phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Oasi Residence

Atuty oferty

 • nad jeziorem Garda
 • fantastyczne widoki
 • basen i brodzik dla dzieci
 • spokojna okolica

Oasi Residence Kod: AMTSIT27YS

1 789PLN
Dorośli: 2 bez wyżywienia Pn 03.10 – So 08.10.22
Itaka
 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Włochy / Jezioro Garda / Limone Sul Garda

Oasi Residence

 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Kod: AMTSIT27YS
Opis

Test na COVID-19 nie jest wymagany.

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Włochy – Bezpieczne Wakacje

nad jeziorem Garda, ok. 2 km od centrum LIMONE SUL GARDA, najbliższe bary i restauracje ok. 100 m od hotelu, ok. 2 km od supermarketu, ok. 53 km od Jungle Adventure Park, ok. 84 km od Gardaland, ok. 96 km od Werony, ok. 105 km od Bolzano, ok. 123 km od Mantui; ok. 95 km od lotniska w Weronie, ok. 116 km od lotniska w Bergamo, ok. 150 km od lotniska Mediolan-Linate, ok. 204 km od lotniska Mediolan-Malpensa, ok. 217 km od lotniska w Wenecji.

przy jeziorze Garda, publiczna, ok. 2 km od hotelu.

lokalna kategoryzacja: 3 klucze, zbudowany w 1980 r., odnowiony w 2009 r., 29 pokoi, recepcja; parking; ogród, taras; za opłatą: wypożyczalnia rowerów; przy zakwaterowaniu wymagany depozyt (płatny w gotówce) na poczet potencjalnych wydatków w hotelu.

2-os., ok. 45 m², ogrzewany/indywidualnie sterowana klimatyzacja (płatne), łazienka (prysznic, wc; ręczniki płatne), sypialnia, aneks kuchenny, mała lodówka, telewizja satelitarna; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne); balkon lub taras; inne pokoje za dopłatą.

basen, brodzik dla dzieci, czynne sezonowo, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; tenis stołowy; plac zabaw dla dzieci; oferta zewnętrzna (płatne): kort tenisowy i jazda konna ok. 5 km od hotelu.

0039/365954698, www.hghotels.com

- parking

Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy

Tu narodziła się turystyka. Wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże i znakomita kuchnia, przyciągają turystów od zawsze. Bogata historia przeplata się ze światem mody, sportu i pełnych życia nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.

Położony tarasowo na wzgórzu nad jeziorem Garda, oferuje piękne widoki, dobry poziom usług i komfortowe warunki zakwaterowania. Goście mogą korzystać z basenu z tarasem słonecznym i leżakami, dla dzieci przygotowano brodzik oraz plac zabaw. Spokojna i malownicza okolica to świetne miejsce na długie spacery i wycieczki rowerowe, niedaleko jest także do znanego Limone sul Garda z klimatycznymi restauracjami i barami, gdzie warto wybrać się na kolację lub zakupy.

POŁOŻENIE: nad jeziorem Garda, ok. 2 km od centrum LIMONE SUL GARDA, najbliższe bary i restauracje ok. 100 m od hotelu, ok. 2 km od supermarketu, ok. 53 km od Jungle Adventure Park, ok. 84 km od Gardaland, ok. 96 km od Werony, ok. 105 km od Bolzano, ok. 123 km od Mantui; ok. 95 km od lotniska w Weronie, ok. 116 km od lotniska w Bergamo, ok. 150 km od lotniska Mediolan-Linate, ok. 204 km od lotniska Mediolan-Malpensa, ok. 217 km od lotniska w Wenecji.

PLAŻA: przy jeziorze Garda, publiczna, ok. 2 km od hotelu.

HOTEL: lokalna kategoryzacja: 3 klucze, zbudowany w 1980 r., odnowiony w 2009 r., 29 pokoi, recepcja; parking; ogród, taras; za opłatą: wypożyczalnia rowerów; przy zakwaterowaniu wymagany depozyt (płatny w gotówce) na poczet potencjalnych wydatków w hotelu.

POKÓJ: 2-os., ok. 45 m², ogrzewany/indywidualnie sterowana klimatyzacja (płatne), łazienka (prysznic, wc; ręczniki płatne), sypialnia, aneks kuchenny, mała lodówka, telewizja satelitarna; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (płatne); balkon lub taras; inne pokoje za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, brodzik dla dzieci, czynne sezonowo, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; tenis stołowy; plac zabaw dla dzieci; oferta zewnętrzna (płatne): kort tenisowy i jazda konna ok. 5 km od hotelu.

KONTAKT: 0039/365954698, www.hghotels.com

GRATIS:
- parking

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy, Jezioro Garda, Limone Sul Garda

Oasi Residence

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
1 789pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 1 798 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter