sa posiłki. Pokój duży, łóżka niezbyt wygodne, nieco nieprzyjemny zapach w pokoju. Plaża dość droga, płaciliśmy 25 EUR dziennie za 2 lóżka i parasol w 4 rzędzie, ale byliśmy w szycie sezonu, pobyt obejmował 15.08, a to jest wielkie święto we Włoszech. Uroczysta kolacja 15.08 trwała od 20:00 do 23:45, składała się z siedmiu dań i była niesamowita.
 • 3
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
zwiń
4/6
31-40 lat, z partnerem/ką czerwiec 2019
Hotel dobrze położony, blisko ładnej plaży i miasta(dojście promenadą). Jeżeli chodzi o minusy to zdecydowanie wyżywienie. Posiłki monotonne, kawa jak na Włochy okropna.Basen z ciepłą wodą(nie (...) rozwiń
Hotel dobrze położony, blisko ładnej plaży i miasta(dojście promenadą). Jeżeli chodzi o minusy to zdecydowanie wyżywienie. Posiłki monotonne, kawa jak na Włochy okropna.Basen z ciepłą wodą(nie gorącą)nie trzeba się przyzwyczajać. Bardzo ładny ogród. Pokój skromny, ale zadbany, codziennie sprzątany.Hotel mimo lat ma swój klimat.Obsługa mimo kiepskiej znajmości angielskiego uprzejma i pomocna.
 • 4
 • 3
 • 5
 • 1
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
3/6
50+ lat, z partnerem/ką kwiecień 2019
Bardzo dogodne położenie, miejsce spokojne, nie dla rodzin z dziećmi. rozwiń
Bardzo dogodne położenie, miejsce spokojne, nie dla rodzin z dziećmi.
 • 3
 • 3
 • 3
 • 2
 • 5
 • 4
 • 2
 • 2
zwiń
4/6
50+ lat, ze znajomymi wrzesień 2018
Hotel czysty , pokoje małe ale okolica piękna i nie spędza się dużo czasu w pomieszczeniu. Obsługa pań sprzątających miła i zawsze uśmiechnięta.Beseny termale wspaniałe, można odpocząc i napawać (...) rozwiń
Hotel czysty , pokoje małe ale okolica piękna i nie spędza się dużo czasu w pomieszczeniu. Obsługa pań sprzątających miła i zawsze uśmiechnięta.Beseny termale wspaniałe, można odpocząc i napawać się widokiem przepięknej roślinności która wydziela bajeczną woń. Rewelacja! Plaża ładna ,wyspa zielona, piękna, miasteczka urocze.W pobliżu hotelu przystanaek autobusowy, można zwiedzić cąłą wyspę.Wyżywienie natomiast monotonne i mdłe pomimo starań przemiłej i profesjonalnej obsługi przesympatycznych kelnerów.
 • 4
 • 3
 • 5
 • 2
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
3/6
50+ lat, ze znajomymi sierpień 2018
Nie najgorszy ale brakowało nam balkonu. rozwiń
Nie najgorszy ale brakowało nam balkonu.
 • 3
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 2
 • 4
 • 3
zwiń
4/6
26-30 lat, sierpień 2018
Hotel czysty, baseny rowniez. Mimo wizyty w sierpniu nie brakowalo lezakow, nie bylo bardzo tloczno. Przyjemny bar plazowy. Jedzenie monotonne - sniadania codziennie identyczne, w karcie dan na (...) rozwiń
Hotel czysty, baseny rowniez. Mimo wizyty w sierpniu nie brakowalo lezakow, nie bylo bardzo tloczno. Przyjemny bar plazowy. Jedzenie monotonne - sniadania codziennie identyczne, w karcie dan na kolacje rowniez nie zmienialo sie wiele. Bardzo malo dan wegetarianskich (na kolacje praktycznie brak), trzeba prosic o to kelnera, mimo to rzadko udaje sie zjesc cos smacznego bez miesa. Obsluga mila, raczej bezproblemowa. Bardzo slabo mowiaca po angielsku - szczegolnie kelnerzy. Czuc, ze obiekt ma juz swoje lata, ale jest zadbany. Poruszanie sie po kompleksie wymaga dobrej kondycji - pagorki, duze roznice w wysokosci. Wi-fi dziala srednio. Niewielka oferta gastronomiczna wokol, bardzo malo sklepow - dwa slabo zaopatrzone minimarkety. Najblizsze ciekawsze miasteczko to Forio - 20 minut na piechote. Poza jednym dniem brak animacji. Co 30 minut busy na plaze, ktora jest niedaleko, ale zejscie do niej jest dosc problematyczne. Na plazy prawie brak miejsca, piasek mieszany (troche jasnego, troche ciemnego).
 • 3
 • 3
 • 4
 • 2
 • 3
 • 3
 • 2
 • 3
zwiń
4/6
50+ lat, czerwiec 2018
komfort podróży oceniam slabo ze wzgl na porę o 4 30 pobudka ,śniadanie i o 5 wyjazd na prom i potem samolot, wszystko dobrze zorganizowane ale psuje cały wypoczynek.po nieprzspanej nocy (...) rozwiń
komfort podróży oceniam slabo ze wzgl na porę o 4 30 pobudka ,śniadanie i o 5 wyjazd na prom i potem samolot, wszystko dobrze zorganizowane ale psuje cały wypoczynek.po nieprzspanej nocy dochodzę do siebie przez 2dni. natomiast polecam samą wyspę, termy Posejdon wprawdzie drogie 33e ale warto cały dzień, park mortella- wspaniały nawet w upał, autobus 2 i trochę do przjścia. autobusy chodzą jak przyjadą ale można zwiedzić całą wyspę za 2e. wycieczka na caprii droga i przewodnik angielski powiedział co mamy zwiedzić i nas zostawił niepotrzebnie wydane 80e, samemu można było zwiedzić wyspę za połowę ceny.Wycieczka wokół wysypy dobra ale za krótka i w dniu spotkania z rezydentem, które można było zorganizować w dniu przylotu .samo Forio - kwitnie wieczorem. ogólnie polecam wyspę i żadne inne biuro nie ma tam wyjazdów.
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 4
zwiń
Wycieczki lokalne

Wycieczki dostępne na miejscu

Dookoła wyspy — zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Ischii. Przejazd do Lacco Ameno, którego symbolem jest formacja skalna swoim kształtem przypominająca grzyb. Następnie wizyta w Casamicciola Terme, skąd rozciąga się malowniczy widok na Ischia Porto i Zamek Aragoński. Degustacja lokalnych alkoholi z możliwością ich zakupu. Przejazd do najwyżej położonej miejscowości na wyspie - Serrara Fontana, leżącej na zboczu góry Epomeo, gdzie można delektować się filiżanką włoskiej kawy lub spróbować lokalnych przekąsek. Następnie przystanek w malowniczym kurorcie Sant’Angelo, skąd można podziwiać widok na Zatokę Neapolitańską i wyspę Capri. Czas wolny na zakup pamiątek oraz leczniczych kosmetyków termalnych. Wycieczka półdniowa. Cena - ok. 25 EUR.

Wyspa Capri — rejs na ulubioną wyspę rzymskich cesarzy, nazywaną perłą Morza Tyrreńskiego. Czas wolny w miasteczku Anacapri z kościołem św. Michała, willą Casa Rosa z galerią obrazów i pomnikiem rzymskiego cesarza Tyberiusza. Dużą atrakcję stanowi willa św. Michała, w której można zobaczyć wkomponowane w budowlę pozostałości po czasach greckich i rzymskich oraz wspaniały widok na Marina Grande. Możliwość wjazdu wyciągiem krzesełkowym na najwyższą górę na Capri: Monte Solaro, skąd roztacza się zapierający dech widok na dwie zatoki. Po południu przejazd do miasteczka Capri, uważanego za stolicę wyspy. Czas wolny na zwiedzanie miasta, ogrodów Augusta, słynnej Lazurowej Groty lub rejs dookoła wyspy. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 80 EUR, dzieci - ok. 60 EUR (nie zawiera: biletów wstępu do kościoła św. Michała: ok. 3 EUR, willi Casa Rosa: ok. 3,5 EUR, willi św. Michała: 8 EUR/os., Lazurowej Groty: ok. 35 EUR, wjazdu wyciągiem krzesełkowym: ok. 11 EUR, rejsu dookoła wyspy: ok. 18 EUR, ogrodów Augusta: ok. 1 EUR).

Pompeje i Wezuwiusz — zwiedzanie ruin antycznego miasta Pompeje, zniszczonego przez erupcję wulkanu Wezuwiusz w 79 r. Wyjazd wcześnie rano do portu, a następnie transfer promem do kontynentalnej części Włoch. Zwiedzanie stanowisk archeologicznych oraz czas wolny w Pompejach. Dla chętnych obiad w restauracji. Następnie wjazd na Wezuwiusz na wysokość ok. 1000 m n.p.m., czas wolny przeznaczony na dojście na szczyt wulkanu. Podziwianie krateru oraz Zatoki Neapolitańskiej. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 62 EUR (nie zawiera: biletu wstępu do zwiedzanych stanowisk archeologicznych w Pompejach: ok. 15 EUR, biletu wstępu na szczyt wulkanu Wezuwiusz: ok. 10 EUR, obiad: ok. 15 EUR).

Wyspa Procida — rejs na najmniejszą wyspę Zatoki Neapolitańskiej - piękną Procidę, jeszcze w pełni nie odkrytą przez turystów. Postój w rybackim porcie Corricella, czas wolny na obiad i zwiedzanie. Podczas rejsu wokół wyspy kilka postojów, podczas których będzie czas na kąpiel w morzu (zejście do morza bezpośrednio z pokładu statku). Powrót na Ischię późnym popołudniem. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 60 EUR (nie zawiera obiadu w restauracji na wyspie: ok. 15-20 EUR).

Rejs dookoła wyspy Ischia — rejs wzdłuż wybrzeża wyspy Ischia z postojami w pięknych przystaniach. W czasie rejsu będzie czas na kąpiel w morzu i snurkowanie (zejście do morza z pokładu po drabince), a radosna załoga zachęci do wspólnej zabawy i zadba, aby ten dzień był niezapomnianym przeżyciem. Na pokładzie przekąski, woda, wino oraz obiad z owoców morza. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 60 EUR, dzieci - ok. 48 EUR (zawiera: wodę, wino, przekąski, obiad); wymagane min. 10 osób.

Wybrzeże Amalfitańskie — rejs na wybrzeże słynące z pięknych zatok, tajemniczych grot oraz wysokich klifów, wpisane na listę UNESCO. Czas wolny w miasteczkach: Amalfi - dawnej stolicy apostolskiej i centrum średniowiecznej republiki i majestatycznie wyłaniającym się z morza Positano. Wycieczka całodzienna. Cena - ok. 55 EUR.

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy, Ischia, Forio

Hotel Parco San Marco

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
791 Eur
Oszczędzasz: 150 EUR
Dorosły
641eur
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 1 282 eur razem
Oszczędzasz 150 EUR
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter